Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
😀

- http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/Ryan-Clark-is-Food-Worker-Larry/fe900849-a18f-48e5-af39-deb261d4d25a

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
no tessék látni mirűl pofáztam a napokban
http://www.steelersdepot.com/2011/08/steelers-main-depth-concerns-can-be-traced-back-to-poor-2008-2009-drafts/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=gbdYfsqlKmc&feature=iv&annotation_id=annotation_120417 :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Az első hivatalos depth charton Kemo mögött Keith Williams a második számú LG. Egyelőre ennyit lehet tudni, illetve még azt, hogy "nincs meglepetés".
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
állítólag 3 miskával vagyunk a sapi alattsutianap
Ment a nagy matekozás, ez így már jobb mint amit reméltem. Pedig Woodley szerződése után még cut-ot vizionáltam egy-két embernek.kittli
Igen nagyon nem mindegy, hogy 10 misivel a cap felett, vagy 3 millióval a cap alatt....... 😀
Szerencsére a jobbik verzió jött be.
Mondjuk a 3 m se sok, de legalább jelen pillanatban jók vagyunk.

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 083 — Steelers fan
állítólag 3 miskával vagyunk a sapi alattsutianap
Ment a nagy matekozás, ez így már jobb mint amit reméltem. Pedig Woodley szerződése után még cut-ot vizionáltam egy-két embernek.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kis off, de azért mégis csak Steelers. Batmant forgattak "nálatok": http://www.youtube.com/watch?v=kR4hVwDhbIg&feature=player_embeddedDeny
Egyszer tavaly is volt, a Batman és Robin. Csak Ochoéknak nem sikerült olyan jól. 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
ja minden sajtós kedvence a Báró
- skilecc a spec kapitány? Sly?
- Grisham quickes, azért rá kell játékot írni
- kíváncsi vagyok WezLyonra, meg állítólag McCrae is durvinyek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Az eddigi edzések alapján Baron Batch is sima roster. Pénteken meglátjuk, mit tud "élesben".
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Gishamot már vizionálják az 53ba


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
állítólag 3 miskával vagyunk a sapi alattsutianap
Colbert egy rádióinterjú során le is nyilatkozta, hogy nem elképzelhetetlen Starks, Flozell, vagy Randle El újraigazolása. Ha Cotchery-t nem sikerül megszerezni, sanszos az utóbbi játékos visszahozatala.

Tegnap Ward is edzésbe állt, Big Ben touchdownt érő átadással üdvözölte a red zone passing drill során. Pouncey szintén tréningezett, míg Sweed és Gilbert csak limitáltan, de ők is részt vettek az edzésben.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
állítólag 3 miskával vagyunk a sapi alatt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Én néztem be valamit, vagy Wallace-nak is idén jár le a szerződése?
Bár szerintem is Polamalu és Timmons szerződése élvez prioritást.kittli
2012-ben jár le a (rookie) szerződése, akárcsak Troy-nak és Timmons-nak. Ez a három komolyabb szerződéshosszabbítás vár ránk idén/jövőre.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 083 — Steelers fan
Most, hogy a cap rendeződött, az FO állítólag egy időre félre akarja tenni Troy és Timmons új szerződését, és inkább az FA-piacra irányul a figyelmük.vassadi
Én néztem be valamit, vagy Wallace-nak is idén jár le a szerződése?
Bár szerintem is Polamalu és Timmons szerződése élvez prioritást.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kis off, de azért mégis csak Steelers. Batmant forgattak "nálatok": http://www.youtube.com/watch?v=kR4hVwDhbIg&feature=player_embedded
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Waiverről hoztuk a volt Seattle-i defensive endet, Jarrett Crittendont, és elküldtük a szintén DE Ty Boyle-t.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Ha már front seven:
The Steelers' linebackers - Lawrence Timmons, James Farrior and James Harrison - combined for 246 solo tackles last season. In contrast, six defensive linemen - including defensive end Brett Keisel and nose tackle Casey Hampton - totaled 68 solos and seven sacks. "A lot of guys in this league want to make the Pro Bowl and worry about sacks," [Steelers defensive line coach] John Mitchell said. "My guys would rather get to the Super Bowl than make the Pro Bowl - that's the difference. We do all the dirty work. That's why our linebackers are good. We keep them free, and they'll get the sacks. Our first and only priority is to stop the run. It's why we have happy linebackers. Our defensive front knows the linebackers are going to make the play."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy kis érdekesség a secondary, ezen belül is a cornerek előző szezonban nyújtott teljesítményéről:
"The Steelers trailed only the New England Patriots (25) in the AFC in interceptions, but cornerbacks accounted for just five of their 21 interceptions. And while their opposing passer rating was bested only by the Packers (67.2) in the regular season, the secondary became downright accommodating when they faced an elite quarterback. Drew Brees (305 yards), Tom Brady (350) and Rodgers (304) combined to complete nearly 70 percent of their passes (88 of 126) for 959 yards and eight touchdowns in three games against them. The opposing passer rating in those games was 137.6 -- 64 points above their season average of 73.1."vassadi
Mondjuk kíváncsi lennék, hogy egy ilyen front 7-nel hogy teljesítettünk volna 😀 Bár az is érdekes kérdés, hogy ha nincs ennyi labdaszerzésünk, lett volna-e akár 11 győzelmünk is. Viszont ez nem rossz adat, reménykedek benne, hogy akkor idén sem fog menni ellenünk 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Egy kis érdekesség a secondary, ezen belül is a cornerek előző szezonban nyújtott teljesítményéről:
"The Steelers trailed only the New England Patriots (25) in the AFC in interceptions, but cornerbacks accounted for just five of their 21 interceptions. And while their opposing passer rating was bested only by the Packers (67.2) in the regular season, the secondary became downright accommodating when they faced an elite quarterback. Drew Brees (305 yards), Tom Brady (350) and Rodgers (304) combined to complete nearly 70 percent of their passes (88 of 126) for 959 yards and eight touchdowns in three games against them. The opposing passer rating in those games was 137.6 -- 64 points above their season average of 73.1."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Most, hogy a cap rendeződött, az FO állítólag egy időre félre akarja tenni Troy és Timmons új szerződését, és inkább az FA-piacra irányul a figyelmük. Cotchery-ről már volt szó (iránta a Ravens is élénken érdeklődik), rajta kívül lehet, hogy a Bengals korábbi TE-je, Reggie Kelly is meglátogat minket a napokban.
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Fox aláírt a Redskinshez.

" class="embed">
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
hohó -hólnap halnap - Ward return - hólnapután - propánbután


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
"iced down" hümm - kiment a térde? fájt neki, Kugli kirakta a vonalon túlra, hogy foglalkozhasson J.Scottal- hát fordult a kocka, remélem tud élni vele- isten a pufin megénis vele vagyok :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Ohh valami térd... rosszabb nem is lehetne...
Durva ez a dögrovás...

üldeni kéne nekik Pufint.Delonso_
vagy egy vödör hammerite-ot

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ohh valami térd... rosszabb nem is lehetne...
Durva ez a dögrovás...

Küldeni kéne nekik Pufint.