Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
sztem egyértelműen Mendenhall fumbleje volt a döntő, addig teljesen mélyponton voltunk a 2.félidőben, az pedig nagyon visszahozott minket, és TD is lett ugyeHurka
Azzal egyetértek, hogy ez a fumble lélektanilag nagyon jókor jött a Packers számára, számunkra pedig ugyanennyire rosszul, de én nem mondanám, hogy ez mindent eldöntött, elvégre volt lehetőségünk egy game winning drive végigvezetésére. Ami még tény, hogy akkor lett volna a legfontosabb, hogy a D megálljt parancsoljon Rodgers-éknek, ez azonban nem sikerült, és a lélektani dolgok mellett természetesen a drive végén elért 7 pont is jól jött a Packers-nek a végelszámolásnál.
több mint 15 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Az OL-t ne bántsuk, nagyon jók voltak a PO-ban az SB-n pedig különösképpen. De bizony nagyon feltérképeztük őket. 25 pontot írtunk a táblára, önerőből, csak az O. Csináltunk majd' 400 yardot és a pontok is megvoltak.

Ezt a meccset egy dolog miatt buktuk el: 3 TO.

Mondhatnám, hogy GB def TD-je a döntő, s talán igaz is. De mindegy is, csapatként jutottunk az SB-be és most csapatként is maradtunk alul. Az O a 3 TO-val, a D a nagy playek elmaradásával tett hozzá a kudarchoz. Szeretem ezt a csapatot, mert mindenki a maga vállára teszi a vereség súlyát, Troy, BB, Harrison, mindenki. Ezért voltunk itt, mert csapatot alkotunk és nem mutogatás megy, hanem egymás segítése, ha mégis gebasz, akkor mindenki a maga oldalán keresi a hibát. Küzdöttünk utolsó leheletig és mi ezt szeretjük ezekben a fiúkban. Csapatként.

Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
sztem egyértelműen Mendenhall fumbleje volt a döntő, addig teljesen mélyponton voltunk a 2.félidőben, az pedig nagyon visszahozott minket, és TD is lett ugye
de mindenesetre még1x grat, ti is megérdemeltétek volna a győzelmet 😊
több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az OL-t ne bántsuk, nagyon jók voltak a PO-ban az SB-n pedig különösképpen. De bizony nagyon feltérképeztük őket. 25 pontot írtunk a táblára, önerőből, csak az O. Csináltunk majd' 400 yardot és a pontok is megvoltak.

Ezt a meccset egy dolog miatt buktuk el: 3 TO.

Mondhatnám, hogy GB def TD-je a döntő, s talán igaz is. De mindegy is, csapatként jutottunk az SB-be és most csapatként is maradtunk alul. Az O a 3 TO-val, a D a nagy playek elmaradásával tett hozzá a kudarchoz. Szeretem ezt a csapatot, mert mindenki a maga vállára teszi a vereség súlyát, Troy, BB, Harrison, mindenki. Ezért voltunk itt, mert csapatot alkotunk és nem mutogatás megy, hanem egymás segítése, ha mégis gebasz, akkor mindenki a maga oldalán keresi a hibát. Küzdöttünk utolsó leheletig és mi ezt szeretjük ezekben a fiúkban. Csapatként.

Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
En sokat figyeltem, Legu kifejezetten jol jatszott.. ezt valoban meg kell emliteni.Igor
Igen, ahhoz képest, hogy mennyire féltette őt mindenki Rajitól, rajta (és az O-line többi tagján) semmi sem múlt.
több mint 15 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Azért emeljük ki hogy BB-nek több ideje volt, mint az várni lehetett előre. Fal jó volt még ha bent maradtak többen blokkolni néha akkor is. Pouncey hiánya szerencsére nem köszönt láthatóan vissza. laby
En sokat figyeltem, Legu kifejezetten jol jatszott.. ezt valoban meg kell emliteni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
A Jets ellen azért volt egy TD a Def-től, és az a 7 pont nagyon hiányzott volna a végén.Jan
Most meg egy DEF TD-vel megnyertük volna, de szerintem ezt így nem lehet leegyszerűsíteni.

BB milyen arányban csinálta meg a 3rd down szitukat?

Mert mindig mondjuk hogy ez az erőssége, de nem sokra emlékszem tegnapról. Mennyi lehetett a passer rating? 60-70?Jan
7/13 volt a 3rd downjaink aránya.

Ahogy írtam is fentebb, a passer rating 77.4-es volt, viszont most sem statisztikailag dönthetett volna Big Ben a meccsen.

Az egy tüske ami bök, hogy mért nem a GB def-ből kapták az MVP-t??sutianap
Ezt az MVP-címet nem lehetett elvenni Rodgers-től.
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Védelem meg nem hozta azt a "legendás" formát, mint ami kellett volna a győzelemhez. Pont annyi kellett volna hogy ők is hozzá tegyék azt a pluszt.laby
Igen, a big play-ek, turnoverek... A 0-3-as TO-mutatóban nem feltétlenül (csak) az utóbbi számmal van a baj.

BB-be nagyon bíztam az utolsó drive-nál, meg voltam győződve hogy megnyeri a meccset. Előtte dobott jó pár homályt, de ettől függetlenül nem játszott rosszul.laby
Big Bennek ez megint nem az a meccse volt, ahol a statisztikáival tűnhetett volna ki, mert a 2 INT és a 77.4-es passer rating ellenére a végén ezt a meccset is megnyerhette volna. Ezúttal sajnos nem sikerült, és a mérkőzés után ő maga is úgy nyilatkozott, hogy az "ő vállán van a vereség terhe", de szerintem ez korántsem csak rajta múlt. Ő megtett minden tőle telhetőt, nem érheti kritika amiatt, hogy most nem tudta végigvinni a game winning drive-ot.
több mint 15 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 697 — Steelers fan
Azért emeljük ki hogy BB-nek több ideje volt, mint az várni lehetett előre. Fal jó volt még ha bent maradtak többen blokkolni néha akkor is. Pouncey hiánya szerencsére nem köszönt láthatóan vissza.
...

BB-be nagyon bíztam az utolsó drive-nál, meg voltam győződve hogy megnyeri a meccset. Előtte dobott jó pár homályt, de ettől függetlenül nem játszott rosszul...laby
BB milyen arányban csinálta meg a 3rd down szitukat?

Mert mindig mondjuk hogy ez az erőssége, de nem sokra emlékszem tegnapról. Mennyi lehetett a passer rating? 60-70?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 15 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 697 — Steelers fan
sokan megmondták, ha ezzel az O fallal SB-t lehet nyerni, az a világ csodája/világ szégyene lenne, nézőponttól függőenJan
Inkább az volt az általános vélemény, hogy ezzel az O-line-nal egy meccset lehet nyerni a PO-ban, esetleg kettőt, hármat már nem. Beigazolódott. Ettől függetlenül óriási, amit ez a megtizedelt fal produkált az alapszakaszban és a rájátszásban. Annak, hogy kis túlzással csodával határos volt az SB-részvételünk, az O-line volt az egyik legfőbb oka.

Ami viszont megint kibukott: komoly PO meccseket csak úgy tudunk nyerni, ha a D is ír fel pontot, vagy turnoverekkel extrém könnyű helyzetbe hozza az O-t.
Ha ennek az O-nak önerőből, végigvezetett driveokból kell több pontot csinálni mint az ellenfél, akkor bukunk.Jan
A D-től nem kellettek volna feltétlenül pontok, elégedettek lehettünk volna azzal is, ha sikerül turnovert összehozniuk. De ugyanaz volt, mint a Jets ellen, hogy hiányoztak a nagy játékok, Rodgers-en se volt elegendő nyomás, ...vassadi27
Rodgersen csak egy rövid periódusban volt komoly nyomás, de az kevés volt ahhoz, hogy érdemben befolyásolja a játékát.

A Jets ellen azért volt egy TD a Def-től, és az a 7 pont nagyon hiányzott volna a végén.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 15 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
térképeztünk mi is, de a három TO sok volt, még a kettő belefért volna. Az első nagy homály BB-é, rettenetesen aluldobta Valaszt, a második Valaszé, hogy kiszedik a kezibű - de mégegyszer hangsúlyozom muszály volt behívni a hosszúkat, másképp betömörül a GB. A harmadik Mendyé, szerencsétlen - ha ott továbbmegyünk futással, nem állt volna meg csak az MVP címnél. No mindegyyyyy. Millert totál eltüntették, BarnaTónira meg nem mertük hívni.
Az egy tüske ami bök, hogy mért nem a GB def-ből kapták az MVP-t??


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 15 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azért emeljük ki hogy BB-nek több ideje volt, mint az várni lehetett előre. Fal jó volt még ha bent maradtak többen blokkolni néha akkor is. Pouncey hiánya szerencsére nem köszönt láthatóan vissza.
Védelem meg nem hozta azt a "legendás" formát, mint ami kellett volna a győzelemhez. Pont annyi kellett volna hogy ők is hozzá tegyék azt a pluszt.
Gay felé meg ingyen dobálhatott Rodgers, abból baj nem lehetett a meccsen 😊

BB-be nagyon bíztam az utolsó drive-nál, meg voltam győződve hogy megnyeri a meccset. Előtte dobott jó pár homályt, de ettől függetlenül nem játszott rosszul.
Jó lett volna egy utolsó TD drive Ward-nak és újra MVP lehetett volna az öreg harcos.

Mendy fumble előtt, amikor elkezdték a drive-ot épp mondtam a haveroknak csak nehogy elejtse Mendenhall, néha nagyon ki lehetett volna verni a kezéből, hát elkiabáltam a dolgot sajnos.
Ott nagy lendületbe volt a csapat és az nagyon nem esett jól senkinek.

No sebaj, jó kis meccs volt és nagyszerű hogy itt volt a csapat ismét.

több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
sokan megmondták, ha ezzel az O fallal SB-t lehet nyerni, az a világ csodája/világ szégyene lenne, nézőponttól függőenJan
Inkább az volt az általános vélemény, hogy ezzel az O-line-nal egy meccset lehet nyerni a PO-ban, esetleg kettőt, hármat már nem. Beigazolódott. Ettől függetlenül óriási, amit ez a megtizedelt fal produkált az alapszakaszban és a rájátszásban. Annak, hogy kis túlzással csodával határos volt az SB-részvételünk, az O-line volt az egyik legfőbb oka.

Ami viszont megint kibukott: komoly PO meccseket csak úgy tudunk nyerni, ha a D is ír fel pontot, vagy turnoverekkel extrém könnyű helyzetbe hozza az O-t.
Ha ennek az O-nak önerőből, végigvezetett driveokból kell több pontot csinálni mint az ellenfél, akkor bukunk.Jan
A D-től nem kellettek volna feltétlenül pontok, elégedettek lehettünk volna azzal is, ha sikerül turnovert összehozniuk. De ugyanaz volt, mint a Jets ellen, hogy hiányoztak a nagy játékok, Rodgers-en se volt elegendő nyomás, ...
több mint 15 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 697 — Steelers fan
Üdv!

Hát nem repesek az örömtől, de azért összezuhanva sem vagyok.
1: ez volt a papírforma, GB-t többen tartották esélyesnek

2: sokan megmondták, ha ezzel az O fallal SB-t lehet nyerni, az a világ csodája/világ szégyene lenne, nézőponttól függően

3:ha a PO előtt azt mondják hogy SB-t játszunk, (tekintve hogy kik voltak lehetséges ellenfelek: Ravens, Colts, Patriots, Jets) hát... nem hittem volna

Ilyenformán ez egy ajándék volt, túlszárnyalta a csapat az előzetes várakozásokat. Mindenképpen tiszteletet érdemlő teljesítmény, már az AFC Champ is az volt.

Ami viszont megint kibukott: komoly PO meccseket csak úgy tudunk nyerni, ha a D is ír fel pontot, vagy turnoverekkel extrém könnyű helyzetbe hozza az O-t.
Ha ennek az O-nak önerőből, végigvezetett driveokból kell több pontot csinálni mint az ellenfél, akkor bukunk.

Azt hiszem, ez a meccs nagyban a pályán kívül dőlt el. Látszott, hogy a GB részéről nagyon komolyan feltérképeztek minket, végig szisztematikusan a gyenge pontjainkat támadták (Gay pl) míg ezt fordítva nem vettem észre.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Ugyan ez nem vigasztal gondolom senkit, de tegnap minden benne volt ebben a csapatban, amire büszkék vagytok.Boston
Hát... Ez így azért most eléggé sántít. :rolleyes:
több mint 15 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ugyan ez nem vigasztal gondolom senkit, de tegnap minden benne volt ebben a csapatban, amire büszkék vagytok. Joggal. Gratulálok!

Do your job
több mint 15 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 743 — Steelers fan
amúgy nagyon szimpatikus csapat ez a Green Bay, tele jó arccal.
Rodgers különösen az.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 15 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nagy meccs volt! Nincs miért szégyenkezni.
több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha már Arians. Utolsó drive-ban botrány szar playeket hívott, de pl a 2 pontosra qrva jó húzás volt az az option play.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
le vagyok törve, de muszáj lesz megnéznem józanul is. Pötty kicigiztük azta quvra fámblit. Két hiányom van, Troyamalu helyett Mettyú megcsinálta azt a mindentérő szerelést, No2. az utsó drájvnál vagy egy trükköst, vagy egy HM-et behivhattunk volna. Arians befeszült?
Ami pozitvum a jövőre nézve: - a futásunk összeállt, és még van egy Jonatánunk is.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megérdemelték, jobbak voltak. 0-3-as TO-mutatóval az is csoda, hogy meccsben voltunk. Rengeteg hibát követtünk el a meccsen. Butábbnál butább szabálytalanságok, pl az a block in back vezetett az első INT-hez.

Egyébként érdekes, mert annak ellenére hogy nem voltunk jók, és akkor finom voltam, a 2. félidőben elkezdtük irányítani a meccset még így is, 4 pont volt a hátrányunk és haladtunk előre, már az ellenfél térfelén járva. Na ez volt az a pont, amikor a GB-nél tele volt a gatya, mi meg kb csak erre támaszkodva, végre irányítottunk (bár jók ekkor sem voltunk). És ekkor jött a Mendy fumbli. Ez el is döntötte a meccset, totálisan megváltoztatta a játék dinamikáját és ismét a Pack volt ismét mentális fölényben, amit gyorsan TD-vel tudatosított. Innen nem volt visszaút.

De ahogy itt többen is írták, ez egy csodálatos év volt, erőn felül teljesített ez a csapat, annyi szar ért minket, de mindent túléltünk és megnyertük az AFC-t. Bravúros. Persze most kicsit rossz és keserű, de ez akkor is szép idény volt, még ha az utolsó bravúr el is maradt. De ez tényleg a GB éve volt, egész idényben velük volt az erő, még a vereségekkor is, mi meg "csak" bedöcögtünk vhogy, mert nem volt az AFC-ben ilyen "hot" team, és ha már így van, mi lehoztuk rutinból. 😊 Összességében elégedett vagyok, mert hihetetlenül szerethető csapatunk van, amely utolsó véréig küzd minden egyes kib.szott meccsen és ezért ha qrva szar is, akkor is meccsben marad a végsőkig, akár a legjobb csapatok ellen is.

Amúgy nálam az egyetlen igazi pluszos teljesítmény az Wardé. Imádom a palit. Volt amikor azt éreztem, 3-21-nél, hogy csak ő nem fosta tele a gatyát, s az 1. TD-drive-unkban BB csak rá támaszkodva végigment vele. Nagyon kell ő ide. Ezt csak ő tudta a csapatból, hogy take it easy, még nincs vége.

Go Steelers!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Big Bennek pont a legfontosabb meccsen nem sikerült végigvinnie a game winning drive-ot, de nem ezen ment el. Minden csapatrészben voltak gyengeségeink (BB két INT-je, Mendenhall elvesztett labdája, Suisham kihagyott field goalja, a defense sem volt csúcsformában, ...), és azt hiszem az is a csapatnak az erejét mutatja, hogy egyáltalán eddig vissza tudtunk küzdeni magunkat, a fordítás viszont már nem sikerült. 😕

Ettől függetlenül változatlanul tartom azt, amit korábban is mondtam: hiába az elveszített döntő; maximálisan büszkék lehetünk a csapatra azért, amit ebben a szezonban, ilyen hányattatások közepette elértek.

Gratulálok a Packers-nek, ők is nagyon megérdemelték a győzelmet azok után, amiken ebben az idényben keresztülmentek. 😉

Köszönöm a csapatnak ezt a csodálatos szezont; remélem sikerül megállapodásra jutni a kollektív szerződés ügyében, és jövőre is célba vehetjük a Super Bowl-győzelmet. GO STEELERS!
több mint 15 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Nem csökkentve a Packers érdemeit a bajnoki cím megnyerésében, de azért 3 vs 0 TO-nál még az utolsó drive-nál is tele volt a gatyi. 😊 Ez pedig mindenképpen a Steelers család erejét mutatja.vontod
Ezért érdemelte meg a Packers. Ők szereztek 3 labdát, mi egyet sem, és 21 pontot csináltak a szerzett labdákból, vagyis 100%-át.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Gratulálok a csapatnak srácok, hihetetlen hogy honnan tudtok visszajönni, most sem hiányzott sok a fordításhoz! Le a kalappal!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 15 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Először éltem át vesztes SB-t, de abszolút nincs hiányérzetem. Valahogy ezen a meccsen nem éreztem azt a dinamikát egyik csapatrészben sem, amit máskor igen, nem tett jót a két hetes szünet.

Nem volt egy vezéregyéniség sem, aki hozzárakta volna azt a pluszt, ami kellett volna a győzelemhez. A védelem jó volt, de nem elit. A támadók három labdát adtak el, semmit sem ér így a 25 pont. A special team hozott egy közepest, semmi extrát. Nem éreztem azt sem, hogy az edzői kar kitalált volna bármi extrát, úgy voltak vele, hogy csináljuk azt, ami eddig működött, aztán meglátjuk ez mire elég.

Így pedig nem lehet nagy meccset nyerni. Lényeg a lényegben nem volt ez rossz, férfias munka volt, de a jótól messze állt, így pedig csak ez lehetett a vége. Akkor jöhetnek lassan az ínséges évek?
több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az SB loss mellett elenyésző dolog,de hátha érdekel valakit
Woodley had three tackles, including a quarterback sack, giving Woodley an NFL-record seven consecutive playoff games with a sack.nagyon durva


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/