Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nyilvánvaló, hogy poénnak szánta, nem tudom, miért kell ezt ilyen nagy dobra verni.vassadi
Ezt mondom, csak más szavakkal, más megközelítésből.
Ha van olyan, aki komolya(bba)n vette - márpedig volt! -, akkor megtisztelem azzal, hogy komoly(abb) megközelítésből nézem én is a "nyilvánvaló" poént.
Btw amit tettünk, azt nem nagy dobra vertük (azt Wallace tette), hanem nagy feneket kerítettünk a dolognak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Nyilvánvaló, hogy poénnak szánta, nem tudom, miért kell ezt ilyen nagy dobra verni.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért, csak, hogy tisztában légy vele tavaly 1257 yardnál állt meg. Az azért nem annyira rossz, talán. 21 yardos átlagával az AFC legjobbja volt. Amennyiben a 3. évében csak ugyanezt a számot hozza már az is nagy királyság, de én és itt sokan reméljük, hogy több yard és több (2010: 10 TD) TD lesz a neve mögött az év végén.polamalu
Sőt, kiemelkedő az 1200+ yard! A kiemelt rész a lényeg, valamint érdemes elgondolkodni, hogy milyen gyakori két egymást követő évben 1000 yard felett zárni - egy tulajdonképpeni újoncnak. Fogalmam sincs róla, hogy volt-e ilyen egyáltalán a Steelers történetében, de hogy sok nem volt abban elég biztos vagyok.tomi-tomi
Tudtommal újoncként senki nem ért el 1000 yardot elkapóként a Steelersben. Wallace viszont már 3. évére készül. Olyan is csak egy volt, hogy vki 2. és 3. évében 1000 yard fölé jusson: Plaxico Burress. Pedig volt pár egészen kiváló WR a Steelers-nél: Swann, Stallworth (HOF-ok), Lipps, Ward, Burress, Holmes.

Erre viszont Wallace-nak minden esélye megvan, ha nem sérül meg. Igazából az 1200-1500 yard most is benne van, természetesen sérülésmentes idényről beszélve. Ez a nyilatkozat amolyan merjünk nagyot álmodni, semmi több. Irreális természetesen, de kiváló motiváció lehet.Soldados
Köszi Soldi, pont erre a statisztikára kérdeztem rá.
Egy cél(kitűzés), akkor motiváló, ha egyszerre kihívó és reális. Mindenki döntse el, hogy elég kihívó és reális cél az, hogy a Steelers történetének második játékosa lehetek, aki 2. és 3. évében is 1000 yardnál többet kap el. Ezzel szemben mennyire reális, hogy 3. évemben az NFL történetének első játékosa leszek, aki 2000 yard felett zárok, úgy hogy összesen van 2100+ elkapott yardom. Szóval, attól tartok, hogy ez ellenkező hatást is kiválthat, nekem ez távolról sem kiváló motiváció, sokkal inkább nyomasztó, teljesítményt visszavető butaság. Persze, ha komolyan vesszük, amit mond.
(Ha tényleg ilyen "licitként" hangzott el, akkor pedig még inkább hajlok arra, hogy nagy butaság.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
naja, de idén elővesszük a slot-playákat, az csinálja neki az utat - töttyük a boxot, töttyük a boxot, oztán Valaszaleggyorsabb............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Ez a nyilatkozat amolyan merjünk nagyot álmodni, semmi több. Irreális természetesen, de kiváló motiváció lehet.Soldados
Így van, ezt nyilván ő maga sem gondolta komolyan. Ezt egyébként azután nyilatkozta, hogy Sanders 1000 yardot tűzött ki maga elé célként. A másik pedig, hogy tavaly megvolt az az előnye, hogy gyakorlatilag új arc volt, messze nem jegyezték ilyen magas szinten, ezért is jöhetett az a sok hosszú elkapás, főleg a szezon első felében. Mostanra viszont már mindenki tisztában van azzal, hogy Wallace deep threat, úgyhogy én már akkor elégedett leszek, ha az 1000 yardot eléri.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wallace egyéni csúcsa 1400 yard?? Bőven elég lett volna 1000 yardot mondania, az a minőség új dimenziója az NFL-ben. Néha olyan érzésem van, hogy a Steelers öltözőben meghirdettek a játékosok egy " Ki tud nagyobb baromságot - na jó, butaságot - nyilatkozni/twitterezni/kiposztolni".
Hát én annyira pesszimista leszek vele kapcsolatban október végén, hogy csak na! 😊tomi-tomi
Azért, csak, hogy tisztában légy vele tavaly 1257 yardnál állt meg. Az azért nem annyira rossz, talán. 21 yardos átlagával az AFC legjobbja volt. Amennyiben a 3. évében csak ugyanezt a számot hozza már az is nagy királyság, de én és itt sokan reméljük, hogy több yard és több (2010: 10 TD) TD lesz a neve mögött az év végén.polamalu
Sőt, kiemelkedő az 1200+ yard! A kiemelt rész a lényeg, valamint érdemes elgondolkodni, hogy milyen gyakori két egymást követő évben 1000 yard felett zárni - egy tulajdonképpeni újoncnak. Fogalmam sincs róla, hogy volt-e ilyen egyáltalán a Steelers történetében, de hogy sok nem volt abban elég biztos vagyok.tomi-tomi
Tudtommal újoncként senki nem ért el 1000 yardot elkapóként a Steelersben. Wallace viszont már 3. évére készül. Olyan is csak egy volt, hogy vki 2. és 3. évében 1000 yard fölé jusson: Plaxico Burress. Pedig volt pár egészen kiváló WR a Steelers-nél: Swann, Stallworth (HOF-ok), Lipps, Ward, Burress, Holmes.

Erre viszont Wallace-nak minden esélye megvan, ha nem sérül meg. Igazából az 1200-1500 yard most is benne van, természetesen sérülésmentes idényről beszélve. Ez a nyilatkozat amolyan merjünk nagyot álmodni, semmi több. Irreális természetesen, de kiváló motiváció lehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én is tudom, de ha azt mondja a szezon előtt, hogy 1400 yardot akarok akkor mindenki azt mondja milyen olcsó János ez a kölök. Így pedig egy téma egy-két újabb sor, ha megcsinálja (persze, hogy nem fogja) akkor über király, ha meg nem, de újabb saját csúcsot dönt akkor is. A sport teljesítményeket mindig a saját képességéhez kell mérni. Ezért örülök pl amikor az úszók bár a futamukban 5-6-o, de ezt országos vagy egyéni csúccsal teszik. Ez mutatja, hogy kiadta magából azt amit tud.
Ne legyünk pesszimisták és a szeretetünkkel innen támogassuk a srácot, hátha az is hoz egy-két yardocskát.polamalu
Wallace egyéni csúcsa 1400 yard?? Bőven elég lett volna 1000 yardot mondania, az a minőség új dimenziója az NFL-ben. Néha olyan érzésem van, hogy a Steelers öltözőben meghirdettek a játékosok egy " Ki tud nagyobb baromságot - na jó, butaságot - nyilatkozni/twitterezni/kiposztolni".
Hát én annyira pesszimista leszek vele kapcsolatban október végén, hogy csak na! 😊tomi-tomi
Azért, csak, hogy tisztában légy vele tavaly 1257 yardnál állt meg. Az azért nem annyira rossz, talán. 21 yardos átlagával az AFC legjobbja volt. Amennyiben a 3. évében csak ugyanezt a számot hozza már az is nagy királyság, de én és itt sokan reméljük, hogy több yard és több (2010: 10 TD) TD lesz a neve mögött az év végén.polamalu
Sőt, kiemelkedő az 1200+ yard! A kiemelt rész a lényeg, valamint érdemes elgondolkodni, hogy milyen gyakori két egymást követő évben 1000 yard felett zárni - egy tulajdonképpeni újoncnak. Fogalmam sincs róla, hogy volt-e ilyen egyáltalán a Steelers történetében, de hogy sok nem volt abban elég biztos vagyok.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én is tudom, de ha azt mondja a szezon előtt, hogy 1400 yardot akarok akkor mindenki azt mondja milyen olcsó János ez a kölök. Így pedig egy téma egy-két újabb sor, ha megcsinálja (persze, hogy nem fogja) akkor über király, ha meg nem, de újabb saját csúcsot dönt akkor is. A sport teljesítményeket mindig a saját képességéhez kell mérni. Ezért örülök pl amikor az úszók bár a futamukban 5-6-o, de ezt országos vagy egyéni csúccsal teszik. Ez mutatja, hogy kiadta magából azt amit tud.
Ne legyünk pesszimisták és a szeretetünkkel innen támogassuk a srácot, hátha az is hoz egy-két yardocskát.polamalu
Wallace egyéni csúcsa 1400 yard?? Bőven elég lett volna 1000 yardot mondania, az a minőség új dimenziója az NFL-ben. Néha olyan érzésem van, hogy a Steelers öltözőben meghirdettek a játékosok egy " Ki tud nagyobb baromságot - na jó, butaságot - nyilatkozni/twitterezni/kiposztolni".
Hát én annyira pesszimista leszek vele kapcsolatban október végén, hogy csak na! 😊tomi-tomi
Azért, csak, hogy tisztában légy vele tavaly 1257 yardnál állt meg. Az azért nem annyira rossz, talán. 21 yardos átlagával az AFC legjobbja volt. Amennyiben a 3. évében csak ugyanezt a számot hozza már az is nagy királyság, de én és itt sokan reméljük, hogy több yard és több (2010: 10 TD) TD lesz a neve mögött az év végén.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én is tudom, de ha azt mondja a szezon előtt, hogy 1400 yardot akarok akkor mindenki azt mondja milyen olcsó János ez a kölök. Így pedig egy téma egy-két újabb sor, ha megcsinálja (persze, hogy nem fogja) akkor über király, ha meg nem, de újabb saját csúcsot dönt akkor is. A sport teljesítményeket mindig a saját képességéhez kell mérni. Ezért örülök pl amikor az úszók bár a futamukban 5-6-o, de ezt országos vagy egyéni csúccsal teszik. Ez mutatja, hogy kiadta magából azt amit tud.
Ne legyünk pesszimisták és a szeretetünkkel innen támogassuk a srácot, hátha az is hoz egy-két yardocskát.polamalu
Wallace egyéni csúcsa 1400 yard?? Bőven elég lett volna 1000 yardot mondania, az a minőség új dimenziója az NFL-ben. Néha olyan érzésem van, hogy a Steelers öltözőben meghirdettek a játékosok egy " Ki tud nagyobb baromságot - na jó, butaságot - nyilatkozni/twitterezni/kiposztolni".
Hát én annyira pesszimista leszek vele kapcsolatban október végén, hogy csak na! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én is tudom, de ha azt mondja a szezon előtt, hogy 1400 yardot akarok akkor mindenki azt mondja milyen olcsó János ez a kölök. Így pedig egy téma egy-két újabb sor, ha megcsinálja (persze, hogy nem fogja) akkor über király, ha meg nem, de újabb saját csúcsot dönt akkor is. A sport teljesítményeket mindig a saját képességéhez kell mérni. Ezért örülök pl amikor az úszók bár a futamukban 5-6-o, de ezt országos vagy egyéni csúccsal teszik. Ez mutatja, hogy kiadta magából azt amit tud.
Ne legyünk pesszimisták és a szeretetünkkel innen támogassuk a srácot, hátha az is hoz egy-két yardocskát.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Merni kell nagyot álmodni. 😊 Persze ez irreális, de sokan ilyen álmokkal motiválják magukat. Ha lesz 1500 kibebaszottul nagy király lesz és ezt ő is tudja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
wallaca célja a 2000 elkapott yard. szerény gyerekbraxa88
Nézd, ha az O fal egy kicsit kitart jobban akkor ez nem olyan nagy álom, Bennek megvan a keze, mármint elég erős, Burnell pedig nem egy lyukas kezű srác és szélvész-gyors, vagyis mire a secondary reagál, már régen a labdával nyargal a srác. 😀polamalu
de ez olyan nagy álombraxa88
Ez több, mint álom. Minden egyes meccsen 120 yard is kevés hozzá.
Az O-falotok meg inkább BigBen élete, épsége miatt tartson ki jobban, mint Wallace ábrándja miatt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
wallaca célja a 2000 elkapott yard. szerény gyerekbraxa88
Nézd, ha az O fal egy kicsit kitart jobban akkor ez nem olyan nagy álom, Bennek megvan a keze, mármint elég erős, Burnell pedig nem egy lyukas kezű srác és szélvész-gyors, vagyis mire a secondary reagál, már régen a labdával nyargal a srác. 😀polamalu
de ez olyan nagy álombraxa88
Jahhhh főleg nálunk ahol futás van nagy hangsúllyal...!

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
wallaca célja a 2000 elkapott yard. szerény gyerekbraxa88
Nézd, ha az O fal egy kicsit kitart jobban akkor ez nem olyan nagy álom, Bennek megvan a keze, mármint elég erős, Burnell pedig nem egy lyukas kezű srác és szélvész-gyors, vagyis mire a secondary reagál, már régen a labdával nyargal a srác. 😀polamalu
Azzal ugye tisztában vagy, hogy soha senki nem ért még el 2000 elkapott yardot, még az isteni Jerry Rice is "csak" 1850-ig jutott maximum. 😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
wallaca célja a 2000 elkapott yard. szerény gyerekbraxa88
Nézd, ha az O fal egy kicsit kitart jobban akkor ez nem olyan nagy álom, Bennek megvan a keze, mármint elég erős, Burnell pedig nem egy lyukas kezű srác és szélvész-gyors, vagyis mire a secondary reagál, már régen a labdával nyargal a srác. 😀polamalu
de ez olyan nagy álom
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Most nézem a Cinci Detroit meccset... Szerecsétlen 14-es elsőre egy nagy dobást hívott a Gruden gyerek INT lett....Dalton hosszú lesz a szezon...uhhhhh Benson tud még szaladni...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
wallaca célja a 2000 elkapott yard. szerény gyerekbraxa88
Nézd, ha az O fal egy kicsit kitart jobban akkor ez nem olyan nagy álom, Bennek megvan a keze, mármint elég erős, Burnell pedig nem egy lyukas kezű srác és szélvész-gyors, vagyis mire a secondary reagál, már régen a labdával nyargal a srác. 😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
wallaca célja a 2000 elkapott yard. szerény gyerek
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Harris sajna megsérült, ahogy Battle is - péntecken. A Svéd most küzdhet Grishammal 😉 Kócseri szépen halad a plébúkkal.sutianap
Svéd asszem menjen a picsába...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
épp végetért az NFL Évkönyv Pitsburgh Steelers epizódja...párszor borsódzott a hátam tőle
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Harris sajna megsérült, ahogy Battle is - péntecken. A Svéd most küzdhet Grishammal 😉 Kócseri szépen halad a plébúkkal.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Tony Hills a kezdő RG posztért versenyezhet. Cotchery tegnap edzésbe állt, Sunny Harris-t waiveltük.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azért jó hírek is vannak. Egy kis tájékoztatásként közölném, hogy a múlt héten landolt nálam Ike Taylor ügynökségétől egy levél, hogy az elküldött kérdésekre Ike válaszol. Remélem sikerül összehozni és végre áttörést elérni a kapcsolatokban.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Kemo lekerült a PUP-listáról.
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
A PS mérkőzésekre nincs felkészülés az edző-gárda részéről. Szitu futbal és erölködés van csak. A lényeg az újjonc próba, meg a többi. Így aztán ez ennyit ér - sem többet sem kevesebbet. Redman :cool: A. Brown :cool: Lefti :cool:

A csoportunkban a csak a Barnák nyertek! Ha a mi O-Line-unk szar akkor talán a Hollóké fos... legalább is a mutatott képek alapján. Nehéz kezdő szezonja lesz a Bangirls QB-jának...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -