Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 15 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
- LB korp szerintem adott, kérdés, hogy Vugyli-t meg tudjuk-e tartani. Ott van Worldis meg ugye még Sly. És ott a nagy labda is ha DerAlte csak még egy év és hagyjuk Butlert a sivatagba kószálni, akkor mi is van? A Séf átveszi a D-t, illetve mikor???
- akkor jöhetnek a D-fal húzások, FilTéjlort adom én is, hozzá vágnám még Nanny McPhee-t, ha még az egyik oldalt tandemmel is visszük el egy darabig
- az O-falba mindenképp kő cetli, Kolonc meg mennyen, egy WR-t várok Hawaii-rúl :cool:
- CB kész káosz, bár azt álmodtam, hogy Revis meg Fitz hazajöttek gyűrűért 😂 😂 😂
- a végire hagytam a Májkomat, azt muszáj -
- a Cromarti gyerekkel mivan, vagy lehet FS-t is húzgálni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Csukódik az a bizonyos ablak, ezt be kell látni. Egy-két nagyon jó draft kell ahhoz, hogy ezt a defenset tartani tudjuk.

Aki helyére mindenképp találni kell embereket (remélhetőleg már idén):
-Farrior: Öreg, de idén is gecinagy szezonja volt. Timmons mellé elég lenne egy átlagos ILB, de ha tartani akarjuk a liga legjobb LB sora titulust, akkor megfelelő pótlék kell. Foote esetleg még pótolhatja 2-3 évig.
-Hampton: Ő 33 éves, Hoke meg 34. Emellett Casey már alig van a pályán, ide szerintem nagyon kellene egy ember. Egyáltalán nem lepődnék meg ha a front office idén behúzná Phil Taylort, Jerrel Powet vagy Kendrick Ellist.
-Taylor: Ha nem is rögtön a helyére, de legalább mellé kellene valaki, aki egy idő után átvenné tőle a #1 CB szerepkört. Nem bánnám, ha sikerülne még egy Mel Blountot találnunk 😊

Akikben még bírják, de az ő helyükre se lenne rossz döntést embert hozni:
-Harrison: Ez érdekes, mert ugye itt van az idén húzott Worilds. Nagyon kíváncsi vagyok hogy fog teljesíteni TCk alatt, esetlg ő átveheti Harrison szerepét. Ha nem megoldás, akkor kell egy domináns passrusher Woodley mellé.
-Keisel: Szintén kurva jó szezon, de ő se fiatal már. Smith pótlása megoldott Ziggyvel, az idény második felében nagyon jól játszott, a Szakáll helyére viszont lehetne egy projekt játékost húzni a 4-5. kör tájékán, lesz pár idén is (Lawrence Guy mondjuk az én egyik favoritom)


Amik csak szimplán megoldandó posztok az off-seasonban:
-CB. Nem csak kezdő, megfelelő backupok is kellenek, Gay csak maradjon nickelben. Keenan Lewis bust, dobjuk ki. Butlerből még lehet valaki, de mutatnia kell valamit az offseasonban.
-RT: Flozell valszeg marad még egy évet, de ha nem tartjuk meg Colont (bár szerintem megtartjuk, nagyon látszik, hogy a csapat tagja, gyakorlatilag végig az oldalvonal mellett van) akkor kell valaki.
-RG: Foster nem kezdő szint, backupnak elmegy. Ha Legurskyból tudunk guardot csinálni akkor azt esetleg meg lehet próbálni, Rajit szépen kezelte a Packers ellen, ha nem akkor ide se ártana valaki.
több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, amúgy szerinted ennek a társaságnak ez volt az utolsó esélye SB-t nyerni? Idény elején sokszor hosszabban fejtegetted, hogy 1-2 évet adsz nekik és jön az elkerülhetetlen völgymenet. Letelt az idő, vagy bennük van még egy jó év? Szóval, hogy a szokottnál is fontosabb lehetőséget engedtek ki a kezükből?tomi-tomi
Bennem erősen fogalmazódik egy gondolat. De ezt majd kifejtem, mert egyre tisztulva jön elő belőlem egyre több emocionális és racionális dolog a meccs és a jövő kapcsán. De a lényege az, hogy sztem a támadók idén rengeteget léptek előre. Labdabiztosak voltunk és a futójáték hatékonnyá vált, BB clutch volt és megvannak neki a playmakerei. És ezt a PO-ban is tudtuk hozni,még a futójátékot is, ami a PO-ban kegyetlen nehéz. Az eredeti fal pedig már egész pofás volt, legalábbis az elmúlt évekhez képest. Szóval bennem az körvonalazódik, hogy egy jó offense-re reális esélyt látok (eddig középmezőnybe soroltam), ehhez pedig talán már nem feltétlen kell a liga legjobb D-je, hanem elég lehet egy 5-6. hely körüli is. A number One szerepkört jövőre nézve nem látom a D-ben, el kell fogadni, hogy ez a generáció kifelé megy, egyre limitáltabb lesz a régiek (Hampton, Smith, Warrior, Ike) szerepe. Nyilván ez áthidalhatatlan bizonyos visszaesés nélkül. De ha az O még egy kicsit előrébb tud lépni, akkor talán nincs is szükség, hogy Number One D legyünk (bár Pittsburgh-ben mindig ez az elvárás 😊), de ilyen formán még lehet 1 év ebben a generációban, több nem hiszem.

Én annak örülnék, ha rövidített szezon lenne. Egyrészt hátha belebukik a főgyökér, másrészt ennek az öreg csapatnak nagy előny lehetne, arra képesek lehetünk. Én most azért drukkolok, hogy egy utolsó nagy menetre mindenki vállaljon még egy évet: Smith, Warrior, Ward és LeBeau is. Talán még egy nagy dobás beleférhet, de már így is tovább húztuk a domináns éveket, mint gondoltam.

Na azért csak jobban belementem, mint elsőre terveztem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Soldi, amúgy szerinted ennek a társaságnak ez volt az utolsó esélye SB-t nyerni? Idény elején sokszor hosszabban fejtegetted, hogy 1-2 évet adsz nekik és jön az elkerülhetetlen völgymenet. Letelt az idő, vagy bennük van még egy jó év? Szóval, hogy a szokottnál is fontosabb lehetőséget engedtek ki a kezükből?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Cards hivatalosan interjúra kérte Butlert az üres def. coord. posztra. Állítólag a Steelers elengedi. Ez arra utal, hogy LeBeau marad még 1 évet, mert amúgy LeBeau visszavonulásának esetére, őt terveztük utódnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 963 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez csak Soldi paranoiája. 😊
Mindenki szereti a Steelerst, láthatod.Sobri Jóska
Azért a "mindenki szereti" is túlzás. 😀

A tegnapi meccs egyébként számomra egy tanulsággal járt: Egy meccsen minden megtörténhet. A Steelers lett volna az egyik utolsó csapat, amelyikre azt tippeltem volna, hogy -3TO mutatóval hoz le egy PO meccset, aztán tessék. A PO-ban egyszerűen nincsenek szabályok. Két kiváló, morálisan is bivalyerős csapat közül többnyire a szerencsésebb nyer, nagyon ritka, hogy az egyik csapat érdemben jobb a másiknál és azt képes is kiaknázni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 15 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 140
Az O (a fal kivételével) nagyon jól és okosan lett renoválva. Viszont ha a D-t is sikerülne 2-3 év alatt ugyanígy megfiatalítani, akkor bizony nagyon de nagyon domináns lesz még ez a csapat. Bár ugye felmerül a kérdés, hogy mikor is vonul vissza Coach Dad, mert ez a DC-től fog függni, hogy milyen is lesz a D összetétele. Az biztos, hogy a mostani rendszerbe kéne egy NT, egy DE, egy épkézláb CB, és egy S. Ebből a corner kivételével mindenki padozhat, és tanulhat a mesterektől legalább 2 évig. Én legalábbis ebben látom a további "fejlődést", ami inkább a brutális defense szintentartása. 😛
több mint 15 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egy kis évértékelő úgy hogy nem megyek bele bonyolultan, van ahol bele se tudnék csak számomra lényegesek:

BigBen: úgy ment bele a szezonba hogy offseasonba talán még el is kívántam a csapatból félig meddig és sosem volt a kedvencem, de legalább szerettem az offseason előtt. Majd jött az offseason és teljes vég a szememben.
Szezon végére kinőtte magát kedvenc irányítómmá és mint ember is maximálisan megszerettem, teljesen kedvencemmé lépett elő:

Ward: örülök hogy van még benne és továbbra is kedvenc játékosom az összes posztban játszókat együtt véve, remélem 2 év még lesz benne legalább.

Wallace, Sanders, Brown: Wallace-tól sokat vártam szezon előtt és maximálisan hozta azt amit én elvártam még ha magas is volt a mérce, hatalmas WR-é nőtte ki magát. Sanders és Brown mind a ketten kulcs pillanatokban sokszor nagyot alkottak és nagyon ígéretesek, draftkor bántam hogy őket húztuk a poszt miatt, de teljesen örülök már neki.

Mendenhall: Néha többet vártam tőle, ez köszönhető a falnak is azért, de látszik rajta hogy mekkora tehetség és milyen szezonjai lesznek még.

Timmons: Szezon előtt még egy átlagos LB-nek tartottam, de szememben a liga egyik legjobb középső LB-je lett.

Harrison-Farrior: Hasonló, mint Ward nagyon nagy játékosok és nagyon bízok benne hogy maradnak még jó pár évig.

Hood: Év végére tetszett a játéka és jó látni hogy Smith visszavonulásával nem lesz nagy lyuk a helyén.


Végül Troy: Ő önmagáért beszél, még ha PO-ba árnyéka sem volt önmagának, de ő Polamalu akitől mindenki fosik és sok nagy évet hoz még.


Sok embert nem emeltem ki köztük Pounceyt, Hamptont, Woodley....sokakat akiket megérte volna, de róluk mindenkinek egy a véleménye és úgy gondoltam hogy nem megyek végig 22 emberen.


Óriási szezon volt, és nagyon sok izgalom is. Nagyon örülök hogy ilyen csapatnak szurkolok, mint a Steelers!!

több mint 15 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 636
Ezzel is egyet tudok érteni.
Nem vagyok nagyon járatos bizonyos dolgokban, de miért utálnak minket itthon mint a sz....t?


Elárulná valaki?

A sikeres csapatokat sokan utálják.Tibi76
Értem 😊
Ha így nézem van csapat amit én is utálok.

Jó ez a kép nagyon Mr.Szakál😊
Hol lehet beszerezni ilyen tutkó képeket?

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 15 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Azt kell, hogy mondjam, hogy csak hálával tartozom a csapatnak ezért e szezonért. Tán túlontúl szentimentális,de engem is nagyon sok nehézségen segített át ez a szezon és a fiúk. Egy szó mint száz: KÖSZÖNÖM EZT A SZEZONT!!! BÜSZKE VAGYOK A CSAPATOMRA A VÉGTELENSÉGIG!!! MINDÖRÖKKÉ STEELERS!!!!

több mint 15 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Ez csak Soldi paranoiája. 😊
Mindenki szereti a Steelerst, láthatod.
Sobri Jóska
Nekem se vagytok a kedvenceim, ezt aláírom, mégis azt mondtam idén, hogy vagy ti, vagy mi. Én nektek szurkoltam.
Gratula nektek, gyönyörű szezon volt.

Mindig jövőre
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
Ezzel is egyet tudok érteni.
Nem vagyok nagyon járatos bizonyos dolgokban, de miért utálnak minket itthon mint a sz....t?

Elárulná valaki?prérifarkas
Ez csak Soldi paranoiája. 😊
Mindenki szereti a Steelerst, láthatod.

Amúgy a tűz valóban kevesekben volt meg látványosan. Soldi írja Ward-ot, én még hozzáteszem azért Randle El-t is, ő is 100 fokon égett.

több mint 15 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 743 — Steelers fan
Ezzel is egyet tudok érteni.
Nem vagyok nagyon járatos bizonyos dolgokban, de miért utálnak minket itthon mint a sz....t?


Elárulná valaki?

A sikeres csapatokat sokan utálják.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 15 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 636
Az OL-t ne bántsuk, nagyon jók voltak a PO-ban az SB-n pedig különösképpen. De bizony nagyon feltérképeztük őket. 25 pontot írtunk a táblára, önerőből, csak az O. Csináltunk majd' 400 yardot és a pontok is megvoltak.

Ezt a meccset egy dolog miatt buktuk el: 3 TO.

Mondhatnám, hogy GB def TD-je a döntő, s talán igaz is. De mindegy is, csapatként jutottunk az SB-be és most csapatként is maradtunk alul. Az O a 3 TO-val, a D a nagy playek elmaradásával tett hozzá a kudarchoz. Szeretem ezt a csapatot, mert mindenki a maga vállára teszi a vereség súlyát, Troy, BB, Harrison, mindenki. Ezért voltunk itt, mert csapatot alkotunk és nem mutogatás megy, hanem egymás segítése, ha mégis gebasz, akkor mindenki a maga oldalán keresi a hibát. Küzdöttünk utolsó leheletig és mi ezt szeretjük ezekben a fiúkban. Csapatként.

Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
Ezzel is egyet tudok érteni.
Nem vagyok nagyon járatos bizonyos dolgokban, de miért utálnak minket itthon mint a sz....t?

Elárulná valaki?

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 15 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 636
Az OL-t ne bántsuk, nagyon jók voltak a PO-ban az SB-n pedig különösképpen. De bizony nagyon feltérképeztük őket. 25 pontot írtunk a táblára, önerőből, csak az O. Csináltunk majd' 400 yardot és a pontok is megvoltak.

Ezt a meccset egy dolog miatt buktuk el: 3 TO.

Mondhatnám, hogy GB def TD-je a döntő, s talán igaz is. De mindegy is, csapatként jutottunk az SB-be és most csapatként is maradtunk alul. Az O a 3 TO-val, a D a nagy playek elmaradásával tett hozzá a kudarchoz. Szeretem ezt a csapatot, mert mindenki a maga vállára teszi a vereség súlyát, Troy, BB, Harrison, mindenki. Ezért voltunk itt, mert csapatot alkotunk és nem mutogatás megy, hanem egymás segítése, ha mégis gebasz, akkor mindenki a maga oldalán keresi a hibát. Küzdöttünk utolsó leheletig és mi ezt szeretjük ezekben a fiúkban. Csapatként.

Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
Teljes mértékben egyet értek.
Tán annyit még, hogy a labdavesztésekből egyet visszahordott a GB egyből amikor is megütötték BB kezét, nehezen védhető helyzet volt.
No de a másik két esetből legalább egyszer meg kellet volna fogni őket, mert önerőből csak 10 pontig jutottak.
Persze minden elismerésem a Packersé, hisz a mi hibáinkat 100% kihasználták.
Továbbá kevesebb hibával játszottak.

No de hihetetlen ez a csapat! Ezért szurkolok is nekik évek óta.
Hajrá Steelers!!
Remélem nem következik be a nagy döntő "vesztesére" jellemző visszaesés a következő idényben!

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 15 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Grat nektek, annyival volt jobb a Packers h náluk voltak kiugróan jó teljesítmények (Rodgers, Collins) nálatok meg ezen a meccsen szinte mindenki egy jó iparos átlagot hozott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Gratulálok a csapatnak srácok, hihetetlen hogy honnan tudtok visszajönni, most sem hiányzott sok a fordításhoz! Le a kalappal!MaG1Xx
Csatlakozom. Minden elismerésem a Steelersnek!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 15 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igen, összezsugorítottam a mondatot, mint a kevés alvás az agyamat. A fumble utáni kapott TD önmagában még nem lett volna nagy baj, mert az Off ezt még tudta ellensúlyozni. Az ez utáni GB drive-ot kellett volna legyilkolnia Def-eteknek. (az eredetiből hiányzik "A fumble utáni második GB drive-nál". Egyszerűbb lett volna azt írnom, hogy 28-25-nél. Bocs.tomi-tomi
Végülis igaz, ha ott megfogjuk őket, és nem érnek el pontokat, akkor egy FG is elég lett volna tőlünk, és akkor OT. Illetve nyilván több időnk maradt volna az utolsó támadássorozatra, és több esélyünk lett volna eljutni az end zone-ig. Mindenesetre továbbra is tartom, hogy szerintem a kulcs a Packers TD-drive-ja volt.vassadi27
Utólag igen. A meccs dinamikája alapján én úgy érzem, hogy ha a TD+2pontos kombó után az Off-etek hamar visszakapja a labdát, az FG a minimum, amit el tudtak volna érni. 7 és fél perccel a vége lőtt jöttetek fel 3 pontra; lehetett volna 5-6 percetek. Nagy vizsga lett volna a GB Def-nek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 15 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Ha már Arians. Utolsó drive-ban botrány szar playeket hívott, de pl a 2 pontosra qrva jó húzás volt az az option play.Soldados
Nem csak ott hívott szarokat. 3 és 2-kre rendre kockázatos, hosszú passzok. Mi a retkes fasznak? Futni kellett volna, ha nem megy, akkor 4 és 1-re áttolni, vagy quick slant, amire nem tudtak volna reagálni... Mindegy. Így alakult.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Az OL-t ne bántsuk, nagyon jók voltak a PO-ban az SB-n pedig különösképpen. De bizony nagyon feltérképeztük őket. 25 pontot írtunk a táblára, önerőből, csak az O. Csináltunk majd' 400 yardot és a pontok is megvoltak.

Ezt a meccset egy dolog miatt buktuk el: 3 TO.

Mondhatnám, hogy GB def TD-je a döntő, s talán igaz is. De mindegy is, csapatként jutottunk az SB-be és most csapatként is maradtunk alul. Az O a 3 TO-val, a D a nagy playek elmaradásával tett hozzá a kudarchoz. Szeretem ezt a csapatot, mert mindenki a maga vállára teszi a vereség súlyát, Troy, BB, Harrison, mindenki. Ezért voltunk itt, mert csapatot alkotunk és nem mutogatás megy, hanem egymás segítése, ha mégis gebasz, akkor mindenki a maga oldalán keresi a hibát. Küzdöttünk utolsó leheletig és mi ezt szeretjük ezekben a fiúkban. Csapatként.

Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
Abszolút. Ahhoz képest, hogy kikből állt az ofal, remek munkát végeztek, nem rajtuk múlott egyáltalán, hanem amiket Te is leírtál.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Igen, összezsugorítottam a mondatot, mint a kevés alvás az agyamat. A fumble utáni kapott TD önmagában még nem lett volna nagy baj, mert az Off ezt még tudta ellensúlyozni. Az ez utáni GB drive-ot kellett volna legyilkolnia Def-eteknek. (az eredetiből hiányzik "A fumble utáni második GB drive-nál". Egyszerűbb lett volna azt írnom, hogy 28-25-nél. Bocs.tomi-tomi
Végülis igaz, ha ott megfogjuk őket, és nem érnek el pontokat, akkor egy FG is elég lett volna tőlünk, és akkor OT. Illetve nyilván több időnk maradt volna az utolsó támadássorozatra, és több esélyünk lett volna eljutni az end zone-ig. Mindenesetre továbbra is tartom, hogy szerintem a kulcs a Packers TD-drive-ja volt.
több mint 15 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A fumble után kellett volna a Def-nek megmutatnia, hogy hol lakik a Steelers istene. Ehelyett sok időt és sok yardot engedve csak a TD-t tudták megakadályozni, szinte lehetetlen küldetésbe kergetve az Off-t.tomi-tomi
Pont erről van szó, hogy akkor lett volna leginkább szükség a D-től a nagy játékra, esetleg egy turnoverre, de nem tudták megállítani a Packers O-t (akkor jött Rodgers harmadik TD-passza, Jennings második TD-elkapása).vassadi27
Igen, összezsugorítottam a mondatot, mint a kevés alvás az agyamat. A fumble utáni kapott TD önmagában még nem lett volna nagy baj, mert az Off ezt még tudta ellensúlyozni. Az ez utáni GB drive-ot kellett volna legyilkolnia Def-eteknek. (az eredetiből hiányzik "A fumble utáni második GB drive-nál". Egyszerűbb lett volna azt írnom, hogy 28-25-nél. Bocs.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
A fumble után kellett volna a Def-nek megmutatnia, hogy hol lakik a Steelers istene. Ehelyett sok időt és sok yardot engedve csak a TD-t tudták megakadályozni, szinte lehetetlen küldetésbe kergetve az Off-t.tomi-tomi
Pont erről van szó, hogy akkor lett volna leginkább szükség a D-től a nagy játékra, esetleg egy turnoverre, de nem tudták megállítani a Packers O-t (akkor jött Rodgers harmadik TD-passza, Jennings második TD-elkapása).
több mint 15 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
Van is miért. Kemény harcos, megalkuvást nem ismerő csapat.
2005-ben, amikor elkezdtem nézni az NFL-t, akkor abban BigBen is benne volt, meg az akkori Steelers is vastagon, hogy megszerettem a focit. Sőt, kicsit nekik is szurkoltam. Aztán GB lett a vége, bocsi. 😊
több mint 15 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A formális logika szabályai szerint az döntött ezen a meccsen, hogy melyik Def kerekedik felül az ellen Off-én. (Nem élnék vissza a vendégjoggal, hogy az Off-eket hangsúlyozzam ki, mégis csak a Steelers-topicban vagyunk. 😊 ) Amennyivel erősebb a GB Off, annyival erősebb a Steelers Def és igaz ez a GB Def és Steelers Off viszonyításában is.
Azzal hogy a GB Def. az első félidőben csinált két INT-et - ráadásul az egyiket visszavitte TD-re -, irtózatos nyomást helyezett a Steelers Def-re, hogy nekik is ilyet kell produkálniuk. Emlékezzünk csak Troy arcára a 2. INT-nél! Bizony, Soldi, én még nem láttam ennyire összezuhant Steelerst, mint most 21-3 után.
Az Off-etek dicsérete, hogy tulajdonképpen önerőből hozták vissza a csapatot a meccsbe, a két pontos után azt hittem, hogy valami eszméletlen véghajrába torkollik a meccs.
A fumble után kellett volna a Def-nek megmutatnia, hogy hol lakik a Steelers istene. Ehelyett sok időt és sok yardot engedve csak a TD-t tudták megakadályozni, szinte lehetetlen küldetésbe kergetve az Off-t. S még a győzelmi esély is legalább annyira volt az Off-nek volt köszönhető (TD+2pont), mint a Def-nek.
Ha szimbóleumot kéne mondanom a meccsről a Ti szempontotokból, akkor az mégis a picksix play lenne. Az ezer sebből vérző O-line-t összeroppantották, a zseb rárogyott BigBenre, dobott egy kockázatosat és a nagy játék a GB-nek jött össze. (BTW nem az első alkalom idén, hogy saját 5-10 yardnál becsődöl az Off.!)
Minden tiszteletem a Tiétek! Nálunk a Pats-topicban egy SB vereség után min. 2-3 napig szolid világvége hangulat lenne, némi Brady nem/soha nem lesz már a régi illetve a Pats soha többé nem tud SB-t nyerni felhanggal. Elismerésem!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)