Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A PFF Steelers előzetese: http://www.profootballfocus.com/blog/2011/08/31/pff-preview-2011-pittsburgh-steelers/
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A legutóbbi Depth Chart szerint Legursky a kezdő RG jelenleg. Nem tudom, ez jó-e, de nekem nagy kedvencem, mióta idekerült. Furcsa mert nem nagyon játszott a poszton a pre meccseken, a figyelmet a SB döntőben "nyerte el" ahol bebizonyította az edzőinek, hogy elbír BJ Raji-szerű DT-kkel. Mindenesetre a goalline FB-ünk lehet az NFL legalacsonyabb kezdő RG-ja, ha nem változik a kép. Bár érzésem szerint jobb C mint RG, de cáfoljon. Mindenestre nem hittem, hogy Essex visszatérésének még örülni fogok a végén.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A holnapi meccsen Batch lesz a kezdő QB, Big Ben nem lép pályára. Tomlin igyekszik lehetőséget adni Mario Harvey-nak, Cortez Allennek, és Sanders-nek, de kérdéses, hogy bevethetők lesznek-e. Legursky fog RG-t játszani az első csapatnál, míg Essex centerként is szerepet kap, függetlenül attól, hogy Pouncey játszhat-e vagy sem.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az 1-2. forduló alatt sajna Isztambulban leszek, így ez nekem mindenképpen kimarad. 😕Soldados
Sajnállak is rendesen 😀 Egyébként meg nagyon várom már a csontzenét, már csak egy pár nap!tenorx
mögjelenésére fött étlen számítok 😉sutianap
Dörögg Zultán
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Én is rettenetesen várom a nyitányt, de amúgy azt kell mondanom, hogy sztem megszakad az idénynyitókra vonatkozó rekordunk (Isten se tudja mikor kaptunk ki utoljára 1. meccsen, talán olyan 2002 körül) és sztem most kikapunk. De ettől nem kell összefosni magunkat. Csak a szokásos történt a Ravens ellen (csak most épp idénynyitóra esik), az előző szezon miatt ilyenkor mindig a Ravens éhesebb, qrvára meg akarják mutatni, azt majd vhogy kiszenvedik otthon. De majd amikor már igazán számít, akkor a visszavágón és esetleg a PO-ban megint kapnak egy pofont, ahogy azt megszoktuk. 😊Soldados
Hasonlóképpen gondolom én is. A Ravens elleni mérlegünk szerintem az idei alapszakaszban is 1-1 lesz, és nagyobb esélyt látok a hollók győzelmére egyrészt a hazai pálya, másrészt az általad is említett motivációs tényező miatt. De majd a visszavágón, a Heinz Fielden megkapják. (Amúgy igen, 2002-ben buktunk utoljára az első fordulóban, ki más, mint a Patriots ellen.)

A Szombathely-Budapest távolság miatt sajnos én sem lehetek ott a közös meccsnézésen. :/ Talán majd egyszer, valamikor. 😉
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
A közös meccsnézésre megpróbálok elnézni, az a baj, hogy 3 napos alkoholtúrán leszek előtte Egerben, de majd erősen próbálkozok!tenorx
Az 1-2. forduló alatt sajna Isztambulban leszek, így ez nekem mindenképpen kimarad. 😕Soldados
Sajnállak is rendesen 😀 Egyébként meg nagyon várom már a csontzenét, már csak egy pár nap!tenorx
mögjelenésére fött étlen számítok 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Tenorx és Soldi, most mindkettőtöket sajnállak.
Eger miatt és a Birkózó VB miatt különösen. A régebbi válogatottban sok barátom, ismerősöm volt. Engem felkérhetne valaki a Judo VB-ken vagy nagy eseményeken való közvetítésre 😀. A sportban eltöltött 25 évvel talán egy picit értek is hozzá 😉
Egyébként mindenkinek aki eljön nagyon örülünk majd, az lenne a jó, ha a SB-hez hasonlóan tele lenne a hely.
Szerintem a hajnali meccsekre nem nagyon lesz ilyen össznépi buli szervezve, de a beosztásunk alapján nem is sok találkozót érint szerencsére, vagyis az alapszakaszban kb. 10 alkalommal összejövünk majd.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg ha tartja Brown a formáját kíváncsi vagyok melyik CB duó lesz képes lefogni Wallacet meg Brownt (és akkor Wardot, Sanderst meg Cotcheryt nem is említettem)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én tavaly jobban féltem a szarkáktól, mint idén. A D nagyjából megvan, de az Oban kb. Rice az egyetlen olyan ember, akit bírok. McKinnie meg anyámkínja, nem tudom idén komolyan venni a Ravenst (aztán majd maximum jól rámcáfolnak és megvernek minket).tenorx
Egyetértek, sztem is tágult az olló, de ettől még az első meccsre él a megérzésem, nem mindig a jobb a nyer, hanem aki jobban akarja, márpedig az tuti, hogy bennük nagyobb a motiváció. Persze a legkevésbé sem bánnám, ha kijönne a nagyobb tudás, a 2 QB és a 2 D közti különbség 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én tavaly jobban féltem a szarkáktól, mint idén. A D nagyjából megvan, de az Oban kb. Rice az egyetlen olyan ember, akit bírok. McKinnie meg anyámkínja, nem tudom idén komolyan venni a Ravenst (aztán majd maximum jól rámcáfolnak és megvernek minket).
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A közös meccsnézésre megpróbálok elnézni, az a baj, hogy 3 napos alkoholtúrán leszek előtte Egerben, de majd erősen próbálkozok!tenorx
Az 1-2. forduló alatt sajna Isztambulban leszek, így ez nekem mindenképpen kimarad. 😕Soldados
Sajnállak is rendesen 😀 Egyébként meg nagyon várom már a csontzenét, már csak egy pár nap!tenorx
Imádok utazni, ráadásul Isztambulban még nem is voltam, birkózó-vb meg aztán különösen nagy élmény lesz ott, hiszen nemzeti sportnak tekintik. Kb olyan, mint nálunk kajak-kenu vb-t rendezni. A sportágban ennél fenomenálisabb hangulat biztos nincs máshol. Ennek ellenére most családi és magánéleti okok miatt nem sok kedvem van menni.

Na de ez off. Azért remélem streamet ott is be tudok majd hozni. 😊 Én is rettenetesen várom a nyitányt, de amúgy azt kell mondanom, hogy sztem megszakad az idénynyitókra vonatkozó rekordunk (Isten se tudja mikor kaptunk ki utoljára 1. meccsen, talán olyan 2002 körül) és sztem most kikapunk. De ettől nem kell összefosni magunkat. Csak a szokásos történt a Ravens ellen (csak most épp idénynyitóra esik), az előző szezon miatt ilyenkor mindig a Ravens éhesebb, qrvára meg akarják mutatni, azt majd vhogy kiszenvedik otthon. De majd amikor már igazán számít, akkor a visszavágón és esetleg a PO-ban megint kapnak egy pofont, ahogy azt megszoktuk. 😊 Bár persze jobban örülnék és nem is lepődnék meg rajta, ha már most kapnánaK egy pofont. 😊 De a megérzésem most kicsit mást súg, noha az továbbra sem kérdés, hogy a Steelers a komplettebb, jobb csapat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A közös meccsnézésre megpróbálok elnézni, az a baj, hogy 3 napos alkoholtúrán leszek előtte Egerben, de majd erősen próbálkozok!tenorx
Az 1-2. forduló alatt sajna Isztambulban leszek, így ez nekem mindenképpen kimarad. 😕Soldados
Sajnállak is rendesen 😀 Egyébként meg nagyon várom már a csontzenét, már csak egy pár nap!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A közös meccsnézésre megpróbálok elnézni, az a baj, hogy 3 napos alkoholtúrán leszek előtte Egerben, de majd erősen próbálkozok!tenorx
Az 1-2. forduló alatt sajna Isztambulban leszek, így ez nekem mindenképpen kimarad. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A közös meccsnézésre megpróbálok elnézni, az a baj, hogy 3 napos alkoholtúrán leszek előtte Egerben, de majd erősen próbálkozok!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Szept 11-én elkezdhetnek bizonyítani a madárkák, csak aztán nehogy törött szárnyakkal maradjanak a pályán 😀
A szurkolásról már gondoskodunk.
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Áh de hiányzik már a szájkarate is, tényleg 😀
A 3pont-difis meccsekről nem is beszélve :cool:
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/298063_10150309430199905_146175949904_7557453_129582_n.jpgkishaszi
Lehet tudni Peter King előrejelzését?

Tavaly a 2 résztvevő bejött neki, kár, hogy a győztes nem. 😕Soldados
Az AFC North boncolgató cikkjében a kedvenc Madárkáinkat elénk rakja, úgyhogy nem vagyunk nála idén favorit 😊The terrible towel
Madárkáinkat minden évben sikk elénk rakni, hogy na majd idén most már tényleg kivájják a szemünket. Rosszabb ez mint az Újpest - mindig jövőre. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/298063_10150309430199905_146175949904_7557453_129582_n.jpgkishaszi
Lehet tudni Peter King előrejelzését?

Tavaly a 2 résztvevő bejött neki, kár, hogy a győztes nem. 😕Soldados
Az AFC North boncolgató cikkjében a kedvenc Madárkáinkat elénk rakja, úgyhogy nem vagyunk nála idén favorit 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tavaly is csak azé nem jött be neki, hogy nehogy még nagyobb sírás legyen, hogy mekkora mákosok vagyunk má megin csak mi, így valszeg sokak lelki békéje állt helyre😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még nem árulta el, játékot hirdetett rá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/298063_10150309430199905_146175949904_7557453_129582_n.jpgkishaszi
Lehet tudni Peter King előrejelzését?

Tavaly a 2 résztvevő bejött neki, kár, hogy a győztes nem. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/298063_10150309430199905_146175949904_7557453_129582_n.jpg

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Anthony Gray UDFA NT CutSpy
Sajnálom, pedig bíztam benne, hogy proyectként megragad nálunk, idén mondjuk PS-ben, de így hogy a 80-at sem élte meg, ezt kizártnak tartom.

Rajta kívül még 3 embert vágtunk ki, hogy a 80-as rosterlimitre menjünk: Terrence McCrae WR, Niles Brinkley CB és Chris Ellis LB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Hölgyeim és Uraim!

A szezonnyitó mérkőzésre a Chilliben természetesen szervezünk egy közös szurkolást. Ezen időben indítjuk útjára a megújult honlap design-t és meghívtunk egy illusztris vendéget kovács Sándort a Sport Tv szakkommentátorát, aki a fizikai football szerelmese.
Aki csak teheti jöjjön el, részletek a www.steelers.hu-n lesznek olvashatóak nemsokára.polamalu
Akkor vajon a szezonnyitón vagy az MNF-en lesz ott szakkommentátorként Sanyi? 😊vassadi
Egyenlőre még azt sem tudják milyen mérkőzést adnak aznap (Ricsitől származó), azt pedig végképpen, hogy ki lesz a szakkommentátor. Amennyiben a vasárnap 22:00-ás meccsen Sanyi lezs a szakértő akkor természetesen, megértve ezt, csak rövid ideig lesz a köreinkben. Amennyiben viszont nem lesz jelenése a TV-ben akkor amíg jól érzi magát köztünk marad.
A pontos program menetrend összeállítás alatt van jelenleg.
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Anthony Gray UDFA NT Cut