Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Amellett, hogy zseni volt, plusz egy végtelenül szerény fazon, ez a sok beképzelt majom példát vehetett volna róla, ami az alázatot és csapatszellemet jelenti. Ő igazi Steeler-lélek.
kishaszi
Mi történt azóta a családdal?
Hol siklott félre a dolog?

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amellett, hogy zseni volt, plusz egy végtelenül szerény fazon, ez a sok beképzelt majom példát vehetett volna róla, ami az alázatot és csapatszellemet jelenti. Ő igazi Steeler-lélek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A topic kommunikációjának káosza teljesen harmóniába került a Steelers történéseivel.


Sobri Jóska
Per pillanat inkabb: Wierd is relative (a furcsasag csak nezopont kerdese), Adams family vagyunk. : )

 www.turnbacktimetoysandgames.com/product-page/the-addams-family-weird-is-relative-board-game-1991 tarsas jatek, forditsd vissza az idot : )

 en.wikipedia.org/wiki/The_Addams_Family_(1991_film)#/media/File:The_Addams_Family.jpg

De megoldjuk valahogy. Azt viszont hogy hogyan, majd kiderul maximum fel ev mulva.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Eltévedtél.
Itt káoszt max. a jelenléted okoz.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
A topic kommunikációjának káosza teljesen harmóniába került a Steelers történéseivel.


több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Bell és az AB saga hogy áll?
ThundersNFL
Szarul....Bell állítólag transition taget kap, AB-ról nem beszél senki, mert inkább a rendőrségi hírekben és a közösségi médiából tudjuk, hogy mi van vele
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 874 — !SuPeR6BoWL!
Bell és az AB saga hogy áll?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
De most akkor sütinek írsz E/3-ban sütiről. Te is be koffisoppoltál? 😀 😀
kishaszi
sztender, hajlonganak a vattafák és dázen a mattere......
sutianap
Mindenki cuccol.
Megyek bektépkedem a Bróni Bajzát.
Komolyan nem tom mitől lett divat a demencia nálunk pár év alatt.
Wókingdedz.

Nincs olysn opció hogy a baromarcú kivásárolja magát?
Amit eddig keresett visszafizeti és szabadon mehet azonnal a 49esekhez.
Mekkora ötletem vsn vazze?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
De most akkor sütinek írsz E/3-ban sütiről. Te is be koffisoppoltál? 😀 😀
kishaszi
Meg nem. : )

De neked akartam irni, hogy system error nem ertem hogy mire gondoltal. Es ide majdnem beirtam, hogy csak ugy mint neha sutit sem. De erre o besegitett a te dekodolasodba. Ennyi. Szoval neked irtam utana ismet. Csak kozben megkoszontem neki is. : )

Kettot az egyben. Nem szoktam egybe venni ket hszt surun. Es pont ezert. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
De most akkor sütinek írsz E/3-ban sütiről. Te is be koffisoppoltál? 😀 😀
kishaszi
sztender, hajlonganak a vattafák és dázen a mattere......


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
De most akkor sütinek írsz E/3-ban sütiről. Te is be koffisoppoltál? 😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egyre nagyobb bajban AB.

 www.espn.com/nfl/story/_/id/25938583/antonio-brown-pittsburgh-steelers-pushed-woman-ground-police-incident-report-says
thr_buddha
Drágz ár beeeed, értem..
kishaszi
System Error Error. A szovegertelmezo szotaram most nem tudta ezt leforditani. Mire gondoltal?
gabistar
sosevegyé trokot, legyé roxtár
sutianap
Na akartam irni, hogy neha sutinel is ez van. De koszi hogy kisegitettel. : ) Ezt meg jo volt nezni...Marmint a videot. Balhek stbk nelkul. Csak foci.

 www.steelers.com/video/steelers-pro-bowl-roll-call

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egyre nagyobb bajban AB.

 www.espn.com/nfl/story/_/id/25938583/antonio-brown-pittsburgh-steelers-pushed-woman-ground-police-incident-report-says
thr_buddha
Úgy fest teljesen lement a redőny. Kíváncsi vagyok, hogy el tudjuk - e egyáltalán passzolni vhova.

Az nem tudom volt-e már, de Colbert nyilatkozta, hogy jó eséllyel rátesszük a transation taget Bellre.
Gergőke
Én spekulációt olvastam egy insidertől Bell témában, de Én komoly hibának tartanám ezt. Kevés esélyét látom, hogy ne legyen csapat, amely nagy garantáltat vállal, amit mi tartani nem akarnánk. Így pedig nem kapnánk érte kompenzációs picket.
Klemó
Es mi van, ha bell pl floridaba akar menni. Es igy oda ad kedvezmenyt. De ha van tag rajta. A steelers meg azt mondja, hogy ennyiert fiam maradsz. Ez nem lehet benne? Mert most lenne az elso, hogy o donti el hogy hova akar menni es mennyiert.

Mas ugy latszik floridabol csak a baj jon a steelers re. Bar brown ugye le lett zarva. Nem lett feljelentes es egyeb kovetkezmenye, de ugy tunik o tudja hogy a 20 milla dead moneyt nem akarjuk benyelni szivesen. Es mintha mindent megtenne erte, hogy elkeruljon innen. Kb.

Mert pont az ellenkezoje van mint bellel. Ott o volt a gaz,  sports.yahoo.com/steelers-legend-hines-ward-takes-mike-tomlin-ben-roethlisberger-task-culture-001256827.html?guccounter=1

Itt a videoban elmondja Ward, hogy pl a mediaban a csapattagoknak, mint ben tette nem szabadna igy beszelni.
Es ahogy o mondja rolam tartsd a szadat csukva a mediaban. Ha csapattagok vagyunk. Es hogy ahogy ezt ben tette, azzal a fiatalok es a tobbiek is kovethetik amit o csinalt.

Es fel is hozta, hogy mi tortent bell eseteben is, ami csupan uzleti dontes volt. Es megis az ol es csapattagok azonnal raugrodtak a temara.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyre nagyobb bajban AB.

 www.espn.com/nfl/story/_/id/25938583/antonio-brown-pittsburgh-steelers-pushed-woman-ground-police-incident-report-says
thr_buddha
Drágz ár beeeed, értem..
kishaszi
System Error Error. A szovegertelmezo szotaram most nem tudta ezt leforditani. Mire gondoltal?
gabistar
sosevegyé trokot, legyé roxtár


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egyre nagyobb bajban AB.

 www.espn.com/nfl/story/_/id/25938583/antonio-brown-pittsburgh-steelers-pushed-woman-ground-police-incident-report-says
thr_buddha
Drágz ár beeeed, értem..
kishaszi
System Error Error. A szovegertelmezo szotaram most nem tudta ezt leforditani. Mire gondoltal?
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyre nagyobb bajban AB.

 www.espn.com/nfl/story/_/id/25938583/antonio-brown-pittsburgh-steelers-pushed-woman-ground-police-incident-report-says
thr_buddha
Drágz ár beeeed, értem..

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Egyre nagyobb bajban AB.

 www.espn.com/nfl/story/_/id/25938583/antonio-brown-pittsburgh-steelers-pushed-woman-ground-police-incident-report-says
thr_buddha
Úgy fest teljesen lement a redőny. Kíváncsi vagyok, hogy el tudjuk - e egyáltalán passzolni vhova.

Az nem tudom volt-e már, de Colbert nyilatkozta, hogy jó eséllyel rátesszük a transation taget Bellre.
Gergőke
Én spekulációt olvastam egy insidertől Bell témában, de Én komoly hibának tartanám ezt. Kevés esélyét látom, hogy ne legyen csapat, amely nagy garantáltat vállal, amit mi tartani nem akarnánk. Így pedig nem kapnánk érte kompenzációs picket.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Egyre nagyobb bajban AB.

 www.espn.com/nfl/story/_/id/25938583/antonio-brown-pittsburgh-steelers-pushed-woman-ground-police-incident-report-says
thr_buddha
Úgy fest teljesen lement a redőny. Kíváncsi vagyok, hogy el tudjuk - e egyáltalán passzolni vhova.

Az nem tudom volt-e már, de Colbert nyilatkozta, hogy jó eséllyel rátesszük a transation taget Bellre.

" class="embed">
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
A végén csak eléri, hogy cut lesz ebből...
több mint 5 éve
thr_buddha Pittsburgh Steelers 120
Egyre nagyobb bajban AB.

https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0918%2Fr433258_1296x729_16-9.jpg
Police report: Brown pushed woman to ground
According to a police incident report, Steelers receiver Antonio Brown allegedly used both hands to shove the mother of his daughter to the ground last month.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Adrian Klemm az új Assistant Offensive Line Coach...6 év NFL, majd a UCLA egyetemen dolgozott hosszabban, míg 2017 januárjában el nem küldték valami recruit szabályok megsértése miatt (feltételezett).
Klaci79
huha meggyött Jézus aöltözőbe nagy gáz lehet me Wörildc óta nemvót velünkajóisten...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Adrian Klemm az új Assistant Offensive Line Coach...6 év NFL, majd a UCLA egyetemen dolgozott hosszabban, míg 2017 januárjában el nem küldték valami recruit szabályok megsértése miatt (feltételezett).
több mint 5 éve
gedam 5 702
Az elmúlt két hét után az AFC-t kritizálni még mindig? Hmm, hmm, hmm 😀
Wyatt
Be lett árazva az NFC az elmúlt 2 hétben, tagadhatatlan.
De van, aki még a saját szemének sem hisz.
Sobri Jóska
kidobósban nyertek
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Az elmúlt két hét után az AFC-t kritizálni még mindig? Hmm, hmm, hmm 😀
Wyatt
Be lett árazva az NFC az elmúlt 2 hétben, tagadhatatlan.
De van, aki még a saját szemének sem hisz.