Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Hát ez azért elég magaslabda 😀Wyatt
????????
Mi a magas ebben? William Gay a szabadügynök CB-nk újra aláírt a csapatnál.
Egyébként egy pár életkép a vasárnapi napról:
http://www.steelers.com/video-and-audio/photo-gallery/2011-Steelers-Training-Camp-Saturday-Morning-July-30/c16310da-da12-442d-bba6-f47d1c5a6dcapolamalu
Elég gyenge szóvicc lehetett volna a nevének jelentésével kapcsolatbanWyatt
Hát arra gondoltam én is, de nem igazán akartam érteni 😉
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Gay Steeler marad.Spy
Hát ez azért elég magaslabda 😀Wyatt
????????
Mi a magas ebben? William Gay a szabadügynök CB-nk újra aláírt a csapatnál.
Egyébként egy pár életkép a vasárnapi napról:
http://www.steelers.com/video-and-audio/photo-gallery/2011-Steelers-Training-Camp-Saturday-Morning-July-30/c16310da-da12-442d-bba6-f47d1c5a6dca
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gay Steeler marad.Spy
Hát ez azért elég magaslabda 😀

több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Gay Steeler marad.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Hála a jó istennek.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
igyisjó, sőt jobb 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Plaxico-ra már ne várjunk, Jets-be kötött ki.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
minden kényes pozira, ahol volt szabadulás, rögtön húztunk UDFÁt - lásd Júdzsinn pót TE lemegy PUP-ba, aznap már szerzünk látogatót. Üres pozink nem lesz, veszem észre a tavalyi meg tavalyelőtti draftoltakba nem biztok, de a nyomorult UDFÁkban, kiknek annyi esélye van,mint Malackának a szembeszélben - azokban meg igen, hogy es van ez? Tehát az üres poziban is abban bizunk, hogy visszaszerződnek az emberink, az UDFÁk mindenképp csak a legszarabb megoldások lennének, ha Sepu HallóHjúzton lett volna, akkor is marad Kapinyó, a pajtás meg repcsi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Hoztunk UDFA-ban is egy srácot, vagyis hárman vannak most, persze verseny és blabla, de remélem az egészséges Sepu kezd, ha nem az akkor legyen Kapi vagy az új srác ha akkora májer.polamalu
Örülök, hogy Sepu marad, ha egészséges, akkor nyilván ő lesz a kezdő, és Kapinos-nak cut.

Warren LS - lenne még fontos, merha megint Harrisonnak kell feladni a labdákat, akkor szophatjuk a fastsutianap
UDFA LS-t is hoztunk.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Hát, ha a mostani szerződési összegeket nézzük mindenképpen a leg túlfizetettebbek a teljesítmény alapján. 😀 😂 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
- ja ha én leszek a snapper, te meg a pánter - mi leszünk a legolcsóbb specc junit 😂 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem megoldják, de lehet, hogy a képen amit linkeltél pont azon röhögnek, hogy
"- Te James ugye ha idén is LS-t kell játszanod nem leszel akkora balf..sz?
- Te is emlékszel még, ba..a meg mekkora balfék voltam.
- Hát tudod azt nehéz elfelejteni
- Hahaha
- Hahaha"
😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Warren LS - lenne még fontos, merha megint Harrisonnak kell feladni a labdákat, akkor szophatjuk a fast


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
ennyire haragudtak meg rá 😂
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=252689828092297&set=a.175596122468335.43557.175590849135529&type=1&theater


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Hoztunk UDFA-ban is egy srácot, vagyis hárman vannak most, persze verseny és blabla, de remélem az egészséges Sepu kezd, ha nem az akkor legyen Kapi vagy az új srác ha akkora májer.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
úgy csinált, hogy nagyon készül Texasba, aztán az FO gyorsaan "Agree to therms", Kapinyosnak annyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/damon_hack/07/30/pittsburgh.steelers.postcard/index.html?sct=nfl_t11_a0Steelers-Nation
Miért kell szegény Mendét még mindig azzal a kibaszott labdával basztatni. A világon kevesen tartották volna meg. Talán most az lenne a lényeg, hogy támogassuk, hogy a következő ilyen szitunál már ő legyen az egyetlen a világon aki képes nem elejteni. Ahogy látom jól feldolgozza, de ha állandóan előhozzák.. Azt az újságírót, ha ott lettem volna tuti tökön rúgom.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
A hivatalos Twitt oldalon ez a hír jelent meg. Én személy szerint örülök, ha egészséges akkor hajrá és legyen a csapat segítségére.
"Steelers Digest has learned the team has agreed with P Daniel Sepulveda pending a physical. Sepulveda was an unrestricted free agent."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Sepu marad, remélem egészségesen 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/damon_hack/07/30/pittsburgh.steelers.postcard/index.html?sct=nfl_t11_a0

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
midig kihagyod: DWYER, Ádi DWYER!sutianap
Amilyen formában van...

A hivatalos oldalon megjelent egy cikk Burress-ről. Kevin Colbert szavaiból azt veszem ki, hogy próbálnak mindent megtenni Plaxico szerződtetésének érdekében. Azzal persze ők is tisztában vannak, hogy a cap helyzetünk ezt korántsem biztos, hogy megengedi.vassadi
Hát igen ezzel a belépővel, ha rosterre kerül már az is csoda lesz.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
midig kihagyod: DWYER, Ádi DWYER!sutianap
Amilyen formában van...

A hivatalos oldalon megjelent egy cikk Burress-ről. Kevin Colbert szavaiból azt veszem ki, hogy próbálnak mindent megtenni Plaxico szerződtetésének érdekében. Azzal persze ők is tisztában vannak, hogy a cap helyzetünk ezt korántsem biztos, hogy megengedi.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
polamalu: jó lengyel sör, ez oximoron😊kishaszi
Nem az, valóban van jó lengyel sör, tudom mert két hete egy hétig teszteltem😉polamalu
mit ittál?
Én csak 3 napot voltam, de nem sikerült jó lengyel sört inni. Azokból a Brackie meg Ziwiecet különböztettem meg, előbbi iható kategória, de nem jó...kishaszi
A Zywiec az ami szerintem a jó kategória. Nem a lager sör amit a csehek főznek, hanem annál egykarakteresebb. Sokkal sárgább és teltebb. Nekem nagyon bejön. Mi csak azt ittuk egy hétig.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi van ha a Clay fiú is olyan szerepkörbe jön, hogy powaback+shoryardage elkapó.sutianap
Beszélték sokat, hogy Moore távozása után kellene hoznunk egy 3rd down backet, de ott van Redman, szerintem simán betöltheti az ő szerepkörét, a drafton érkezett Baron Batch, és ha Clay eljutna a rosterig, lenne powerbackünk is.vassadi
midig kihagyod: DWYER, Ádi DWYER!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
polamalu: jó lengyel sör, ez oximoron😊kishaszi
Nem az, valóban van jó lengyel sör, tudom mert két hete egy hétig teszteltem😉polamalu
mit ittál?
Én csak 3 napot voltam, de nem sikerült jó lengyel sört inni. Azokból a Brackie meg Ziwiecet különböztettem meg, előbbi iható kategória, de nem jó...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."