Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Igazából itt az egész cikk. Nekem nagyon meglepő és szimpatikus ahogy beszélnek a Raven-ek erről a dologról.

http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/don_banks/08/10/ravens.steelers.obstacle/index.html?sct=nfl_t11_a1

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Heyward kifejezetten agresszív OT-val szemben, Chris Scott jól tartotta Hood-ot Marcus pedig megfogta Harrison-t...hogy valami jóról is szóljon a tegnapi nap, utóbbiról nagyon pozitívan nyilatkoztak több helyen is a kihagyása ellenére
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Hoztuk Kenneth Moore WR-t, és waiveltük a sérült Adam Mimms-t. Reggie Kelly-t veteran minimumért akartuk szerződtetni, de visszautasította az ajánlatot.

Tegnap Harrison, J. Scott, és Foster is újra edzett. A Redskins ellen Kemo, B-Mac, Sanders, Cortez Allen, Eugene Bright, és Mario Harvey biztosan nem léphet pályára. Big Ben fog kezdeni, utána valószínűleg Leftwich váltja, és Dixon, valamint Batch is szerepet kap majd.
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Ez durvoáá -

They've won the games that matter, and you have to respect them for it,'' said Ravens running back Ray Rice, entering his fourth NFL season. "They're a great organization. They play hard, and they're everything people say they are. We're toe and toe and there with them, but obviously we've got to win the big games to get acknowledged with them. It's one of those situations where they know how to win. You have to give it to them. They know how to win. I think we know how to win as well, just not against them.''

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/don_banks/08/10/ravens.steelers.obstacle/index.html#ixzz1Ui0REBOI

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
B. Batch lost for the season. Nagyon érett módon veszi tudomásul a dolgot a blog-jában, hogy felvillan majd elillan előle az első szezonja. Felfogása szerint minden akadály próbatétel, minden erőpróba megerősít kíváncsian várja, ezzel mi a célja as Istenének.Szimpatikus felfogás és ismerve előéletét az egyetlen amit vallhat, szurkoltam neki is, sajnálom, hogy nem látjuk idén. Ha valakit érdekel: http://baronbatch.blogspot.com/2011/08/detour.htmlSpy
Nagy kár érte, nagyon ígéretesen indult NFL-pályafutása. Minden tiszteletem az övé ezért a mentalitásért, remélem mihamarabb felépül.

A képekért köszönet.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
B. Batch lost for the season. Nagyon érett módon veszi tudomásul a dolgot a blog-jában, hogy felvillan majd elillan előle az első szezonja. Felfogása szerint minden akadály próbatétel, minden erőpróba megerősít kíváncsian várja, ezzel mi a célja as Istenének.Szimpatikus felfogás és ismerve előéletét az egyetlen amit vallhat, szurkoltam neki is, sajnálom, hogy nem látjuk idén. Ha valakit érdekel: http://baronbatch.blogspot.com/2011/08/detour.htmlSpy
Nem vagyok vallásos, de ez a hozzáállás megfogott. Remélem lesz még sok örömünk a játékában.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sajnálom őt, mert rendkívül szimpatikus elsősorban karaktere miatt. De Moore újraigazolásával nem akkora veszteség, majd jövőre megpróbálja újra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
B. Batch lost for the season. Nagyon érett módon veszi tudomásul a dolgot a blog-jában, hogy felvillan majd elillan előle az első szezonja. Felfogása szerint minden akadály próbatétel, minden erőpróba megerősít kíváncsian várja, ezzel mi a célja as Istenének.Szimpatikus felfogás és ismerve előéletét az egyetlen amit vallhat, szurkoltam neki is, sajnálom, hogy nem látjuk idén. Ha valakit érdekel: http://baronbatch.blogspot.com/2011/08/detour.html
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
B. Batch meg keresztszalag? 😕 ha igaz akkor sajnálnám mert idáig csak jót olvastam róla.
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
köszi a képeket

" class="embed">
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
köszönöm
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
elkezdem a Grishamezést
http://www.youtube.com/watch?v=UjXRK7F9DJA
emmég tavalyi
http://www.youtube.com/watch?v=LRameAFMXCk
durvinykó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Minket minden érdekel, ami Steelers!

Nagyon köszönjük a képeket, remélem, teszel fel nekünk majd a PS-meccsről is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Köszönöm! 😀
És igen, van érdeklődő!tenorx
Adom én is!

Köszönjük!

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
üdv a klubban ÉS KÖSZI! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Köszönöm! 😀
És igen, van érdeklődő!
több mint 12 éve
gabimalu 175
Sziasztok!

Voltam a Pirates Cubs meccsen, es a Steelers Pentek esti eddzesen. Gondolom erdekel benneteket az ott keszult kepek. Szoval feltettem oket a netre. Barki megnezheti. Van kozte jopar ami homalyos, neha tul messze voltak. Ja es szereztem egy AARON SMITH alairast is. Szoval eleg jo volt. Hatalmas tomeg, a vegen meg fel oras tuzijatek. Ez az eddzes volt a fo attrakciojuk a szurkoloknak. Jo volt oket latni, neha 2 meter tavolsagban. Remelem orultok a kepeknek. Jo nezegetest. https://picasaweb.google.com/118178458508175949868/2011Augusztus05SteelersEveningTrainingCamp
https://picasaweb.google.com/118178458508175949868/PncParkPiratesCubsGame

Akinek tetszett, vagy orult hogy latta, az irhatna egy koszonomot. Remelhetoleg nemsokara a stadionbol is kozvetitek. Van jegyem az egyik eloszezon meccsre. Szoval ha az is erdekel valakit jelezzetek, mert mart most betelt a picassa megoszto oldalam. Szoval csinalnom kell egy masikat ha van ra erdeklodo. STEELERS....
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
egyév haladék Danielnek

Hollók visszatérnek a futáshoz - VontaLeach/RikiWilliams, durvinyek lesz az első meccs a földön
Heap-et meg Masont elvesztették


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vugyli 6év
Worren 2év
Dixi, Mór, Melegvili, Hukipukki 1év

G kérdésben C.Scott állitólag állatfajzatsutianap
És Sepu?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Vugyli 6év
Worren 2év
Dixi, Mór, Melegvili, Hukipukki 1év

G kérdésben C.Scott állitólag állatfajzat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hosszabbítás tekintetében Troy és Timmons abszolút prioritás, sztem Wallace-t nem hosszabbítjuk, ő majd jövőre kap egy max (1+3.) tendert azt csá, vagy akkor kap majd hosszú szerződést.Soldados
Azt még kifelejtettem, hogy a hírek szerint jelenleg 3 millióval vagyunk a cap alatt. Colbert azt nyilatkozta, hogy most egy ideig nem foglalkoznak Troy és Timmons hosszútávújával, inkább szétnéznek az FA-k között. Cotchery-t akarjuk nagyon, ha ő nem jön össze, lehet, hogy visszahozzuk Randle Elt.vassadi
Én jobban örülnék Randle Elnek. Nagyon kell(ene) az öltözőnek, neki mindig is ez volt az egyik legnagyobb erénye. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Hosszabbítás tekintetében Troy és Timmons abszolút prioritás, sztem Wallace-t nem hosszabbítjuk, ő majd jövőre kap egy max (1+3.) tendert azt csá, vagy akkor kap majd hosszú szerződést.Soldados
Azt még kifelejtettem, hogy a hírek szerint jelenleg 3 millióval vagyunk a cap alatt. Colbert azt nyilatkozta, hogy most egy ideig nem foglalkoznak Troy és Timmons hosszútávújával, inkább szétnéznek az FA-k között. Cotchery-t akarjuk nagyon, ha ő nem jön össze, lehet, hogy visszahozzuk Randle Elt.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vki összefoglalná nekem az elmúlt 10 nap történéseit pontokba szedve? Sérülések, fontosabb cutok, szerződéshosszabbítás, érkezők.

Előre is köszi.Soldados
- Woodley aláírta a hosszútávút, 6 éves, 61.5 milliós szerződés, ezzel a franchise történetének második legjobban fizetett játékosa
- Gilmore, Graham, Kelly (TE-k), és Cotchery vizitált nálunk, előbbit szerződtettük, utóbbi kettőre még van esély
- Dixon aláírta az RFA tendert, mindkét fél tradet akar, 5. körös pickért adnánk
- Újraigazolva: Sepu, Gay, Moore, Warren,
- Keyaron Fox a Redskins-hez ment
- A cap alá kerüléshez nem kellett senkit cutolni, 6 játékos szerződését átstrukturálták, Woodley hosszútávújával 3.5 milliót spóroltunk

Részletesebben az aláírásomban megtalálod a linket.vassadi
Woodley fasza.

Sepu, Gay, Moore, Hoke és Warren újraigazolásának egyaránt örülök, nem gondoltam, hogy mindet sikerül. :cool: Lehet tudni, hogy ki hány évre írt alá, erről még felvilágosíthatnátok.

Az OT-battle Hills és Gilbert között nem megnyugtató LT posztra és a 3. WR battle sem tetszik és jobban örültem volna, ha a 2 rookie csatázik érte, mert mindkettő tetszett tavaly... Nem tetszik. Kemo is cinkes, ha nem lesz elérhető rövidesen. 😕

Dixont sajnálnám, de megértem, hogy játszani akar.

Hosszabbítás tekintetében Troy és Timmons abszolút prioritás, sztem Wallace-t nem hosszabbítjuk, ő majd jövőre kap egy max (1+3.) tendert azt csá, vagy akkor kap majd hosszú szerződést.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Sandrersnek nem javul a lába (még három hét)sutianap
Dehogynem, állítólag már hétfőn újra edzhet, tegnap ez volt az egyik fő hír. 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Vki összefoglalná nekem az elmúlt 10 nap történéseit pontokba szedve? Sérülések, fontosabb cutok, szerződéshosszabbítás, érkezők.

Előre is köszi.Soldados
vassadi
sérülések
OL - Punci ki-be-vissza,- J.Scott, Foster gebedt - Gilbert vissza - kezdő OT battle
Hills vs Gilbert. Kemo niccs jól
WR- Ward legyött a PUPró - Sandrersnek nem javul a lába (még három hét) , Svéd gebedt -
3.WR battle Battle vs. GRISHAM!
HOKE ÚJRAIGAZOLVA!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak