Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
KR minek? a lelátóról fog robogni? PR-re meg Macsó - minek töressük össze Jerikó rózsáját? vagy annyira olcsó, hogy mindeggy?sutianap
Tomlinék azokat a punt returnöket még nem akarják Brownnak adni, amiknél a saját térfél mélyéről indul a visszahordás.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Illetve ha minden igaz, a punt visszahordások egy részét is rábízzák; a többi, illetve a kickoff return teljes egészében Antonio Browné lesz.vassadi
KR minek? a lelátóról fog robogni? PR-re meg Macsó - minek töressük össze Jerikó rózsáját? vagy annyira olcsó, hogy mindeggy?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Illetve ha minden igaz, a punt visszahordások egy részét is rábízzák; a többi, illetve a kickoff return teljes egészében Antonio Browné lesz.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Cotchery veterán minimumért írt alá.vassadi
Bizony a Jets 1, 8 milla körül ajánlott neki, de ő nálunk írt alá 900.000 alatt. Na ez az amiért ez a Franchise kiemelkedik. Valami oknak kell lennie, valamit nagyon tudhatnak Rooneyék.polamalu
Az is... meg az is hogy nem 6 WR lesz előtte a rosteren hanem mondjuk 3.
De tény, létezik a Steelz discount.Delonso_
kettő csak, direkt slot-ra hoztuk, szerintem, illetve azt nyomattyuk Grisham miatt is és ippeg jól jött


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Cotchery veterán minimumért írt alá.vassadi
Bizony a Jets 1, 8 milla körül ajánlott neki, de ő nálunk írt alá 900.000 alatt. Na ez az amiért ez a Franchise kiemelkedik. Valami oknak kell lennie, valamit nagyon tudhatnak Rooneyék.polamalu
Az is... meg az is hogy nem 6 WR lesz előtte a rosteren hanem mondjuk 3.
De tény, létezik a Steelz discount.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Cotchery veterán minimumért írt alá.vassadi
Bizony a Jets 1, 8 milla körül ajánlott neki, de ő nálunk írt alá 900.000 alatt. Na ez az amiért ez a Franchise kiemelkedik. Valami oknak kell lennie, valamit nagyon tudhatnak Rooneyék.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Cotchery veterán minimumért írt alá.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
A Wallace témára visszatérve, meg nem biztos hogy ezt olyan komolyan kell venni. Tavaly Timmons jelentette ki hogy megdönti a sack rekordot. És abból sem lett semmi, sőt még a kijelentés sem kavart fel ekkora port.Enthroners97
Chris Johnson is tavalyi szezon előtt áradozott a 2500 futott yardjáról és a fele is alig lett meg.
Ez természetes szerintem hogy ilyenkor sokan belőnek egy nagy számot aztán majd kiderül mi lesz belőle.
De remélem azért Májki súrolni fogja az 1500-at.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
RETURNER! a találat
http://www.youtube.com/watch?v=cCQwDW66yCY&playnext=1&list=PLC57C6B155EAE1F67


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Worldisre idén bepakoltunk Chris Ellist LB, Macho Harrist meg visszaképezzük CBbe, vagy Mundy-DCS helyre utazik?sutianap
Próbálgatni lehet. Mundy helyét szerintem nem veszélyezteti.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerződtettük Macho Harris defensive backet.vassadi
mityis akarunk a V-techkkel?! http://www.youtube.com/watch?v=d7zoIod9tCE&feature=related
Worldisre idén bepakoltunk Chris Ellist LB, Macho Harrist meg visszaképezzük CBbe, vagy Mundy-DCS helyre utazik?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A veteránok nem zúznak le senkit szerintem, nem szokás😊 Veszélyesebb egy túlbuzgó spot-ér küzdő ifyou titán...de Vick nem fog velük találkozni, ha szerencséje van...Grossmann is megúszta, ráadásul nagyon simán...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
épp elég nekünk is Ike, mer, ha egy "edzőmeccsen" úgy sétálgatnak, mintha zuperbó lenne, rendben, de akkor beszéljék le úgy. DB-kezdők közül elhasal még valaki azt baszhattyuk, MelegVili försztkórner, folytassam? Vikknek meg nemazlecc a baja, hogy ki hogy löki föl, hanem VY benn a seggelukába, csak várják mikor kezd rá a nyenyerére - úhúuhhúúúgyszeretnékjáccaniúú


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Szerződtettük Macho Harris defensive backet.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
nem megyünk zacsira, max qubihitre. Pola, Harrison dont lesz. Heywardot próbálgattyuk 😛 LB pótcseréket Ivy, Carter meg a belső zónákban Sly, Mundy CB-be meg mindenkit aki tud mozogni. Direkt blitz szerintem nem lesz, csak a nyomást nézzük meg a hátsó zónákatsutianap
Rendben, csak viccnek szántam, az Eagles-szurkolókra se akartam ráijeszteni, nyilván nem fogunk összetörni senkit. 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
nem megyünk zacsira, max qubihitre. Pola, Harrison dont lesz. Heywardot próbálgattyuk 😛 LB pótcseréket Ivy, Carter meg a belső zónákban Sly, Mundy CB-be meg mindenkit aki tud mozogni. Direkt blitz szerintem nem lesz, csak a nyomást nézzük meg a hátsó zónákat
kezdőktől egy-két menet max., ha nagy a nyomás azonnal leszedjük Bent - viszont ez lehet meghozza a D kedvét a visszatréfához, hümm...sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Wallace témára visszatérve, meg nem biztos hogy ezt olyan komolyan kell venni. Tavaly Timmons jelentette ki hogy megdönti a sack rekordot. És abból sem lett semmi, sőt még a kijelentés sem kavart fel ekkora port.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Várhatólag nálatok mennyit lesznek kezdők, mert hirtelen egész Philadelphia elkezdte félteni Vicket? Ugyanis elvileg mi kezdőink egy félidőt kapnak, és jelenleg 3 RT is sérült...Deny
Hát, ha J.H. jó napot fog ki rezeghet az a Philly fenék.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Kemo és B'Mac sem játszik az Eagles ellen csütörtök éjjel. A kezdő játékosok 20-25 snappet lesznek pályán, mint Tomlin nyilatkozta. J.H és Troy valószínűleg játszik majd a kihagyott első pre meccs után.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Várhatólag nálatok mennyit lesznek kezdők, mert hirtelen egész Philadelphia elkezdte félteni Vicket? Ugyanis elvileg mi kezdőink egy félidőt kapnak, és jelenleg 3 RT is sérült...Deny
Hmm, Woodley time... 😀 Amúgy biztosan több időt kapnak a kezdők, mint a Redskins ellen, de egy félidőnél többet szerintem nálunk se fog senki játszani az alap csapatból.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Várhatólag nálatok mennyit lesznek kezdők, mert hirtelen egész Philadelphia elkezdte félteni Vicket? Ugyanis elvileg mi kezdőink egy félidőt kapnak, és jelenleg 3 RT is sérült...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
hadd foggyanak azok a karakterek 😛sutianap
Igaz, az Eagles-topik nemsokára megelőz minket. 😀

Gibsont én visszahoznám, valóban, tartozunk neki ennyivel.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
nu, Ivy, Carter vaaaagy?
szerintem jövünk neki eggyel.................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Thaddeus Gibson-t waiver-re tették SF-ban
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nyilvánvaló, hogy poénnak szánta, nem tudom, miért kell ezt ilyen nagy dobra verni.vassadi
Ezt mondom, csak más szavakkal, más megközelítésből.
Ha van olyan, aki komolya(bba)n vette - márpedig volt! -, akkor megtisztelem azzal, hogy komoly(abb) megközelítésből nézem én is a "nyilvánvaló" poént.
Btw amit tettünk, azt nem nagy dobra vertük (azt Wallace tette), hanem nagy feneket kerítettünk a dolognak.tomi-tomi
hadd foggyanak azok a karakterek 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak