NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Woodley: "Wanted yall 2 hear it from me 1st- Drafted here... super bowl here.. will retire here!! now time to get u this 7th trophy!!!! thank u 2 the rooney family, my family, teammates, agent, and all of u!! P.S.-STEELER 4 LIFE!!!!!!"



Foote, McFadden, Allen, Battle, Dixon léces szerintem - el kellene döntenisutianap
Foote kell, backup ILB-nek tökéletes, McFadden kezdő CB, a többiekkel bármi lehet.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Woodley aláírta a hosszútávút, részletek egyelőre nem ismertek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Foote, McFadden, Allen, Battle, Dixon léces szerintem - el kellene dönteni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Gondolom Woodley szép summát akarhat, ha már eddig kb 2 zacskó ropiért játszott nálunk...
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Aláírtunk John Maleczkivel a Pitt-ről OL és DL ember. Inkább mint OL próbáljuk.
Cuttra került sor az alábbi játékosoknál: - OT Joshua Harrison, QB Chris Dieker, LS Derek Chard, P Aaron Bates
Elhagyta a csapatot: - G Dorian Brooks
IR-re tettük: - LB Erik Clanton
Woodley folyamatos tárgylásban van a csapattal a szerződésről.
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Az átstrukturált szerződések csak akkor kerülnek bejelentésre NFL felé, ha tuti, hogy holnap edzhetnek az újonnan aláírók. Nem akarják növelni az edzésképtelenek számát ebben a helyzetben. Has van bejelentés a ratification-ről, akkor vannak új szerződések, ha nincs akkor még "dolgoznak kicsit a számok egyeztetésén" amíg jövő héten lesz CBA és edzhetnek az újonnan igazoltak, ez ugyanis már szignifikáns lehet a felkészülések tekintetében. Mármint ha nincs ratifikáció 4-én és nem edzhetnek az újonnan szerződöttek.Szerintem ha tuti, hogy érvénybe lép a CBA, akkor pikkpakk kiderülnek ezek a hosszabbítások
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Végül is az elemzők az öreg Batch-el nem számolnak sehol. Dixon ugyebár trades szerződésen van és van még Leftwich. Mindenhol őket hármukat írják mint roster játékosok. Lehet, hogy az öreg majd valamilyen más formában mint alkalmazott kap fizut és akkor az ő kis pénzecskéje is kijön a capból.polamalu
Valószínű, hogy ha valakit muszáj cutolni, akkor az Batch lesz. Bár én inkább Dixontól válnék meg, nem tudom, ki fog érte 5. körös picket adni.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Végül is az elemzők az öreg Batch-el nem számolnak sehol. Dixon ugyebár trades szerződésen van és van még Leftwich. Mindenhol őket hármukat írják mint roster játékosok. Lehet, hogy az öreg majd valamilyen más formában mint alkalmazott kap fizut és akkor az ő kis pénzecskéje is kijön a capból.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Szerintem a Schefter által közölt számoknál az átstrukturálásokat még nem vették figyelembe. Big Ben, Harrison, Keisel, Miller szerződésének átalakítása, Woodley és Troy hosszútávúja, szerintem ez már önmagában nullára redukálhatja azt a 10 milliót; ha nem lenne elég, gondolom még valamelyik backup QB repülne.
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Érdekes, hogy ismét ennyire túlszaladtunk a CAP-en. Az játékos mozgás előtt 10 milka volt a +, most meg ismét.
Woodley és Polamalu hosszabbítása is szerintem csak pár milliót fog jelenti szerintem, azaz egy 5-6 millióval tuti még mindig felette leszünk a Capnek ami nagyon sok.....

Főleg ha azt vesszük, hogy az O falba még kellene is valaki......ami így szinte biztos nem lesz.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Woodley hosszabbításával 3-4 milliót fogunk nyerni, még úgy is hiányzik majd 7-8... Nem tudom kit fogunk elengedni, de valaki biztos menni fog.
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
A trade-et csak a szar cap helyzetetek miatt gondoltam. Kíváncsi vagyok hogyan oldjátok meg.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Woodley-val mi a helyzet? Van már hosszútávú szerződése vagy esetleg belőle kinéz egy trade? Azzal nagyjából helyre is tudnátok hozni a cap-et.Proxi
Már tárgyalnak vele a hosszútávú szerződésről. A trade szóba sem jött, Woodley maradni akar; a két fél által elképzelt pénzösszeg még nem egyezik, de csak megoldják.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Woodley ha tag fizetést kapna, akkor az 10 millió fölött lenne kicsivel. Hosszútávút most gondolom Hali pénzéhez mérik, aki évi 7 átlagot (garantált) kapott 5 évre. Lehet az elején kicsit kevesebb a végén több, de nagy aránytalanságba nem megy bele gondolom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Woodley-val mi a helyzet? Van már hosszútávú szerződése vagy esetleg belőle kinéz egy trade? Azzal nagyjából helyre is tudnátok hozni a cap-et.Proxi
Csak nem kéne tradelni. Egy hosszútávúval gondolom nála is lehet valamit hozni a cap-ban meg Troy szerződésével is.
De szerintem ez még kevés lesz.
Állítólag csütörtökön egyeznek meg velük.
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Woodley-val mi a helyzet? Van már hosszútávú szerződése vagy esetleg belőle kinéz egy trade? Azzal nagyjából helyre is tudnátok hozni a cap-et.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
11 millióval vagyunk a cap felett, lesz még itt meglepetés cut...tenorx
Ezt számolgattad, vagy van vhol ahol ki van írva... esetleg az összes csapatra?Collapo
Adam Schefter
Seven teams are over cap and will have to be under by Friday: STL $100K: ATL $1 MIL: DAL $3 M; DET $8 M; HST $8.5 M; PIT $11M; OAK $12M.

Ez sajnos nagyon nagy szopóálarc.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
11 millióval vagyunk a cap felett, lesz még itt meglepetés cut...tenorx
Ezt számolgattad, vagy van vhol ahol ki van írva... esetleg az összes csapatra?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
11 millióval vagyunk a cap felett, lesz még itt meglepetés cut...
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A hét végén valamikor ismét egy exkluzív interjúval jelentkezünk, vagy kettővel. Érdemes lesz néha bekukkantani az (www.steelers.hu) oldalra.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Polamalu egy interjúban tegnap elmondta, hogy mindenképpen a Steelersből akar visszavonulni (ezt tudtuk), továbbá azt is közölte, hogy olyan szerződést szeretne már most amely a nyugdíjig szól. Most jön a meglepetés ő akár még 8 évet is érez magában, 30 évesen is élvezi a játékot, az edzéseket. Az isten adjon neki erőt és egészséget és valóban boldogítson a legjobb formájában még 8 évig minket. 😀
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Flozell soha nem fog már LT-t játszani, mert süket a jobb fülére. Ezt az opciót hiába próbálgatjátok.kicsi joe
Akkor marad Scott v. Gilbert.
Mondjuk én kíváncsi lennék Robilluma véleményére is erről a témáról.....
több mint 12 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 93
Flozell soha nem fog már LT-t játszani, mert süket a jobb fülére. Ezt az opciót hiába próbálgatjátok.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mckinnie ? egy évre megszolgálna.gabtsi
360 fonttal nem biztos.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
De Flozell tud LT-t. Valszeg ucsó éve lesz, sztem hajlandó lesz ócóbbért, ha jól érezte magát valóban és SB részvétel után talán abban is bízik, hogy lehet még a csapatban valami... Noha tudjuk, hogy nem fiatalodik senki.kishaszi
Tudom, hogy tud LT-t is játszani, de a fenti elmélet szerint nem ez lenne az ő posztja. Úgy lenne egy Scott-Kemo-Pouncey-Colon-Flozell falunk, de azért nem érdemes visszahozni, hogy Colon játszhasson RG-ként, mivel Legursky-val nincs gond - csak a Flozell-Kemo-Pouncey-Legu-Colon összeállítású OL-ért lenne értelme szerződtetni. Bármennyire is jól érezte itt magát, a paycutot nem akarta elfogadni, márpedig 5 milliós fizetéssel kizárt, hogy visszahozzuk.