Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Idén többet akarjuk alkalmazni a no-huddle offense-t, mint az előző szezonban, így valószínű, hogy az utolsó két preseason-meccsen sokat fogjuk ezt gyakorolni.

A hírek szerint vasárnap fogjuk 75 fősre csökkenteni a rosterünket.
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
LG kérdésre én nagyon reménykedek Legu befutásában.
Ha nem ő lesz a megoldás engem meglepne, vagy azzal lehetne magyarázni, hogy kell egy viszonylag jó C csere.
Mert amit tavaly a playoffba nyomott arra panasz nem lehetett. Főleg Pit viszonylatban.Darth
LG? Tuti Kemóé a poszt, ha egészséges.Soldados
Bocsánat elírtam RG 😊
Sorry még egyszer.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LG kérdésre én nagyon reménykedek Legu befutásában.
Ha nem ő lesz a megoldás engem meglepne, vagy azzal lehetne magyarázni, hogy kell egy viszonylag jó C csere.
Mert amit tavaly a playoffba nyomott arra panasz nem lehetett. Főleg Pit viszonylatban.Darth
LG? Tuti Kemóé a poszt, ha egészséges.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
LG kérdésre én nagyon reménykedek Legu befutásában.
Ha nem ő lesz a megoldás engem meglepne, vagy azzal lehetne magyarázni, hogy kell egy viszonylag jó C csere.
Mert amit tavaly a playoffba nyomott arra panasz nem lehetett. Főleg Pit viszonylatban.

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ezért írtam, az LT posztról, hogy az idényvégén nyilatkozzunk. Remélem, hogy Gilbrert majdnem akkora idényt fut be mint Pouncey és akkor a vak oldal rendben lesz. Van egy Francsi C (persze ez egy hülye kifejezés, de Pouncey mindenképpen annak tűnik) Az LG cserékben volt jó pár átjáró és Gilbert azért még nem volt képes oda is besegíteni.Colonc azért valóban, ha újra formába lendül és a sérülés nem látszik meg vagy nem hátráltatja a posztján a liga legjobbjai közt van. Építkezünk, amit az új faledzőnek hagyni kell. Szerintem itt van a legtöbb meló és ezért nem érzem még hosszútávúnak, a szerződések ellenére, az idényvégére javuló tendenciát mutattak ez kell, hogy folytatódjon. A hét vége után azért okosabbak leszünk. Ezen meccsből már azért lehet ha nem is messzemenő de következtetéseket levonni.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megvan az O line, persze, az elmúlt években stabilan 27-32. hely között rangsorolták.

BB benyelt tavaly 41 sacket, előző években 50 körül. Azért csak ennyit, mert egy nagy benga, ha át is mennek a falon,nem bírják könnyen levinni. Az O line-tól nyugodtan lehetett volna évente 10-zel több. Ez hosszútávú megoldás?Jan
Ettől még csapatépítés szempontjából megvan. Gilbert, Kemo, Pouncey és Colon mind-mind hosszútávúval rendelkezik és fiatal, vagy legjobb korban van. És ez igaz az összes többi O-posztra is. Csak az RG nem megoldott.Soldados
Ezt mondom én is, megvan a fal, csak rossz. Konkrétan az egyik legrosszabb a ligában.

Ha ez nekünk megfelel, akkor hosszú távon rendelkezésre áll a 32. legjobb O line. Tehát csapatépítés szempontjából megoldott a kérdés.Jan
Ez erős ferdítés. Tavaly abszolút középmezőnyös volt a fal, amíg nem jöttek a sérülések.

Gilbert - bízzunk benne, hogy beválik LT-nek
Kemo - futás blokkolásban kiemelkedő guard
Pouncey - 1. éve után korszakos centernek gondolják
Colon - TOP10-es RT-nek tartják.

Egyáltalán nem rossz ez a fal, főleg nem hosszútávon, amennyiben Gilbert beválik LT-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
OL? Gilbert szvsz jövőre már kezdő LT lesz, Kemo évekre megvan, akárcsak Pouncey, vagy colon Rt-nek. csak az RG poszt kérdéses hosszútávon az egész O-ban.Soldados
Megvan az O line, persze, az elmúlt években stabilan 27-32. hely között rangsorolták.

BB benyelt tavaly 41 sacket, előző években 50 körül. Azért csak ennyit, mert egy nagy benga, ha át is mennek a falon,nem bírják könnyen levinni. Az O line-tól nyugodtan lehetett volna évente 10-zel több. Ez hosszútávú megoldás?Jan
Ettől még csapatépítés szempontjából megvan. Gilbert, Kemo, Pouncey és Colon mind-mind hosszútávúval rendelkezik és fiatal, vagy legjobb korban van. És ez igaz az összes többi O-posztra is. Csak az RG nem megoldott.Soldados
Ezt mondom én is, megvan a fal, csak rossz. Konkrétan az egyik legrosszabb a ligában.

Ha ez nekünk megfelel, akkor hosszú távon rendelkezésre áll a 32. legjobb O line. Tehát csapatépítés szempontjából megoldott a kérdés.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
OL? Gilbert szvsz jövőre már kezdő LT lesz, Kemo évekre megvan, akárcsak Pouncey, vagy colon Rt-nek. csak az RG poszt kérdéses hosszútávon az egész O-ban.Soldados
Megvan az O line, persze, az elmúlt években stabilan 27-32. hely között rangsorolták.

BB benyelt tavaly 41 sacket, előző években 50 körül. Azért csak ennyit, mert egy nagy benga, ha át is mennek a falon,nem bírják könnyen levinni. Az O line-tól nyugodtan lehetett volna évente 10-zel több. Ez hosszútávú megoldás?Jan
Ettől még csapatépítés szempontjából megvan. Gilbert, Kemo, Pouncey és Colon mind-mind hosszútávúval rendelkezik és fiatal, vagy legjobb korban van. És ez igaz az összes többi O-posztra is. Csak az RG nem megoldott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
OL? Gilbert szvsz jövőre már kezdő LT lesz, Kemo évekre megvan, akárcsak Pouncey, vagy colon Rt-nek. csak az RG poszt kérdéses hosszútávon az egész O-ban.Soldados
Megvan az O line, persze, az elmúlt években stabilan 27-32. hely között rangsorolták.

BB benyelt tavaly 41 sacket, előző években 50 körül. Azért csak ennyit, mert egy nagy benga, ha át is mennek a falon,nem bírják könnyen levinni. Az O line-tól nyugodtan lehetett volna évente 10-zel több. Ez hosszútávú megoldás?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Tomlin azt nyilatkozta, hogy a kezdők minimum egy teljes félidőt a pályán fognak tölteni a Falcons ellen. Egyedül Ike az, aki biztosan nem lép pályára, de több questionable is van: J. Scott, B-Mac, Cotchery, és Sanders. Ha Scott nem tudja vállalni a játékot, Gilbert fog kezdeni LT poszton, míg a kezdő RG ezúttal is Tony Hills lesz.
több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Megújul az oldal és ezen alkalomból azt szeretnénk, ha az olvasók választanák ki a számukra legjobban tetsző megjelenést. Szavazzatok és a szezonnyitó kezdetével nagyjából egy időben egy teljesen új kinézetbe öltözik a honlap.
http://steelers.hu/steelers-hu-2011-varjuk-a-szavazatod/polamalu
Szavaztam. Szerintem egyes jelölt 😊

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jack Butler lesz a 2 senior jelölt egyike a HoF-választáson. Ő az 50-es évek Steelersének kiváló CB-je volt. A senior jelölteket általában beválasztják, ha így lesz annak persze nagoyn örülök, hisz egy újabb Steeler jut be Cantonba, de sztem jelentősen csökkenti Bettis és Dawson idei esélyeit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
https://picasaweb.google.com/103002601763581690069/20110818SteelersEaglesGame itt a link! Remelem orultok neki, es orommel nezitek. Akinek tetszik, az egy koszonomot mondhat 😀 . Eleg sok kep, video van. Hasznaljatok csak... Sziasztok.gabimalu
Kicsit megkésve, de én is nagyon köszönöm 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Megújul az oldal és ezen alkalomból azt szeretnénk, ha az olvasók választanák ki a számukra legjobban tetsző megjelenést. Szavazzatok és a szezonnyitó kezdetével nagyjából egy időben egy teljesen új kinézetbe öltözik a honlap.
http://steelers.hu/steelers-hu-2011-varjuk-a-szavazatod/
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
OL? Gilbert szvsz jövőre már kezdő LT lesz, Kemo évekre megvan, akárcsak Pouncey, vagy colon Rt-nek. csak az RG poszt kérdéses hosszútávon az egész O-ban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Ahogy én olvastam a szerződés 5 év csak az idei évvel együtt 6 évet marad. Legalábbis valahol ezt írták, már meg nem mondom melyik oldalon, mert vagy 30-at átböngésztem ezután a hír után 😀polamalu
Írnak 6 éves szerződést, 6 éves hosszabbítást, ... Szerintem is ezzel a szezonnal együtt 6 év, és eszerint a második megfogalmazásom a helyes, de lényegtelen. 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Javítom magam, 6 évre szól Timmons új szerződése. Még jobb. 😉vassadi
Ahogy én olvastam a szerződés 5 év csak az idei évvel együtt 6 évet marad. Legalábbis valahol ezt írták, már meg nem mondom melyik oldalon, mert vagy 30-at átböngésztem ezután a hír után 😀
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát az OL talán egy kicsit építésre szorulna. Igen valóban nem voltam részletes. WR sor OK, RB sor OK, TE-k még azért kérdéses, OL na ott a legkérdésesebb. C az megvan, Leguval még a mélység is ok. LT???? Talán majd az idei szezon után, meglátjuk. Igen a D line is gázos lesz, bár a DE posztokon Ziggy és Heyward szerintem megvan mint megoldás egy jó NT az nagyon kell majd. Valamint Polamalu utáni időszakra egy hasonló, mert ugyanilyen nem lesz még egy, kaliberű safety-t találni. Már most el kell kezdeni a középiskolákat járni, hogy pont az utolsó 1-2 évében Troynak már a szárnyai alatt legyen az utód. 😀
Bár az az érzésem, hogy amikor ez a generáció, hiába próbálunk építkezni, kiszalad akkor jön egy pár szűk esztendő. Csak ne annyi jöjjön mint a 80-as évek eleje után.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Javítom magam, 6 évre szól Timmons új szerződése. Még jobb. 😉
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Na a védelem lassan nagyon rendben lesz pár évig. Ideje lenne egy kicsit az O-t is felépíteni. Bár ez a csapat hagyományosan nem erről szól. Igaz azért is imádjuk, mert a védelem mutat igazán szép dolgokat. Az igazi focit a védelem mutatja és ők nyerik a bajnokságot. 😉polamalu
nem akarok kötözködni, de mity kő rajt felépíteni az OL-rekontrukción kívül?
kifejtős!sutianap
new franchise QB 😛Stez
jiháó Prájort akkor elbaszarintottuk 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Timmons-szal megkötöttük a hosszútávú szerződést, 5 éves, 50 milliós kontraktust írt alá.vassadi
Na a védelem lassan nagyon rendben lesz pár évig. Ideje lenne egy kicsit az O-t is felépíteni. Bár ez a csapat hagyományosan nem erről szól. Igaz azért is imádjuk, mert a védelem mutat igazán szép dolgokat. Az igazi focit a védelem mutatja és ők nyerik a bajnokságot. 😉polamalu
nem akarok kötözködni, de mity kő rajt felépíteni az OL-rekontrukción kívül?
kifejtős!sutianap
new franchise QB 😛

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Timmons-szal megkötöttük a hosszútávú szerződést, 5 éves, 50 milliós kontraktust írt alá.vassadi
Na a védelem lassan nagyon rendben lesz pár évig. Ideje lenne egy kicsit az O-t is felépíteni. Bár ez a csapat hagyományosan nem erről szól. Igaz azért is imádjuk, mert a védelem mutat igazán szép dolgokat. Az igazi focit a védelem mutatja és ők nyerik a bajnokságot. 😉polamalu
nem akarok kötözködni, de mity kő rajt felépíteni az OL-rekonstrukción kívül?
kifejtős!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Timmons-szal megkötöttük a hosszútávú szerződést, 5 éves, 50 milliós kontraktust írt alá.vassadi
Na a védelem lassan nagyon rendben lesz pár évig. Ideje lenne egy kicsit az O-t is felépíteni. Bár ez a csapat hagyományosan nem erről szól. Igaz azért is imádjuk, mert a védelem mutat igazán szép dolgokat. Az igazi focit a védelem mutatja és ők nyerik a bajnokságot. 😉polamalu
Az O évekre adott. Azon nincs mit építeni. Minden kulcsposzton évekre megvan a kezdőember és tehetséges fiatalok (főként OL-ben és WR-ben) is ott vannak már a keretben. Azon nincs mit építeni kész van, csak annyi, hogy ebből a keretből évről évre előre kell tudni lépni, de a keret alig-alig fog változni az elkövetkezendő években.

Pont a védelem nincs kész (évekre előre), ott még javában zajlik az átalakítás/fiatalítás, aminek messze nincs vége, ugyanis hamarosan kell NT, 2 ILB, és S is.

Timmons szerződését viszont elképesztően olcsón megúsztuk, pedig meggyőződésem, hogy jelenleg ő a liga legjob és leguniverzálisabb ILB-je. Hihetetlenül örülök, hogy 5 évre magunkhoz láncoltuk. Most jöhet troy hosszútávúja. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Korrekt szerződés, és nagyon megérdemelte.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Timmons-szal megkötöttük a hosszútávú szerződést, 5 éves, 50 milliós kontraktust írt alá.vassadi
Na a védelem lassan nagyon rendben lesz pár évig. Ideje lenne egy kicsit az O-t is felépíteni. Bár ez a csapat hagyományosan nem erről szól. Igaz azért is imádjuk, mert a védelem mutat igazán szép dolgokat. Az igazi focit a védelem mutatja és ők nyerik a bajnokságot. 😉