Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat a veralkoholja allitolag meg az engedett limit alatt volt.

A cuccok, amiket kimutattak nala, azok mondjuk mar kerdojelesek. Mert olyan szerek, amiket egyebkent orvosilag is hasznalnak, felirhatjak neki siman, de arrol mondjuk nincs info, hogy drogkent hasznalta-e ezeket vagy erzestelenitokent kapta-e ezeket peldaul a csapatorvosoktol.

Ha utobbi, ugysem fog sohasem kiderulni, de az meg nyilt titok, hogy milyen szarokkal tomik ezeket az elsportolokat.

Szerkesztette: Stez

több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Kenny Pickett meccsfelvételek 3 és fél órán át!!!
 www.youtube.com/watch?v=PYMKWBAHvzc
iktriad
Ennyi ideje nem lesz az nfl-ben.
Vagy megtanul nagyon gyorsan szabadulni a labdától, vagy a fal villant valami nagyot, hogy legyen elég ideje.
Mindkettőnél nagyon necces, hogy sikerül-e.
zidane99
Az posztoktól függetlenül, minden egyetemi játékosra igaz, hogy NFL-ben kevesebb ideje lesz. Sőt, még az is, hogy nagyobb, ügyesebb, erősebb, gyorsabb játékosok ellen kell játszania, mint korábban. Valszeg Pickett is tisztában van ezzel.

Szvsz nem rajta fog múlni, hanem a stábon. Mikor érzik úgy, hogy már be lehet tenni. Ilyen szempontból tök jó lenne, ha Trubi egy korrekt teljesítményt hozna, és nem lenne olyan kényszer hogy Pickett játsszon. Egy évig tanuljon, jövőre vívhat a kezdő helyért.

De ha Trubi sz.r lesz, akkor valszeg be fogják követelni Pickettet a kezdőbe, akkor is, ha még nincs kész erre. Mondjuk én még Rudit sem írnám le teljesen, Ben mögött nyilván nem sok mozgástere volt, ez most új helyzet, még jól is kijöhet belőle.
Jan
Mindenben egyet értek, egyedül a Rudi dologgal nem. Neki már elő kellett volna jönni ennyi idő alatt, hogy tud ő többet is. 2 éve, amikor BB két meccset játszott és megsérült, azért utána még volt 14 meccs... Tudom, akkor sem lett negatív szezon, Rudi Hero 😀
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Haskins tele volt, mint a déli busz cuccokkal. Nem is csodálom, hogy ilyen érthetetlen módon lett vége szerencsétlennek. Véralkohol az egekben, ketamine és miegymás...😕
Klaci79
Szomorú dolog ez így...
Azt várná az ember, hogy az ilyen élsportolókkal azért foglalkoznak, gondolok itt arra, hogy ha nem úgy megy a játék, akkor kapjon támaszt, lelki segítséget, de ezek szerint D.H. máshonnan vett ehhez támogatást...
Persze segíteni azon lehet, aki hagyja is.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Haskins tele volt, mint a déli busz cuccokkal. Nem is csodálom, hogy ilyen érthetetlen módon lett vége szerencsétlennek. Véralkohol az egekben, ketamine és miegymás...😕
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Kenny Pickett meccsfelvételek 3 és fél órán át!!!
 www.youtube.com/watch?v=PYMKWBAHvzc
iktriad
Ennyi ideje nem lesz az nfl-ben.
Vagy megtanul nagyon gyorsan szabadulni a labdától, vagy a fal villant valami nagyot, hogy legyen elég ideje.
Mindkettőnél nagyon necces, hogy sikerül-e.
zidane99
Az posztoktól függetlenül, minden egyetemi játékosra igaz, hogy NFL-ben kevesebb ideje lesz. Sőt, még az is, hogy nagyobb, ügyesebb, erősebb, gyorsabb játékosok ellen kell játszania, mint korábban. Valszeg Pickett is tisztában van ezzel.

Szvsz nem rajta fog múlni, hanem a stábon. Mikor érzik úgy, hogy már be lehet tenni. Ilyen szempontból tök jó lenne, ha Trubi egy korrekt teljesítményt hozna, és nem lenne olyan kényszer hogy Pickett játsszon. Egy évig tanuljon, jövőre vívhat a kezdő helyért.

De ha Trubi sz.r lesz, akkor valszeg be fogják követelni Pickettet a kezdőbe, akkor is, ha még nincs kész erre. Mondjuk én még Rudit sem írnám le teljesen, Ben mögött nyilván nem sok mozgástere volt, ez most új helyzet, még jól is kijöhet belőle.
több mint 1 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Kenny Pickett meccsfelvételek 3 és fél órán át!!!
 www.youtube.com/watch?v=PYMKWBAHvzc
iktriad
Ennyi ideje nem lesz az nfl-ben.
Vagy megtanul nagyon gyorsan szabadulni a labdától, vagy a fal villant valami nagyot, hogy legyen elég ideje.
Mindkettőnél nagyon necces, hogy sikerül-e.
zidane99
3 és fél órája? annyi valóban nem lesz 😉 😛
dande
Jól van, a lényeget fogtad meg.😉😛
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kenny Pickett meccsfelvételek 3 és fél órán át!!!
 www.youtube.com/watch?v=PYMKWBAHvzc
iktriad
Ennyi ideje nem lesz az nfl-ben.
Vagy megtanul nagyon gyorsan szabadulni a labdától, vagy a fal villant valami nagyot, hogy legyen elég ideje.
Mindkettőnél nagyon necces, hogy sikerül-e.
zidane99
3 és fél órája? annyi valóban nem lesz 😉 😛
több mint 1 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Kenny Pickett meccsfelvételek 3 és fél órán át!!!
 www.youtube.com/watch?v=PYMKWBAHvzc
iktriad
Ennyi ideje nem lesz az nfl-ben.
Vagy megtanul nagyon gyorsan szabadulni a labdától, vagy a fal villant valami nagyot, hogy legyen elég ideje.
Mindkettőnél nagyon necces, hogy sikerül-e.

Szerkesztette: zidane99
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kenny Pickett meccsfelvételek 3 és fél órán át!!!
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 517 — kheanton@gmail.com
Andy Weidl-lel másodszor is leültünk egyeztetni a GM pozi kapcsán. Van egy érzésem, hogy ő lesz a következő GM.
Klemó
Omar Khannal is volt második interjú.
Willie Parker
Tudom. No és azt is, hogy mással is volt. Weidl az, akinél a Steelers múlt is van és a városban is született, vagyis van egy a szakmán kívüli más kapocs, ami nálunk mindig fontos. Khan még kérdés nekem. Ha nem lesz GM, elmegy tőlünk majd, szinte biztos, mivel kimondva kimondatlanul a Colbert utódlás tartotta itt.
Klemó
Hát akkor ő is befutó lehet:

 en.wikipedia.org/wiki/Doug_Whaley
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én továbbra is team Hunt vagyok, de nem ő látszik esélyesnek.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Andy Weidl-lel másodszor is leültünk egyeztetni a GM pozi kapcsán. Van egy érzésem, hogy ő lesz a következő GM.
Klemó
Omar Khannal is volt második interjú.
Willie Parker
Tudom. No és azt is, hogy mással is volt. Weidl az, akinél a Steelers múlt is van és a városban is született, vagyis van egy a szakmán kívüli más kapocs, ami nálunk mindig fontos. Khan még kérdés nekem. Ha nem lesz GM, elmegy tőlünk majd, szinte biztos, mivel kimondva kimondatlanul a Colbert utódlás tartotta itt.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Andy Weidl-lel másodszor is leültünk egyeztetni a GM pozi kapcsán. Van egy érzésem, hogy ő lesz a következő GM.
Klemó
Omar Khannal is volt második interjú.
Willie Parker
kb 5 emberrel volt 2. interjú
A korábbi esélyesek közül Louis Riddick aláírt az ESPN-hez, ő nem lesz GM nálunk. John Spytek (TB), Ryan Cowden (TT), Doug Whaley (XFL) és Hunt is volt 2. interjún.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Andy Weidl-lel másodszor is leültünk egyeztetni a GM pozi kapcsán. Van egy érzésem, hogy ő lesz a következő GM.
Klemó
Omar Khannal is volt második interjú.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Andy Weidl-lel másodszor is leültünk egyeztetni a GM pozi kapcsán. Van egy érzésem, hogy ő lesz a következő GM.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
AB alábbi kívánalmaira láttam egy remek reakciót: "Pittsburgh a hidak városa, de te az összeset felégetted magad mögött..."

Szerintem nagyjából a vezetőség is ezen a véleményen lesz/van...
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Kit érdekel Antonio Brown .... már saját magán kívül
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Na AB kapcsán a Raiders, Pats és végül a Bucs kaland is megmutatta, hogy nem arról szólt az, hogy Ben bácsi beszólt és kész. Az meg végképp erős, hogy Ben elüldözte volna. Volt egy szerencsétlen beszólása Bennek, ami begyújtotta a zsinórt az egyébként már a süllyedő hajóról távozni késtülő ABnek. Ennxi történt és nem más. Ha nem akkor robban, akkor egy héttel később. A lényeg itt az, hogy AB rájött, hogy Rötyivel már nem lesz nagy az O és valszinű nem lesz gyűrű és eldobta a steeler mezt mint a játékmacit. Ezért is találó a válasz üzenet. Nem gondolom, hogy ő az az ember akinek innen kéne visszavonulnia....de persze azt sem.gondolom, hogy rosszban kellene lenni, mert az, hogy valaki gyűrűt szeretne és ezért bármit megtesz, az "part of the business"...
Klemó
nekem úgy jött le a sztori, hogy hárman álltak a húsosfazéknál egyszerre és a vasas úgy döntött, hogy az érdemeire való tekintettel a már lejtmenetben lévő klublegendának adja a húsosfazékhoz a merőkanalat, aki azzal odasózott bell és ab kezére, majd mert vele utoljára egy nagyot. én akkor is hibának láttam és most is, bármi is történt utána antonioval és leveonnal. máshogy néztek volna ők is ki, ha maradnak és ti is.
gedam
Akkor az Ő igényeikre egyszerűen nem volt pénz, akkor sem, ha Ben ingyen játszik. Bell olyat kért amit józan ésszel egy futónak nem adsz meg. A szerződése ugyanaz lett volna amit szeretett volna, csak jóval kevesebb garantálttal. AB pedig egy olyan giga szerződést kért amivel most kb nem tudtuk volna megtartani TJ-t. Mert nem lett volna rá még mindig keret. Ha pedig választanom kellene, már ne is haragudj.... Persze Ben is kért pénzt, lejárt a szerződése, meg kellett fizetni, akkor még nem látszott, hogy ennyire közel lesz a vége és ilyen csúnyán. Azért egy ekkora legendát nem fogsz csak úgy kiengedni a piacra. A Steelersnél nem szokás mezt visszavonultatni, de hogy pl 7-ben senki sem fog többet játszani az kb tuti.
polamalu
Brón nem kért szerződést, gigaszerződés alatt volt, abból vágtuk ki +25M dead moneyval- ez volt a gáz, hogy így baszatta ki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Na AB kapcsán a Raiders, Pats és végül a Bucs kaland is megmutatta, hogy nem arról szólt az, hogy Ben bácsi beszólt és kész. Az meg végképp erős, hogy Ben elüldözte volna. Volt egy szerencsétlen beszólása Bennek, ami begyújtotta a zsinórt az egyébként már a süllyedő hajóról távozni késtülő ABnek. Ennxi történt és nem más. Ha nem akkor robban, akkor egy héttel később. A lényeg itt az, hogy AB rájött, hogy Rötyivel már nem lesz nagy az O és valszinű nem lesz gyűrű és eldobta a steeler mezt mint a játékmacit. Ezért is találó a válasz üzenet. Nem gondolom, hogy ő az az ember akinek innen kéne visszavonulnia....de persze azt sem.gondolom, hogy rosszban kellene lenni, mert az, hogy valaki gyűrűt szeretne és ezért bármit megtesz, az "part of the business"...
Klemó
nekem úgy jött le a sztori, hogy hárman álltak a húsosfazéknál egyszerre és a vasas úgy döntött, hogy az érdemeire való tekintettel a már lejtmenetben lévő klublegendának adja a húsosfazékhoz a merőkanalat, aki azzal odasózott bell és ab kezére, majd mert vele utoljára egy nagyot. én akkor is hibának láttam és most is, bármi is történt utána antonioval és leveonnal. máshogy néztek volna ők is ki, ha maradnak és ti is.
gedam
Akkor az Ő igényeikre egyszerűen nem volt pénz, akkor sem, ha Ben ingyen játszik. Bell olyat kért amit józan ésszel egy futónak nem adsz meg. A szerződése ugyanaz lett volna amit szeretett volna, csak jóval kevesebb garantálttal. AB pedig egy olyan giga szerződést kért amivel most kb nem tudtuk volna megtartani TJ-t. Mert nem lett volna rá még mindig keret. Ha pedig választanom kellene, már ne is haragudj.... Persze Ben is kért pénzt, lejárt a szerződése, meg kellett fizetni, akkor még nem látszott, hogy ennyire közel lesz a vége és ilyen csúnyán. Azért egy ekkora legendát nem fogsz csak úgy kiengedni a piacra. A Steelersnél nem szokás mezt visszavonultatni, de hogy pl 7-ben senki sem fog többet játszani az kb tuti.
több mint 1 éve
gedam 5 700
Na AB kapcsán a Raiders, Pats és végül a Bucs kaland is megmutatta, hogy nem arról szólt az, hogy Ben bácsi beszólt és kész. Az meg végképp erős, hogy Ben elüldözte volna. Volt egy szerencsétlen beszólása Bennek, ami begyújtotta a zsinórt az egyébként már a süllyedő hajóról távozni késtülő ABnek. Ennxi történt és nem más. Ha nem akkor robban, akkor egy héttel később. A lényeg itt az, hogy AB rájött, hogy Rötyivel már nem lesz nagy az O és valszinű nem lesz gyűrű és eldobta a steeler mezt mint a játékmacit. Ezért is találó a válasz üzenet. Nem gondolom, hogy ő az az ember akinek innen kéne visszavonulnia....de persze azt sem.gondolom, hogy rosszban kellene lenni, mert az, hogy valaki gyűrűt szeretne és ezért bármit megtesz, az "part of the business"...
Klemó
nekem úgy jött le a sztori, hogy hárman álltak a húsosfazéknál egyszerre és a vasas úgy döntött, hogy az érdemeire való tekintettel a már lejtmenetben lévő klublegendának adja a húsosfazékhoz a merőkanalat, aki azzal odasózott bell és ab kezére, majd mert vele utoljára egy nagyot. én akkor is hibának láttam és most is, bármi is történt utána antonioval és leveonnal. máshogy néztek volna ők is ki, ha maradnak és ti is.

Szerkesztette: gedam
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Na AB kapcsán a Raiders, Pats és végül a Bucs kaland is megmutatta, hogy nem arról szólt az, hogy Ben bácsi beszólt és kész. Az meg végképp erős, hogy Ben elüldözte volna. Volt egy szerencsétlen beszólása Bennek, ami begyújtotta a zsinórt az egyébként már a süllyedő hajóról távozni késtülő ABnek. Ennxi történt és nem más. Ha nem akkor robban, akkor egy héttel később. A lényeg itt az, hogy AB rájött, hogy Rötyivel már nem lesz nagy az O és valszinű nem lesz gyűrű és eldobta a steeler mezt mint a játékmacit. Ezért is találó a válasz üzenet. Nem gondolom, hogy ő az az ember akinek innen kéne visszavonulnia....de persze azt sem.gondolom, hogy rosszban kellene lenni, mert az, hogy valaki gyűrűt szeretne és ezért bármit megtesz, az "part of the business"...
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
AB bejelentkezett: " I only want to retire as a Pittsburgh Steeler, not play for them….just so we’re all clear"
astroid
Ezzel a hírrel kapcsolatban ez a tweet tetszett nagyon:

Klaci79
szerintem azt a hidat rötyliszberger gyújtotta rá bellre és ab-re
gedam
AB-vel és Bell-el nem mentünk volna többre, ha nincs Rötyi...Bell mondjuk kifejezetten pofás szerződést kapott volna, ha nem akar mindenképp olyan pénzeket, amiket nem ér meg. AB pedig nem sokáig jutott már...sajnos
Klaci79
Hát... messzebb jutott mint tőlünk bármelyik játékos, mert egy gyűrűt csak összeszedett. Mi meg PO meccset se nyertünk mióta elment.

De igazából most olyan helyzetben vagyunk, hogy sokkal érdekesebbnek tűnik a jövő, mint AB múltbeli dolgain rágódni. Engem nem érdekel honnan vonul vissza, oldja meg ahogy akarja.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
AB bejelentkezett: " I only want to retire as a Pittsburgh Steeler, not play for them….just so we’re all clear"
astroid
Ezzel a hírrel kapcsolatban ez a tweet tetszett nagyon:

Klaci79
szerintem azt a hidat rötyliszberger gyújtotta rá bellre és ab-re
gedam
AB-vel és Bell-el nem mentünk volna többre, ha nincs Rötyi...Bell mondjuk kifejezetten pofás szerződést kapott volna, ha nem akar mindenképp olyan pénzeket, amiket nem ér meg. AB pedig nem sokáig jutott már...sajnos
több mint 1 éve
gedam 5 700
AB bejelentkezett: " I only want to retire as a Pittsburgh Steeler, not play for them….just so we’re all clear"
astroid
Ezzel a hírrel kapcsolatban ez a tweet tetszett nagyon:

Klaci79
szerintem azt a hidat rötyliszberger gyújtotta rá bellre és ab-re

Szerkesztette: gedam