NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
egy vesztett SB után ismét visszajutni a döntőbe (ok ez még csak egy majdnem), azért amit Jim bácsi és társai műveltek (igen még Roman is) az nálam nagyon megsüvegelendő..Josszi
Remélem vasárnap Roman már az első félidőben is a jobbik playbook-ot veszi elő😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Jó kis meccs volt a tegnapi! Az látszik fejben össze van rakva a csapatunk. A Panthers #D izomból akart verni minket, de csak durvaságokra futotta az erejükből, ebből fakadt a sárga zászlók jó része. Fejben nem jól kezelték a helyzetet. Döcögős első félidőt remekül zártuk, és ugyanolyan remekül nyitottunk, és ezáltal meglett a meccs. Amikor nagyon kellett ott volt a #D és az #O is! Nyomták a cicák a trash talkot....és mire mentek vele.

Részemről ez a szezon már sikeres, ezután, hogy mi lesz nehéz megjósolni, a mentális erő elvihet minket a SB győzelemig is. Ez a négy csapat nagyon-nagyon egy játékerőt képvisel, bármelyik is nyer megérdemli!Alabama Niners
3szor egymásután NFC döntőben? egy vesztett SB után ismét visszajutni a döntőbe (ok ez még csak egy majdnem), azért amit Jim bácsi és társai műveltek (igen még Roman is) az nálam nagyon megsüvegelendő..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
a Seahawks meccsre kéne vmi külön hely követni a meccset. a trollok ismét kint lesznek teljes erővel.petey
Ha Te külön követed azzal garantálom, hogy szignifikánsan csökkenni fog a trollok száma az eredménykövetőben 😉Blaise
aha. elnézést hogy vissza mertem írni a fikákra, és belerondított a 9ers a Panthers playoffjába, pláne a MI csapatunk meccsén.petey
Kérem az eredménykövetőt bezárni a meccsre,különben bejön a hideg,a meleg,a betörők,az idegenek,orkok,nazgulok,uruk-haiok,dementorok,Sirius Black,Voldemort,Halálfalok,a Tűz népe,rohamosztagosok,Boba Fett,stb 😀Shawlong
és Ahmad Brooks

nála volt a kriptonit ami kifektette Newtontpetey
Nálam ez az év mozdulata! Jumping Brooks!Alabama Niners
na azért Vernon 1 meccsen 2 karatekutya ugrása is odavert 😀 , de ez?.. helyből, noooormális? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
a Seahawks meccsre kéne vmi külön hely követni a meccset. a trollok ismét kint lesznek teljes erővel.petey
Ha Te külön követed azzal garantálom, hogy szignifikánsan csökkenni fog a trollok száma az eredménykövetőben 😉Blaise
aha. elnézést hogy vissza mertem írni a fikákra, és belerondított a 9ers a Panthers playoffjába, pláne a MI csapatunk meccsén.petey
Kérem az eredménykövetőt bezárni a meccsre,különben bejön a hideg,a meleg,a betörők,az idegenek,orkok,nazgulok,uruk-haiok,dementorok,Sirius Black,Voldemort,Halálfalok,a Tűz népe,rohamosztagosok,Boba Fett,stb 😀Shawlong
és Ahmad Brooks

nála volt a kriptonit ami kifektette Newtontpetey
Nálam ez az év mozdulata! Jumping Brooks!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Tippre azt mondom, hogy a Saints-et fogjuk fogadni, majd 49ers-t. De lehet hogy csak ezt szeretném... 😛Medvepapa
A tippem bejött! Üdv Uraim! Vasárnap gyönyörű háború lesz, és egy igen emlékezetes meccs! Az biztos, hogy aki kiesik, annak lesz a leghosszabb offseason-ja. És ahogy egyszer már mondtam:

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
a Seahawks meccsre kéne vmi külön hely követni a meccset. a trollok ismét kint lesznek teljes erővel.petey
Ha Te külön követed azzal garantálom, hogy szignifikánsan csökkenni fog a trollok száma az eredménykövetőben 😉Blaise
aha. elnézést hogy vissza mertem írni a fikákra, és belerondított a 9ers a Panthers playoffjába, pláne a MI csapatunk meccsén.petey
Kérem az eredménykövetőt bezárni a meccsre,különben bejön a hideg,a meleg,a betörők,az idegenek,orkok,nazgulok,uruk-haiok,dementorok,Sirius Black,Voldemort,Halálfalok,a Tűz népe,rohamosztagosok,Boba Fett,stb 😀Shawlong
és Ahmad Brooks

nála volt a kriptonit ami kifektette Newtont

több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
a Seahawks meccsre kéne vmi külön hely követni a meccset. a trollok ismét kint lesznek teljes erővel.petey
Ha Te külön követed azzal garantálom, hogy szignifikánsan csökkenni fog a trollok száma az eredménykövetőben 😉Blaise
aha. elnézést hogy vissza mertem írni a fikákra, és belerondított a 9ers a Panthers playoffjába, pláne a MI csapatunk meccsén.petey
Kérem az eredménykövetőt bezárni a meccsre,különben bejön a hideg,a meleg,a betörők,az idegenek,orkok,nazgulok,uruk-haiok,dementorok,Sirius Black,Voldemort,Halálfalok,a Tűz népe,rohamosztagosok,Boba Fett,stb 😀
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Én is tőle várom a legtöbbet,kiköpött Gore 😉még a mezszáma is stimmelt a fősulin..Montana
 www.youtube.com/watch?v=jO68N0QfUVc
ez nagyon jó, megható Lattimore draft napja. mást nem is lehet csak szorítani érte.
petey
szeretem az ilyen videókat, ezt is már vagy 20szor láttam 😀
remélem összejön neki egy sikeres karrier

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Gyönyörű😊
 tdmagazin.hu/hirek/seahawks-jegyet-vegyenek-de-ne-kaliforniabolcsrnyei
jegyűzéreknek jó hetük lesz 😀
sokkal több értelme lenne ha a felsorolt államok lakóinak inkább kedvezményt adnának

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Én is tőle várom a legtöbbet,kiköpött Gore 😉még a mezszáma is stimmelt a fősulin..Montana
 www.youtube.com/watch?v=jO68N0QfUVc
ez nagyon jó, megható Lattimore draft napja. mást nem is lehet csak szorítani érte.

Tank is egy beast, szerencsére megengedhetjük hogy IR-en legyen.
 www.youtube.com/watch?v=C3o1HJ7YJXM

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
a Seahawks meccsre kéne vmi külön hely követni a meccset. a trollok ismét kint lesznek teljes erővel.petey
Ha Te külön követed azzal garantálom, hogy szignifikánsan csökkenni fog a trollok száma az eredménykövetőben 😉Blaise
aha. elnézést hogy vissza mertem írni a fikákra, és belerondított a 9ers a Panthers playoffjába, pláne a MI csapatunk meccsén.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
.Toca
kösz Toca, korrekt volt, én sem írhattam volna le jobban. megjelentünk ott talán 4-5-en, a többi pedig Panthers bandwagon jumper volt. ami nem is baj, de ha nem egyezik a véleményünk, akkor ha rádugranak 20+-an akkor nálam is elszakad a cérna. csendben kellett volna tűrnöm, de egyesek amit megengedtek maguknak nem hagyhattam :-/ onnantól kezdve vége volt, és még én voltam a szemét. úgy jöttek oda hogy itt a Panthers ledominál minket, mert a front7. hát ahhoz más is kell, pláne egy rutintalan csapatnál. kiment belőlük az adrenalin aztán megcsuklottak. felhypolták őket rendesen.
én imádom ezt, ha gyűlölik a csapatot, valamit jól nyomnak,. Jim meg egy zseni.

megemelem a kalapom Roman előtt, hibátlan játékott nyomott.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gyönyörű😊
 tdmagazin.hu/hirek/seahawks-jegyet-vegyenek-de-ne-kaliforniabolcsrnyei
...látszik, hogy félnek tőlünk!
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Gyönyörű😊
 tdmagazin.hu/hirek/seahawks-jegyet-vegyenek-de-ne-kaliforniabol
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jó kis meccs volt a tegnapi! Az látszik fejben össze van rakva a csapatunk. A Panthers #D izomból akart verni minket, de csak durvaságokra futotta az erejükből, ebből fakadt a sárga zászlók jó része. Fejben nem jól kezelték a helyzetet. Döcögős első félidőt remekül zártuk, és ugyanolyan remekül nyitottunk, és ezáltal meglett a meccs. Amikor nagyon kellett ott volt a #D és az #O is! Nyomták a cicák a trash talkot....és mire mentek vele.

Részemről ez a szezon már sikeres, ezután, hogy mi lesz nehéz megjósolni, a mentális erő elvihet minket a SB győzelemig is. Ez a négy csapat nagyon-nagyon egy játékerőt képvisel, bármelyik is nyer megérdemli!
több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
@Toca: szerintem a bírói ítéletekben sokszor ott van Jimbo is. Egy ilyen heves vérmérsékletű edző ellen — aki kedvezőtlen ítélet esetén a bíró arcába mászik — jóval kevésbé fújnak, mint az ellen, aki csendben tűri. Ez a pszichológiai hadviselés része.
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Kaptatok egy refes tolást első félidőben,Toca
The 12 Man ahol tud segít...

több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Valaki be tudná linkeli ide azt a pillanatot amikor Kaep felmutat az eredményjelzőre a trash talk-ra válaszul?
lemaradtam róla , de nagy pillanat lehetett , szeretném megnézni!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
a bíráskodáshoz annyit, hogy ahogy kijött a Panthers, látszott hogy nyomot akarnak hagyni mint kemény gyerekek. csak aztán álljanak is be ennek ha megzászlózzák őket. gondolok itt amikor VD-t leütközte Mitchell. az arc aki utánozta Kapet a sackje után ősszel. lehet bírózni, de nem érdemes, a Panthers könyörgött hogy vegyük őket komolyan. megtettük ^ ^ ment a smack talk a meccs kezdete óta tőlük.
a csúcs az volt amikor Kap hallgatta a védőt, aztán szép csendben felmutatott a táblára. 😀

Yes Mike MItchell, the refs are why your team lost. The refs are the reason why your team decided to go for it on fourth down instead of settling for a field goal. The refs are the reason why the Panthers didn't score AT ALL in the second half, even though they had the ball for over 8 minutes in the third quarter. The refs are the reason why the Panthers were unable to score on seven snaps within the five yard line. The refs are the reason Frank Gore averaged nearly 5 yards per carry. The refs are the reason that Boldin was WIDE open for a 40 yard pass that eventually led to a TD. The refs are the reason why Cam Newton threw 2 INTs. The refs were the reason why Josh Thomas decided to take a swing at Quinton Patton. The refs are the reason why Greg Hardy never sacked Colin Kaepernick. You are right Mike Mitchell, the refs cost you the game.
a Seahawks meccsre kéne vmi külön hely követni a meccset. a trollok ismét kint lesznek teljes erővel.petey
Kaptatok egy refes tolást első félidőben, mondjuk arról senki nem beszél, hogy 6-7-tel jöttetek ki ebből az időszakból. Arról nem a refek tehettek hogy a Panthers O impotens lett a 2. félidőben (igazából az egész meccsen közel az volt). Mellesleg kb 3-4 vitatott ítélet után minden kétes dologra már ugrottak, hogy az SFnek fújnak, pedig full egyértelmű szituk voltak.
1 db itélet volt bennem ami tényleg baromság volt ez a fejeléses dolog, amit vissza már nem kapott meg a Panthers, de hát Boldin tapasztalt úgy fejelt, hogy már nem látta senki 😛 😀
Azért látszott, hogy ez a csapat tudja miért van itt, megjárták már ezt az utat és döntő pillanatokban mindig odatudták tenni magukat. (Goal line szituk, 1. félidőn a VD TD-vel végződő drive).
Lehet ekézni Haribó-t (fasza a rangod petey 😀), de mentálisan ez a csapat hihetetlenül top-on van és ez nagyban köszönhető neki. Emellett a kis primadonnáskodásaival nagyban le is veszi néha a terhet, mert rá figyelnek nem a csapatra. Pl. utolsó play,mekkora geciség volt, mégis briliáns a maga nemében, mert ezzel megint őt baszogatják, ez marad meg a fejekben.
Én bírom az ilyen tűzről pattant, kiakadó, mindent számon kérő karaktereket, persze ahogy a GB meccs után kielemeztem GB topicba, az ellenfele nem fogják szeretni, minél sikeresebb lesz annál jobban fogják utálni ahogy BB sem a sok zsiványsága miatt lett utálat tárgya hanem mert nyerte a bajnoki címeket.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
a Seahawks meccsre kéne vmi külön hely követni a meccset. a trollok ismét kint lesznek teljes erővel.petey
Ha Te külön követed azzal garantálom, hogy szignifikánsan csökkenni fog a trollok száma az eredménykövetőben 😉
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
a bíráskodáshoz annyit, hogy ahogy kijött a Panthers, látszott hogy nyomot akarnak hagyni mint kemény gyerekek. csak aztán álljanak is be ennek ha megzászlózzák őket. gondolok itt amikor VD-t leütközte Mitchell. az arc aki utánozta Kapet a sackje után ősszel. lehet bírózni, de nem érdemes, a Panthers könyörgött hogy vegyük őket komolyan. megtettük ^ ^ ment a smack talk a meccs kezdete óta tőlük.
a csúcs az volt amikor Kap hallgatta a védőt, aztán szép csendben felmutatott a táblára. 😀

Yes Mike MItchell, the refs are why your team lost. The refs are the reason why your team decided to go for it on fourth down instead of settling for a field goal. The refs are the reason why the Panthers didn't score AT ALL in the second half, even though they had the ball for over 8 minutes in the third quarter. The refs are the reason why the Panthers were unable to score on seven snaps within the five yard line. The refs are the reason Frank Gore averaged nearly 5 yards per carry. The refs are the reason that Boldin was WIDE open for a 40 yard pass that eventually led to a TD. The refs are the reason why Cam Newton threw 2 INTs. The refs were the reason why Josh Thomas decided to take a swing at Quinton Patton. The refs are the reason why Greg Hardy never sacked Colin Kaepernick. You are right Mike Mitchell, the refs cost you the game.
a Seahawks meccsre kéne vmi külön hely követni a meccset. a trollok ismét kint lesznek teljes erővel.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
First question to Kap in presser was from Boldin: "Why didn't you throw the ball to Boldin earlier?" Response from kap: "He's talking about my momma"
😀😀 lököttek  instagram.com/p/jFYybGvtAf/#petey
azok.. de nagyot alkottak ma ketten, Crabnek ma kevesebb jutott ki, igaz az elején amikor beleállították a földbe lehet kapott a nyaka,feje..Josszi
Vállával lett baj de nem vészes. Ettől jó ez a tandem, itt már minden D letud venni egy embert ha nagyon akar, most rá figyeltek, Boldin büntetett, múlthéten fordítva, jövőhéten a sorminta szerint megint Crabtree jön 😊JayB
vagy Davis, kevesebb zsugát kap, igaz tegnap 100%-ban TD volt mindegyik 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
First question to Kap in presser was from Boldin: "Why didn't you throw the ball to Boldin earlier?" Response from kap: "He's talking about my momma"
😀😀 lököttek  instagram.com/p/jFYybGvtAf/#petey
azok.. de nagyot alkottak ma ketten, Crabnek ma kevesebb jutott ki, igaz az elején amikor beleállították a földbe lehet kapott a nyaka,feje..Josszi
Vállával lett baj de nem vészes. Ettől jó ez a tandem, itt már minden D letud venni egy embert ha nagyon akar, most rá figyeltek, Boldin büntetett, múlthéten fordítva, jövőhéten a sorminta szerint megint Crabtree jön 😊
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635

Én is tőle várom a legtöbbet,kiköpött Gore 😉még a mezszáma is stimmelt a fősulin..
több mint 10 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Sziasztok!
Az eredménykövető az gáz.
Kocsiban jövet csak azt néztem.
Hát a véleményem nem nyomdaképes így nem írom le.
Szünettől már tévén néztem.

Az biztos, hogy Seattle-ben vasárnap az időjárás hasonló leszmint szombaton az előrejelzések szerint.
Nem kell zuhogó esőben és angy szélben játszanunk.

"Az igazságból elveszett az i."