Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
TP43 Pittsburgh Steelers 30
Érdekes lene egy külsős DC-nek, márpedig nem zörög a haraszt. Austin miatt nem lenne szükségünk a kisebbségi szabályra sem.
Nem néztem a Giants-et egész évben, így azt sem tudom milyen lehet a védőordinátor, de Austinnak valamit virítani kell ha DC akar lenni. Igaz úgyis Tomlin hívja a playeket...
Klaci79

Spy
Kellemes meglepetés nekem, hogy keresgélünk!
Klaci79
Az viszont komoly csalódás, hogy OC fronton nem történik meg ugyanez...
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Érdekes lene egy külsős DC-nek, márpedig nem zörög a haraszt. Austin miatt nem lenne szükségünk a kisebbségi szabályra sem.
Nem néztem a Giants-et egész évben, így azt sem tudom milyen lehet a védőordinátor, de Austinnak valamit virítani kell ha DC akar lenni. Igaz úgyis Tomlin hívja a playeket...
Klaci79

Spy
Kellemes meglepetés nekem, hogy keresgélünk!
Klaci79
Kérdés, jönne-e valaki ide egyáltalán így, hogy Tomlin immáron bevallottan át-átnyúl a DC feje felett, ami HC-ként egy szintig érthető, sőt még OC oldalon is, de egy szint felett meh.

Butler szerint már Lebeau utolsó éveiben is ő hívta a D egy részét.

Szerkesztette: Spy
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Érdekes lene egy külsős DC-nek, márpedig nem zörög a haraszt. Austin miatt nem lenne szükségünk a kisebbségi szabályra sem.
Nem néztem a Giants-et egész évben, így azt sem tudom milyen lehet a védőordinátor, de Austinnak valamit virítani kell ha DC akar lenni. Igaz úgyis Tomlin hívja a playeket...
Klaci79

Spy
Kellemes meglepetés nekem, hogy keresgélünk!
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Érdekes lene egy külsős DC-nek, márpedig nem zörög a haraszt. Austin miatt nem lenne szükségünk a kisebbségi szabályra sem.
Nem néztem a Giants-et egész évben, így azt sem tudom milyen lehet a védőordinátor, de Austinnak valamit virítani kell ha DC akar lenni. Igaz úgyis Tomlin hívja a playeket...
Klaci79
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Spy
Klaci79
Sztem 1/20 ra Pickett mar valszeg nem lesz bent de ha megis, azert bitang falat kene ele huzni mert ebben a classban jol mutat, kvazi eleg pontos is de hogy o inditja el a leglassabban a passzt a maga 3.15 masodperces atlagaval... Jo, hat lehet alakitani ot is a rendszert is, es eleg erett es intelligensnek is tunik. BB hez kepest meg Flash. Es 1/20 on steel probalkozas is lehetne.
RedFive
Bitang fal nem ártana semmiképp 😀
Amúgy olyan falat, ami pass protection-ben jó, sokkal könnyebb összehozni, mint egy olyat, aki futásblokkolásban. Bennek is egyébként sokszor indokolatlan volt a gyors labdaeldobása. Ezek az azonnal dobom ki a szélére passzok értelmetlenek voltak már azért is, mert blokkolni nem volt idő. Nem volt jó ez az OL, de Ben sem mert semmi kockázatot vállalni, a WR-ek pedig nem tudják 1mp alatt üresre játszani magukat.
Talán Ravens szurkolóként kevésbé követtél minket, de sokszor mérkőzések után beraktuk Ben pass chartját és szinte legendás középső terület volt, ahová egész évben nem dobott (elvétve néha TE-nek). Nos tegnap megnéztem Josh Allen Chiefs elleni mérkőzését. Döbbenet a különbség:

Ehhez képest ez, vagy ehhez hasonló volt Ben egész évben:


Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
Én nem hiszek a QB draftban őszintén szólva, mert kizártnak tartom, hogy 1/20-on QB legyen a BPA. Viszont annyi a need-ünk, hogy ahogy Willie is írta lent nem lehet elcseszni, max. ha megint egy szerelemgyerekbe tolunk mindent.

Zátony Mátyás, szerintem nem lesz bent, Tomlin szerintem nem szereti Picikét, Howell-től a hideg kiráz, Willis nagyon billegős, Strong pocket QB, szóval én is OL-DL párti vagyok.

Viszont megnézném pl. nálunk Trubisky-t híd QB-ként. Hétvégén beleszaladtam egy cikkbe, hol a Ben középiskolai edzői, csapattársai mesélték, miket művelt már akkor és egy mondat megragadta a figyelmemet, hogy a mai NFL QB-k közül egyedül Trubisky-ben látták ezt korábbi éveiben. Ő szerintem szívesen kezdene újra és nagyobb összhangban lehetne a Canada offense-el. Hídembernek megtenné.

Aztán jövőre jöhet Jurkovecz, egy évet padozhatna Mitch mögött mielőtt megkapja a labdát.

De tetsz-nem tetsz, biztos, hogy Rudi és Haskins is megkapja az esélyét a versengésre, Dobbs meg egyenesen OC-nak tanul be.
Én azért emlékszem, hogy Jarvis Landry is kb. 4. szezonjára hozott elfogadható beállós szintet, ez alapján nem is biztos, hogy egy újonc jó helyre kerülne hozzánk, ki tudnánk nevelni egy nem top tehetségű QB-t, nemhogy egy év alatt, hanem egyáltalán.
Spy
Miből gondolod, hogy Pickett nem jöhet Tomlinnál? Corall valóban szóba jöhetne és tényleg nem lesz már 1/20-on, Pickett se, Howell nálam megérne egy próbát, nagyon tetszik a stílusa és elég mozgékony is. A méretei tényleg viccesek egy Big Ben után, de a mai fociban nem biztos, hogy csak a méret a lényeg. Mondjuk ez már kissé beerőszakolás, ha nem lennénk rákényszerítve még 1/20-on nem húznám, de 2/20-ra már nem lesz.
Willis és Strong már csak a 2. körben, de ha ott akkor inkább Strong. Áll, mint f@sz a hideg vízben, de elég pontos és erős ez tetszik. Ott már Ridder is jöhet, voltak meccsek ahol egészen pofás volt. Ugyanakkor kétlem, hogy bármi komolyat elérne NFL szinten.
Jöjjön egy körrel később Zappe, ha nincs jobb út 😊
Klaci79
Sztem 1/20 ra Pickett mar valszeg nem lesz bent de ha megis, azert bitang falat kene ele huzni mert ebben a classban jol mutat, kvazi eleg pontos is de hogy o inditja el a leglassabban a passzt a maga 3.15 masodperces atlagaval... Jo, hat lehet alakitani ot is a rendszert is, es eleg erett es intelligensnek is tunik. BB hez kepest meg Flash. Es 1/20 on steel probalkozas is lehetne.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Itt is van a fehér Ingram! 🤣

több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
 champsorchumps.us/team/nfl/pittsburgh-steelers

Ezekre vessunk par pillantast. Es ekkor lathatjuk, (szerintem realisabban) a 2008 ota nyujtottakat.

2008 ban voltunk a csucson. SB win. Utana 2010 ben a biceboca ben nel eselyunk sem volt kb az sb win re. De nezzuk ugy, hogy 2010 ota sullyed egyre lejjebb a csapat. Tehat nem most kezdodott. Es azota nezzuk meg hany po nyereseg van. 2016 ota pedig egy gyozelem sincs a po ban. 6 eve.

En mondjuk orulok, mert lattam mind a harom pos sb reszvetelunket. De ahogy korabban is irtatok, irtuk nem nagyon lehetett a csapatban manapsag erezni azt, amit 2005/2008 ban. Hogy barkit elkaphatunk. Manapsag inkabb az volt, hogy barkitol ki tudtunk kapni. Akar egy addig nyeretlen csapat ellen is. Ha jo napunk van akkor meg esetleg nyerhetunk is.

Ezert irom, hogy jo lenne, ha nem tartana evtizedekig megtalalni az uj fr qbt. Mert azert 2008 is 14 eve volt. 😀 de 2010 is 12 eve. Ben serulesekor, amikor kihagyott egy evet, akkor kellett volna elkezdeni qb t keresni. De bealdoztuk, hatha lesz egy sb run stb. Nem lett.

Igy mostmar ezt remelem prioritasnak veszik. Ideje lenne. Mert nem egy ember, mar akkor el kuldte volna bent, amikor hosszu tavra kiesett. Es hat utolag visszanezve, penzugyileg, nem biztos hogy sokat vesztettunk volna. Ha akkor elkezdjuk a jovo qb jet keresni. 3 ev elonyben lehetnek.

De hat ez van. Remelem nem csinalak belole meg 3 extra evet. 😀

 stillcurtain.com/2022/01/23/3-qbs-steelers-trade-offseason/amp/2/
gabor25
Ez erős volt így reggel, az idézett cikket megnyitva Wentz fogadott, aztán gyorsan lapozva Goff, mint potenciális tréd lehetőség 😀
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 champsorchumps.us/team/nfl/pittsburgh-steelers

Ezekre vessunk par pillantast. Es ekkor lathatjuk, (szerintem realisabban) a 2008 ota nyujtottakat.

2008 ban voltunk a csucson. SB win. Utana 2010 ben a biceboca ben nel eselyunk sem volt kb az sb win re. De nezzuk ugy, hogy 2010 ota sullyed egyre lejjebb a csapat. Tehat nem most kezdodott. Es azota nezzuk meg hany po nyereseg van. 2016 ota pedig egy gyozelem sincs a po ban. 6 eve.

En mondjuk orulok, mert lattam mind a harom pos sb reszvetelunket. De ahogy korabban is irtatok, irtuk nem nagyon lehetett a csapatban manapsag erezni azt, amit 2005/2008 ban. Hogy barkit elkaphatunk. Manapsag inkabb az volt, hogy barkitol ki tudtunk kapni. Akar egy addig nyeretlen csapat ellen is. Ha jo napunk van akkor meg esetleg nyerhetunk is.

Ezert irom, hogy jo lenne, ha nem tartana evtizedekig megtalalni az uj fr qbt. Mert azert 2008 is 14 eve volt. 😀 de 2010 is 12 eve. Ben serulesekor, amikor kihagyott egy evet, akkor kellett volna elkezdeni qb t keresni. De bealdoztuk, hatha lesz egy sb run stb. Nem lett.

Igy mostmar ezt remelem prioritasnak veszik. Ideje lenne. Mert nem egy ember, mar akkor el kuldte volna bent, amikor hosszu tavra kiesett. Es hat utolag visszanezve, penzugyileg, nem biztos hogy sokat vesztettunk volna. Ha akkor elkezdjuk a jovo qb jet keresni. 3 ev elonyben lehetnek.

De hat ez van. Remelem nem csinalak belole meg 3 extra evet. 😀

 stillcurtain.com/2022/01/23/3-qbs-steelers-trade-offseason/amp/2/

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Szerintem hozzuk vissza Timmonst.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Team Rankings Steelers
RANKINGS Offense Defense
Yds/Game 315.4 (23rd) 361.1 (24th)
Rush Yds/Game 93.1 (29th) 146.1 (32nd)
Pass Yds/Game 222.2 (15th) 215.1 (9th)
Pts/Game 20.2 (21st) 23.4 (20th)

Es ezek miatt mondom, hogy kellene egy normalis qb.

 www.statmuse.com/nfl/team/2021-pittsburgh-steelers-50/2021

Ha harris iranyaba eltoljuk meg jobban az off ot, akkor a mostani 29. a rangsorban futas szerintem meg jobban visszaesik. Mert ha nem lesz egy normalis passzolni is tudo qb, akkor siman felalnak run stopra es harris is meg gazabb lesz.



 stillcurtain.com/2022/01/19/steelers-ben-roethlisberger-really-perform/

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tudom sokszor hulyesegnek hangzik amit mondok es/vagy kevesbe vagyok rugalmas meggyogzheto.

De a nezettseg visszaesesrol es arrol, hogy nem lenne, jo ha meg tovabb esne ez a szam. Ma meg is jelent egy cikk.

Azt is tudom, gondolom hogy ezt otthonrol nehez beloni, vagy azonosulni vele. De en sajnos tudom a sajat boromon, hogy mi az itteni norma, szokas es igeny.

Es ha nekem ezzel kapcsolatban nem hisztek, talan nekik igen. Es nem en olvastam oket eloszor es idezem ide. 😀

 www.post-gazette.com/sports/steelers/2022/01/24/nfl-tv-ratings-los-angeles-dallas-ben-roethlisberger-final-season/stories/202201240082

Ben Roethlisberger’s final season wasn’t enough to save the Steelers from sharp attendance drops at Heinz Field this past year. And as it turns out, it wasn’t enough to keep fans tuned in from their living rooms, either.

Local television ratings published by Sports Business Journal on Monday show that the team suffered one of the biggest drops within its own market in the entire NFL, with fully 10% of its audience fleeing between 2020 and 2021.

That was decidedly not the case in 2021, as the team finished 28th in attendance with 60,488 fans per game, which represents just 88.4% of capacity.

Ben utolso szezonja ellenere sem csokkent a Heinz Field latogatottsage tavaly. Es ezekmellett otthon a nappaliban is kevesebben nezik. 10% ot esett vissza a steelers nezettsege 2020 es 2021 kozott.

A csapat 28. helyen vegzett a latogatottsag teren a 32 csapatbol, megpedig 60.488 szurkolo volt ez a szam meccsenkent. Ami pedig 88.4% os kihasznaltsag volt.

Es ezt mondhatnak hogy a covid miatt stb, de nem voltak korlatozasok es hosszu ido ota eloszor lehetett pl jegyet talalni a meccs napjan is, annak ellenere hogy az ben utolso hazai meccse volt.

Na ezekre probaltam kihegyezni, hogy nem jo otlet, ha most ezek utan meg ket evig szenvedne a csapat. Es meg jobban beborulna a piaca. Stb.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Dupree keveset játszott, csak 4.kör jön érte 3.helyett.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
A "szakértők" szerint nem lesz jó az idei irányító felhozatal a drafton. A "szakértők" ezelőtt évről évre zseniális irányító felhozatalról beszéltek. A játékot látva Tomi fiú, Rodgers és Mahomes hármasa jelenti a zsenialitást irányító fronton, a többiekből meg így vagy úgy lesz belőlük valaki. Én az első körben akár még felmozgással is szeretnék irányítót. Húzhatunk Mahomest, átlagos játékost és óriási bustot is. Rudi és Haskins egy másodpercre sem megoldás.
pfefe8
Ennél sokkal egyszerűbb hozni valakit, akiről biztosan lehet tudni hogy nem bust.

A pickeket akkor is elveszítjük ha 3-5 évente draftolunk QB-t, meg akkor is, ha odaadjuk egy kész irányítóért. Csak előbbi esetben éveket is veszítünk, második esetben meg nem.
Jan
Csak második esetben nem biztos, hogy 1 db pickért odaadják. Sőt, inkább 2-3 kell hozzá, hogy a rendkívül magas fizetéséről ne is beszéljünk, miközben ott vannak a lyukak. Önmagában egy QB úgyse nyer semmit. Mahomes vagy Allen nem csak önmaga miatt ennyire jó, hanem az egész szerkezet jól megépítették. Ott van jó példának Garoppolo, aki nem kiemelkedő QB, de jó rendszerrel döntőzik. Sok munka és pick van abban a csapatban, hogy most itt tartanak, nem az, hogy hoztak egy első körös QB-t.
Klaci79
Jó QB-t biztos hogy nem adják oda 1db első körért.

Teljesen fiktív, de úgy számoltam, hogy húzunk egyet a helyünkön, nem jön be. 1st round pick a kukába
Három év múlva húzunk mégegyet, esetleg fel is tradelünk érte, nem jön be. 1st round pick, plusz 1-2 pick, a kukába, és eltelt 5-6 év.

Kész, jó QB-ért adunk 2-3 első kört, meg valami középső körös picket, és ott vagyunk, versenyképesen, és nem dobtunk ki 5-6 évet.

Persze ez csak elmélkedés, nem tény, de ha megnézzük hogy hány csapat, mennyi picket lőtt el, mire megtalálta (ha megtalálta) a QB-t, akkor egyáltalán nem lehetetlen, hogy eltelik jópár év, elmegy jópár pick, és nincs fr QB.
Jan
tudod mennyit eszik egy 1/1es QB?
évi tizet
ez nem csak a pikkekről szól, hanem hogy annak próbálj meg zsét adni, akiért meg is éri
tudod mennyit keres Goff 33m/év?
nah akkörüli ha az összesminden pénzünket QBba öljük

maradjon pick, maradjon zsé hogy tudjunk építkezni - Najeeból tapossuk ki az első kört és szépen managerkedjünk a farvizén, a legokosabb, ha megnézzük van-e lecsorgóa drafton, ha nem megyünk Rudival, azt meglássuk, hogy megy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
A "szakértők" szerint nem lesz jó az idei irányító felhozatal a drafton. A "szakértők" ezelőtt évről évre zseniális irányító felhozatalról beszéltek. A játékot látva Tomi fiú, Rodgers és Mahomes hármasa jelenti a zsenialitást irányító fronton, a többiekből meg így vagy úgy lesz belőlük valaki. Én az első körben akár még felmozgással is szeretnék irányítót. Húzhatunk Mahomest, átlagos játékost és óriási bustot is. Rudi és Haskins egy másodpercre sem megoldás.
pfefe8
Ennél sokkal egyszerűbb hozni valakit, akiről biztosan lehet tudni hogy nem bust.

A pickeket akkor is elveszítjük ha 3-5 évente draftolunk QB-t, meg akkor is, ha odaadjuk egy kész irányítóért. Csak előbbi esetben éveket is veszítünk, második esetben meg nem.
Jan
Csak második esetben nem biztos, hogy 1 db pickért odaadják. Sőt, inkább 2-3 kell hozzá, hogy a rendkívül magas fizetéséről ne is beszéljünk, miközben ott vannak a lyukak. Önmagában egy QB úgyse nyer semmit. Mahomes vagy Allen nem csak önmaga miatt ennyire jó, hanem az egész szerkezet jól megépítették. Ott van jó példának Garoppolo, aki nem kiemelkedő QB, de jó rendszerrel döntőzik. Sok munka és pick van abban a csapatban, hogy most itt tartanak, nem az, hogy hoztak egy első körös QB-t.
Klaci79
2023as évre 18 játékosunk marad, de persze most toljuk be allinbe a 34 milliót -normál estben 30 körülre kéne tendálni a jövő évi szerződtetett létszámnak.
BIDGE
egy komplett csapatot kell szerődtetnünk
2023
Tuitt/Watt/Heyward/Najee/Schobert/Sutton/Claypool/Mooth/Highsmith/Dotson/Green/Moore/Loudermilk/Norwood
ebből Tuitt meg Sóbertnorbi is erősen kérdéses
FA
Haden/JuJu/Whiterspoon/Turner/Edmunds/Washington/rayray/Maulet/MontarviusAdams/Okoafor
2 DB kell, legalább 1 WR, 1-1 fal
azt nem fogjuk megúszni 10 millióból, de szerintem 20ból sem
14bül lejön a draft marad egy 10es, azé Andy Dalton jön
mijen kúbí, hova, mibül????


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
A "szakértők" szerint nem lesz jó az idei irányító felhozatal a drafton. A "szakértők" ezelőtt évről évre zseniális irányító felhozatalról beszéltek. A játékot látva Tomi fiú, Rodgers és Mahomes hármasa jelenti a zsenialitást irányító fronton, a többiekből meg így vagy úgy lesz belőlük valaki. Én az első körben akár még felmozgással is szeretnék irányítót. Húzhatunk Mahomest, átlagos játékost és óriási bustot is. Rudi és Haskins egy másodpercre sem megoldás.
pfefe8
Ennél sokkal egyszerűbb hozni valakit, akiről biztosan lehet tudni hogy nem bust.

A pickeket akkor is elveszítjük ha 3-5 évente draftolunk QB-t, meg akkor is, ha odaadjuk egy kész irányítóért. Csak előbbi esetben éveket is veszítünk, második esetben meg nem.
Jan
Csak második esetben nem biztos, hogy 1 db pickért odaadják. Sőt, inkább 2-3 kell hozzá, hogy a rendkívül magas fizetéséről ne is beszéljünk, miközben ott vannak a lyukak. Önmagában egy QB úgyse nyer semmit. Mahomes vagy Allen nem csak önmaga miatt ennyire jó, hanem az egész szerkezet jól megépítették. Ott van jó példának Garoppolo, aki nem kiemelkedő QB, de jó rendszerrel döntőzik. Sok munka és pick van abban a csapatban, hogy most itt tartanak, nem az, hogy hoztak egy első körös QB-t.
Klaci79
Jó QB-t biztos hogy nem adják oda 1db első körért.

Teljesen fiktív, de úgy számoltam, hogy húzunk egyet a helyünkön, nem jön be. 1st round pick a kukába
Három év múlva húzunk mégegyet, esetleg fel is tradelünk érte, nem jön be. 1st round pick, plusz 1-2 pick, a kukába, és eltelt 5-6 év.

Kész, jó QB-ért adunk 2-3 első kört, meg valami középső körös picket, és ott vagyunk, versenyképesen, és nem dobtunk ki 5-6 évet.

Persze ez csak elmélkedés, nem tény, de ha megnézzük hogy hány csapat, mennyi picket lőtt el, mire megtalálta (ha megtalálta) a QB-t, akkor egyáltalán nem lehetetlen, hogy eltelik jópár év, elmegy jópár pick, és nincs fr QB.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
A "szakértők" szerint nem lesz jó az idei irányító felhozatal a drafton. A "szakértők" ezelőtt évről évre zseniális irányító felhozatalról beszéltek. A játékot látva Tomi fiú, Rodgers és Mahomes hármasa jelenti a zsenialitást irányító fronton, a többiekből meg így vagy úgy lesz belőlük valaki. Én az első körben akár még felmozgással is szeretnék irányítót. Húzhatunk Mahomest, átlagos játékost és óriási bustot is. Rudi és Haskins egy másodpercre sem megoldás.
pfefe8
Ennél sokkal egyszerűbb hozni valakit, akiről biztosan lehet tudni hogy nem bust.

A pickeket akkor is elveszítjük ha 3-5 évente draftolunk QB-t, meg akkor is, ha odaadjuk egy kész irányítóért. Csak előbbi esetben éveket is veszítünk, második esetben meg nem.
Jan
Csak második esetben nem biztos, hogy 1 db pickért odaadják. Sőt, inkább 2-3 kell hozzá, hogy a rendkívül magas fizetéséről ne is beszéljünk, miközben ott vannak a lyukak. Önmagában egy QB úgyse nyer semmit. Mahomes vagy Allen nem csak önmaga miatt ennyire jó, hanem az egész szerkezet jól megépítették. Ott van jó példának Garoppolo, aki nem kiemelkedő QB, de jó rendszerrel döntőzik. Sok munka és pick van abban a csapatban, hogy most itt tartanak, nem az, hogy hoztak egy első körös QB-t.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
A "szakértők" szerint nem lesz jó az idei irányító felhozatal a drafton. A "szakértők" ezelőtt évről évre zseniális irányító felhozatalról beszéltek. A játékot látva Tomi fiú, Rodgers és Mahomes hármasa jelenti a zsenialitást irányító fronton, a többiekből meg így vagy úgy lesz belőlük valaki. Én az első körben akár még felmozgással is szeretnék irányítót. Húzhatunk Mahomest, átlagos játékost és óriási bustot is. Rudi és Haskins egy másodpercre sem megoldás.
pfefe8
Ennél sokkal egyszerűbb hozni valakit, akiről biztosan lehet tudni hogy nem bust.

A pickeket akkor is elveszítjük ha 3-5 évente draftolunk QB-t, meg akkor is, ha odaadjuk egy kész irányítóért. Csak előbbi esetben éveket is veszítünk, második esetben meg nem.
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
A "szakértők" szerint nem lesz jó az idei irányító felhozatal a drafton. A "szakértők" ezelőtt évről évre zseniális irányító felhozatalról beszéltek. A játékot látva Tomi fiú, Rodgers és Mahomes hármasa jelenti a zsenialitást irányító fronton, a többiekből meg így vagy úgy lesz belőlük valaki. Én az első körben akár még felmozgással is szeretnék irányítót. Húzhatunk Mahomest, átlagos játékost és óriási bustot is. Rudi és Haskins egy másodpercre sem megoldás.

Steelers fan
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Én nem hiszek a QB draftban őszintén szólva, mert kizártnak tartom, hogy 1/20-on QB legyen a BPA. Viszont annyi a need-ünk, hogy ahogy Willie is írta lent nem lehet elcseszni, max. ha megint egy szerelemgyerekbe tolunk mindent.

Zátony Mátyás, szerintem nem lesz bent, Tomlin szerintem nem szereti Picikét, Howell-től a hideg kiráz, Willis nagyon billegős, Strong pocket QB, szóval én is OL-DL párti vagyok.

Viszont megnézném pl. nálunk Trubisky-t híd QB-ként. Hétvégén beleszaladtam egy cikkbe, hol a Ben középiskolai edzői, csapattársai mesélték, miket művelt már akkor és egy mondat megragadta a figyelmemet, hogy a mai NFL QB-k közül egyedül Trubisky-ben látták ezt korábbi éveiben. Ő szerintem szívesen kezdene újra és nagyobb összhangban lehetne a Canada offense-el. Hídembernek megtenné.

Aztán jövőre jöhet Jurkovecz, egy évet padozhatna Mitch mögött mielőtt megkapja a labdát.

De tetsz-nem tetsz, biztos, hogy Rudi és Haskins is megkapja az esélyét a versengésre, Dobbs meg egyenesen OC-nak tanul be.
Én azért emlékszem, hogy Jarvis Landry is kb. 4. szezonjára hozott elfogadható beállós szintet, ez alapján nem is biztos, hogy egy újonc jó helyre kerülne hozzánk, ki tudnánk nevelni egy nem top tehetségű QB-t, nemhogy egy év alatt, hanem egyáltalán.
Spy
Teljesen egyetértek, első körös QB draft, ebben az évben nem lenne okosság. Eleve a szokottnál gyengébbnek mondják a classt, ha mégis valakiben future fr QB-t vélnének látni, azt úgy viszik ki a top10-ben, mint a huzat. 1/20-ra maradni fog a class harmadik vagy negyedik számú irányítója, ilyenünk meg már van egy a rosteren. Haskins 1/15 volt, harmadik QB azon a drafton, kb ilyesmi szintet tudnánk beszerezni 1/20-on, jó esetben.

Amúgy az picit vicces, hogy Haskins és Rudolph megküzdenek a kezdő pozícióért. Haskins mobilis, Rudi pocket QB. Canada rendszere milyen irányítót igényel, mobilist vagy zsebirányítót? ? Itt Rudinak nem sok esélye lesz...
Jan
Én nagyon remélem, hogy nem Canada offenséhez keresünk QB-t, bár értem, hogy ha nem kap egy használhatót, akkor nem látjuk meg van-e benne annyi, hogy OC maradjon. De alapvetően alatta rezeg a léc és minden OC alatt rezegni fog. Nehéz úgy edzeni egy játékost, hogy magasabb polcon van a franchise szekrényében, mint az edző.

Én láttam jó mobilis QB-t és jó pocket passert is, mindkettőből van jó is rossz is. Sokkal gázabb, ha egy dual threat nem tud defense-t olvasni, passprot szervezni, instruálni, vezetni, vagy ha egy pocket QB nem képes érezni a nyomást, nincs belső órája, nem is tudja mikor kellene megindulnia, vagy kidobnia. Az igazi csomag valahol középen van. És akkor még a vezetői képességekről, küzdőszellemről nem beszéltünk, hisz irányító poszton a jellemvonások ugyanolyan fontosak, mint a fizikai- ill. szellemi képességek.

De izgalmas folyamat ilyent keresni a szénakazalban, ebben igaza van Tomlinnak.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Én nem hiszek a QB draftban őszintén szólva, mert kizártnak tartom, hogy 1/20-on QB legyen a BPA. Viszont annyi a need-ünk, hogy ahogy Willie is írta lent nem lehet elcseszni, max. ha megint egy szerelemgyerekbe tolunk mindent.

Zátony Mátyás, szerintem nem lesz bent, Tomlin szerintem nem szereti Picikét, Howell-től a hideg kiráz, Willis nagyon billegős, Strong pocket QB, szóval én is OL-DL párti vagyok.

Viszont megnézném pl. nálunk Trubisky-t híd QB-ként. Hétvégén beleszaladtam egy cikkbe, hol a Ben középiskolai edzői, csapattársai mesélték, miket művelt már akkor és egy mondat megragadta a figyelmemet, hogy a mai NFL QB-k közül egyedül Trubisky-ben látták ezt korábbi éveiben. Ő szerintem szívesen kezdene újra és nagyobb összhangban lehetne a Canada offense-el. Hídembernek megtenné.

Aztán jövőre jöhet Jurkovecz, egy évet padozhatna Mitch mögött mielőtt megkapja a labdát.

De tetsz-nem tetsz, biztos, hogy Rudi és Haskins is megkapja az esélyét a versengésre, Dobbs meg egyenesen OC-nak tanul be.
Én azért emlékszem, hogy Jarvis Landry is kb. 4. szezonjára hozott elfogadható beállós szintet, ez alapján nem is biztos, hogy egy újonc jó helyre kerülne hozzánk, ki tudnánk nevelni egy nem top tehetségű QB-t, nemhogy egy év alatt, hanem egyáltalán.
Spy
Miből gondolod, hogy Pickett nem jöhet Tomlinnál? Corall valóban szóba jöhetne és tényleg nem lesz már 1/20-on, Pickett se, Howell nálam megérne egy próbát, nagyon tetszik a stílusa és elég mozgékony is. A méretei tényleg viccesek egy Big Ben után, de a mai fociban nem biztos, hogy csak a méret a lényeg. Mondjuk ez már kissé beerőszakolás, ha nem lennénk rákényszerítve még 1/20-on nem húznám, de 2/20-ra már nem lesz.
Willis és Strong már csak a 2. körben, de ha ott akkor inkább Strong. Áll, mint f@sz a hideg vízben, de elég pontos és erős ez tetszik. Ott már Ridder is jöhet, voltak meccsek ahol egészen pofás volt. Ugyanakkor kétlem, hogy bármi komolyat elérne NFL szinten.
Jöjjön egy körrel később Zappe, ha nincs jobb út 😊
Klaci79
Nem tudom, úgy vélem, Tomlin komolyan gondolja, hogy QB+mobilitás korunk követelménye az NFL-ben. Én nem hiszek a dual-threat QB-kban, én mást keresek egy QB-ban, én bírom Picket-et, de ő sem flawless, nagyon emlegetik a kis kézfejét, pontatlanságát stb. nem egy kihagyhatatlan ajánlat no. Arról az edzőről beszélünk, aki idehozta Vick-et csere QB-nak balkezesként egy jobbkézre épített offense-be, mindent át kellett firkantani és WR-eknek új spirált tanulni stb. Ennyire szerelmes volt belé. Tomlin meg szerelmes típus. Howell-t meg udvaroltuk egész szezonban, de nekem egy Baker Mayfield klón, ráadásul amíg jó volt körülötte a csapat, jól ment neki, hogy elment a fél csapat NFL-ezni, visszaesett a teljesítménye. Nem tudom, mennyire vezér alkat, de én olyan QB-t várok, aki hátára veszi a csapatot, ha kell és vezeti a buszt, nem csak ül rajta. De kirázott a hideg a fiatal BigBen-től is, szóval mindegy 😊

De idén inkább 2 körben egy Strong, Ridder, ha kicsúsznak. De ott lesznek Mobile-ban mind, meglátjuk ki megy át az eye-teszten. Nekem Mills is azért tetszett tavaly, mert a pro-day-én nagyon tetsztett a testbeszéde és a viselkedése, ill. ahogy instruálta az elkapóit. Ugyanakkor hozzá képest Mac Jones csak idegesen nevetgélt, nem tűnt meggyőzőnek, nem mozgott túl jól és lám ő lett a szenzáció...
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Én nem hiszek a QB draftban őszintén szólva, mert kizártnak tartom, hogy 1/20-on QB legyen a BPA. Viszont annyi a need-ünk, hogy ahogy Willie is írta lent nem lehet elcseszni, max. ha megint egy szerelemgyerekbe tolunk mindent.

Zátony Mátyás, szerintem nem lesz bent, Tomlin szerintem nem szereti Picikét, Howell-től a hideg kiráz, Willis nagyon billegős, Strong pocket QB, szóval én is OL-DL párti vagyok.

Viszont megnézném pl. nálunk Trubisky-t híd QB-ként. Hétvégén beleszaladtam egy cikkbe, hol a Ben középiskolai edzői, csapattársai mesélték, miket művelt már akkor és egy mondat megragadta a figyelmemet, hogy a mai NFL QB-k közül egyedül Trubisky-ben látták ezt korábbi éveiben. Ő szerintem szívesen kezdene újra és nagyobb összhangban lehetne a Canada offense-el. Hídembernek megtenné.

Aztán jövőre jöhet Jurkovecz, egy évet padozhatna Mitch mögött mielőtt megkapja a labdát.

De tetsz-nem tetsz, biztos, hogy Rudi és Haskins is megkapja az esélyét a versengésre, Dobbs meg egyenesen OC-nak tanul be.
Én azért emlékszem, hogy Jarvis Landry is kb. 4. szezonjára hozott elfogadható beállós szintet, ez alapján nem is biztos, hogy egy újonc jó helyre kerülne hozzánk, ki tudnánk nevelni egy nem top tehetségű QB-t, nemhogy egy év alatt, hanem egyáltalán.
Spy
Teljesen egyetértek, első körös QB draft, ebben az évben nem lenne okosság. Eleve a szokottnál gyengébbnek mondják a classt, ha mégis valakiben future fr QB-t vélnének látni, azt úgy viszik ki a top10-ben, mint a huzat. 1/20-ra maradni fog a class harmadik vagy negyedik számú irányítója, ilyenünk meg már van egy a rosteren. Haskins 1/15 volt, harmadik QB azon a drafton, kb ilyesmi szintet tudnánk beszerezni 1/20-on, jó esetben.

Amúgy az picit vicces, hogy Haskins és Rudolph megküzdenek a kezdő pozícióért. Haskins mobilis, Rudi pocket QB. Canada rendszere milyen irányítót igényel, mobilist vagy zsebirányítót? ? Itt Rudinak nem sok esélye lesz...
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Én nem hiszek a QB draftban őszintén szólva, mert kizártnak tartom, hogy 1/20-on QB legyen a BPA. Viszont annyi a need-ünk, hogy ahogy Willie is írta lent nem lehet elcseszni, max. ha megint egy szerelemgyerekbe tolunk mindent.

Zátony Mátyás, szerintem nem lesz bent, Tomlin szerintem nem szereti Picikét, Howell-től a hideg kiráz, Willis nagyon billegős, Strong pocket QB, szóval én is OL-DL párti vagyok.

Viszont megnézném pl. nálunk Trubisky-t híd QB-ként. Hétvégén beleszaladtam egy cikkbe, hol a Ben középiskolai edzői, csapattársai mesélték, miket művelt már akkor és egy mondat megragadta a figyelmemet, hogy a mai NFL QB-k közül egyedül Trubisky-ben látták ezt korábbi éveiben. Ő szerintem szívesen kezdene újra és nagyobb összhangban lehetne a Canada offense-el. Hídembernek megtenné.

Aztán jövőre jöhet Jurkovecz, egy évet padozhatna Mitch mögött mielőtt megkapja a labdát.

De tetsz-nem tetsz, biztos, hogy Rudi és Haskins is megkapja az esélyét a versengésre, Dobbs meg egyenesen OC-nak tanul be.
Én azért emlékszem, hogy Jarvis Landry is kb. 4. szezonjára hozott elfogadható beállós szintet, ez alapján nem is biztos, hogy egy újonc jó helyre kerülne hozzánk, ki tudnánk nevelni egy nem top tehetségű QB-t, nemhogy egy év alatt, hanem egyáltalán.
Spy
Miből gondolod, hogy Pickett nem jöhet Tomlinnál? Corall valóban szóba jöhetne és tényleg nem lesz már 1/20-on, Pickett se, Howell nálam megérne egy próbát, nagyon tetszik a stílusa és elég mozgékony is. A méretei tényleg viccesek egy Big Ben után, de a mai fociban nem biztos, hogy csak a méret a lényeg. Mondjuk ez már kissé beerőszakolás, ha nem lennénk rákényszerítve még 1/20-on nem húznám, de 2/20-ra már nem lesz.
Willis és Strong már csak a 2. körben, de ha ott akkor inkább Strong. Áll, mint f@sz a hideg vízben, de elég pontos és erős ez tetszik. Ott már Ridder is jöhet, voltak meccsek ahol egészen pofás volt. Ugyanakkor kétlem, hogy bármi komolyat elérne NFL szinten.
Jöjjön egy körrel később Zappe, ha nincs jobb út 😊
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Érdekes lene egy külsős DC-nek, márpedig nem zörög a haraszt. Austin miatt nem lenne szükségünk a kisebbségi szabályra sem.
Nem néztem a Giants-et egész évben, így azt sem tudom milyen lehet a védőordinátor, de Austinnak valamit virítani kell ha DC akar lenni. Igaz úgyis Tomlin hívja a playeket...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Én nem hiszek a QB draftban őszintén szólva, mert kizártnak tartom, hogy 1/20-on QB legyen a BPA. Viszont annyi a need-ünk, hogy ahogy Willie is írta lent nem lehet elcseszni, max. ha megint egy szerelemgyerekbe tolunk mindent.

Zátony Mátyás, szerintem nem lesz bent, Tomlin szerintem nem szereti Picikét, Howell-től a hideg kiráz, Willis nagyon billegős, Strong pocket QB, szóval én is OL-DL párti vagyok.

Viszont megnézném pl. nálunk Trubisky-t híd QB-ként. Hétvégén beleszaladtam egy cikkbe, hol a Ben középiskolai edzői, csapattársai mesélték, miket művelt már akkor és egy mondat megragadta a figyelmemet, hogy a mai NFL QB-k közül egyedül Trubisky-ben látták ezt korábbi éveiben. Ő szerintem szívesen kezdene újra és nagyobb összhangban lehetne a Canada offense-el. Hídembernek megtenné.

Aztán jövőre jöhet Jurkovecz, egy évet padozhatna Mitch mögött mielőtt megkapja a labdát.

De tetsz-nem tetsz, biztos, hogy Rudi és Haskins is megkapja az esélyét a versengésre, Dobbs meg egyenesen OC-nak tanul be.
Én azért emlékszem, hogy Jarvis Landry is kb. 4. szezonjára hozott elfogadható beállós szintet, ez alapján nem is biztos, hogy egy újonc jó helyre kerülne hozzánk, ki tudnánk nevelni egy nem top tehetségű QB-t, nemhogy egy év alatt, hanem egyáltalán.
Spy
Canada - ha nem vétózza meg végül Roo - kapjon egy sémához illő irányítót, egy utolsó esélyt vele. Ez lehet Haskins/Rudolph, FA irányító, mint Truby v hátsóbb draft.

Ha bukik és rosszul néz ki a pályán a teljesítmény, akkor földbe állunk, előbbről húzunk vmi tehetségesebb gyereket, mint a most leeső félmegoldás.

Őt meg már nevelje ki egy bizonyított mesterelme, ne Kanadai legyen. Ilyen Bills-féle felépítésre gondolok egy elismert OC-val.