San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A barnák elleni meccs sztem sima W, elég sok gondjuk van a barnáknak, Hillis se 100-as de ismerjük az nfl csodadoktorjait, ha kell összedrótozzák. Kérdés, hogy Hillis akarja-e? Gyenge az OL-jük, a miénk simán megeszi őket vacsorára. Passzolni passzolnak sokat, de Colt az idén kb olyan szinten van mint a falusi kovács, kettőt mellé, egyet egészen közel. Szal nem félek a barna O-tól, a védelmüket meg meglátjuk, sztem passz ellen gyengébbek. Nem szeretnék károgni, de sima W kell hogy legyen, annak ellenére, hogy számomra a barnák is szimpatikus csapat.Ferron
a kiemelt részt magyarázd meg mire alapozod



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Ferron 72
A barnák elleni meccs sztem sima W, elég sok gondjuk van a barnáknak, Hillis se 100-as de ismerjük az nfl csodadoktorjait, ha kell összedrótozzák. Kérdés, hogy Hillis akarja-e? Gyenge az OL-jük, a miénk simán megeszi őket vacsorára. Passzolni passzolnak sokat, de Colt az idén kb olyan szinten van mint a falusi kovács, kettőt mellé, egyet egészen közel. Szal nem félek a barna O-tól, a védelmüket meg meglátjuk, sztem passz ellen gyengébbek. Nem szeretnék károgni, de sima W kell hogy legyen, annak ellenére, hogy számomra a barnák is szimpatikus csapat.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Tudtok linkelni a többi meccsről ilyen hosszabb összeállítást? néhány idei Frisco meccset nem láttam.doka
szerintem ha visszakeresel akkor ott lesznek, én is raktam be párat pl.

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Tudtok linkelni a többi meccsről ilyen hosszabb összeállítást? néhány idei Frisco meccset nem láttam.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Folyamatosan azon töröm a fejem, hogy jókor jött a bye hét, vagy nem? Mondjuk majd a barnák elleni meccs fogja igazándiból eldönteni, de örök pesszimista parás emberként, szerintem nem jött jókor. Lendület, megy a szekér stb.diverdoc
Ez nekem is megfordult a fejembe (sok kinti szakìròval egyetemben) és ahogy ìrtad majd a Browns ellen kiderül.

Viszont az is igaz, hogy lesz egy hét ùj dolgokat megtanìtani plusz az eddigieket tökéletesìteni.Fucu
+ hogy van idő a sérülésekkel foglalkozni. Na meg visszatér Edwards is.

De addig is egy kis csemege: http://www.youtube.com/watch?v=HXIM8yMdHocPandamaci
köszi, Jim Tomsula, csak szeretni lehet ezt az edzőt 😀
Schwarz, elég arrogáns volt végig, hát megkapta..

szerintem jókor jött a bye week, egy rakat új playt lehet installálni az offensenek, meg kijavítani pár hibát, pl Alex pár labdája igencsak magasan szállt múlt vasárnap.
Harbs meg nem engedi a "lazsálást" az tuti. szóval én nem tartok tőle.
Brownsra meg jó lesz odafigyelni, mert 2-3-as csapat és a múltkor a Raiders is próbálta megveretni magát velük de nem sikerült 😀 jóféle WCO-t futtatnak HOlmgrenék. Holnap megnézem a Hawks elleni meccsüket.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Folyamatosan azon töröm a fejem, hogy jókor jött a bye hét, vagy nem? Mondjuk majd a barnák elleni meccs fogja igazándiból eldönteni, de örök pesszimista parás emberként, szerintem nem jött jókor. Lendület, megy a szekér stb.diverdoc
Ez nekem is megfordult a fejembe (sok kinti szakìròval egyetemben) és ahogy ìrtad majd a Browns ellen kiderül.

Viszont az is igaz, hogy lesz egy hét ùj dolgokat megtanìtani plusz az eddigieket tökéletesìteni.Fucu
+ hogy van idő a sérülésekkel foglalkozni. Na meg visszatér Edwards is.

De addig is egy kis csemege: http://www.youtube.com/watch?v=HXIM8yMdHoc
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Folyamatosan azon töröm a fejem, hogy jókor jött a bye hét, vagy nem? Mondjuk majd a barnák elleni meccs fogja igazándiból eldönteni, de örök pesszimista parás emberként, szerintem nem jött jókor. Lendület, megy a szekér stb.diverdoc
Ez nekem is megfordult a fejembe (sok kinti szakìròval egyetemben) és ahogy ìrtad majd a Browns ellen kiderül.

Viszont az is igaz, hogy lesz egy hét ùj dolgokat megtanìtani plusz az eddigieket tökéletesìteni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Folyamatosan azon töröm a fejem, hogy jókor jött a bye hét, vagy nem? Mondjuk majd a barnák elleni meccs fogja igazándiból eldönteni, de örök pesszimista parás emberként, szerintem nem jött jókor. Lendület, megy a szekér stb.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dupla díjeső
Frank Gore -> FedEx Ground Player of the Week
Aldon Smith -> Pepsi NFL Rookie of the Week



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Nem kell bocsánatot kérni 😊 ez nem az a topik.

Clutch QB: http://www.nfl.com/videos/detroit-lions/09000d5d823449d7/Turning-Point-49ers-vs-Lions

..nem is tudom, ez még mindig tiszta TD.petey
Persze, hogy az. De ne nagyon irogass erről, mert végeláthatatlanul elkezdődik megint a vita 😊
Egyébként itt egy link, Lions bloggerek elemzik ezt a TD-t, érdekes módon nem arról irogatnak, hogy nem volt TD, hanem arról, hogy mit csesztek el, és Carpenter nyakába varják a bulit.
http://www.prideofdetroit.com/2011/10/20/2500764/lions-49ers-video-reviewdiverdoc
nem azért írtam. visszanézve Crabtree is tök üres volt, valamint Gore előtt is szabad volt az út mivel Vernont fogták ketten is.
végignézem a meccset holnap, már megvettem HD-ban 😀

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem kell bocsánatot kérni 😊 ez nem az a topik.

Clutch QB: http://www.nfl.com/videos/detroit-lions/09000d5d823449d7/Turning-Point-49ers-vs-Lions

..nem is tudom, ez még mindig tiszta TD.petey
Persze, hogy az. De ne nagyon irogass erről, mert végeláthatatlanul elkezdődik megint a vita 😊
Egyébként itt egy link, Lions bloggerek elemzik ezt a TD-t, érdekes módon nem arról irogatnak, hogy nem volt TD, hanem arról, hogy mit csesztek el, és Carpenter nyakába varják a bulit.
http://www.prideofdetroit.com/2011/10/20/2500764/lions-49ers-video-review


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Nem kell bocsánatot kérni 😊 ez nem az a topik.

Clutch QB: http://www.nfl.com/videos/detroit-lions/09000d5d823449d7/Turning-Point-49ers-vs-Lions

..nem is tudom, ez még mindig tiszta TD.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Akkor mar itt voltam, amikor a 49ers az elso Super Bowlt nyerte Detroitban - Super Bowl XVI - a Bengals ellen.manutebol
Speciel ezzel nem tudom mire akarsz utalni? Hogy a kinti hangulat alapján ugyanazt érzi a friscoi publikum mint amikor többször nyerte a SB-okat a csapat? Tényleg ez az idei 6 meccs ugyanazt jelenti mint amit Montana 13 év alatt elért és letett az asztalra? Kétlem.
Mint az avatarom és az aláírás képeim mutatják, én nagyon elfogult vagyok Montanaval szemben. Számomra ő az amerikai foci megtestesítője. Még a megboldogult nfl.hu idején volt egy topik, hogy ki miért szerette meg ez a sportot, ott leírtam, hogy én Joe Montana miatt, és azóta is a ninersnek szorítok.
http://www.pro-football-reference.com/play-index/comeback.cgi?player=MontJo01
Ha ezt végignézitek talán megértitek miért lekesedem ezért az emberért, a SF 49ers ikonjáért. Ahogy a hideg fejjel, 60-70-80 yardos drive-okkal fordítani tudott az szinte megismételhetetlen. A Montana-drive legendás, és öszintén mondom nagyon boldog lennék, ha lennének hasonló legendás Smith-drive-ok. Bocsánat az elfogult szavakért, ha esetleg az alexfanclub ezt rossz néven veszi, nem ez volt a célom. 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor mar itt voltam, amikor a 49ers az elso Super Bowlt nyerte Detroitban - Super Bowl XVI - a Bengals ellen.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=WxzR8fjfKW8

ismét ez a video..úgy érzem aktuális

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szerintem a kinti hangulatra utalt, nyilván nem akarja hozzá hasonlítani 😛Wyatt
fölösleges..

jobb.



😂


*bocsánat Joe bácsi*petey
😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Szerintem a kinti hangulatra utalt, nyilván nem akarja hozzá hasonlítani 😛Wyatt
fölösleges..

jobb.



😂


*bocsánat Joe bácsi*

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem a kinti hangulatra utalt, nyilván nem akarja hozzá hasonlítani 😛

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gyerekek, en San Franciscoban vagyok, ez az Alex Smith mar kezd olyan lenni, mint Joe Montana..... 😀
Harbaugh pedig egy zseni, az uj Bill Walsh....
😂manutebol
Hát azért ezzel még lassabban 😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek, en San Franciscoban vagyok, ez az Alex Smith mar kezd olyan lenni, mint Joe Montana..... 😀
Harbaugh pedig egy zseni, az uj Bill Walsh....
😂
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
On CBS' halftime show during the Texans-Ravens game, former Steelers coach Bill Cowher said he believes Jim Harbaugh owes Jim Schwartz an apology.

"He's a young coach," Cowher said. "He has to learn how to handle success, just like (former 49ers coach) Mike Singletary had to learn how to handle losing. It's part of the growing process.

"Often you get caught up in the motion, but he (Harbaugh) does owe an apology, because if he had done that to me I would have been there with Jim Schwartz and followed him. ... It's respect, guys. When the game is over, it's over. One team won. One team lost. You congratulate him and move on. You have the exhuberation (sic) in the locker room."

Neked ez jött le, megnézted a videót, vagy te is a vágott verzióból dolgozol?MacPhisto
Mac 😀



Cowhert meg csak ne állítsuk be szentnek, bájdövéj

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Jézusom, már majd 3 napja egymást ekézitek. Jól bírjátok 😀aztec
NHL-ben 10 évig osztottam az Avs drukkereket mire elcsendesedtek 😛PP

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen én is ezen mosolygok magamba két hosszú évek óta végre feltörekvő csapat (aminek egyébként örülök) drukkerei akik ahelyett h élveznék a sikert úgy trashlnek egymással mintha két ősi rivális mondjuk Eagles-Giantsről lenne szó. Ti tudjátok végül is szívetek joga 😛 de tartogassatok mondjuk az NFC elődöntőre (a döntőbe másik ágról mi jutnunk be 😉 )
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jézusom, már majd 3 napja egymást ekézitek. Jól bírjátok 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Nem értem, miért nyugtatgattok, én előzetesen is vereséget vártam, lions topic 1858. Csak a hazai pálya és a kickoff time szólt mellettünk, semmi más.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM