Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Nagyon röviden, pár szóval többen mint Soldi írta, összefoglalva ugyanaz. 😀
http://steelers.hu/parducvadaszat-utan/
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem volt sérülés. Ennyi a lényeg, no meg hogy jók voltunk. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
OL Legu RG - möglátjuk,ha nagyon elnyomják marad bekkáp vagy hasit Williams?!
WR Sanders - helyvisszavét, vagy maradunk a Brown-tributenél és az utolsó hely Battle-Grisham (hajráhajrá vájtbój)
TE halyrá Saunders (andrásmentes)
CB McFadden mehet nézzük a kicsiket meg Warrent
S Crmoartinknak lekéne valamit raknia végre
LB Sly-t (Szilvesztert) köll belül kuksolni - de nagyon formában van - meg az utsó OLB hely kiadó Atkins, Ivy, Carter
RB működnie kéne már kurvára Dwyernek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ma lesz a helyosztó Csárli meg DábölDi közt, szerintem Csáárli kettes Dixi hármas lesz, Lefty kartörött lett múlthétensutianap
Lefty sérülése miatt kérdeztem, Nektek 4 QB volt a roster-en? (Kösz a segítséget, DábölDi kevés lett volna az üdvösséghez.)
Az O-line-t lessem, vagy hol lesznek "helyosztók" még? szerk. akkor már tudom.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.steelersdepot.com/2011/09/preseason-game-4-7-things-to-look-for-against-the-panthers/
a meccsre,
te atyaég - elolvastam a 12es várható kaphelyzetet, kibaszott gáz........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
ma lesz a helyosztó Csárli meg DábölDi közt, szerintem Csáárli kettes Dixi hármas lesz, Lefty kartörött lett múlthéten


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
lesz valaki éccaka?sutianap
Ha megfelelek Neked.? Még nézem is a Steelerst a kedvedért. 😊tomi-tomi
nyu, akkor benézek egy kávétsutianap
helyes, akkor kávézzunk!
Ki most a 3. QB-tok? (Az írásmódból könnyen ki tudjam találni!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
lesz valaki éccaka?sutianap
Ha megfelelek Neked.? Még nézem is a Steelerst a kedvedért. 😊tomi-tomi
nyu, akkor benézek egy kávét


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
lesz valaki éccaka?sutianap
Ha megfelelek Neked.? Még nézem is a Steelerst a kedvedért. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
lesz valaki éccaka?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Legu kezdi a szezont kezdő RG-ként. Azt majd meglátjuk, ezt a posztot úgyis úgy váltjuk, mint más a zokniját. 😊Soldados
Én nagyon remélem ott is marad!

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legu kezdi a szezont kezdő RG-ként. Azt majd meglátjuk, ezt a posztot úgyis úgy váltjuk, mint más a zokniját. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
He predicts that the Packers will win the NFC North with an 11-5, and that the Falcons will beat the Chargers in the Super Bowl. Bazzani
Köszi. Kicsit meglepett a 2 csapat. Mondjuk nem teljesen földtől elrugaszkodott elgondolás, de szvsz egyik sem lesz SB-ban.Soldados
A Chargers-t SB-be jósolni ugyanaz az eset, mint a Ravens-t tippelni az AFC North élére.

Ha már itt tartunk, szerintem a Super Bowlban a Patriots játszik majd az Eagles-szel vagy a Packers-szel, és a Pats fog nyerni.vassadi
Azé az éefszíben bmi előferdülhet, mindig a pillanatnyi forma dönt mostanában a Ravens és a Steelers között, ha csak erre a két csapatra akarjuk kihegyezni, de pl. amikor a Bengals verte végig a csoportot az is elég nagy meglepi volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Akkor kapsz egy áment 😀Wyatt
Ne legyen így, de ha azt mondanám, hogy "márpedig biztosan a Steelers nyeri a Super Bowlt", annak úgyis pofára esés lenne a vége. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor kapsz egy áment 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
He predicts that the Packers will win the NFC North with an 11-5, and that the Falcons will beat the Chargers in the Super Bowl. Bazzani
Köszi. Kicsit meglepett a 2 csapat. Mondjuk nem teljesen földtől elrugaszkodott elgondolás, de szvsz egyik sem lesz SB-ban.Soldados
A Chargers-t SB-be jósolni ugyanaz az eset, mint a Ravens-t tippelni az AFC North élére.

Ha már itt tartunk, szerintem a Super Bowlban a Patriots játszik majd az Eagles-szel vagy a Packers-szel, és a Pats fog nyerni.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/298063_10150309430199905_146175949904_7557453_129582_n.jpgkishaszi
Lehet tudni Peter King előrejelzését?

Tavaly a 2 résztvevő bejött neki, kár, hogy a győztes nem. 😕Soldados
Lions will go 10-6, make playoffs, SI's Peter King predicts
The Detroit News
The Lions will finish 10-6 and make the playoffs as a wild-card team, veteran Sports Illustrated writer Peter King predicts in the magazine's NFL preview issue.

King says the Lions will lose to the Eagles in the wild-card round of the playoffs.

He predicts that the Packers will win the NFC North with an 11-5, and that the Falcons will beat the Chargers in the Super Bowl. Bazzani
Ámen 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
mostmár a prészízon receivinget szerintem elkönyvelhetjük barnaTóninak
jár neki egy kis tribüt
http://babyantonioscircus.com/
😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet tudni Peter King előrejelzését?

Tavaly a 2 résztvevő bejött neki, kár, hogy a győztes nem. 😕Soldados
Lions will go 10-6, make playoffs, SI's Peter King predicts
The Detroit News
The Lions will finish 10-6 and make the playoffs as a wild-card team, veteran Sports Illustrated writer Peter King predicts in the magazine's NFL preview issue.

King says the Lions will lose to the Eagles in the wild-card round of the playoffs.

He predicts that the Packers will win the NFC North with an 11-5, and that the Falcons will beat the Chargers in the Super Bowl. Bazzani
Köszi. Kicsit meglepett a 2 csapat. Mondjuk nem teljesen földtől elrugaszkodott elgondolás, de szvsz egyik sem lesz SB-ban.Soldados
Sztem a Falcons teljesen jó elgondolás,a Chargers szvsz esélytelen.
Nálam Steelers vagy Pats/Falcons vagy Packers.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/298063_10150309430199905_146175949904_7557453_129582_n.jpgkishaszi
Lehet tudni Peter King előrejelzését?

Tavaly a 2 résztvevő bejött neki, kár, hogy a győztes nem. 😕Soldados
Lions will go 10-6, make playoffs, SI's Peter King predicts
The Detroit News
The Lions will finish 10-6 and make the playoffs as a wild-card team, veteran Sports Illustrated writer Peter King predicts in the magazine's NFL preview issue.

King says the Lions will lose to the Eagles in the wild-card round of the playoffs.

He predicts that the Packers will win the NFC North with an 11-5, and that the Falcons will beat the Chargers in the Super Bowl. Bazzani
Köszi. Kicsit meglepett a 2 csapat. Mondjuk nem teljesen földtől elrugaszkodott elgondolás, de szvsz egyik sem lesz SB-ban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/298063_10150309430199905_146175949904_7557453_129582_n.jpgkishaszi
Lehet tudni Peter King előrejelzését?

Tavaly a 2 résztvevő bejött neki, kár, hogy a győztes nem. 😕Soldados
Lions will go 10-6, make playoffs, SI's Peter King predicts
The Detroit News
The Lions will finish 10-6 and make the playoffs as a wild-card team, veteran Sports Illustrated writer Peter King predicts in the magazine's NFL preview issue.

King says the Lions will lose to the Eagles in the wild-card round of the playoffs.

He predicts that the Packers will win the NFC North with an 11-5, and that the Falcons will beat the Chargers in the Super Bowl.

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!

Senki sem hisz az ilyen eredményben, főleg aki objektíven gondolkodik...én még is 31-10 szerű meccset érzek, ahol minden kijön nekünk. 😊laby
Egyébként meg legyen "csak" 10-7, ne legyen sérülés és akkor már jól érzem magam.kittli
Természetesen én is kiegyeznék vele, de megérzésem most egy olyan meccs ami nem túl jellemző egy Steelers-Ravens-re. 😊

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan

Senki sem hisz az ilyen eredményben, főleg aki objektíven gondolkodik...én még is 31-10 szerű meccset érzek, ahol minden kijön nekünk. 😊laby
Én eddig ezért is nem mertem megszólalni. Olyankor mikor azt érzem, hogy most begyaluljuk az ellent, akkor sose jön be.
És most ezt érzem.
Egyébként meg legyen "csak" 10-7, ne legyen sérülés és akkor már jól érzem magam.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Én is rettenetesen várom a nyitányt, de amúgy azt kell mondanom, hogy sztem megszakad az idénynyitókra vonatkozó rekordunk (Isten se tudja mikor kaptunk ki utoljára 1. meccsen, talán olyan 2002 körül) és sztem most kikapunk. De ettől nem kell összefosni magunkat. Csak a szokásos történt a Ravens ellen (csak most épp idénynyitóra esik), az előző szezon miatt ilyenkor mindig a Ravens éhesebb, qrvára meg akarják mutatni, azt majd vhogy kiszenvedik otthon. De majd amikor már igazán számít, akkor a visszavágón és esetleg a PO-ban megint kapnak egy pofont, ahogy azt megszoktuk. 😊Soldados
Hasonlóképpen gondolom én is. A Ravens elleni mérlegünk szerintem az idei alapszakaszban is 1-1 lesz, és nagyobb esélyt látok a hollók győzelmére egyrészt a hazai pálya, másrészt az általad is említett motivációs tényező miatt. De majd a visszavágón, a Heinz Fielden megkapják. (Amúgy igen, 2002-ben buktunk utoljára az első fordulóban, ki más, mint a Patriots ellen.)

A Szombathely-Budapest távolság miatt sajnos én sem lehetek ott a közös meccsnézésen. :/ Talán majd egyszer, valamikor. 😉vassadi
Senki sem hisz az ilyen eredményben, főleg aki objektíven gondolkodik...én még is 31-10 szerű meccset érzek, ahol minden kijön nekünk. 😊

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Imádok utazni, ráadásul Isztambulban még nem is voltam, birkózó-vb meg aztán különösen nagy élmény lesz ott, hiszen nemzeti sportnak tekintik. Kb olyan, mint nálunk kajak-kenu vb-t rendezni. A sportágban ennél fenomenálisabb hangulat biztos nincs máshol. Ennek ellenére most családi és magánéleti okok miatt nem sok kedvem van menni.

Soldados
OFF
Én már voltam és ennek ellenére irigyellek, csodaszép város.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...