Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.

Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
Én mindent támogatok, ami a fal rendberakására irányul, csak ezt a Linderbaum srácot már legalább 3 másik topicban is olvastam, hogy jó lenne oda nekik is, gondolom a csapatok is nézegetik maguknak.
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.

Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?
Spy
Szerintem ez kellően kettéoszlik itt is... Van, aki szerint monnyonle de mán, meg van, aki adna neki még esélyt (én is, ebben az évben nem igazán derült ki, hogy mi az ami ő és mi az ami BB), de ha továbbra is impotenciával küzd az O, akkor Adios. 😊
Reggio1914
Én elküldeném...szar volt Ben nagyon, de semmi könnyítést nem kapott az OC-től.
Igaz persze, hogy nem látunk bele a belsős dolgokba, hogy mennyire akarták egyáltalán, hogy beletegyen valami sajátot is.
Lehet aztán kiderül, hogy az O playeket is Tomlin hívta.
Klaci79
..

Én nem bánnám, ha jönne egy nagy név OC, de azt sem, ha Canada barátunk teljes szabad kezet és teljes személyzetet kapna. Legalább látnánk, h életképes-e az elképzelése.

..
Willie Parker
En ezt kozel lehetetlen kuldetesnek latom, nagy nev | ugy hogy nem tudni ki a QB es nincs felepitve ( ami lehet akar elony is) | Tomlin melle. Mindenki kepzelje ide az altala legjobbnak tartott jeloltet. Arrol ne is beszeljunk hogy esetleg nem mukodne, tehat mukodik es nagyon jol es akkor elmegy mert itt nincs hova elorelepni es Tomlint jo eredmenyek mellet senki nem mozditja meg. Herkulesnek lehetne ez a 13. probaja.

Nalunk detto JH-val. Ezert nem szeretem oket
no
Azt írtam, hogy nem bánnám, nem azt, hogy így lesz
Willie Parker
Hat almodozasnak eleg gyengere sikerult 😊
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?
Spy
Szerintem ez kellően kettéoszlik itt is... Van, aki szerint monnyonle de mán, meg van, aki adna neki még esélyt (én is, ebben az évben nem igazán derült ki, hogy mi az ami ő és mi az ami BB), de ha továbbra is impotenciával küzd az O, akkor Adios. 😊
Reggio1914
Én elküldeném...szar volt Ben nagyon, de semmi könnyítést nem kapott az OC-től.
Igaz persze, hogy nem látunk bele a belsős dolgokba, hogy mennyire akarták egyáltalán, hogy beletegyen valami sajátot is.
Lehet aztán kiderül, hogy az O playeket is Tomlin hívta.
Klaci79
..

Én nem bánnám, ha jönne egy nagy név OC, de azt sem, ha Canada barátunk teljes szabad kezet és teljes személyzetet kapna. Legalább látnánk, h életképes-e az elképzelése.

..
Willie Parker
En ezt kozel lehetetlen kuldetesnek latom, nagy nev | ugy hogy nem tudni ki a QB es nincs felepitve ( ami lehet akar elony is) | Tomlin melle. Mindenki kepzelje ide az altala legjobbnak tartott jeloltet. Arrol ne is beszeljunk hogy esetleg nem mukodne, tehat mukodik es nagyon jol es akkor elmegy mert itt nincs hova elorelepni es Tomlint jo eredmenyek mellet senki nem mozditja meg. Herkulesnek lehetne ez a 13. probaja.

Nalunk detto JH-val. Ezert nem szeretem oket
no
Azt írtam, hogy nem bánnám, nem azt, hogy így lesz
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?
Spy
Szerintem ez kellően kettéoszlik itt is... Van, aki szerint monnyonle de mán, meg van, aki adna neki még esélyt (én is, ebben az évben nem igazán derült ki, hogy mi az ami ő és mi az ami BB), de ha továbbra is impotenciával küzd az O, akkor Adios. 😊
Reggio1914
Én elküldeném...szar volt Ben nagyon, de semmi könnyítést nem kapott az OC-től.
Igaz persze, hogy nem látunk bele a belsős dolgokba, hogy mennyire akarták egyáltalán, hogy beletegyen valami sajátot is.
Lehet aztán kiderül, hogy az O playeket is Tomlin hívta.
Klaci79
..

Én nem bánnám, ha jönne egy nagy név OC, de azt sem, ha Canada barátunk teljes szabad kezet és teljes személyzetet kapna. Legalább látnánk, h életképes-e az elképzelése.

..
Willie Parker
En ezt kozel lehetetlen kuldetesnek latom, nagy nev | ugy hogy nem tudni ki a QB es nincs felepitve ( ami lehet akar elony is) | Tomlin melle. Mindenki kepzelje ide az altala legjobbnak tartott jeloltet. Arrol ne is beszeljunk hogy esetleg nem mukodne, tehat mukodik es nagyon jol es akkor elmegy mert itt nincs hova elorelepni es Tomlint jo eredmenyek mellet senki nem mozditja meg. Herkulesnek lehetne ez a 13. probaja.

Nalunk detto JH-val. Ezert nem szeretem oket
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
És ehhez mi kell még? Jó OL fal?
Mert, ha igen akkor megint ott tartunk, hogy mire is van szükség? QB vagy OL?
Én egyre inkább Mariotában látom az átmenetet: kellően mobilis, vigyáz a labdára, jól passzol ütemre. Ezek kellenek a Canada-rendszerbe. Kérdés milyen állapotban van?

El kellene hívni próbajátékra! 😁
Szokol
lózung, rakjunk már be pár match-tapet a Canada-systemről
olyanokkal hogy
Pitt
Nathan Peterman-James Conner/QHenderson-Weah/Orndoff/Ford
LSU
Danny Etling-DerriusGuice/DarrelWilliams-DJChark/FosterMoreau/Gage
Maryland
Kasim Hill-McFarlad/TyJohnson-TaivonJacobs/DeshaunJones/DontayDemus

Ezek kellenek a Kanada rendszerbe? Peterman? Azt ismeritek?

Nemnincs superQB a Canada systembe, egyedül Jacobi Brisettel dolgozott még az NC Staten, de annyi biztos, hogy Belichek szeretett a keze alól húzkodni.

Hogy mi a lényegesebb elem? A FUTÁS bazeg, meg a jókezű jóelkapó futók, igen tökig tolt RUN UNIT
sutianap
Gyurci77
azé adtok kihívásokat
2 emlékezetes OL köthető hozzá Lloyd Cushenberry meg Brian O'Neill

a Conner- Ofenzt én imádtam
 www.cardiachill.com/2016/7/22/12256878/pitt-football-depth-chart-2016-pittsburgh-panthers-preseason-james-conner-qadree-ollison
sutianap
Akkor ezek szerint nem is Harrist nem szereted, csak rá vetíted ki, amiért Conner out lett. 😊
Amúgy a varjú topicban láttam egy táblázatot, ahol az elkapás után megtett yardokat rangsorolták. Dijonté a 4. volt 532, Nagyi pedig 6. 505 yarddal.
Reggio1914
Nem nemszeretem csak sokkal magasabban van a léc egy elsőkörösnél, amúgyis rohadt gyorsan elhasználódnak.

Levin LoLbert da next steelers GM ezt csinálná

Washington, Whiterspoon, Montarvius, Maulet, - vissza

G Aaron Stinnie/QSpain, T Hubbard/Shell, RB2 Conner és ráutaznék a S MWilliams/Maye páros egyikére és elhuznám DE Hughest a Billsből vagy Obada amellikre nem rántanak rá

voidolnám Tuittot meg Bannert, Minka hosszút kapna, Sóbert mehetne a picsába így fognék egy 20ast

megnézném Jayon Brownt

draft
1Linderbaum

2Ridder

ha nem megy a fölmenetel akkor a Malik Willis/Zion Johnson bé tervet vetném be
3Fidarijanmatyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?
Spy
Szerintem ez kellően kettéoszlik itt is... Van, aki szerint monnyonle de mán, meg van, aki adna neki még esélyt (én is, ebben az évben nem igazán derült ki, hogy mi az ami ő és mi az ami BB), de ha továbbra is impotenciával küzd az O, akkor Adios. 😊
Reggio1914
Én elküldeném...szar volt Ben nagyon, de semmi könnyítést nem kapott az OC-től.
Igaz persze, hogy nem látunk bele a belsős dolgokba, hogy mennyire akarták egyáltalán, hogy beletegyen valami sajátot is.
Lehet aztán kiderül, hogy az O playeket is Tomlin hívta.
Klaci79
Lehet, hogy Rooney éppen most nyírbálja Tomlin jogköreit.

Sokatmondó lesz, ha külsős szakember DC jön, mint pl Richard.

Az is érdekes lesz, hogy ez az OC huzavona hova vezet.

Én nem bánnám, ha jönne egy nagy név OC, de azt sem, ha Canada barátunk teljes szabad kezet és teljes személyzetet kapna. Legalább látnánk, h életképes-e az elképzelése.

Az idei BB-vel eleve hamvába holt ötlet volt, de ezt kiveséztük.
Willie Parker
Hat nagyon gyanus, ez a rooney fele beleszolas. De nem artana egy kis verfrissites es talan egy kis belenyulas.

Es ha kulsos D jon, akkor meg egyertelmu lesz hogy miert.

De jo is volna, ha nem egy bab OC es bab DC lenne. Vagy hogy csak papiron lennenek es kozben tomlin iranyitja sunyiba a pit vilagot. 😀



Szerkesztette: r.baggio
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?
Spy
Szerintem ez kellően kettéoszlik itt is... Van, aki szerint monnyonle de mán, meg van, aki adna neki még esélyt (én is, ebben az évben nem igazán derült ki, hogy mi az ami ő és mi az ami BB), de ha továbbra is impotenciával küzd az O, akkor Adios. 😊
Reggio1914
Én elküldeném...szar volt Ben nagyon, de semmi könnyítést nem kapott az OC-től.
Igaz persze, hogy nem látunk bele a belsős dolgokba, hogy mennyire akarták egyáltalán, hogy beletegyen valami sajátot is.
Lehet aztán kiderül, hogy az O playeket is Tomlin hívta.
Klaci79
Lehet, hogy Rooney éppen most nyírbálja Tomlin jogköreit.

Sokatmondó lesz, ha külsős szakember DC jön, mint pl Richard.

Az is érdekes lesz, hogy ez az OC huzavona hova vezet.

Én nem bánnám, ha jönne egy nagy név OC, de azt sem, ha Canada barátunk teljes szabad kezet és teljes személyzetet kapna. Legalább látnánk, h életképes-e az elképzelése.

Az idei BB-vel eleve hamvába holt ötlet volt, de ezt kiveséztük.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 champsorchumps.us/team/nfl/pittsburgh-steelers

Ezekre vessunk par pillantast. Es ekkor lathatjuk, (szerintem realisabban) a 2008 ota nyujtottakat.

2008 ban voltunk a csucson. SB win. Utana 2010 ben a biceboca ben nel eselyunk sem volt kb az sb win re. De nezzuk ugy, hogy 2010 ota sullyed egyre lejjebb a csapat. Tehat nem most kezdodott. Es azota nezzuk meg hany po nyereseg van. 2016 ota pedig egy gyozelem sincs a po ban. 6 eve.

En mondjuk orulok, mert lattam mind a harom pos sb reszvetelunket. De ahogy korabban is irtatok, irtuk nem nagyon lehetett a csapatban manapsag erezni azt, amit 2005/2008 ban. Hogy barkit elkaphatunk. Manapsag inkabb az volt, hogy barkitol ki tudtunk kapni. Akar egy addig nyeretlen csapat ellen is. Ha jo napunk van akkor meg esetleg nyerhetunk is.

Ezert irom, hogy jo lenne, ha nem tartana evtizedekig megtalalni az uj fr qbt. Mert azert 2008 is 14 eve volt. 😀 de 2010 is 12 eve. Ben serulesekor, amikor kihagyott egy evet, akkor kellett volna elkezdeni qb t keresni. De bealdoztuk, hatha lesz egy sb run stb. Nem lett.

Igy mostmar ezt remelem prioritasnak veszik. Ideje lenne. Mert nem egy ember, mar akkor el kuldte volna bent, amikor hosszu tavra kiesett. Es hat utolag visszanezve, penzugyileg, nem biztos hogy sokat vesztettunk volna. Ha akkor elkezdjuk a jovo qb jet keresni. 3 ev elonyben lehetnek.

De hat ez van. Remelem nem csinalak belole meg 3 extra evet. 😀

 stillcurtain.com/2022/01/23/3-qbs-steelers-trade-offseason/amp/2/
gabor25
Ez erős volt így reggel, az idézett cikket megnyitva Wentz fogadott, aztán gyorsan lapozva Goff, mint potenciális tréd lehetőség 😀
astroid
Azokat csak betettem, nem mintha en szeretnem oket. Csak hogy itt is foglalkoznak vele. 😀 Hogy ne rudi legyen. 😀
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
És ehhez mi kell még? Jó OL fal?
Mert, ha igen akkor megint ott tartunk, hogy mire is van szükség? QB vagy OL?
Én egyre inkább Mariotában látom az átmenetet: kellően mobilis, vigyáz a labdára, jól passzol ütemre. Ezek kellenek a Canada-rendszerbe. Kérdés milyen állapotban van?

El kellene hívni próbajátékra! 😁
Szokol
lózung, rakjunk már be pár match-tapet a Canada-systemről
olyanokkal hogy
Pitt
Nathan Peterman-James Conner/QHenderson-Weah/Orndoff/Ford
LSU
Danny Etling-DerriusGuice/DarrelWilliams-DJChark/FosterMoreau/Gage
Maryland
Kasim Hill-McFarlad/TyJohnson-TaivonJacobs/DeshaunJones/DontayDemus

Ezek kellenek a Kanada rendszerbe? Peterman? Azt ismeritek?

Nemnincs superQB a Canada systembe, egyedül Jacobi Brisettel dolgozott még az NC Staten, de annyi biztos, hogy Belichek szeretett a keze alól húzkodni.

Hogy mi a lényegesebb elem? A FUTÁS bazeg, meg a jókezű jóelkapó futók, igen tökig tolt RUN UNIT
sutianap
Gyurci77
azé adtok kihívásokat
2 emlékezetes OL köthető hozzá Lloyd Cushenberry meg Brian O'Neill

a Conner- Ofenzt én imádtam
 www.cardiachill.com/2016/7/22/12256878/pitt-football-depth-chart-2016-pittsburgh-panthers-preseason-james-conner-qadree-ollison
sutianap
Akkor ezek szerint nem is Harrist nem szereted, csak rá vetíted ki, amiért Conner out lett. 😊
Amúgy a varjú topicban láttam egy táblázatot, ahol az elkapás után megtett yardokat rangsorolták. Dijonté a 4. volt 532, Nagyi pedig 6. 505 yarddal.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?
Spy
Szerintem ez kellően kettéoszlik itt is... Van, aki szerint monnyonle de mán, meg van, aki adna neki még esélyt (én is, ebben az évben nem igazán derült ki, hogy mi az ami ő és mi az ami BB), de ha továbbra is impotenciával küzd az O, akkor Adios. 😊
Reggio1914
Én elküldeném...szar volt Ben nagyon, de semmi könnyítést nem kapott az OC-től.
Igaz persze, hogy nem látunk bele a belsős dolgokba, hogy mennyire akarták egyáltalán, hogy beletegyen valami sajátot is.
Lehet aztán kiderül, hogy az O playeket is Tomlin hívta.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?
Spy
Szerintem ez kellően kettéoszlik itt is... Van, aki szerint monnyonle de mán, meg van, aki adna neki még esélyt (én is, ebben az évben nem igazán derült ki, hogy mi az ami ő és mi az ami BB), de ha továbbra is impotenciával küzd az O, akkor Adios. 😊
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
És ehhez mi kell még? Jó OL fal?
Mert, ha igen akkor megint ott tartunk, hogy mire is van szükség? QB vagy OL?
Én egyre inkább Mariotában látom az átmenetet: kellően mobilis, vigyáz a labdára, jól passzol ütemre. Ezek kellenek a Canada-rendszerbe. Kérdés milyen állapotban van?

El kellene hívni próbajátékra! 😁
Szokol
lózung, rakjunk már be pár match-tapet a Canada-systemről
olyanokkal hogy
Pitt
Nathan Peterman-James Conner/QHenderson-Weah/Orndoff/Ford
LSU
Danny Etling-DerriusGuice/DarrelWilliams-DJChark/FosterMoreau/Gage
Maryland
Kasim Hill-McFarlad/TyJohnson-TaivonJacobs/DeshaunJones/DontayDemus

Ezek kellenek a Kanada rendszerbe? Peterman? Azt ismeritek?

Nemnincs superQB a Canada systembe, egyedül Jacobi Brisettel dolgozott még az NC Staten, de annyi biztos, hogy Belichek szeretett a keze alól húzkodni.

Hogy mi a lényegesebb elem? A FUTÁS bazeg, meg a jókezű jóelkapó futók, igen tökig tolt RUN UNIT
sutianap
Gyurci77
azé adtok kihívásokat
2 emlékezetes OL köthető hozzá Lloyd Cushenberry meg Brian O'Neill

a Conner- Ofenzt én imádtam
 www.cardiachill.com/2016/7/22/12256878/pitt-football-depth-chart-2016-pittsburgh-panthers-preseason-james-conner-qadree-ollison


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?
több mint 2 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
És ehhez mi kell még? Jó OL fal?
Mert, ha igen akkor megint ott tartunk, hogy mire is van szükség? QB vagy OL?
Én egyre inkább Mariotában látom az átmenetet: kellően mobilis, vigyáz a labdára, jól passzol ütemre. Ezek kellenek a Canada-rendszerbe. Kérdés milyen állapotban van?

El kellene hívni próbajátékra! 😁
Szokol
lózung, rakjunk már be pár match-tapet a Canada-systemről
olyanokkal hogy
Pitt
Nathan Peterman-James Conner/QHenderson-Weah/Orndoff/Ford
LSU
Danny Etling-DerriusGuice/DarrelWilliams-DJChark/FosterMoreau/Gage
Maryland
Kasim Hill-McFarlad/TyJohnson-TaivonJacobs/DeshaunJones/DontayDemus

Ezek kellenek a Kanada rendszerbe? Peterman? Azt ismeritek?

Nemnincs superQB a Canada systembe, egyedül Jacobi Brisettel dolgozott még az NC Staten, de annyi biztos, hogy Belichek szeretett a keze alól húzkodni.

Hogy mi a lényegesebb elem? A FUTÁS bazeg, meg a jókezű jóelkapó futók, igen tökig tolt RUN UNIT
sutianap
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Én egyre inkább Mariotában látom az átmenetet: kellően mobilis, vigyáz a labdára, jól passzol ütemre. Ezek kellenek a Canada-rendszerbe. Kérdés milyen állapotban van?

El kellene hívni próbajátékra! 😁
Szokol
lózung, rakjunk már be pár match-tapet a Canada-systemről
olyanokkal hogy
Pitt
Nathan Peterman-James Conner/QHenderson-Weah/Orndoff/Ford
LSU
Danny Etling-DerriusGuice/DarrelWilliams-DJChark/FosterMoreau/Gage
Maryland
Kasim Hill-McFarlad/TyJohnson-TaivonJacobs/DeshaunJones/DontayDemus

Ezek kellenek a Kanada rendszerbe? Peterman? Azt ismeritek?

Nemnincs superQB a Canada systembe, egyedül Jacobi Brisettel dolgozott még az NC Staten, de annyi biztos, hogy Belichek szeretett a keze alól húzkodni.

Hogy mi a lényegesebb elem? A FUTÁS bazeg, meg a jókezű jóelkapó futók, igen tökig tolt RUN UNIT


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Én egyre inkább Mariotában látom az átmenetet: kellően mobilis, vigyáz a labdára, jól passzol ütemre. Ezek kellenek a Canada-rendszerbe. Kérdés milyen állapotban van?

El kellene hívni próbajátékra! 😁
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Nagyon jó lenne egy konzisztensen játszani tudó QB-val kezdeni a következő idényt, de ez csak vágyálom lesz és marad Rudi (Haskins még egy snapet sem kapott, nem hiszem, hogy fog).
Gábort is megértem, meg azt is, hogy a nézők a jó focira kíváncsiak, de ha hozunk egy kiváló irányítót nagy áron és azt nézzük, hogy minden meccsen sack-rekordokat döntöget az ellenfél, mert annyiszor földbe állítják, háát... annak se sok értelme van.
Rakjuk rendbe a falat, legyen pofás futásunk és jöjjön egy veterán irányító vetminért (én pl. nagyon megnézném nálunk Mariottát).
Reggio1914
Tudod ez a volt egy sikertelen éve és akkor már dobjuk el, mert 2010 óta lejtmenet van ugyebár, nekem ordas f...g. Volt egy Terry Bradshaw nevű srác 4 évig szinte semmi. Nem lett kidobva, aztán tudjuk i történt. Ez egy ilyen sport. Rakosgatod a puzzlet és néha akkor is összeáll amikor nem gondolod, de néha akkor sem, amikor már tutira biztos vagy benne. Pont ez a szépsége. Ez a kiszámíthatatlanság. A magam részéről, nem szeretnék drága öreget. Ha jön FA akkor megfizethető legyen aki képes lenyomni Rudit, másikkal nem is számolok, a TC alatt. Aztán csemegézzünk jövőre egy jobb draft osztályban. Én így gondolom. Túl sok a baj, hogy felégessünk mindent magunk előtt, mögött, bárhol....
polamalu
De ezt miért nekem mondja Kend? Nagyjából azonos véleményen vagyunk. 😀
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jöjjön Fitzmagic, itt még úgyse játszott. A közönség szeretné 😊
Vagy a bajusz...

több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nagyon jó lenne egy konzisztensen játszani tudó QB-val kezdeni a következő idényt, de ez csak vágyálom lesz és marad Rudi (Haskins még egy snapet sem kapott, nem hiszem, hogy fog).
Gábort is megértem, meg azt is, hogy a nézők a jó focira kíváncsiak, de ha hozunk egy kiváló irányítót nagy áron és azt nézzük, hogy minden meccsen sack-rekordokat döntöget az ellenfél, mert annyiszor földbe állítják, háát... annak se sok értelme van.
Rakjuk rendbe a falat, legyen pofás futásunk és jöjjön egy veterán irányító vetminért (én pl. nagyon megnézném nálunk Mariottát).
Reggio1914
Tudod ez a volt egy sikertelen éve és akkor már dobjuk el, mert 2010 óta lejtmenet van ugyebár, nekem ordas f...g. Volt egy Terry Bradshaw nevű srác 4 évig szinte semmi. Nem lett kidobva, aztán tudjuk i történt. Ez egy ilyen sport. Rakosgatod a puzzlet és néha akkor is összeáll amikor nem gondolod, de néha akkor sem, amikor már tutira biztos vagy benne. Pont ez a szépsége. Ez a kiszámíthatatlanság. A magam részéről, nem szeretnék drága öreget. Ha jön FA akkor megfizethető legyen aki képes lenyomni Rudit, másikkal nem is számolok, a TC alatt. Aztán csemegézzünk jövőre egy jobb draft osztályban. Én így gondolom. Túl sok a baj, hogy felégessünk mindent magunk előtt, mögött, bárhol....
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Kérdés, hogy a Család mennyire akar vitázni Tomlinnal.
Ez a Canada ügy ilyennek tűnt, Tomlin azt mondta marad, Rooney azt hogy ezt megvétózza. Azt hiszem tisztábban fogunk látni a kinevezések után, de csak akkor majd.
Félreértés ne essék, én bírom Tomlint, hibái ellenére is, de az is igaz, hogy fejlődnie kell neki is, különösen igaz ez a védelemre, ahol a szerelemgyerekek nem mutatnak túl jól.
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Óriási pénzt tennék rá, hogy a vezetőség egy percig nem is gondolkodik azon, hogy Rogers, vagy Watson jöjjön ide, vagyis valakik akikért rengeteg picket ÉS rengeteg CAP helyet is kell adni. Ez nem plauzibilis, már elnézést a kifejezésért, mi NEM vagyunk az a csapat, aki csak egy QB-ra van az SB-től. Ha van ilyen csapat, az bizony a Colts, akik most látták, hogy Wentz meddig tudja őket vinni.

Odaadni ekkora draft tőkét az újjáépítés közepén és akkor, amikor még az sem biztos, hogy az egyetlen elit sorunk, vagyis a DL sor szétesik-e jövőre, vagyis Tuitt visszajön-e, avagy sem semmi, de semmi értelme.

Egy átmeneti évnek van értelme és minden effelé mutat. Hozni fogunk veterán mélységet Rudi, Haskins mellé ez sem kérdés nekem, de biztos vagyok benne, hogy senki olyat, aki renegeteg CAP helyet foglalna. Én nem zárok ki senkit, aki FA a piacon, még Trubiskyt sem, ugyanis nem feltétlenül az a cél, hogy a "második eséllyel" Tannehillt találjunk. Ez persze változhat, ha a drafton végül elénk kerül az akit kinéztünk a 20. hely környékén. Persze ettől félek Én a legjobban, a szerelemgyerektől főleg Tomlin kapcsán.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Érdekes lene egy külsős DC-nek, márpedig nem zörög a haraszt. Austin miatt nem lenne szükségünk a kisebbségi szabályra sem.
Nem néztem a Giants-et egész évben, így azt sem tudom milyen lehet a védőordinátor, de Austinnak valamit virítani kell ha DC akar lenni. Igaz úgyis Tomlin hívja a playeket...
Klaci79

Spy
Kris Richard egy baromi nagy def koponya, a LOB-on is ő tekert még egy fokozatot és a Dallas is jól ment alatta.

A sémája viszont az anti-Tomlin, mert ő inkább press ment játszat és keveset zónáznak, Tomlin meg a quarter és out zonek-ban hisz.

A cornerek fejlesztését megoldaná, az biztos, sztem amúgy is fizikális játékra jó Norwood, Pierre és Witherspoon is, Joe-ról nem is beszélve. Sutton meg ügyes és okos, ő jól tanul, megoldja.

Szóval szakmailag nagy nyereség lenne, a LB covert is kipréselné mindenkiből, viszont lehet, h egoharc lenne Tomlinnal.
Willie Parker
Ez amúgy még jót is tehetne, hogy a Tomlin központúság csökkenne, csak kérdés, mennyire tennék ki ennek a csapatot a vezetők...
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Nagyon jó lenne egy konzisztensen játszani tudó QB-val kezdeni a következő idényt, de ez csak vágyálom lesz és marad Rudi (Haskins még egy snapet sem kapott, nem hiszem, hogy fog).
Gábort is megértem, meg azt is, hogy a nézők a jó focira kíváncsiak, de ha hozunk egy kiváló irányítót nagy áron és azt nézzük, hogy minden meccsen sack-rekordokat döntöget az ellenfél, mert annyiszor földbe állítják, háát... annak se sok értelme van.
Rakjuk rendbe a falat, legyen pofás futásunk és jöjjön egy veterán irányító vetminért (én pl. nagyon megnézném nálunk Mariottát).
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Érdekes lene egy külsős DC-nek, márpedig nem zörög a haraszt. Austin miatt nem lenne szükségünk a kisebbségi szabályra sem.
Nem néztem a Giants-et egész évben, így azt sem tudom milyen lehet a védőordinátor, de Austinnak valamit virítani kell ha DC akar lenni. Igaz úgyis Tomlin hívja a playeket...
Klaci79

Spy
Kris Richard egy baromi nagy def koponya, a LOB-on is ő tekert még egy fokozatot és a Dallas is jól ment alatta.

A sémája viszont az anti-Tomlin, mert ő inkább press ment játszat és keveset zónáznak, Tomlin meg a quarter és out zonek-ban hisz.

A cornerek fejlesztését megoldaná, az biztos, sztem amúgy is fizikális játékra jó Norwood, Pierre és Witherspoon is, Joe-ról nem is beszélve. Sutton meg ügyes és okos, ő jól tanul, megoldja.

Szóval szakmailag nagy nyereség lenne, a LB covert is kipréselné mindenkiből, viszont lehet, h egoharc lenne Tomlinnal.