San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ahogy nézem az nfl.com szerint mi vagyunk a második legesélyesebbek a SB megnyerésére.he7edik
Ki az első ? 😊gravedigger
De csak azért mert a Varjakkal játszotok a főcsoport döntőben 😛he7edik
Egyébként , szerény véleményem szerint, még akkor is ha már egy évtizede elvakult Pats fan vagyok, azt kell mondjam az NFC mindkét csapata esélyesebb nállunk :/ Lehet sokan megköveznek majd ezért, és persze nagyon szurkolok hogy ne igazolódjon be amit irtam, mert ugye van azért nagyok sok dolog ami a mi csapatunk mellett szól, de lehet picivel több emi ellene. Majd meglátjuk, nem is szeretek egyébként ilyen dolgokról előre gondolkodni, majd ha sikerül megverni a Ravenst ( ami nagyon nehéz lesz ) és nektek is a Giants-et, akkor elkezdjük latolgatni az erőviszonyokat 😊
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ahogy nézem az nfl.com szerint mi vagyunk a második legesélyesebbek a SB megnyerésére.he7edik
Ki az első ? 😊gravedigger
De csak azért mert a Varjakkal játszotok a főcsoport döntőben 😛


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ahogy nézem az nfl.com szerint mi vagyunk a második legesélyesebbek a SB megnyerésére.he7edik
Ki az első ? 😊
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ahogy nézem az nfl.com szerint mi vagyunk a második legesélyesebbek a SB megnyerésére.


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fiúk van egy jó hírem számotokra: Nehezen tudtam elképzelni, hogy TT miként viszi túl a Steelerst, sikerült. Nehezen tudtam elképzelni Rogerst miként fogják meg sikerült. Nehezen tudom elképzelni Smith miként tud jobb lenni Elinál, hogy tovább menjetek....remélem sikerül 😀 😛
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Rollenak általában ha van egy jó meccse utána nagy a szája... Utoljára a Redskins elleni meccs előtt arcoskodott, remélem hasonló lesz a végkimenetel.
Sztem bár otthon játszotok, de ti lesztek az underdogok, ami jól is elsülhet.Blevi
nem csak Rolle. Cruz és Tuck is. engem nem zavar. ahogy Whitner mondta ezekre: Out here in San Fran we let our Shoulder Pads do all the talking….

már mi vagyunk az underdogok. Eli és a red-hot Giants ugye... 😊 Vegas csak azért ad nekünk +3-at mert otthon játszunk.

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Rollenak általában ha van egy jó meccse utána nagy a szája... Utoljára a Redskins elleni meccs előtt arcoskodott, remélem hasonló lesz a végkimenetel.
Sztem bár otthon játszotok, de ti lesztek az underdogok, ami jól is elsülhet.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
a Giants kezd arcoskodni. jó. :cool:

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Jim Harbaugh: COTY
Trent Baalke: Exec Of The Year


kérdés?petey
más eredmény lett volna meglepetés 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Jim Harbaugh: COTY
Trent Baalke: Exec Of The Year


kérdés?

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Ez a hajrá egyik, ne hagyd magad másiknak az NFL-re fordított változata? 😀Schleck
Szerintem itt Alex Smithre gondolt Wyatt 😀aztec
Eli is 1/1 volt.

(csak zárójelben: sztem Wyatt Patriots-Giants SB-t szeretne, hogy visszavághassanak SB XLII-ért)G-men
Szerintem meg minket szeretne, mert úgy gondolja, ellenünk könnyebb dolguk lenne.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Zseniális 😀
Am minden kötekvés nélkül, de a Giants DL és a nyomásgyakorlás eléggé javuló tendenciát mutat, a 10. héten most nem tudom mennyire voltak állatok. De hajrá 1/1 😊Wyatt
Ez a hajrá egyik, ne hagyd magad másiknak az NFL-re fordított változata? 😀Schleck
Szerintem itt Alex Smithre gondolt Wyatt 😀aztec
Eli is 1/1 volt.

(csak zárójelben: sztem Wyatt Patriots-Giants SB-t szeretne, hogy visszavághassanak SB XLII-ért)
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mi történt a mi kis topikunkkal? Általában vagy 4-en 5-en irogatunk ide, erre tessék. Ez is mutatja mennyit léptünk előre. Én személy szerint kizárólag egy dolog miatt örülök hogy a Giantsel játszunk és nem a Packerssel. Ez pedig:hogy hazai pályán és nem minusz vhány fokban a Lambeau Fielden kell küzdeni. Ettől eltekintve én a Giantset sokkal veszélyesebbnek tartom. Egy jól, összerakott csapat, amelyik most fel is szívta magát. WR corpsuk zseniális, ha Eli jó napot fog ki és nem az inteket szórja, akkor fenomenálisak. JPP vezette D#-ük meg brutál. Úgy érzem Harbaughnak is könnyebb motiválni a csapatot, ha kevésbé esélyes. Sztem most 55 vs 45%-ban mi vagyunk fórban (esélyesség terhe). Szóval én így látom. Ahhoz meg, hogy hogyan néztek le minket (mind ezen a topikon, mind a sajtóban) no komment. (ez vonatkozik a Giantsre is: faragó úr kommentje: A "SF-i közönség utoljára biztathatja a csapatát". Ergo mi nem nyerhetünk, ha meg mégis, akkor a Giants tuti kikap a Packersnél)diverdoc
Faragó Ricsin mindeig lehet érezni hogy kinek drukkol és egyre gyakrabban beszél óriási baromságokat.


több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Senki nem mondta, hogy nincs esélyetek. Csak ezen a fórumon általában senki nem fitymálja le az ellenfelet nagyképűen, gőgösen, itt azt hiszem ez már nem az első alkalom, ha jól emlékszem az idén (a Lions elleni előtt, után is voltak emlékeim szerint, de ott lehet, hogy csak sima vita volt a két tábor között, így inkább nem mondom tutira)Wyatt
Lehet, hogy keversz minket. Pl Den-Pit vagdalkozás (Strom-Soldi). Lionssal kapcsolatban ha tényleg elolvasod a dolgokat. vagy 3-an gratuláltunk a Lions topikon a srácoknak. Harbaugh kézfogása miatt inkább mi kaptunk, nem mi adtunk. Saints meccs elött a az Ő topikjukon csapatunk sportszerütlennek lett beállítva, ha lefitymáló gőgős hozzászolást akarsz olvasni javaslom az "elégtelen üljön le", "felkészületlen" story felidézését, stb. Szóval ezt az általánosító kijelentésedet visszautasítom (bár a nem tuti kijelentésewd tompított). Az ominozus topik társam az általad felemlegetett Lions meccs idején még nem is irogatott (és bár ezen hozászólásával nem értek egyet, sem stilusa, sem tartalma miatt, de mint 9ers szurkoló ezen a topikon megtette: na bumm).
A legnagyobb gond, hogy végre vmi igazán nagy dolgot hajtott végre a csapat, de topik nem erről, hanem a barom beszólásokról kezd szólni.
Peace srácok! Giants szurkolók is döljenek hátra (7-8-nál, vagy még előbb fél karukat odaadták volna a főcsopi döntőért), és mi is hisz kurvára nagy dolgot tett a csapat (és mi sem vártuk).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mi történt a mi kis topikunkkal? Általában vagy 4-en 5-en irogatunk ide, erre tessék. Ez is mutatja mennyit léptünk előre. Én személy szerint kizárólag egy dolog miatt örülök hogy a Giantsel játszunk és nem a Packerssel. Ez pedig:hogy hazai pályán és nem minusz vhány fokban a Lambeau Fielden kell küzdeni. Ettől eltekintve én a Giantset sokkal veszélyesebbnek tartom. Egy jól, összerakott csapat, amelyik most fel is szívta magát. WR corpsuk zseniális, ha Eli jó napot fog ki és nem az inteket szórja, akkor fenomenálisak. JPP vezette D#-ük meg brutál. Úgy érzem Harbaughnak is könnyebb motiválni a csapatot, ha kevésbé esélyes. Sztem most 55 vs 45%-ban mi vagyunk fórban (esélyesség terhe). Szóval én így látom. Ahhoz meg, hogy hogyan néztek le minket (mind ezen a topikon, mind a sajtóban) no komment. (ez vonatkozik a Giantsre is: faragó úr kommentje: A "SF-i közönség utoljára biztathatja a csapatát". Ergo mi nem nyerhetünk, ha meg mégis, akkor a Giants tuti kikap a Packersnél)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Zseniális 😀
Am minden kötekvés nélkül, de a Giants DL és a nyomásgyakorlás eléggé javuló tendenciát mutat, a 10. héten most nem tudom mennyire voltak állatok. De hajrá 1/1 😊Wyatt
Ez a hajrá egyik, ne hagyd magad másiknak az NFL-re fordított változata? 😀Schleck
Szerintem itt Alex Smithre gondolt Wyatt 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Zseniális 😀
Am minden kötekvés nélkül, de a Giants DL és a nyomásgyakorlás eléggé javuló tendenciát mutat, a 10. héten most nem tudom mennyire voltak állatok. De hajrá 1/1 😊Wyatt
Ez a hajrá egyik, ne hagyd magad másiknak az NFL-re fordított változata? 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Zseniális 😀
Am minden kötekvés nélkül, de a Giants DL és a nyomásgyakorlás eléggé javuló tendenciát mutat, a 10. héten most nem tudom mennyire voltak állatok. De hajrá 1/1 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár


😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem lehet tudni mi lesz.gyurczi
Ez a lényeg fiúk! Mi nem vagyunk tagjai a Nostradamus Örsnek. Egy nagyon kemény szikrázó meccset várok 9ERS győzelemmel, Ti pedig Giants győzelemmel, és ez így van rendjén. Ne rágjuk tovább ezen a gittet. Inkább meccs után beszéljük meg, ki hogy látta.red6t6
Nono, megkaptam én már a Wyattradamus nevet 😀

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nem érzem hogy az lett volna. Arról nem is beszélve hogy ránk egy 13-3 alapszakasz után is legyintettek oszt' mégsem sírtuk tele a csapatfórumokat.
Én is beírhattam volna a Giants fórumba amikor a srác kijelentette hogy az Ő védelmük van olyan jó mit a miénk hogy
-Ismered a számokat? de még se tettem mert az egy másik csapat fóruma ahol elkötelezett szurkolók vannak akik akár túlzásba is eshetnek ahogy itt is.
Itt az a baj hogy azt hitte a srác hogy majd mindenki oda meg vissza lesz a kedvenc csapatától mert megverte a GB-t nem így lett ezért besértődött. Lehet hogy te tartasz tőlük mert titeket már megleckéztettek de minket nem sőt miután elverük Őket meg is zuhantak.he7edik
Most már értem mi a baj, az, hogy szövegértelmezési problémáid vannak. Mert nálad a van olyan jó = nem sokkal gyengébb és a jobbnak tartom = nagyon simán elvernek. Senki nem mondta, hogy oda-meg vissza kell lenni tőlünk, de a minimális tiszteletet megérdemli bármelyik csapat mert ennyi erővel írhatnám én is azt, hogy a tegnapi GB "titeket pl. nagyon simán elvert volna." (De ezt egyébként nem így gondolom!)balu10
És pont.


több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Most nézem, mikor lesznek a meccsek...hétfőre szabit kell kivennem. :cool:red6t6
egész tűrhető, ez jobb így, mint a 8:30-as kezdésGyurma Pappa
Tűrhető???? Ideális! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nem lehet tudni mi lesz.gyurczi
Ez a lényeg fiúk! Mi nem vagyunk tagjai a Nostradamus Örsnek. Egy nagyon kemény szikrázó meccset várok 9ERS győzelemmel, Ti pedig Giants győzelemmel, és ez így van rendjén. Ne rágjuk tovább ezen a gittet. Inkább meccs után beszéljük meg, ki hogy látta.red6t6
Ez teljesen jogos! Találkozunk az eredménykövetőben 😉 😊balu10
Velem nem lehet találkozni az eredmény követőben, mert én csak streamről tudom nézni, és az már sok lenne nekem. De biztos lehetsz benne, ha Ti nyertek, gratulálni fogok a Giants topicban, ha mi nyerünk, akkor meg szeretettel várunk itt! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nem lehet tudni mi lesz.gyurczi
Ez a lényeg fiúk! Mi nem vagyunk tagjai a Nostradamus Örsnek. Egy nagyon kemény szikrázó meccset várok 9ERS győzelemmel, Ti pedig Giants győzelemmel, és ez így van rendjén. Ne rágjuk tovább ezen a gittet. Inkább meccs után beszéljük meg, ki hogy látta.red6t6
Ez teljesen jogos! Találkozunk az eredménykövetőben 😉 😊

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nem lehet tudni mi lesz.gyurczi
Ez a lényeg fiúk! Mi nem vagyunk tagjai a Nostradamus Örsnek. Egy nagyon kemény szikrázó meccset várok 9ERS győzelemmel, Ti pedig Giants győzelemmel, és ez így van rendjén. Ne rágjuk tovább ezen a gittet. Inkább meccs után beszéljük meg, ki hogy látta.

Go 9ers!
Go Trojans!