Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Tom Brady is szögre akasztotta. Micsoda HoF class lesz az
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Szerintem érdekes, hogy resign, nem pedig retire.

Ugyanitt, én team Hunt vagyok.
tenorx
Miért lenne jobb Hunt, vagy épp Khan?
Ha egyikből GM lesz akkor a másik mindenképpen megy?
kittli
Hát tekintve, hogy mindketten interjúztak más helyeken is GMnek, így ha nem is azonnal, de jó esély van rá, hogy valamelyiket elviszik majd.
Hunt a scouting oldalról jön, Khan pedig cap management oldalról.
tenorx
Én is csatlakozom. Szerintem is jobb lenne, ha scout oldalról jönne az új GM.

" class="embed">
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem érdekes, hogy resign, nem pedig retire.

Ugyanitt, én team Hunt vagyok.
tenorx
Miért lenne jobb Hunt, vagy épp Khan?
Ha egyikből GM lesz akkor a másik mindenképpen megy?
kittli
Hát tekintve, hogy mindketten interjúztak más helyeken is GMnek, így ha nem is azonnal, de jó esély van rá, hogy valamelyiket elviszik majd.
Hunt a scouting oldalról jön, Khan pedig cap management oldalról.
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Szerintem érdekes, hogy resign, nem pedig retire.

Ugyanitt, én team Hunt vagyok.
tenorx
Miért lenne jobb Hunt, vagy épp Khan?
Ha egyikből GM lesz akkor a másik mindenképpen megy?
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan



Gyere haza!!!!!!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Közben megerősítették, hogy Canada marad az OC...ez volt már?
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem érdekes, hogy resign, nem pedig retire.

Ugyanitt, én team Hunt vagyok.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335

dande
nekem nem tiszta, hogy miert csinalja vegig a draftot, ha utana lelep. Miert nem az uj GM?
xtaki
A GM évforduló nem januárban van a közhiedelemmel ellentétben.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout

dande
nekem nem tiszta, hogy miert csinalja vegig a draftot, ha utana lelep. Miert nem az uj GM?
xtaki
A régi GM stábja scoutolt az egész idényben, beülne az új GM, ő is csak a régi beosztottakra számíthatna, ellenberger ha lement a draft utána a scouting teamben is lehet tisztogatni a kövi idénykezdetig.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235

dande
nekem nem tiszta, hogy miert csinalja vegig a draftot, ha utana lelep. Miert nem az uj GM?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
@https://www.behindthesteelcurtain.com/2022/1/27/22898983/have-the-buffalo-bills-fired-matt-canada-yet-pittsburgh-steelers-ben-roethlisberger-offense

Egy cikk Offense sémánkról vs. others illetve Canada esélyéről, hogy bizonyítson. Szerintem is jár neki, mert még nem láttuk, meggyőződésem.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az egész liga legjobb nevű játékosa, tessék leigazolni! 😀



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Remek hírek ezek 😕
 steelersnow.com/stephon-tuitts-pittsburgh-area-home-under-contract-to-be-sold/?fbclid=IwAR0mQwJ99-W9UTQmKFiN5U1j70aU7Y8JG9LBf9hDvdRzdHuqwKTr5W_lEgM
Klaci79
Most ha csak ezt a hírt olvassa az ember, akkor erre lehet mondani, hogy eladta a házát... mert vesz egy másikat.
De az egészet tekintve ez már előretekint affelé, hogy nem nagyon fog ő már nálunk játszani... sajnos. De ne legyen így!
Reggio1914
Lehet, hogy sehol. Mentálisan úgy szétment, hogy nem képes a játékra fókuszálni.
polamalu
Amit őszintén nem is értek. PH-nak meghalt apukája és nagymamája majdnem egyszerre, de mégis odaállt puntolni a KC ellem, pedig egész évben nem ment valami jól neki.
Tudom, hogy ezek lelki kérdések, de nincs valami normális pszichológus a csapatnál, aki kihozza ebből az állapotból?
Klaci79
Ez meg már alkati kérdés. Van, akin lehet segíteni és van akin a világ legjobb pszichológusa sem képes (pl. nem fogadja el a segítséget, ez az ő baja, ő majd megoldja magának, csak nyilván nem tudja), bár Tuittnál nem tudom melyik helyzet áll fenn.
Reggio1914
A kettot ne nagyon hasonlitsuk ossze, mert nem nagyon lehet.

Bar mind a ketto tragedia, de az egyik betegseg, a masik meg emberoles.

Es a betegsegekben, ha nem tud valaki segiteni es a masik csak szenved esely nelkul, fajdalommal. Akkor neha megkonnyebbules is lehet. Hogy nem faj nekik. Mig az emberolesnel/gazolasnal ilyen elo sem fordul.

Es nem tudni, miert tortent. Vagy volt e oka annak a hit and run nak. Ha volt oka, akkor lehet ezert is esett ossze, ha nem veletlen volt a gazolas. De ez egyeni velemeny.

 stillcurtain.com/2022/01/26/steelers-stephon-tuitt-seems-likely-retire/

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hivatalos, Big Ben visszavonult!
2006 óta nézek NFL-t, nehéz lesz nélküle nézni a Steelerst.
De Rivers nélkül is az volt a Chargerst...
Remélem ti is kifogtok egy jó kezdőt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na erre még vártam. Nem tudom, hogy ez miért nem történt meg a meccs előtt, vagy utána közvetlenül - tényleg ötletem sincs mire vártak.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 steelersdepot.com/2022/01/mike-singletary-says-he-vetoed-trade-that-wouldve-sent-ben-roethlisberger-to-49ers/

Ez de kemény sztori, 2009ben állítólag majdnem eltradeltük Bent.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Remek hírek ezek 😕
 steelersnow.com/stephon-tuitts-pittsburgh-area-home-under-contract-to-be-sold/?fbclid=IwAR0mQwJ99-W9UTQmKFiN5U1j70aU7Y8JG9LBf9hDvdRzdHuqwKTr5W_lEgM
Klaci79
Most ha csak ezt a hírt olvassa az ember, akkor erre lehet mondani, hogy eladta a házát... mert vesz egy másikat.
De az egészet tekintve ez már előretekint affelé, hogy nem nagyon fog ő már nálunk játszani... sajnos. De ne legyen így!
Reggio1914
Lehet, hogy sehol. Mentálisan úgy szétment, hogy nem képes a játékra fókuszálni.
polamalu
Amit őszintén nem is értek. PH-nak meghalt apukája és nagymamája majdnem egyszerre, de mégis odaállt puntolni a KC ellem, pedig egész évben nem ment valami jól neki.
Tudom, hogy ezek lelki kérdések, de nincs valami normális pszichológus a csapatnál, aki kihozza ebből az állapotból?
Klaci79
Ez meg már alkati kérdés. Van, akin lehet segíteni és van akin a világ legjobb pszichológusa sem képes (pl. nem fogadja el a segítséget, ez az ő baja, ő majd megoldja magának, csak nyilván nem tudja), bár Tuittnál nem tudom melyik helyzet áll fenn.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Remek hírek ezek 😕
 steelersnow.com/stephon-tuitts-pittsburgh-area-home-under-contract-to-be-sold/?fbclid=IwAR0mQwJ99-W9UTQmKFiN5U1j70aU7Y8JG9LBf9hDvdRzdHuqwKTr5W_lEgM
Klaci79
Most ha csak ezt a hírt olvassa az ember, akkor erre lehet mondani, hogy eladta a házát... mert vesz egy másikat.
De az egészet tekintve ez már előretekint affelé, hogy nem nagyon fog ő már nálunk játszani... sajnos. De ne legyen így!
Reggio1914
Lehet, hogy sehol. Mentálisan úgy szétment, hogy nem képes a játékra fókuszálni.
polamalu
Amit őszintén nem is értek. PH-nak meghalt apukája és nagymamája majdnem egyszerre, de mégis odaállt puntolni a KC ellem, pedig egész évben nem ment valami jól neki.
Tudom, hogy ezek lelki kérdések, de nincs valami normális pszichológus a csapatnál, aki kihozza ebből az állapotból?
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Remek hírek ezek 😕
 steelersnow.com/stephon-tuitts-pittsburgh-area-home-under-contract-to-be-sold/?fbclid=IwAR0mQwJ99-W9UTQmKFiN5U1j70aU7Y8JG9LBf9hDvdRzdHuqwKTr5W_lEgM
Klaci79
Most ha csak ezt a hírt olvassa az ember, akkor erre lehet mondani, hogy eladta a házát... mert vesz egy másikat.
De az egészet tekintve ez már előretekint affelé, hogy nem nagyon fog ő már nálunk játszani... sajnos. De ne legyen így!
Reggio1914
Lehet, hogy sehol. Mentálisan úgy szétment, hogy nem képes a játékra fókuszálni.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Remek hírek ezek 😕
 steelersnow.com/stephon-tuitts-pittsburgh-area-home-under-contract-to-be-sold/?fbclid=IwAR0mQwJ99-W9UTQmKFiN5U1j70aU7Y8JG9LBf9hDvdRzdHuqwKTr5W_lEgM
Klaci79
Most ha csak ezt a hírt olvassa az ember, akkor erre lehet mondani, hogy eladta a házát... mert vesz egy másikat.
De az egészet tekintve ez már előretekint affelé, hogy nem nagyon fog ő már nálunk játszani... sajnos. De ne legyen így!
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Friss: WATT DPOY!!!! Bocs ez csak ujsagiroi...

Klemó
Klemó
Pro Football Writers
@PFWAwriters
Green Bay Packers QB Aaron Rodgers is the PFWA's 2021 NFL Most Valuable Player. L.A. Rams WR Cooper Kupp is the Offensive Player of the Year, and Pittsburgh Steelers LB T.J. Watt is the Defensive Player of the Year.
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nem tudom volt-e  twitter.com/ChaseClaypool/status/1486134304535195653?s=20
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Remek hírek ezek 😕
 steelersnow.com/stephon-tuitts-pittsburgh-area-home-under-contract-to-be-sold/?fbclid=IwAR0mQwJ99-W9UTQmKFiN5U1j70aU7Y8JG9LBf9hDvdRzdHuqwKTr5W_lEgM
Klaci79
akkor ezek alapjan a heyward tuitt parost se latjuk tobbet. hiaba, az elet megtalal barkit. 😔 remeljuk ossze fogja tudni szedni magat. bar erre lehet nekunk mar nem kell szemolni.