San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Egy dolog: amikor Smith mélyen szerelte Brees, visszanézett, hogy minden rendben van-e vele. Ez egy olyan momentum volt, amiből volt 10. Baromi kemény játékosok, de nagyon sportszerűek, és ezt én különösön értékelem.Gyurma Pappa
Justin Smithnek volt olyanja is (amellett hogy nekem a kedvenc 3-4es DEm), hogy szabálytalanul ledarált valakit a pálya szélén, és kapásból rohant teljes erőből a közel lévő kispadra, felakasztotta a sisakot futtában és leült. Mielőtt a bíró megnézni a mezszámát. 😀 Óriási figura.ulpianus
Az nem Aldon Smith volt, a Rams ellen? sack és futás 😊petey
De lehet. Sőt, ahogy mondod szinte biztos! Őt is bírom. Justint jobban, ő megállíthatatlan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Pokoli meccs volt, és pokoli jó is! Már most alig várom a következőt. 😊 Éljen Justin Smith!ulpianus
Egy dolog: amikor Smith mélyen szerelte Brees, visszanézett, hogy minden rendben van-e vele. Ez egy olyan momentum volt, amiből volt 10. Baromi kemény játékosok, de nagyon sportszerűek, és ezt én különösön értékelem.Gyurma Pappa
Justin Smithnek volt olyanja is (amellett hogy nekem a kedvenc 3-4es DEm), hogy szabálytalanul ledarált valakit a pálya szélén, és kapásból rohant teljes erőből a közel lévő kispadra, felakasztotta a sisakot futtában és leült. Mielőtt a bíró megnézni a mezszámát. 😀 Óriási figura.ulpianus
Az nem Aldon Smith volt, a Rams ellen? sack és futás 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Le a kalappal srácok, nagyszerűek voltatok.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hello from San Francisco! Eljen Alex Smith!
Eljen mindenki!
Eljen Dwight Clark!
😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Pokoli meccs volt, és pokoli jó is! Már most alig várom a következőt. 😊 Éljen Justin Smith!ulpianus
Egy dolog: amikor Smith mélyen szerelte Brees, visszanézett, hogy minden rendben van-e vele. Ez egy olyan momentum volt, amiből volt 10. Baromi kemény játékosok, de nagyon sportszerűek, és ezt én különösön értékelem.Gyurma Pappa
Justin Smithnek volt olyanja is (amellett hogy nekem a kedvenc 3-4es DEm), hogy szabálytalanul ledarált valakit a pálya szélén, és kapásból rohant teljes erőből a közel lévő kispadra, felakasztotta a sisakot futtában és leült. Mielőtt a bíró megnézni a mezszámát. 😀 Óriási figura.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Pokoli meccs volt, és pokoli jó is! Már most alig várom a következőt. 😊 Éljen Justin Smith!ulpianus
Egy dolog: amikor Smith mélyen szerelte Brees, visszanézett, hogy minden rendben van-e vele. Ez egy olyan momentum volt, amiből volt 10. Baromi kemény játékosok, de nagyon sportszerűek, és ezt én különösön értékelem.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Pokoli meccs volt, és pokoli jó is! Már most alig várom a következőt. 😊 Éljen Justin Smith!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
gratlol
köszi 😉

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
grat

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Bevallom férfiasan hogy elkapcsoltam a TV-t amikor kiegyenlített 24-24-nél a Saints, ÉN ÁLLAT!!! 😀he7edik
nem volt 24-24 az állás egyszer semHurka
Amikor Sproles futott egy TD-t.he7edik
ami egyébként elkapás volt 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Bevallom férfiasan hogy elkapcsoltam a TV-t amikor kiegyenlített 24-24-nél a Saints, ÉN ÁLLAT!!! 😀he7edik
nem volt 24-24 az állás egyszer semHurka
Amikor Sproles futott egy TD-t.he7edik
az 24-23 volt

több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Szép volt, le a kalappal! Remélem egymással játsszuk a főcsop döntőt, de ha mi kiesünk akkor fix, h nektek fogok szurkolni, megérdemelnétek az SBt idén.Szesze
én ctr+c ctr+v-zem ezt a hsz-t 😀.brk
Smitt Palinál tanultál? 😀

huh, fel sem fogom még, ezt megveszem a torrent boltbanpetey
Hát végre végig tudtam nézni meccset úgy, hogy a végén is vezetünk 😀

Ha lesz SB, Petey én asszem meglátogatlak 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bevallom férfiasan hogy elkapcsoltam a TV-t amikor kiegyenlített 24-24-nél a Saints, ÉN ÁLLAT!!! 😀he7edik
nem volt 24-24 az állás egyszer semHurka
Azért kapcsolta ki. Elromlott a tévé. 😀
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Bevallom férfiasan hogy elkapcsoltam a TV-t amikor kiegyenlített 24-24-nél a Saints, ÉN ÁLLAT!!! 😀he7edik
nem volt 24-24 az állás egyszer semHurka
Amikor Sproles futott egy TD-t.


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Szép volt, le a kalappal! Remélem egymással játsszuk a főcsop döntőt, de ha mi kiesünk akkor fix, h nektek fogok szurkolni, megérdemelnétek az SBt idén.Szesze
én ctr+c ctr+v-zem ezt a hsz-t 😀.brk
Smitt Palinál tanultál? 😀

huh, fel sem fogom még, ezt megveszem a torrent boltban

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Bevallom férfiasan hogy elkapcsoltam a TV-t amikor kiegyenlített 24-24-nél a Saints, ÉN ÁLLAT!!! 😀he7edik
nem volt 24-24 az állás egyszer sem
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Szép volt, le a kalappal! Remélem egymással játsszuk a főcsop döntőt, de ha mi kiesünk akkor fix, h nektek fogok szurkolni, megérdemelnétek az SBt idén.Szesze
én ctr+c ctr+v-zem ezt a hsz-t 😀
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Bevallom férfiasan hogy elkapcsoltam a TV-t amikor kiegyenlített 24-24-nél a Saints, ÉN ÁLLAT!!! 😀


több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
köszi mindenki, pacsi Gyurma 😊

bria

hát nem tudom hogy fogok aludni, a szívverésem kiüti az emeletetpetey
én inkább amiatt aggódnék a helyedben, hogy kijönnek a zsaruk mert éjjel kettőkor ordibálsz 😀briareos
nem merek mert az asszony lejön és torkon vág. párnába ordítok 😀petey
most már irány a SB, innentől hivatalosan is nektek drukkolok 😊 (mondjuk ha 5 TO-t csináltok, azért lehetne simább meccs 😊 )

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Szép volt, le a kalappal! Remélem egymással játsszuk a főcsop döntőt, de ha mi kiesünk akkor fix, h nektek fogok szurkolni, megérdemelnétek az SBt idén.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Óriási nagy gratula, nem is tudok mit hozzáfűzni. 😀 A végén az O is odatette magát, úgy, mint az elején. 😀

A D-re nincsenek szavak, előre a Harbowl-ért! 😊 😉
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
óriási grat, nagy meccs voltGyurma Pappa
köszi mindenki, pacsi Gyurma 😊

bria

hát nem tudom hogy fogok aludni, a szívverésem kiüti az emeletetpetey
én inkább amiatt aggódnék a helyedben, hogy kijönnek a zsaruk mert éjjel kettőkor ordibálsz 😀briareos
nem merek mert az asszony lejön és torkon vág. párnába ordítok 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
óriási grat, nagy meccs voltGyurma Pappa
köszi mindenki, pacsi Gyurma 😊

bria

hát nem tudom hogy fogok aludni, a szívverésem kiüti az emeletetpetey
én inkább amiatt aggódnék a helyedben, hogy kijönnek a zsaruk mert éjjel kettőkor ordibálsz 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
óriási grat, nagy meccs voltGyurma Pappa
köszi mindenki, pacsi Gyurma 😊

bria

hát nem tudom hogy fogok aludni, a szívverésem kiüti az emeletet

több mint 12 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az év meccse grat!