San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Nem lehet tudni mi lesz.
Szétfutottuk az Atlantát úgy, hogy Turner 100 alatt maradt bőven. A. Rodgers passer ratingje a 122-es alapszakasz után 80 alá merült. Finley és Gonzales összesen nem csinált 10 elkapást ellenünk. White és Julio sem brillírozott ellenünk. Nicks, Cruz és Manningham egyszerre elég nagy feladat a védelmeknek.
Mindkét meccsünkön megnyertük a fontos matchupokat.
Valami váratlan dologgal elő fognak rukkolni a csapatok, amely ellentétes lesz a várakozással , vagy a korábbiakkal, csak kérdés, hogy vasárnap éppen melyik csapatnak fog ez kedvezni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nem érzem hogy az lett volna. Arról nem is beszélve hogy ránk egy 13-3 alapszakasz után is legyintettek oszt' mégsem sírtuk tele a csapatfórumokat.
Én is beírhattam volna a Giants fórumba amikor a srác kijelentette hogy az Ő védelmük van olyan jó mit a miénk hogy
-Ismered a számokat? de még se tettem mert az egy másik csapat fóruma ahol elkötelezett szurkolók vannak akik akár túlzásba is eshetnek ahogy itt is.
Itt az a baj hogy azt hitte a srác hogy majd mindenki oda meg vissza lesz a kedvenc csapatától mert megverte a GB-t nem így lett ezért besértődött. Lehet hogy te tartasz tőlük mert titeket már megleckéztettek de minket nem sőt miután elverük Őket meg is zuhantak.he7edik
Most már értem mi a baj, az, hogy szövegértelmezési problémáid vannak. Mert nálad a van olyan jó = nem sokkal gyengébb és a jobbnak tartom = nagyon simán elvernek. Senki nem mondta, hogy oda-meg vissza kell lenni tőlünk, de a minimális tiszteletet megérdemli bármelyik csapat mert ennyi erővel írhatnám én is azt, hogy a tegnapi GB "titeket pl. nagyon simán elvert volna." (De ezt egyébként nem így gondolom!)

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Igaza van a 49-ers szurkolóknak, statisztikailag erősebb a védelmük és meg is vertek minket az alapszakaszban. Minden ok meg van az önbizalomra. Ráadásul a Giants 3 pontos underdog.
Az más kérdés, hogy az Atlanta és a GB ugyanezeket elmondhatta magáról...gyurczi
tehát....?

😀

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Igaza van a 49-ers szurkolóknak, statisztikailag erősebb a védelmük és meg is vertek minket az alapszakaszban. Minden ok meg van az önbizalomra. Ráadásul a Giants 3 pontos underdog.
Az más kérdés, hogy az Atlanta és a GB ugyanezeket elmondhatta magáról...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Most nézem, mikor lesznek a meccsek...hétfőre szabit kell kivennem. :cool:red6t6
egész tűrhető, ez jobb így, mint a 8:30-as kezdés

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Most nézem, mikor lesznek a meccsek...hétfőre szabit kell kivennem. :cool:

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Szivesen beszállnék a szájkaratéba, de szombat után nem lenne őszinte. 😕 (pedig petey jól nyomta nálunk is 😉 )
Tartom én is, hogy innentől ninersnek szurkolok. Még a SB-n is!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Gyurma, Sproles és Graham yardjai leginkább a RAC-ból jöttek(40+-60+) de pl Colston sem tudott akkora kárt okozni.
Megatron is 100-on felül zárt ellenünk, de nem ért el TD-t. számomra ha passzol valaki 400+ yardot, vagya elkap 100+-ot, de nem nyer a csapata, vagy nem ér el TD-t az a legnagyobb teljesítmény.petey
Tiszta sor, de az én "pályáról levétel kategóriámban" akkor se fér bele 😊 Mindegy, csak gondoltam megemlítem, nem akartam belezavarni a felettébb emelkedett vitába, ami közben zajlik 😊Gyurma Pappa
csak nyugodtan. 😊petey
említettem már korábban, hogy a két hozzászólásom között felmerült téma, a másik kukijának a sajátunkkal való méretbeli összevetésével egyezik meg, ami engem nem érdekel, és ezt tartom is 😊
csak gondoltam beszélgessünk a fociról is 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Gyurma, Sproles és Graham yardjai leginkább a RAC-ból jöttek(40+-60+) de pl Colston sem tudott akkora kárt okozni.
Megatron is 100-on felül zárt ellenünk, de nem ért el TD-t. számomra ha passzol valaki 400+ yardot, vagya elkap 100+-ot, de nem nyer a csapata, vagy nem ér el TD-t az a legnagyobb teljesítmény.petey
Tiszta sor, de az én "pályáról levétel kategóriámban" akkor se fér bele 😊 Mindegy, csak gondoltam megemlítem, nem akartam belezavarni a felettébb emelkedett vitába, ami közben zajlik 😊Gyurma Pappa
csak nyugodtan. 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
..de ha Manning pár szerelemdobása bejön (ahogy beszokott, ha nagyon muszáj neki... 😛), és rá lesztek kényszerítve a passzjátékra, akkor a Saintsnél bőven nehezebb dolgotok lesz a haladással 😊Wyatt
pont ezt írtam, a tavalyi meccsen ez volt a gameplan, hogy passzolunk. ment is. szóval nem lepne meg ha megint passzolni kéne.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Gyurma, Sproles és Graham yardjai leginkább a RAC-ból jöttek(40+-60+) de pl Colston sem tudott akkora kárt okozni.
Megatron is 100-on felül zárt ellenünk, de nem ért el TD-t. számomra ha passzol valaki 400+ yardot, vagya elkap 100+-ot, de nem nyer a csapata, vagy nem ér el TD-t az a legnagyobb teljesítmény.petey
Tiszta sor, de az én "pályáról levétel kategóriámban" akkor se fér bele 😊 Mindegy, csak gondoltam megemlítem, nem akartam belezavarni a felettébb emelkedett vitába, ami közben zajlik 😊

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
...
mindenki verhető, mindenkinek van esélye. a Packersnak jobban örültem volna, mivel a Giants egy komplett csapat, nagyon jó támadókkal, védőkkel. minket a D és Offense terén a szív és coaching visz előre. rettenet sokat számít ha ilyen fegyvereid vannak mint Nicks, Cruz, Colston, Graham, Megatron, FItz, AJ. remélem jövőre mi is beszerzünk egyet-kettőt. nem mintha nem lennék megelégedve akik vannak, de egy upgrade ráférne a WR corpsra.petey
Petey, erre nyomtam egy nagy +1-et! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ahogy tanult olvtársam mondta, a csapat saját topikjában mindenki lehet elvakult szurkoló.
részemről jobban szeretem a TÉNYEKKEL alátámasztott vitát. persze mivel ez csak írás, úgy sajnos nehezen jönnek ki az érzelmek, gesztusok, lehet hogy nem bántóan mondaná ha söröznétek, de írásban eléggé bántóan hat. ez sajnos ilyen.

cápának abban igaza van, hogy túl sok respektet nem kapott a csapat, de másfelől nézve meg ki kell érdemelni azt. az elmúlt 9 év alatt nem tettünk olyat hogy úgy emlegessen minket mindenki mint a Patst, Saints, Packerst ésatöbbi....reményeink szerint hétfőn már meglesz az is 😊

mindenki verhető, mindenkinek van esélye. a Packersnak jobban örültem volna, mivel a Giants egy komplett csapat, nagyon jó támadókkal, védőkkel. minket a D és Offense terén a szív és coaching visz előre. rettenet sokat számít ha ilyen fegyvereid vannak mint Nicks, Cruz, Colston, Graham, Megatron, FItz, AJ. remélem jövőre mi is beszerzünk egyet-kettőt. nem mintha nem lennék megelégedve akik vannak, de egy upgrade ráférne a WR corpsra.

Gyurma, Sproles és Graham yardjai leginkább a RAC-ból jöttek(40+-60+) de pl Colston sem tudott akkora kárt okozni.
Megatron is 100-on felül zárt ellenünk, de nem ért el TD-t. számomra ha passzol valaki 400+ yardot, vagya elkap 100+-ot, de nem nyer a csapata, vagy nem ér el TD-t az a legnagyobb teljesítmény.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alapból egy nagyképű gőgös hozzászólás volt, megköszönheted ugyan, de nálam egy hete a Giants a Super Bowl legnagyobb esélyese, és ez tegnap sem fordult éppen ellenkezőjére... De mondom, én nektek szurkolok, mert ellenetek úgy érzem, hogy több esélyünk lenne, ha eljutunk oda, mint a Giants ellen...Wyatt
Nem érzem hogy az lett volna. Arról nem is beszélve hogy ránk egy 13-3 alapszakasz után is legyintettek oszt' mégsem sírtuk tele a csapatfórumokat.
Én is beírhattam volna a Giants fórumba amikor a srác kijelentette hogy az Ő védelmük van olyan jó mit a miénk hogy
-Ismered a számokat? he7edik
Na ez a kedvencem mondjuk 😀 Tessék, itt is van pár szám http://www.nfl.com/stats/team?seasonId=2010&seasonType=REG&Submit=Go 😊
Marhajó védelmetek van, szó se róla, de itt már a Patsen kívül mindenkié bitang egység, nagy különbség nincs már. A kezdeti gyengeség után elég sokat javultak az Óriások, elképesztő nyomást tudnak generálni, bár nektek külön jó, hogy futásokkal jobban sebezhetőek, ha nem kell nagyon futnotok az eredmény után, akkor jó helyzet lesz számotokra ez a párharc, de ha Manning pár szerelemdobása bejön (ahogy beszokott, ha nagyon muszáj neki... 😛), és rá lesztek kényszerítve a passzjátékra, akkor a Saintsnél bőven nehezebb dolgotok lesz a haladással 😊

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Mondom, nyitott kapukat döngetsz... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amikor tudom, akkor igen 😀
Igen, azzal nem is lenne semmi baj szerintem, ha szimplán arról lett volna szó, hogy örül a Giantsnek, mert szerinte ellene könnyebb lesz, vagy hogy esélyesebb a csapata, nyerni kéne, bármi. Csak azt nem tartom célravezetőnek, hogy a másik csapatot ok nélkül fikázza (sokkal rosszabb lenne utána, ha visszanyal a fagyi) 😊Wyatt
Oh, egy időmilliomos, irigyellek. A többiről csak annyit, nyitott kapukat döngetsz...de hadd mondjak valamit. Példabeszéd... 😊
Kocsmában nézitek a Pats-Broncos meccset, és az egyik Pats szurker azt mondja Neked, hogy ezeket ma nagyon megalázzuk. A szomszéd boxban ül egy Jets szurker, meghallja ezt, és oda megy, hogy leordítsa a szurkoló társad arcát. Te mit csinálsz? Odaállsz a Jets szurkoló mellé, és együtt ordítotok? 😉red6t6
Sajnos az sem vagyok 😀
A meccs hevében tett reakció, az egy adott dolog, de most napokkal a meccs után már nem ugyanaz a helyzet mint közben 😊
Én csak az értelmét nem láttam, főleg a Giants elmúlt fordulókbeli formája alapján
Gondolom azt sem szívesen olvasta volna itt a nép, hogy bezzeg mi simán lenyomtunk volna titeket, csak szerencsétekre van még addig pár meccs 😀 Nem volt elegáns, pláne nem indokolt, csak a jövőbeli súrlódások elkerülése miatt, amúgy felőlem azt is írhatnátok, hogy megbasszátok az Óriásokat Elishával együtt, és még csak nem is bánnám, ha végül úgy lesz 😀

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Alapból egy nagyképű gőgös hozzászólás volt, megköszönheted ugyan, de nálam egy hete a Giants a Super Bowl legnagyobb esélyese, és ez tegnap sem fordult éppen ellenkezőjére... De mondom, én nektek szurkolok, mert ellenetek úgy érzem, hogy több esélyünk lenne, ha eljutunk oda, mint a Giants ellen...Wyatt
Nem érzem hogy az lett volna. Arról nem is beszélve hogy ránk egy 13-3 alapszakasz után is legyintettek oszt' mégsem sírtuk tele a csapatfórumokat.
Én is beírhattam volna a Giants fórumba amikor a srác kijelentette hogy az Ő védelmük van olyan jó mit a miénk hogy
-Ismered a számokat? de még se tettem mert az egy másik csapat fóruma ahol elkötelezett szurkolók vannak akik akár túlzásba is eshetnek ahogy itt is.
Itt az a baj hogy azt hitte a srác hogy majd mindenki oda meg vissza lesz a kedvenc csapatától mert megverte a GB-t nem így lett ezért besértődött. Lehet hogy te tartasz tőlük mert titeket már megleckéztettek de minket nem sőt miután elverük Őket meg is zuhantak.


több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Amikor tudom, akkor igen 😀
Igen, azzal nem is lenne semmi baj szerintem, ha szimplán arról lett volna szó, hogy örül a Giantsnek, mert szerinte ellene könnyebb lesz, vagy hogy esélyesebb a csapata, nyerni kéne, bármi. Csak azt nem tartom célravezetőnek, hogy a másik csapatot ok nélkül fikázza (sokkal rosszabb lenne utána, ha visszanyal a fagyi) 😊Wyatt
Oh, egy időmilliomos, irigyellek. A többiről csak annyit, nyitott kapukat döngetsz...de hadd mondjak valamit. Példabeszéd... 😊
Kocsmában nézitek a Pats-Broncos meccset, és az egyik Pats szurker azt mondja Neked, hogy ezeket ma nagyon megalázzuk. A szomszéd boxban ül egy Jets szurker, meghallja ezt, és oda megy, hogy leordítsa a szurkoló társad arcát. Te mit csinálsz? Odaállsz a Jets szurkoló mellé, és együtt ordítotok? 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Senki nem mondta, hogy nincs esélyetek. Csak ezen a fórumon általában senki nem fitymálja le az ellenfelet nagyképűen, gőgösen, itt azt hiszem ez már nem az első alkalom, ha jól emlékszem az idén (a Lions elleni előtt, után is voltak emlékeim szerint, de ott lehet, hogy csak sima vita volt a két tábor között, így inkább nem mondom tutira)Wyatt
Te minden topic minden hozzászólását elolvasod? Ilyen hozzászólások minden csapat topicjában előfordulhatnak, nekem sem tetszenek, de nem vagyok egy ilyen hozzászolónak sem az apja... 😉
Egyébként is dőreség esélyekről beszélgetni a PO meccsen, 50% nyersz, vagy veszítesz.
Éppen ezért is szeretem ezt a sportot, mert itt mindig az adott meccsen jobban teljesítő csapat nyer, az esélyektől függetlenül.red6t6
+1, erősen. 😀 Ha minden topik, minden ilyenjére, mindenki ugrana, akkor flame war lenne csak 😀 (igaz petey? 😉 )

de vasárnap hajrá 49ers, szeretnék egy Ravens - 49ers döntőt, mondjuk ott már a Ravensnek szurkolnék 😉

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Senki nem mondta, hogy nincs esélyetek. Csak ezen a fórumon általában senki nem fitymálja le az ellenfelet nagyképűen, gőgösen, itt azt hiszem ez már nem az első alkalom, ha jól emlékszem az idén (a Lions elleni előtt, után is voltak emlékeim szerint, de ott lehet, hogy csak sima vita volt a két tábor között, így inkább nem mondom tutira)Wyatt
Te minden topic minden hozzászólását elolvasod? Ilyen hozzászólások minden csapat topicjában előfordulhatnak, nekem sem tetszenek, de nem vagyok egy ilyen hozzászolónak sem az apja... 😉
Egyébként is pőreség esélyekről beszélgetni a PO meccsen, 50% nyersz, vagy veszítesz.
Éppen ezért is szeretem ezt a sportot, mert itt mindig az adott meccsen jobban teljesítő csapat nyer, az esélyektől függetlenül.red6t6
Amikor tudom, akkor igen 😀
Igen, azzal nem is lenne semmi baj szerintem, ha szimplán arról lett volna szó, hogy örül a Giantsnek, mert szerinte ellene könnyebb lesz, vagy hogy esélyesebb a csapata, nyerni kéne, bármi. Csak azt nem tartom célravezetőnek, hogy a másik csapatot ok nélkül fikázza (sokkal rosszabb lenne utána, ha visszanyal a fagyi) 😊

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Senki nem mondta, hogy nincs esélyetek. Csak ezen a fórumon általában senki nem fitymálja le az ellenfelet nagyképűen, gőgösen, itt azt hiszem ez már nem az első alkalom, ha jól emlékszem az idén (a Lions elleni előtt, után is voltak emlékeim szerint, de ott lehet, hogy csak sima vita volt a két tábor között, így inkább nem mondom tutira)Wyatt
Te minden topic minden hozzászólását elolvasod? Ilyen hozzászólások minden csapat topicjában előfordulhatnak, nekem sem tetszenek, de nem vagyok egy ilyen hozzászolónak sem az apja... 😉
Egyébként is dőreség esélyekről beszélgetni a PO meccsen, 50% nyersz, vagy veszítesz.
Éppen ezért is szeretem ezt a sportot, mert itt mindig az adott meccsen jobban teljesítő csapat nyer, az esélyektől függetlenül.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
lehet nekünk egy kicsit nehezebb higgadtnak maradni így tíz év koplalás után
én nem haragszom senkire és nem nézek le senkit, hála istennek idén már a csapatom is jó
a vasárnapi meccs után meg mindenki okosabb lesz
Senki nem mondta, hogy nincs esélyetek. Csak ezen a fórumon általában senki nem fitymálja le az ellenfelet nagyképűen, gőgösen, itt azt hiszem ez már nem az első alkalom, ha jól emlékszem az idén (a Lions elleni előtt, után is voltak emlékeim szerint, de ott lehet, hogy csak sima vita volt a két tábor között, így inkább nem mondom tutira)Wyatt


több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Senki nem mondta, hogy nincs esélyetek. Csak ezen a fórumon általában senki nem fitymálja le az ellenfelet nagyképűen, gőgösen, itt azt hiszem ez már nem az első alkalom, ha jól emlékszem az idén (a Lions elleni előtt, után is voltak emlékeim szerint, de ott lehet, hogy csak sima vita volt a két tábor között, így inkább nem mondom tutira)

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ezek után játszunk egy meccset amit vérrel-verejtékkel nyerünk (4 td itt, 4 td ott, tehát az offense is odatette magát) és még mindig azt kell hallgatnom, hogy nincs esélyünk a SB-ba jutásra, mert most meg a Giants jobb

leírok három dolgot ami miatt esélyesek vagyunk:
[list=*]
  • hazai pálya
  • megbízhatóbb (nem jobb) irányító
  • jobb defense
  • [/list]cápa77
    Cápa!
    Én egy szóval sem írtam, hogy mi vagyunk az esélyesek, csak pont azt a tiszteletet, amit elvársz, azt nem adta meg a kollega felénk, bár én megadtam nektek. Szerintem ez abszolút egy 50-50%-os esélyű meccs, a hazai pálya (és a pokoli hangulat) és a beton védelem tényleg mellettetek szól, meg az alapszakasz beli győzelem, de szerintem a mi védelmünk sem gyengébb sokkal (vsz futás ellen gyengébb, passz ellen meg erősebb, főleg a pass rush miatt) és Eli + WR sor >>> Alex + WR sor...
    Részemről egy végig kiélezett nagyon jó 50-50%-os esélyű meccset várok!
    Üdv: Balu10

    több mint 12 éve
    cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
    nekem meg tele van a tököm, hogy mindenki itt osztja az észt és még azt is elvárjátok, hogy jó pofát vágjunk hozzá

    nekem meg az a tisztelet hiányzik ami nekünk járna mert megvertük az idei szezon legnagyobb SB esélyesét

    a giants meg a másikat így mindkettőnk seggét nyalnia kéne mindenkinek, mi meg hagyj ne dicsérgessük egymást hat nappal egy főcsoportdöntő előtt, majd ráérünk utána gratulálni egymásnak az eredménytől függően

    azt hallom mindenhol egy hete amióta a saints továbbjutott, hogy az én csapatom szarabb csak a defense miatt juthat tovább satöbbi, satöbbi...

    ezek után játszunk egy meccset amit vérrel-verejtékkel nyerünk (4 td itt, 4 td ott, tehát az offense is odatette magát) és még mindig azt kell hallgatnom, hogy nincs esélyünk a SB-ba jutásra, mert most meg a Giants jobb

    leírok három dolgot ami miatt esélyesek vagyunk:
    [list=*]
  • hazai pálya
  • megbízhatóbb (nem jobb) irányító
  • jobb defense
  • [/list]