Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Én nem hiszek a QB draftban őszintén szólva, mert kizártnak tartom, hogy 1/20-on QB legyen a BPA. Viszont annyi a need-ünk, hogy ahogy Willie is írta lent nem lehet elcseszni, max. ha megint egy szerelemgyerekbe tolunk mindent.

Zátony Mátyás, szerintem nem lesz bent, Tomlin szerintem nem szereti Picikét, Howell-től a hideg kiráz, Willis nagyon billegős, Strong pocket QB, szóval én is OL-DL párti vagyok.

Viszont megnézném pl. nálunk Trubisky-t híd QB-ként. Hétvégén beleszaladtam egy cikkbe, hol a Ben középiskolai edzői, csapattársai mesélték, miket művelt már akkor és egy mondat megragadta a figyelmemet, hogy a mai NFL QB-k közül egyedül Trubisky-ben látták ezt korábbi éveiben. Ő szerintem szívesen kezdene újra és nagyobb összhangban lehetne a Canada offense-el. Hídembernek megtenné.

Aztán jövőre jöhet Jurkovecz, egy évet padozhatna Mitch mögött mielőtt megkapja a labdát.

De tetsz-nem tetsz, biztos, hogy Rudi és Haskins is megkapja az esélyét a versengésre, Dobbs meg egyenesen OC-nak tanul be.
Én azért emlékszem, hogy Jarvis Landry is kb. 4. szezonjára hozott elfogadható beállós szintet, ez alapján nem is biztos, hogy egy újonc jó helyre kerülne hozzánk, ki tudnánk nevelni egy nem top tehetségű QB-t, nemhogy egy év alatt, hanem egyáltalán.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 stillcurtain.com/2022/01/23/3-positions-blame-steelers-season/3/
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
gabor értem, hogy mit szeretnél, csak ez tényleg álom.
Tele van lyukakkal az offense, nem fog senki idejönni discounttal, hogy na akkor építsünk csapatot.
Játszon csak nyugodtan Rudi vagy Haskins, esetleg hozzunk vmi veteránt, hogy legyen competition, de ennyi.
Draftoljunk jól most, legyünk szarok, draftoljunk megint jól, és lehet menni a playoffért. Ez az ideális kimenetel számomra.
A szar kimenetel az az évekig limbó a szar szezon/épphogy bejutás között.
tenorx
Most meg kenyszerpalya van. De hogy ha ket evig nem lesz normalis qb. Akkor a stadion ki fog urulni. Nezni nem fogjak oket.
gabor25
Hát akkor bekaphatja a faszomat minden fan, aki emiatt nem fog kimenni.
Az van, hogy el vagyunk kényeztetve, mert stabil QB volt az utóbbi majd két évtizedben.
Nézz rá a csapatok nagy részében ez hogy alakul - és ne az extrém eseteket (Browns pl) vedd, hanem csak az átlagot.
Örülsz, ha találsz valakit, aki egész jó, X évig (pl egy Dalton).
Ne várd azt, hogy majd most az első QB akit hozunk, vagy draftolunk az jó lesz.
Az az igazság, hogy egy elit QB persze felemel egy franchiset, de szerintem arra kell mennünk, hogy egy átlag feletti QBval is jó esélyeink legyenek a Super Bowlra, mert annyira erős a keret. Lásd 49ers.
Persze kurva nehéz az az út is, mert két másik csapatnál aki még versenyben van elit QB van (Stafford-Mahomes), egy meg nagyon jó úton halad afelé (Burrow).
tenorx
Igen. De az elmult 3 evben hol volt nekunk jo qb nk? Amikor pl egyet ben nem jatszott...

Avagy iden?

Szoval nem varja senki hogy most holnap legyen egy ben 2.0, de azert nem erre vagyna minden szurkolo hogy igy legyen?

Az mas, hogy az elmult 3 evben 2x kb vicc volt az offense. Es ezt barki latja es hidd el akinek nem kell, nem fog csak azert szenvedni meg 2 evet hogy rudit orommel nezze.

Persze lesz boven, mert azert szurkolok, hardcore szurkolok, de pl kerdezd vegig, hanyan neztuk innen vegig a meccset, avagy hanyan neztek vissza a teljes meccset iden es hanyan neztek meg felvetelrol? Avagy hanyan neztek csak vissza a statokat?

Miert, mert mostansag 2010 ota nem vagyunk elkenyeztetve. De nem voltunk rossz helyzetben sem. Szoval ez a de jok vagyunk most nem relavans.

2008 ota 14 ev telt el. Po ba bejutunk es kb ennyi volt az elmult 5 evben. Vagy hogy meg egyszer tovabbjutottunk. Szoval ez nem rossz eredmeny igy sem. De ez nem egy NE fele 5 ev alatt 3x nyerunk. Es nem is most volt az a 14 ev.

Ezert kezdtek elkopni az emberek, mert egyre sikertelenebb a csapat. Az, hogy valaki vegigszenvedi, nem jelenti azt, hogy az a jo. Avagy az sem jelenti azt, hogy az a normalis. Ki szereti nezni csapata szenvedeset? En nem. Ezert kell egy pontens off es ez egy potens qb val.

De rudival ertem mit mondotok. De a szurkolokat nem erdekli, hogy miert sziv a csapat, ok nem gm kent mennek oda. Hanem azert hogy elvezzek. Es nem hinnem hogy orulnenek meg egy extra ev szenvedesnek rudival. De ha igy lesz majd terjunk vissza ra.

Ez ugyanugy uzlet. Bevetel mibol van fokent? Jegy eladas, mez eladas, kaja szallas stb. Ha ez esik, hidd el hogy mint tulaj, te sem azt mondod, hogy meg ne probaljatok qbt huzni ket evig, avagy jo lesz rudi. Es inkabb jarjanak kevesebben meccsekre. De 2 ev mulva talan jo lesz. En mar ennek kezdem betudni a matt canada fele rooney megnyilatkozast....

Es nem, a szurkolok most szeretnenek jo csapatot latni, avagy elvezhetot. Es ha ezt nem adjak, van mas sport is a varosban boven ahova el lehet menniuk. Es ha ezt megteszik, hidd el faj majd a csapatnak is. Es nem igy kellene hogy legyen.

Itt minden a kenyelemrol szol es az itt es most rol. Fele szurkolo annyit sem tud, mint egy atlag forumozo. Ha nem sikeresek, vagy eselyesek be sem kapcsoljak a tvt. Stb. Mert nekik ez itt volt 100 eve. Es nem nagy dolog. Nekem mas, mert en nem nezhettem eloben, nem lathattam otthon. Igy exoticus volt. Nekik egy hetkoznapi dolog. Mint neked a gurulos foci. Ha gaz nezned ket evig? Nem.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
gabor értem, hogy mit szeretnél, csak ez tényleg álom.
Tele van lyukakkal az offense, nem fog senki idejönni discounttal, hogy na akkor építsünk csapatot.
Játszon csak nyugodtan Rudi vagy Haskins, esetleg hozzunk vmi veteránt, hogy legyen competition, de ennyi.
Draftoljunk jól most, legyünk szarok, draftoljunk megint jól, és lehet menni a playoffért. Ez az ideális kimenetel számomra.
A szar kimenetel az az évekig limbó a szar szezon/épphogy bejutás között.
tenorx
Most meg kenyszerpalya van. De hogy ha ket evig nem lesz normalis qb. Akkor a stadion ki fog urulni. Nezni nem fogjak oket.
gabor25
Hát akkor bekaphatja a faszomat minden fan, aki emiatt nem fog kimenni.
Az van, hogy el vagyunk kényeztetve, mert stabil QB volt az utóbbi majd két évtizedben.
Nézz rá a csapatok nagy részében ez hogy alakul - és ne az extrém eseteket (Browns pl) vedd, hanem csak az átlagot.
Örülsz, ha találsz valakit, aki egész jó, X évig (pl egy Dalton).
Ne várd azt, hogy majd most az első QB akit hozunk, vagy draftolunk az jó lesz.
Az az igazság, hogy egy elit QB persze felemel egy franchiset, de szerintem arra kell mennünk, hogy egy átlag feletti QBval is jó esélyeink legyenek a Super Bowlra, mert annyira erős a keret. Lásd 49ers.
Persze kurva nehéz az az út is, mert két másik csapatnál aki még versenyben van elit QB van (Stafford-Mahomes), egy meg nagyon jó úton halad afelé (Burrow).
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
gabor értem, hogy mit szeretnél, csak ez tényleg álom.
Tele van lyukakkal az offense, nem fog senki idejönni discounttal, hogy na akkor építsünk csapatot.
Játszon csak nyugodtan Rudi vagy Haskins, esetleg hozzunk vmi veteránt, hogy legyen competition, de ennyi.
Draftoljunk jól most, legyünk szarok, draftoljunk megint jól, és lehet menni a playoffért. Ez az ideális kimenetel számomra.
A szar kimenetel az az évekig limbó a szar szezon/épphogy bejutás között.
tenorx
ezt akarnam mondani kb en is. Hogy egy ez alom. Ketto, akkor is jo lenne egy normalis qb. Es beprobalkozni hozni egyet, fa, 1/20 csere/trade barhogy. Csak ne rudi legyen a kezdo. Mert ot mar lattuk. Es nem egy meccsre. Az az ideny kellett volna arra, hogy legyen ben utanra egy utanpotlas.

Most meg kenyszerpalya van. De hogy ha ket evig nem lesz normalis qb. Akkor a stadion ki fog urulni. Nezni nem fogjak oket.

Mar igy is volt boven szabad hely es jegy is az utolso meccsekre. Amire korabban nem volt pelda. Es ezt nem hiszem hogy megengedhetnek maguknak.

Hogy rudit lenyelessek velunk, amikor tudjuk mire kepes. Bent is lenyelettek velunk most egy evig. Ezutan rudit kellene nezni, nem hiszem hogy ne az lenne. Azt mondtanak koztuk en is, hogy kapd be. Inkabb nem nezem. Nem mennek ki a meccsre stb.

Igy ha mar ennyire elbastak. Akkor igen is hozzanak egy qbt veterant, 1/20 on is es legyen verseny. Ne az legyen hogy meg sem probaljak. Hiaba erositunk ol el def el, attol meg rudi nem lesz jobb. Vagy nezheto. Bennek nem ment. Rudinak miert menne?

Es ezt a nezhetetlen dolgot pl off reszerol te szeretned meg ket evig nezni? En nem. Es ha nem tesznek ellene. Majd en teszek. Nem nezem. 😀

Es ha nalam elerik hogy nem neznem, egy hany altag szurkolo lenne igy vele? Hidd el pont azert szeretik a pit et, mert elvileg soha nem adnak fel. Ha most igy elkezdenek, nem lenne jo vege.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
gabor értem, hogy mit szeretnél, csak ez tényleg álom.
Tele van lyukakkal az offense, nem fog senki idejönni discounttal, hogy na akkor építsünk csapatot.
Játszon csak nyugodtan Rudi vagy Haskins, esetleg hozzunk vmi veteránt, hogy legyen competition, de ennyi.
Draftoljunk jól most, legyünk szarok, draftoljunk megint jól, és lehet menni a playoffért. Ez az ideális kimenetel számomra.
A szar kimenetel az az évekig limbó a szar szezon/épphogy bejutás között.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem értem Gábor. Szerinted egy jó QB-ra vagyunk a győztes csapattól? Csak mert elkapó nincs, OL nincs és a védelmen átszaladnak vagy szétpasszolják.
Ezt Rogers is látja, nem akarna idejönni.
Mi is látjuk, nem akarunk egy kazal pick-et adni érte, mert kell máshol majd.
Idén olyan év lesz, hogy vagy betalálunk egy újonccal, vagy futunk majd.
Klaci79
Nem, nem gondolom, hogy egy jo qb re vagyunk a gyoztes csapattol. De nekem elegem lett ebbol az inpotens off jatekbol es szenvedesbol az elmult evekben.

A deff jatekat elveztem max ebben az evben. Pedig elvileg ok voltak a gazabbak.

Es ebbol lenne eleg. Marmint, nem eleg egy jo def pl chicago ha nincs normalis qb.

Szoval jojjon egy veteran Fa minimum game maganger qb, de ez mellett kell erot oszpontositani, hogy talaljunk egy fr qbt. Mert mar evek ota nem volt. Csak papiron.

PS: mar en is ott tartok az off miatt, hogy 2000 ota eloszor nincs kedvem pit meccset nezni... Ezert szeretnem mint naiv szurkolo, hogy legalabb probaljak meg 1/20 on, meg fa n veteran qb val. Hogy egyszer hatha betalalnak. Ha meg sem probaljak. Akkor en is ugy leszek, mint mar sokan itt, hogy meg sem nezem oket. Na es nem hiszem hogy ez jo lenne a pitnek. Mert ha mar en sem neznem oket. Akkor a divat szurkerek es tobbiek sem fogjak, ergo penz kiesik, ergo csapat meg jobban osszeesik.
gabor25
Leadtad ezt a Rogers dolgot game manager QB-ra vagy 1/20-ra....ebben benne lennék 😊
Klaci79
A rogers, wilson dolgot azert szeretnem mint szurkolo, mert kepesek zsebbol kifutva is jatszani. Es eleg jo szinten. Es akkor talan nem kellene, megint par evig qb dologgal foglalkozni. De ez szurkoloi alom.

Game manager qb, 1/20 qb barki, csak ne rudi es meg 1 impotens off. Ez a realisabb, de ettol meg szerethetnem, hogy legyen rogi, vagy willy. 😀

De aztan felebredek. Es rudi lesz a kezdo. Es a tevenek annyi lesz. 😀 Na ezt nem szeretnem, de konnyen megesthet.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Nem értem Gábor. Szerinted egy jó QB-ra vagyunk a győztes csapattól? Csak mert elkapó nincs, OL nincs és a védelmen átszaladnak vagy szétpasszolják.
Ezt Rogers is látja, nem akarna idejönni.
Mi is látjuk, nem akarunk egy kazal pick-et adni érte, mert kell máshol majd.
Idén olyan év lesz, hogy vagy betalálunk egy újonccal, vagy futunk majd.
Klaci79
Nem, nem gondolom, hogy egy jo qb re vagyunk a gyoztes csapattol. De nekem elegem lett ebbol az inpotens off jatekbol es szenvedesbol az elmult evekben.

A deff jatekat elveztem max ebben az evben. Pedig elvileg ok voltak a gazabbak.

Es ebbol lenne eleg. Marmint, nem eleg egy jo def pl chicago ha nincs normalis qb.

Szoval jojjon egy veteran Fa minimum game maganger qb, de ez mellett kell erot oszpontositani, hogy talaljunk egy fr qbt. Mert mar evek ota nem volt. Csak papiron.

PS: mar en is ott tartok az off miatt, hogy 2000 ota eloszor nincs kedvem pit meccset nezni... Ezert szeretnem mint naiv szurkolo, hogy legalabb probaljak meg 1/20 on, meg fa n veteran qb val. Hogy egyszer hatha betalalnak. Ha meg sem probaljak. Akkor en is ugy leszek, mint mar sokan itt, hogy meg sem nezem oket. Na es nem hiszem hogy ez jo lenne a pitnek. Mert ha mar en sem neznem oket. Akkor a divat szurkerek es tobbiek sem fogjak, ergo penz kiesik, ergo csapat meg jobban osszeesik.
gabor25
Leadtad ezt a Rogers dolgot game manager QB-ra vagy 1/20-ra....ebben benne lennék 😊
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem értem Gábor. Szerinted egy jó QB-ra vagyunk a győztes csapattól? Csak mert elkapó nincs, OL nincs és a védelmen átszaladnak vagy szétpasszolják.
Ezt Rogers is látja, nem akarna idejönni.
Mi is látjuk, nem akarunk egy kazal pick-et adni érte, mert kell máshol majd.
Idén olyan év lesz, hogy vagy betalálunk egy újonccal, vagy futunk majd.
Klaci79
Nem, nem gondolom, hogy egy jo qb re vagyunk a gyoztes csapattol. De nekem elegem lett ebbol az inpotens off jatekbol es szenvedesbol az elmult evekben.

A deff jatekat elveztem max ebben az evben. Pedig elvileg ok voltak a gazabbak.

Es ebbol lenne eleg. Marmint, nem eleg egy jo def pl chicago ha nincs normalis qb.

Szoval jojjon egy veteran Fa minimum game maganger qb, de ez mellett kell erot oszpontositani, hogy talaljunk egy fr qbt. Mert mar evek ota nem volt. Csak papiron.

PS: mar en is ott tartok az off miatt, hogy 2000 ota eloszor nincs kedvem pit meccset nezni... Ezert szeretnem mint naiv szurkolo, hogy legalabb probaljak meg 1/20 on, meg fa n veteran qb val. Hogy egyszer hatha betalalnak. Ha meg sem probaljak. Akkor en is ugy leszek, mint mar sokan itt, hogy meg sem nezem oket. Na es nem hiszem hogy ez jo lenne a pitnek. Mert ha mar en sem neznem oket. Akkor a divat szurkerek es tobbiek sem fogjak, ergo penz kiesik, ergo csapat meg jobban osszeesik.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Nem értem Gábor. Szerinted egy jó QB-ra vagyunk a győztes csapattól? Csak mert elkapó nincs, OL nincs és a védelmen átszaladnak vagy szétpasszolják.
Ezt Rogers is látja, nem akarna idejönni.
Mi is látjuk, nem akarunk egy kazal pick-et adni érte, mert kell máshol majd.
Idén olyan év lesz, hogy vagy betalálunk egy újonccal, vagy futunk majd.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Igazából meg lehetne oldani. Nyilván idei első oda kell adni, meg még ki tudja mit, de talán az nem idei.
Pénz van rá, de elsősorban az kell, hogy megfelelő személyzete legyen. Gondolom Adams-hoz ragaszkodna és rajta kívül kell még legalább két ember a támadófalba.
És akkor még a védelem gyengeségeit nem is kezeltük.
2 ILB, de azonnal legalább 1, 2 CB és 1 safety mindenképp kell, hogy szerződés alatt legyen.
Ezt így összeszámolva, nem biztos, hogy mi vagyunk Rogers elsődleges célpontja az biztos....
Klaci79
Én nem szeretném, hogy jöjjön, mert mindhárom topirányító (Wilson, Watson, Rodgers) következő 3 éve erőteljesen kérdőjeles számomra. Csak arra akartam rávilágítani, hogy például a mindenki által imádott, top-top keretű Broncos lófaszra sem volt képes az elmúlt 3 évben, pedig állítólag nekik is csak egy irányító kellett volna.
Szokol
Akkor ha ok kerdojelek, melyik qb nem az? Vagy kit szeretnel kezdo qb nek latni? Remelem nem a rudi vagy haskins az... 😀

De egyebkent, nekunk kell qb igaz? Mert nincs kezdo fr qb. Avagy nem jovo evre? En szivesebben nezek meccseket, ha van eselyunk nyerni. Es ezt lathattuk, hogy ben nel sem ment az off.

Ben hianyaban meg meg gazabbak voltunk. Kacsa es rudival. Nem hiaba nem vonultattuk vissza akkor bent. Es csereltuk le. Mert ha ott barki bevalik, lett volna ra esely. De meglattuk hogy egyikuk sem kezdo qb

. Namost iden van egy haskins mar lebogott qb es egy rudi. Ki lesz mellettuk, vagy beloluk az fr qb? Ha mar ilyen a def, szerintem tuittal es aluluval ok. Akkor inkabb most kell jo qb es megnezni mire vagyunk kepesek. Mint meg gazabb qb vel, defet epiteni. De szenvedni az off fallal es a tamado happy eraban, max defet erositeni.

Es igy, mivel kell qb is. Kezdjuk azzal. Es van oka, hogy tomlin azt mondta, nem akar kezdo qbt. Remelem persze nem az hogy rudit akarja.

Mindegy, ha jonne egy ok qb. Rogers wilson barki. Akkor fel lehetne merni, mennyire eros vagy utos a csapat. Es mellette persze foltonzi a hibakat. Ez jobb, mint qb kerdessel nem is foglalkozni. Es ugy foltozni a hibakat.

A qb kerdest mar 3 eve el kellett volna kezdeni, keresni ben utodjat. De ez nem tettek. Es most itt allunk teljesen kiszolgaltatva. Es ez hiba megintcsak az fo reszerol.
gabor25
Mer szerinted 35 millával milyen kezdőkúbi jön ide
nincs fal, egy elkapó van szerződésen, Dijonté - nincs korner, összeomlott ILB párosunk van, kurva nagy luk a NT és nem tudjuk mi lesz Tuittal és hátul 1 safety????

Három Rogersznek mit mondunk, gyere kapsz egy tizest?
Fr. QB idei árat nyugodtan számold 40es átlaggal plussz a gatyádat is legombolják pikkekben.

Ezt az évet úgy hívják, hogy BRIDGE YEAR, de ugye ennek vagy az ideinek vagy a tavalyinak kellet volna lennie, amíg Rudi rookie szerződésen van - na 5 millával be lett hosszabítva, mer valakik az FOban képesek az előregondolkozásra. Aaron Rogers, mi?? Majd a végre kihulló elszabadult hajóágyú helyett beszerzünk mégegyet? Noormális???
Maargit!

20on húzunk, vagy nagy mázlink van és csúszik valami fincsi qb, vagy húzunk kettőn, ha ott marad - ha nem akkor Rudi és az első kétpick Ofal, Dfal reparáció, és rohadtul futócsapattá válunk egy kis manager kúbíval.
sutianap
kezdo kaliber qb re gondolok es normalisra. Nem rudira, mert o lehet kezdo nalunk, de nem kezdo kaliber.

de nem igazan ertem, hogy ti miert nem gondolkodtok ebben? szerintetek egy rudival haskinsal kovetni fogjatok es nezni a pit meccseket es netan meg elvezni is? vagy miert vagytok az ellen, hogy egy fr qb elment es most mar kell talalni masikat.

Ha most ez egy game manager qb 1 evre ok. De annal alabb nem kellene. Mert mar ben is csak kb az volt ebben az evben. Meg az elmult harom evben 2 volt ilyen evunk. Es sokan ebbol mar nem kernek. Ahogy ti sem kertetek, amikor nem neztetek.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Igazából meg lehetne oldani. Nyilván idei első oda kell adni, meg még ki tudja mit, de talán az nem idei.
Pénz van rá, de elsősorban az kell, hogy megfelelő személyzete legyen. Gondolom Adams-hoz ragaszkodna és rajta kívül kell még legalább két ember a támadófalba.
És akkor még a védelem gyengeségeit nem is kezeltük.
2 ILB, de azonnal legalább 1, 2 CB és 1 safety mindenképp kell, hogy szerződés alatt legyen.
Ezt így összeszámolva, nem biztos, hogy mi vagyunk Rogers elsődleges célpontja az biztos....
Klaci79
Én nem szeretném, hogy jöjjön, mert mindhárom topirányító (Wilson, Watson, Rodgers) következő 3 éve erőteljesen kérdőjeles számomra. Csak arra akartam rávilágítani, hogy például a mindenki által imádott, top-top keretű Broncos lófaszra sem volt képes az elmúlt 3 évben, pedig állítólag nekik is csak egy irányító kellett volna.
Szokol
Akkor ha ok kerdojelek, melyik qb nem az? Vagy kit szeretnel kezdo qb nek latni? Remelem nem a rudi vagy haskins az... 😀

De egyebkent, nekunk kell qb igaz? Mert nincs kezdo fr qb. Avagy nem jovo evre? En szivesebben nezek meccseket, ha van eselyunk nyerni. Es ezt lathattuk, hogy ben nel sem ment az off.

Ben hianyaban meg meg gazabbak voltunk. Kacsa es rudival. Nem hiaba nem vonultattuk vissza akkor bent. Es csereltuk le. Mert ha ott barki bevalik, lett volna ra esely. De meglattuk hogy egyikuk sem kezdo qb

. Namost iden van egy haskins mar lebogott qb es egy rudi. Ki lesz mellettuk, vagy beloluk az fr qb? Ha mar ilyen a def, szerintem tuittal es aluluval ok. Akkor inkabb most kell jo qb es megnezni mire vagyunk kepesek. Mint meg gazabb qb vel, defet epiteni. De szenvedni az off fallal es a tamado happy eraban, max defet erositeni.

Es igy, mivel kell qb is. Kezdjuk azzal. Es van oka, hogy tomlin azt mondta, nem akar kezdo qbt. Remelem persze nem az hogy rudit akarja.

Mindegy, ha jonne egy ok qb. Rogers wilson barki. Akkor fel lehetne merni, mennyire eros vagy utos a csapat. Es mellette persze foltonzi a hibakat. Ez jobb, mint qb kerdessel nem is foglalkozni. Es ugy foltozni a hibakat.

A qb kerdest mar 3 eve el kellett volna kezdeni, keresni ben utodjat. De ez nem tettek. Es most itt allunk teljesen kiszolgaltatva. Es ez hiba megintcsak az fo reszerol.
gabor25
Mer szerinted 35 millával milyen kezdőkúbi jön ide
nincs fal, egy elkapó van szerződésen, Dijonté - nincs korner, összeomlott ILB párosunk van, kurva nagy luk a NT és nem tudjuk mi lesz Tuittal és hátul 1 safety????

Három Rogersznek mit mondunk, gyere kapsz egy tizest?
Fr. QB idei árat nyugodtan számold 40es átlaggal plussz a gatyádat is legombolják pikkekben.

Ezt az évet úgy hívják, hogy BRIDGE YEAR, de ugye ennek vagy az ideinek vagy a tavalyinak kellet volna lennie, amíg Rudi rookie szerződésen van - na 5 millával be lett hosszabítva, mer valakik az FOban képesek az előregondolkozásra. Aaron Rogers, mi?? Majd a végre kihulló elszabadult hajóágyú helyett beszerzünk mégegyet? Noormális???
Maargit!

20on húzunk, vagy nagy mázlink van és csúszik valami fincsi qb, vagy húzunk kettőn, ha ott marad - ha nem akkor Rudi és az első kétpick Ofal, Dfal reparáció, és rohadtul futócsapattá válunk egy kis manager kúbíval.
sutianap
nem azt mondom hogy koltsunk big ben osszeget most qb re.

de kell fr qb. rudi haskins nem az. igy kell hozni/huzni valakit aki az lehet. 1/20 ra vagy fa rol.

nem veletlen hogy az fr qb k annyit keresnek. mert ok a legfontosabb jatekosok. az fr arca.

na most mar iden hanyan nem neztetek eloben a meccseket?

es miert volt az hogy tobben csak osszefoglalot neztek? na most ezutan meg gazabb qb val eladhato lesz a meccs?

vagy elveshetobb? nem. oldjak meg, de ne rudi, dobbs, haskinsal. mert haskinst kiveve a tobbit lattuk hogy mire jok. es mire nem.

szoval kell egy minimum game manager jellegu qb. de nem rudi. vele meg tobb nezu fogja mondani viszlat. es a pit meg lejjebb csuszik a div ben.

lehet hulyen hangzik, de a def volt tobbnyire vallalhato nezheto. ha osszehasonlitom az off al. es ennel is lejjebb lenne az off ha nem lesz normalis qb.

a szenvedesbol eleg volt. ideje lenne megoldani. eddig azert nem koltottunk sokat/szantunk a jovo qb ra mert itt volt ben. na most ha elment, akkor megint ne ra fokuszaljunk, mint egyik legfontosabb megoldando hosszutavu problema? hanem egy evig meg se probaljuk?

nekem ez olyan mintha eltort a kezem, de nem gipszelem be, hanem ehelyett elkezdek gyurni a labamra, hogy eros legyek.

Es ertem nem akartok sokat kolteni, nem is irtam ezt.

Csak azt hogy kell keresni talalni barhogy megint egy fr qbt. Aki most lehet fa rol, draftrol, vagy egy evre evre akar egy game manager qb is barhonnan. De azt nem lenne jo latni, hogy meg se probalnank. Es legyen siman rudi haskins.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Azt pletykálják, hogy Rooney nem elégedett az OC munkával és dobna egy vétót, ha Tomlin úgy döntene Canadával megy tovább. Ugye anno is volt Arians kapcsán hasonló, bár soha nem vallották
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
QB: én úgy vagyok vele, h legyen bridge irányító, ne adjunk fel gyakorlatilag mindent Rodgersért v Watsonért.

Haskins nálam kapna esélyt, Rudival versenyezzen és jöjjön vmi veterán középszer, majd csapassuk smashmouthban.

A másik - kevésbé valószìnű - forgatókönyv, h a drafton ölünkbe hullik egy tehetség.

WR: Davante Adamset előbb hoznám, mint Aaron Rodgerst. Kellene még egy jó célpont, szerintem most piacról kéne hozni.

OL-be kellene egy tapasztalt center v egy baszott ügyes fiatal és Greent próbálgatni guardban, hátha, oda én max egy veteránt és mélységet tudok elképzelni. 5-6 ember megvan, fejlesszék az edzők őket, a center pedig ossza el a blokkolást.

RB-be jó lenne vmi UDFA gyémánt még Snell mellé.

Def: DL-ben én nem számolok a két idei hiányzóval, ott a mostaniak az alap és - ha nincs QB draft - én behúznám az első kört egy 3techre, majd dupláznék a középsőben egy vaddisznó 0-1 techre.

ILB nekem nem prioritás, Schobert prémium recruit volt, aztán ő se tudta mit játszunk, pedig nem hülye. Oldják meg a coachok egy középszerrel, v hátsó körössel, aki lehet Buddy is.

EDGE kellene Watték mögé, Tuszkát bírtam, ő nálam kap egy esélyt, de kell egy negyedik ember. Charlton ötödiknek nem hülyeség covid időkben.

A cornerek közül én rápróbálnék 2. körben vkire, mert sok ígéretes csávó van. Haden baráti áron maradhat sztem, Sutton oké, Norwood-Pierre kap esélyt MT-től, Witherspoon kapni fog ajánlatot, meglássuk. Én vmi low budget tradet sem zárok ki, pl jövő évi 3. körtől hátrafelé vmi használható, de cap casualty CB-ért.

Edmunds sztem maradni fog, nem lesz fergeteges piaca, de egy draftolt prospect jöhetne v vmi olcsó csóka piacról biztosítéknak.

Nálam tehát FA: középszer QB egy évre, prémium OC, premier WR, low budget safety és mid level OG.

Draft: DE, DT/NT, CB, hátrébbról egy EDGE, SAF és RB, esetleg még o-line.

A draft persze lehet center v LT, ha nagyon baró, QB, ha látjuk a szemében a csillagokat (nem hiszek benne), v vmi szélvészgyors elkapó vagy svájci bekk, ha odacsúszik a lábunk elé.

Igazából elrontani sem lehet.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
1., OL vagy be kell áldozni az 1/20-ért belső falembert húzni, vagy piacról kell leakasztani valakit. Jelenleg a Moore-Dotson-JC-Green-Banner lenne, ami jobban néz ki mint a tavalyi kezdő, de elégtelen és túl sok a kérdőjel.
2., WR kell, mert nincs no1 a csapatban. DJ megbízhatatlan, Claypool csak nevében Chase és nem tudott fejlődni, bár ez Ben hibája is.
3., ILB, ILB, ILB, sokszor beszéltük, a legfontosabb poszt 3-4-ben. Első körben van 1-2 jónak tűnő, de az is olyan poszt ahol a jók hamar kimennek, de később is lehet szerencsénk.
4., CB Haden-Witherspoon páros szerződése, de ha meg is van, attól ez nem lesz megnyugtató megoldás.
5., SS Edmunds nem a megfelelő szint, max tölteléknek jó, de ő is lejárt.

Ennyi gonddal nem Rogers a kérdés...én mondjuk Pickett-re eldobnám az 1/20-at, esetleg MC-re, de egyelőre másra nem.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Igazából meg lehetne oldani. Nyilván idei első oda kell adni, meg még ki tudja mit, de talán az nem idei.
Pénz van rá, de elsősorban az kell, hogy megfelelő személyzete legyen. Gondolom Adams-hoz ragaszkodna és rajta kívül kell még legalább két ember a támadófalba.
És akkor még a védelem gyengeségeit nem is kezeltük.
2 ILB, de azonnal legalább 1, 2 CB és 1 safety mindenképp kell, hogy szerződés alatt legyen.
Ezt így összeszámolva, nem biztos, hogy mi vagyunk Rogers elsődleges célpontja az biztos....
Klaci79
Én nem szeretném, hogy jöjjön, mert mindhárom topirányító (Wilson, Watson, Rodgers) következő 3 éve erőteljesen kérdőjeles számomra. Csak arra akartam rávilágítani, hogy például a mindenki által imádott, top-top keretű Broncos lófaszra sem volt képes az elmúlt 3 évben, pedig állítólag nekik is csak egy irányító kellett volna.
Szokol
Akkor ha ok kerdojelek, melyik qb nem az? Vagy kit szeretnel kezdo qb nek latni? Remelem nem a rudi vagy haskins az... 😀

De egyebkent, nekunk kell qb igaz? Mert nincs kezdo fr qb. Avagy nem jovo evre? En szivesebben nezek meccseket, ha van eselyunk nyerni. Es ezt lathattuk, hogy ben nel sem ment az off.

Ben hianyaban meg meg gazabbak voltunk. Kacsa es rudival. Nem hiaba nem vonultattuk vissza akkor bent. Es csereltuk le. Mert ha ott barki bevalik, lett volna ra esely. De meglattuk hogy egyikuk sem kezdo qb

. Namost iden van egy haskins mar lebogott qb es egy rudi. Ki lesz mellettuk, vagy beloluk az fr qb? Ha mar ilyen a def, szerintem tuittal es aluluval ok. Akkor inkabb most kell jo qb es megnezni mire vagyunk kepesek. Mint meg gazabb qb vel, defet epiteni. De szenvedni az off fallal es a tamado happy eraban, max defet erositeni.

Es igy, mivel kell qb is. Kezdjuk azzal. Es van oka, hogy tomlin azt mondta, nem akar kezdo qbt. Remelem persze nem az hogy rudit akarja.

Mindegy, ha jonne egy ok qb. Rogers wilson barki. Akkor fel lehetne merni, mennyire eros vagy utos a csapat. Es mellette persze foltonzi a hibakat. Ez jobb, mint qb kerdessel nem is foglalkozni. Es ugy foltozni a hibakat.

A qb kerdest mar 3 eve el kellett volna kezdeni, keresni ben utodjat. De ez nem tettek. Es most itt allunk teljesen kiszolgaltatva. Es ez hiba megintcsak az fo reszerol.
gabor25
Mer szerinted 35 millával milyen kezdőkúbi jön ide
nincs fal, egy elkapó van szerződésen, Dijonté - nincs korner, összeomlott ILB párosunk van, kurva nagy luk a NT és nem tudjuk mi lesz Tuittal és hátul 1 safety????

Három Rogersznek mit mondunk, gyere kapsz egy tizest?
Fr. QB idei árat nyugodtan számold 40es átlaggal plussz a gatyádat is legombolják pikkekben.

Ezt az évet úgy hívják, hogy BRIDGE YEAR, de ugye ennek vagy az ideinek vagy a tavalyinak kellet volna lennie, amíg Rudi rookie szerződésen van - na 5 millával be lett hosszabítva, mer valakik az FOban képesek az előregondolkozásra. Aaron Rogers, mi?? Majd a végre kihulló elszabadult hajóágyú helyett beszerzünk mégegyet? Noormális???
Maargit!

20on húzunk, vagy nagy mázlink van és csúszik valami fincsi qb, vagy húzunk kettőn, ha ott marad - ha nem akkor Rudi és az első kétpick Ofal, Dfal reparáció, és rohadtul futócsapattá válunk egy kis manager kúbíval.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Igazából meg lehetne oldani. Nyilván idei első oda kell adni, meg még ki tudja mit, de talán az nem idei.
Pénz van rá, de elsősorban az kell, hogy megfelelő személyzete legyen. Gondolom Adams-hoz ragaszkodna és rajta kívül kell még legalább két ember a támadófalba.
És akkor még a védelem gyengeségeit nem is kezeltük.
2 ILB, de azonnal legalább 1, 2 CB és 1 safety mindenképp kell, hogy szerződés alatt legyen.
Ezt így összeszámolva, nem biztos, hogy mi vagyunk Rogers elsődleges célpontja az biztos....
Klaci79
Én nem szeretném, hogy jöjjön, mert mindhárom topirányító (Wilson, Watson, Rodgers) következő 3 éve erőteljesen kérdőjeles számomra. Csak arra akartam rávilágítani, hogy például a mindenki által imádott, top-top keretű Broncos lófaszra sem volt képes az elmúlt 3 évben, pedig állítólag nekik is csak egy irányító kellett volna.
Szokol
Akkor ha ok kerdojelek, melyik qb nem az? Vagy kit szeretnel kezdo qb nek latni? Remelem nem a rudi vagy haskins az... 😀

De egyebkent, nekunk kell qb igaz? Mert nincs kezdo fr qb. Avagy nem jovo evre? En szivesebben nezek meccseket, ha van eselyunk nyerni. Es ezt lathattuk, hogy ben nel sem ment az off.

Ben hianyaban meg meg gazabbak voltunk. Kacsa es rudival. Nem hiaba nem vonultattuk vissza akkor bent. Es csereltuk le. Mert ha ott barki bevalik, lett volna ra esely. De meglattuk hogy egyikuk sem kezdo qb

. Namost iden van egy haskins mar lebogott qb es egy rudi. Ki lesz mellettuk, vagy beloluk az fr qb? Ha mar ilyen a def, szerintem tuittal es aluluval ok. Akkor inkabb most kell jo qb es megnezni mire vagyunk kepesek. Mint meg gazabb qb vel, defet epiteni. De szenvedni az off fallal es a tamado happy eraban, max defet erositeni.

Es igy, mivel kell qb is. Kezdjuk azzal. Es van oka, hogy tomlin azt mondta, nem akar kezdo qbt. Remelem persze nem az hogy rudit akarja.

Mindegy, ha jonne egy ok qb. Rogers wilson barki. Akkor fel lehetne merni, mennyire eros vagy utos a csapat. Es mellette persze foltonzi a hibakat. Ez jobb, mint qb kerdessel nem is foglalkozni. Es ugy foltozni a hibakat.

A qb kerdest mar 3 eve el kellett volna kezdeni, keresni ben utodjat. De ez nem tettek. Es most itt allunk teljesen kiszolgaltatva. Es ez hiba megintcsak az fo reszerol.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Rogerst most kellene megszereznunk. Hogy legalabb elvezetes legyen a jovo evi meccseket nezni. Es meg tudnank, mi hianyzik pontosan. Hogy nyero csapat legyunk.

Ha mar a qb kerdes le lenne tudva. Es nem haskins vagy rudi szakertelmevel, vagy hogy most mar mennyire at tudnak venni a stafeta botot. Stb.

Inkabb neznek vegig egy gyengebb evet ugy, hogy legalabb a qb poszt le lenne tudva. Mint meg egyet ugy, ahogy kellett ben nelkul, vagy bennel iden.
gabor25
Mi az istenért jönne Rodgers az utolsó éveiben egy olyan csapatba, ahol gyengébb év lesz, de legalább a QB poszt le van tudva?
tenorx
Mert en szeretnem, hogy ne rudi legyen vagy haskins kezdo a kovetkezo idenyben. Es hogy ne kelljen megint egy evig ezt az impotens off szenvedest neznunk. 😀.

Aztan kaphat meg ketchup kedvezmenyt, vagy kupont. Ki tudja hatha megeri neki. 😀

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Igazából meg lehetne oldani. Nyilván idei első oda kell adni, meg még ki tudja mit, de talán az nem idei.
Pénz van rá, de elsősorban az kell, hogy megfelelő személyzete legyen. Gondolom Adams-hoz ragaszkodna és rajta kívül kell még legalább két ember a támadófalba.
És akkor még a védelem gyengeségeit nem is kezeltük.
2 ILB, de azonnal legalább 1, 2 CB és 1 safety mindenképp kell, hogy szerződés alatt legyen.
Ezt így összeszámolva, nem biztos, hogy mi vagyunk Rogers elsődleges célpontja az biztos....
Klaci79
Én nem szeretném, hogy jöjjön, mert mindhárom topirányító (Wilson, Watson, Rodgers) következő 3 éve erőteljesen kérdőjeles számomra. Csak arra akartam rávilágítani, hogy például a mindenki által imádott, top-top keretű Broncos lófaszra sem volt képes az elmúlt 3 évben, pedig állítólag nekik is csak egy irányító kellett volna.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Igazából meg lehetne oldani. Nyilván idei első oda kell adni, meg még ki tudja mit, de talán az nem idei.
Pénz van rá, de elsősorban az kell, hogy megfelelő személyzete legyen. Gondolom Adams-hoz ragaszkodna és rajta kívül kell még legalább két ember a támadófalba.
És akkor még a védelem gyengeségeit nem is kezeltük.
2 ILB, de azonnal legalább 1, 2 CB és 1 safety mindenképp kell, hogy szerződés alatt legyen.
Ezt így összeszámolva, nem biztos, hogy mi vagyunk Rogers elsődleges célpontja az biztos....
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Rogerst most kellene megszereznunk. Hogy legalabb elvezetes legyen a jovo evi meccseket nezni. Es meg tudnank, mi hianyzik pontosan. Hogy nyero csapat legyunk.

Ha mar a qb kerdes le lenne tudva. Es nem haskins vagy rudi szakertelmevel, vagy hogy most mar mennyire at tudnak venni a stafeta botot. Stb.

Inkabb neznek vegig egy gyengebb evet ugy, hogy legalabb a qb poszt le lenne tudva. Mint meg egyet ugy, ahogy kellett ben nelkul, vagy bennel iden.
gabor25
Mi az istenért jönne Rodgers az utolsó éveiben egy olyan csapatba, ahol gyengébb év lesz, de legalább a QB poszt le van tudva?
tenorx
Ez a csapat két éve a Kacsával és a Rénszarvassal nyert 8 meccset. Tavaly egy lekonyuló Lőccsel nyert 12-t. Idén egy impotens Lőccsel 9-et. Mindhárom évben rájátszásban voltunk. Tiszta a cap.

Akkor miért lenne jövőre gyengébb év és miért ne lenne jó a Steelers Rodgersnek?
több mint 2 éve
Kohonen Pittsburgh Steelers 60
Rogerst most kellene megszereznunk. Hogy legalabb elvezetes legyen a jovo evi meccseket nezni. Es meg tudnank, mi hianyzik pontosan. Hogy nyero csapat legyunk.

Ha mar a qb kerdes le lenne tudva. Es nem haskins vagy rudi szakertelmevel, vagy hogy most mar mennyire at tudnak venni a stafeta botot. Stb.

Inkabb neznek vegig egy gyengebb evet ugy, hogy legalabb a qb poszt le lenne tudva. Mint meg egyet ugy, ahogy kellett ben nelkul, vagy bennel iden.
gabor25
Mi az istenért jönne Rodgers az utolsó éveiben egy olyan csapatba, ahol gyengébb év lesz, de legalább a QB poszt le van tudva?
tenorx
Mert kacsintott Tomlinra ,azért 😉
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Ezt itt tanulta! 🙂

steelwolf
Nem fizettünk neki 6 milliót, inkább odaadtuk Bannernek 4,5-et...persze utólag könnyen okos az ember.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ezt itt tanulta! 🙂