NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Én I love haters módon nektek jövök divatolni a talpon lévő csapatok közül.Eazzy
üdv a klubban 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Én I love haters módon nektek jövök divatolni a talpon lévő csapatok közül.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
 imgur.com/JyaOuiZ


respekt

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363


hadd szoljon 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316

A naci megvéve,jöhet a hétvége! 😀Montana
nyócdollá

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635

A naci megvéve,jöhet a hétvége! 😀
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363




o_o o_o

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
szóval, legyen külön cset, vagy legyünk faszagyerekek vasárnap és maradjunk? 😊

van új Remix:  www.49ers.com/video/videos/The_Remix_High_Flying/e0ff9168-b171-4842-aef0-be978fb6b4c2
VD Mic'd up:  www.49ers.com/video/videos/channel/micd-uppetey
hogy közutálatnak örvendünk(ek)? én nem vettem észre.. meg le se sz....m nem ismerkedni járok ide vagy bájcsevegni.. külön cset annyiban lenne jó akár maradhatunk a saját topicunkban is, hogy talán nem kéne annyi trashre figyelni a reklámok alatt..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
á csak egy szar read option qb..Josszi
yep, szegény még passzolni sem tud 😕 így az eredmény tulajdonképp 10-10 lett, mert igazából kaptunk 13 pontot sorsnyereményen. :cool:
na jólvan, ne bántsunk senkit, mert ezért utál minket mindenki. dokit pláne, mert beszól mindenkinek, szaszia meg hooligánkodik. o_opetey
őőő.. hát én a meccset fogom nézni meg pöfékelek a konyhában láncban nekem8, 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
á csak egy szar read option qb..Josszi
yep, szegény még passzolni sem tud 😕 így az eredmény tulajdonképp 10-10 lett, mert igazából kaptunk 13 pontot sorsnyereményen. :cool:
na jólvan, ne bántsunk senkit, mert ezért utál minket mindenki. dokit pláne, mert beszól mindenkinek, szaszia meg hooligánkodik. o_o

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Josszi
😀 igen, ez volt 😀
true story

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
petey
A charlotteobserver.com-on meg ez van:

Carl Cheffers was correct in not flagging San Francisco for 12 men in the huddle late in the second quarter Sunday.
"Rule 5, Section 2, Article 1 of the NFL Rule Book states there can never be more than 11 players in the offensive huddle while the play clock is running. But if there is an extra player in the huddle and he immediately leaves the huddle, the referee can permit him to leave without a penalty.
A video replay of the FOX broadcast shows Cheffers motions for the play clock to begin, and a moment later 49ers tight end Vance McDonald leaves the huddle and runs past Cheffers on his way to the San Francisco sideline.diverdoc
 www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/0ap2000000313311/Blandino-clarifies-pair-of-decisions-in-49ers-vs-Panthers

ez ugyanaz, szóval ezt is kipipálhatjuk 😊petey
a nagy felfokozott hangulatban a troll army pedig milyen jókat hörgött...Josszi
mondjuk a közvetítésben tényleg csak azt emelték ki hogy 12-en voltak. és ennyi. hagyjuk is, de az elszomorító, hogy 2 hete a GB fanokkal egy korrekt EK-t toltunk, most meg itt voltak minket fikázni páran. jeleztem az adminoknak hogy legyenek szívesek jobban odafigyelni. szóval, legyen külön cset, vagy legyünk faszagyerekek vasárnap és maradjunk? 😊

van új Remix:  www.49ers.com/video/videos/The_Remix_High_Flying/e0ff9168-b171-4842-aef0-be978fb6b4c2
VD Mic'd up:  www.49ers.com/video/videos/channel/micd-up

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316


EPICpetey
á csak egy szar read option qb..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
petey
A charlotteobserver.com-on meg ez van:

Carl Cheffers was correct in not flagging San Francisco for 12 men in the huddle late in the second quarter Sunday.
"Rule 5, Section 2, Article 1 of the NFL Rule Book states there can never be more than 11 players in the offensive huddle while the play clock is running. But if there is an extra player in the huddle and he immediately leaves the huddle, the referee can permit him to leave without a penalty.
A video replay of the FOX broadcast shows Cheffers motions for the play clock to begin, and a moment later 49ers tight end Vance McDonald leaves the huddle and runs past Cheffers on his way to the San Francisco sideline.diverdoc
 www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/0ap2000000313311/Blandino-clarifies-pair-of-decisions-in-49ers-vs-Panthers

ez ugyanaz, szóval ezt is kipipálhatjuk 😊petey
a nagy felfokozott hangulatban a troll army pedig milyen jókat hörgött...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Jövőre lesznek bajok. Ez kikúrt sok lóvé...
2015-ös free agentek: Kap, Crabtree, Aldon, Iupati, Gore (bár ő addigra öreg lesz)JayB
Baalke eddig is mágus volt.....ezután is az lesz!Alabama Niners
ja ja... és mégsem ő lett az év GM-je , pedig csak a 3 nfc döntő egymásután.. 😀
a 21-es számú Istennek a jövő év lesz a szép búcsú éve lehet.. de itt van Lattimore lehet tanulnia tovább még..
Cowboy mellett meg betanul Carradine 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Rogers úgy néz ki játszik a hóksz ellen!!Montana
nem árt a rutin majd..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
csrnyei
És ez itt a baj! FB poszton gyengülünk rendesen. Az év egyik legpozitivabb embere volt Miller. Out. Tukuról nem tudom a pontosat, ködösítés megy. De ha ezt megnézitek,
csoda, hogy saját lábán lement. A hétfői MR-ről nem nyilatkoznak, day-to-day-nek, questionablenak nyilvánítják. Szerintem nem játszik. OK, hogy next man up, Dixon, meg TE blokkolás, de azért mégis! Nagyon fog hiányozni. Ráadásul csórikám életének első elkapása volt! BTW Captain hasonló lightos szerelést Craben is bemutatott! Ramses pajtások is tudnának mesélni.diverdoc
nem hiszem h direkt fordult rá úgy a lábára, Miller nekem nagyon hiányzik szeretem ahogy küzd megy mint szürke eminenciás és nagyon nagyon jól blokkol ja hogy még el is kapja a labdát? 😀 a szürke eminenciás aprópízért..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
A másikról mi a véleményetek?Megtaláljuk drafton,vagy hozunk FA-ról?Whitner FA-s lesz..Montana
meglátjuk Whitner mennyit kér. én szeretném ha maradnaJosszi
Én is,bár olyan Pollard-os lesz szerintem..megnyerjük az SB-t és tovább áll 😀Montana
azt mondta szezon közben hogy szívesen maradna. ahhoz mondjuk olyan összeg is kell ugyepetey
meglátjuk.. Boldin csak erre az évre írt alá?Josszi
Igen,ő is nagy kérdés..Montana
Pay da Man! vissza kell hozni, nem kérdés.petey
wr corps jövöre? mit szólnátok: Crabtree, Boldin, Patton (végre egészségesen egy ilyen peches rookie szezon után)?
TE: Vernon "Lawnmower" Davis, Celek v Vance? 3.,??
RB. Gore, Lattimore, Hunter, LMJ?
és lassan kell a Cowboy mellé is az utánpótlás mert csak öregszik sajnos..

LB sor maradjon egészséges, bár nekem Wilhoiite és Skuta is meggyőzően teljesített amikor szükség volt..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Rogers úgy néz ki játszik a hóksz ellen!!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
csrnyei
És ez itt a baj! FB poszton gyengülünk rendesen. Az év egyik legpozitivabb embere volt Miller. Out. Tukuról nem tudom a pontosat, ködösítés megy. De ha ezt megnézitek,
csoda, hogy saját lábán lement. A hétfői MR-ről nem nyilatkoznak, day-to-day-nek, questionablenak nyilvánítják. Szerintem nem játszik. OK, hogy next man up, Dixon, meg TE blokkolás, de azért mégis! Nagyon fog hiányozni. Ráadásul csórikám életének első elkapása volt! BTW Captain hasonló lightos szerelést Craben is bemutatott! Ramses pajtások is tudnának mesélni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jövőre lesznek bajok. Ez kikúrt sok lóvé...
2015-ös free agentek: Kap, Crabtree, Aldon, Iupati, Gore (bár ő addigra öreg lesz)JayB
Baalke eddig is mágus volt.....ezután is az lesz!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Jövőre lesznek bajok. Ez kikúrt sok lóvé...
2015-ös free agentek: Kap, Crabtree, Aldon, Iupati, Gore (bár ő addigra öreg lesz)
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
A másikról mi a véleményetek?Megtaláljuk drafton,vagy hozunk FA-ról?Whitner FA-s lesz..Montana
meglátjuk Whitner mennyit kér. én szeretném ha maradnaJosszi
Én is,bár olyan Pollard-os lesz szerintem..megnyerjük az SB-t és tovább áll 😀Montana
azt mondta szezon közben hogy szívesen maradna. ahhoz mondjuk olyan összeg is kell ugyepetey
meglátjuk.. Boldin csak erre az évre írt alá?Josszi
Igen,ő is nagy kérdés..Montana
Pay da Man! vissza kell hozni, nem kérdés.

több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
megtaláltam Helmutot, egy 8 éves gyerek 😀

petey
Behorpadt a sisakja. Biztos beszólt valakinek. 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
megtaláltam Helmutot, egy 8 éves gyerek 😀