NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Tudom hogy nem ez most a legfőbb kérdés , de mégis...
A tavaly draftoltak és sérültlistára kerültekkel(Tank , Lattimore , Lemonier) mi a helyzet?
Mikorra épülnek fel és van-e potenciál bennük?
Az alapcsapatba be fognak férni egyáltalán , vagy válhat valamelyikből olyan kaliberű játékos mint Reid?Harlequin
Lattimore alapszakasz végén már edzett,elég komoly sérülésből jött vissza,jövőre meglátjuk milyen lett a lába,de potenciál van benne bőven,ha rendben lesz akkor ő viszi tovább Gore örökségét.Lemonier tegnap játszott,idén csereként lépett pályára+ST és rendben tette a dolgát,valamint az Arizona elleni hazai meccsen jegyzett egy safetyt.Tankról nem tudok nyilatkozni.A potenciál megvan bennük,én Lattimore-tól várom a legtöbbet.
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Tudom hogy nem ez most a legfőbb kérdés , de mégis...
A tavaly draftoltak és sérültlistára kerültekkel(Tank , Lattimore , Lemonier) mi a helyzet?
Mikorra épülnek fel és van-e potenciál bennük?
Az alapcsapatba be fognak férni egyáltalán , vagy válhat valamelyikből olyan kaliberű játékos mint Reid?
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
húú ez király volt, három egymást követő évben is NFCCG-t játszunk 😊 mondjuk a meccsből sokra nem emlékszem, mert kicsit sok volt a pia 😀 de majd visszanézem

de látom forrtak az indulatok, tavaly már feltünt, hogy az eredménykövetőt a PO alatt hanyagolni kell, meg amúgyis SB-t akarunk nyerni nem népszerűségi versenyt 😀

megyünk Seattlebe, de király meccs lesz 😊 ki gondolt volna erre 4 évvel ezelött? 😀

több mint 10 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
huh, megvan! egyelőre nem írok semmit, de Kap bárki bármit mond, kezd felnőni elég rendesen a szemünk előtt.
az első félidő eh, a D volt überkemény, 2 GL stand. félelmetes.

és a CAR front 7 tette átlagossá több sztárirányító életét, nagy taps nekik.

az eredménykövetőzés meg szánalom volt. ennyi ember mióta utált meg minket. bár én visszapofáztam, gondolom azért, magamravállalom, de azt a sok ostobaságot, anyám....:[]petey
Az eredménykövető tényleg nem semmi volt: szünetek alkalmával beleolvasgattam, rendesen tartottad a frontot. 😊 Az meg soccerben is állja a helyét - sőt ott talán jobban is -, ha egy rég nem látott csapat kerül be az elitbe, vagy ahhoz közel, akkor az első évben szimpatikus. Ha a következő évben is hozza a teljesítményét akkor már nem annyira az; illetve, ha ez után is, akkor már egy újabb riválisról van szó. 😀 A bírók pedig tényleg gyengék voltak és ezekből jobban mi jöttünk ki, de ez ott akkor úgy volt beállítva a követőn, mintha trend lenne nálunk.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
a hoksz elleni meccsre nem sok jot varok. a saintstol gyozelmet vartam, eleg siman elcsusztak. raadasul a 12. ember komoly fegyverteny, aggodom 😕Vegita
én sem, csak annyit hogy nyerünk (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
az eredménykövetőzés meg szánalom volt. ennyi ember mióta utált meg minket. bár én visszapofáztam, gondolom azért, magamravállalom, de azt a sok ostobaságot, anyám....:[]petey
hat ezt erosen le kell szarni. ettol meg ugyanugy menni fog a szeker. pl Jimbo elegge heves termeszetu, amit mar eleve sokan nem szeretnek, hiszen mennyivel jobb egy belichick, aki nyugodtan setal fel s ala a palya mellett. (semmi bajom a Pats-el, sot! csak peldakent hoztam fel) mivel dortmund fanatikus vagyok, ott Klopp csinalja ugyanazt, amit a 9ersben Jimbo, en imadom ezt. plusz, ha nagyon megy a szeker, akkor az emberek hajlamosak a karorvendesre, az ellendrukkolasra.

a hoksz elleni meccsre nem sok jot varok. a saintstol gyozelmet vartam, eleg siman elcsusztak. raadasul a 12. ember komoly fegyverteny, aggodom 😕

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
First question to Kap in presser was from Boldin: "Why didn't you throw the ball to Boldin earlier?" Response from kap: "He's talking about my momma"
😀😀 lököttek  instagram.com/p/jFYybGvtAf/#petey
azok.. de nagyot alkottak ma ketten, Crabnek ma kevesebb jutott ki, igaz az elején amikor beleállították a földbe lehet kapott a nyaka,feje..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Grat a csapatnak! Most jön a szezon meccse... GO 9ERS!
A gyűlölködőkről meg csak annyit, hogy ez egy ilyen ország...a legnagyobb büntetés az nekik, ha nem foglalkozol velük. Ezért nem eredménykövetőzöm bizonyos meccseken, és nem járok át más topikokba. Nem etetem az energiavámpírokat...red6t6
az majd a SB döntő lesz remélhetőleg (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
egymásután a 3 alkalommal játszunk NFC döntőt! azért ez nem semmi! tisztelet a csapatnak és Jimbo bácsinak (akit ilyen szenvedélyesnek szeretek amilyen) hogy megcsinálták! a védelemnek hogy megfogta amikor kellett 3/3 vagy 4szer a 10 yardon belül amikor kellett, az offensenek meg hogy amikor nagyon kellett hozta a hosszú playeket és voltak szenzációs elkapások Boldintól, és az a Davis TD??? Kaep is nagyot futott, tetszett a tudatos játéka a 2. félidőben, az első félidőben tompábbak voltunk akkor bent volt a zabszem hogy na ma kikapunk... de aztán a védelem és a TD a szünet előtt visszaadta a hitem (és Maleho-ra a mezt takarónak 😀 ) abban hogy megint NFC döntőt játszhassunk!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
a tied legalább érdeklődik a sport iránt,miénk nem vevő rá😊csrnyei
csak ritkán nézi amúgy és véletlenül.. a kedvenc helye a kanapé széle a tv előtt 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Grat a csapatnak! Most jön a szezon meccse... GO 9ERS!
A gyűlölködőkről meg csak annyit, hogy ez egy ilyen ország...a legnagyobb büntetés az nekik, ha nem foglalkozol velük. Ezért nem eredménykövetőzöm bizonyos meccseken, és nem járok át más topikokba. Nem etetem az energiavámpírokat...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489


na a 2.félidőre a macskám is felszállt a bandwagonunkra 😀Josszi
még pont időben😀csrnyei
az elején a panthersre pislogott a tv-re akkor ráraktam a 49ers télisatyót.. ettől besértődött.. majd előbújt nézni a 2 félidőt..
tavaly a SB döntőben rajtam volt az óskori Garcia mezem, azóta max a nyakamba tekerem vagy a macskát riogatom vele, idén eddig bevált 😀Josszi
a tied legalább érdeklődik a sport iránt,miénk nem vevő rá😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
még pont időben😀csrnyei
az elején a panthersre pislogott a tv-re akkor ráraktam a 49ers télisatyót.. ettől besértődött.. majd előbújt nézni a 2 félidőt..
tavaly a SB döntőben rajtam volt az óskori Garcia mezem, azóta max a nyakamba tekerem vagy a macskát riogatom vele, idén eddig bevált 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489


na a 2.félidőre a macskám is felszállt a bandwagonunkra 😀Josszi
még pont időben😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316


na a 2.félidőre a macskám is felszállt a bandwagonunkra 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
The 49ers have won back-to-back road playoff games in the same season for the first time in franchise history.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
First question to Kap in presser was from Boldin: "Why didn't you throw the ball to Boldin earlier?" Response from kap: "He's talking about my momma"
😀😀 lököttek

több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
Arra gondolsz hogy RW visszaeséséről beszélnek?Harlequin
igen, nem klappol most vmi nála, szerintem lehet sérültpetey
Akkor bizony ki lesz adva a D-nek, hogy darálják le a csávót. 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Arra gondolsz hogy RW visszaeséséről beszélnek?Harlequin
igen, nem klappol most vmi nála, szerintem lehet sérült

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
na hát ez az év vicce 😛 ha korrektet akarsz akkor Medvepapa, Helmut, Endorphyn, garrett, Hanni kb ez a kategória.petey
szerintem Undi is tök rendes😊csrnyei
Undi rendes , JA!
Nem dobálja kővel a repülőt!!!😊
Meg ha alszik!Harlequin
csak tréfálkoztam!
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
hagyjuk őket, megvan a bajuk most Wilsonnal majd szerdától készülünk rájuk.

Arra gondolsz hogy RW visszaeséséről beszélnek?petey
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Kíváncsiságból beleolvastam a seacocks topikba...
Nem kellett volna!
Alig van vége a meccsünknek , már is le vagyunk tirpákozva , meg egyebek.(mondjuk kíváncsi lennék , tudja-e mi vagy ki a tirpák?)
Braxa hozzászólásiból ítélve ő az egyedüli korrekt szurkoló odaát.
A többiről nem írok semmit , mert megint idejönnek szájkaratézni
Szerintem vicceljük meg őket!😊
Ha beírnak valami sértőt , válaszoljuk a következőt:"HA-HA"
Vagy ha van valakinek jobb ötlete , dobja be ide😊Harlequin
válaszolni? minek? arctalan nickek akiket nem ismersz véleményük meg kit érdekel? mondják ha jól esik..
3 ember véleménye érdekel IRL ezeken csak jókat röhögök már 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
na hát ez az év vicce 😛 ha korrektet akarsz akkor Medvepapa, Helmut, Endorphyn, garrett, Hanni kb ez a kategória.petey
szerintem Undi is tök rendes😊csrnyei
Undi rendes , JA!
Nem dobálja kővel a repülőt!!!😊
Meg ha alszik!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
hagyjuk őket, megvan a bajuk most Wilsonnal majd szerdától készülünk rájuk.


több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Braxa hozzászólásiból ítélve ő az egyedüli korrekt szurkoló odaát.
Harlequin
na hát ez az év vicce 😛 ha korrektet akarsz akkor Medvepapa, Helmut, Endorphyn, garrett, Hanni kb ez a kategória.petey
Kb.he7edik
Hiszek neked!
Csak 1 oldalt olvastam el belőlük!😊