San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
MacPhisto ez már tlg kicsit üldözési mánia...hidd el én NFC North rivalként sem sajnálom tőletek ennyi idő után a győzelmeket, de úgy látszik te tlg nem tudod ezt megemészteni...bírók ide vagy oda,ezt elvesztettétek,Schwartz meg osotbán viselkedett és lejáratta magát,szánalmas vesztes volt ahogy futott utána, ezt Dungy is elmondta sokszor,meg még sokan mások is,nekem is ez jött le,tökmind1 Harbaugh mit mondott vagy csinált, így nem reagálhat egy HC sem.Ettől még 5-1 el álltok,a jővő fényes, nem kéne ilyenen kiakadnod.anfernee
On CBS' halftime show during the Texans-Ravens game, former Steelers coach Bill Cowher said he believes Jim Harbaugh owes Jim Schwartz an apology.

"He's a young coach," Cowher said. "He has to learn how to handle success, just like (former 49ers coach) Mike Singletary had to learn how to handle losing. It's part of the growing process.

"Often you get caught up in the motion, but he (Harbaugh) does owe an apology, because if he had done that to me I would have been there with Jim Schwartz and followed him. ... It's respect, guys. When the game is over, it's over. One team won. One team lost. You congratulate him and move on. You have the exhuberation (sic) in the locker room."

Neked ez jött le, megnézted a videót, vagy te is a vágott verzióból dolgozol?MacPhisto
Nem néztem semmit,élőben a meccset meg utána cbs nbc fox nfl network elemzést...Harbaugh mondta utána hogy ő a hibás,ez az,hülye volt ennyi.Én a reakcióról beszéltem,és az szánalmas volt, Harbaugh csak simán ostoba,de tlg mind1.Move on...simán playoffban lesztek e nélkül is sztem.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
catattack 3 520
Eredmény+Botrány=Divatcsapat
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
MacPhisto ez már tlg kicsit üldözési mánia...hidd el én NFC North rivalként sem sajnálom tőletek ennyi idő után a győzelmeket, de úgy látszik te tlg nem tudod ezt megemészteni...bírók ide vagy oda,ezt elvesztettétek,Schwartz meg osotbán viselkedett és lejáratta magát,szánalmas vesztes volt ahogy futott utána, ezt Dungy is elmondta sokszor,meg még sokan mások is,nekem is ez jött le,tökmind1 Harbaugh mit mondott vagy csinált, így nem reagálhat egy HC sem.Ettől még 5-1 el álltok,a jővő fényes, nem kéne ilyenen kiakadnod.anfernee
On CBS' halftime show during the Texans-Ravens game, former Steelers coach Bill Cowher said he believes Jim Harbaugh owes Jim Schwartz an apology.

"He's a young coach," Cowher said. "He has to learn how to handle success, just like (former 49ers coach) Mike Singletary had to learn how to handle losing. It's part of the growing process.

"Often you get caught up in the motion, but he (Harbaugh) does owe an apology, because if he had done that to me I would have been there with Jim Schwartz and followed him. ... It's respect, guys. When the game is over, it's over. One team won. One team lost. You congratulate him and move on. You have the exhuberation (sic) in the locker room."

Neked ez jött le, megnézted a videót, vagy te is a vágott verzióból dolgozol?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
MacPhisto ez már tlg kicsit üldözési mánia...hidd el én NFC North rivalként sem sajnálom tőletek ennyi idő után a győzelmeket, de úgy látszik te tlg nem tudod ezt megemészteni...bírók ide vagy oda,ezt elvesztettétek,Schwartz meg osotbán viselkedett és lejáratta magát,szánalmas vesztes volt ahogy futott utána, ezt Dungy is elmondta sokszor,meg még sokan mások is,nekem is ez jött le,tökmind1 Harbaugh mit mondott vagy csinált, így nem reagálhat egy HC sem.Ettől még 5-1 el álltok,a jővő fényes, nem kéne ilyenen kiakadnod.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
a gond a Lionsnál van, akivel nem lehet igazán szót érteni, én próbáltam itt is, de leoltott hogy mit képzelek, csak ők lehetnek a tragikus vesztesek mi nem...hiába a 10 év szopó.

Futballérvekre sok választ nem kaptam sajnos. pedig velem lehet dumálni erről is.petey
Amennyiben rám célzol, akkor elöljáróban leszögezem, hogy igazad van, én nem vagyok jó arc, főleg akkor nem, ha ekkorákat csúsztatsz. Ugyanis el nem hangzott még véletlenül sem, hogy kizárólag ki lehet tragikus vesztes. Ellenben az elhangzott, hogy a vereséggel jóban vagyunk, így az nem visel meg. Kissé mást jelent. De az fura, hogy egyre többen bukkantok fel, akik mindig PICIT másra válaszoltok, mint ami a kérdésben vagy a vitatémában van, ilyen "nálatok meg verik a négereket" érvekkel.

Futball talk szerintem volt, érvek hangzottak el arról, hogy Schwartz köcsög és beszólt a bíróknak is, addig a pontig, amíg videó nem cáfolta a leírtakat.

Tudom kellemetlen velem vitázni, mások is szokták utálni, mert nem hagyom eltéríteni személyeskedésbe a témát, hanem mindig visszamegyek az alapkérdésre. Ilyenkor már tényleg csak az marad, hogy (i) nem folytatom, befejeztem, (ii) ne szennyezd a topikunkat, (iii) anyád.

Odaát amúgy van egy újabb video a cuccról, ha valakit még érdekel a tényleges történés és nem csak a newborn aranyásó legenda az igazságos Harbaugh királyról.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
szerintem én a győzelemmel kapcsolatban nem voltam nagyképű, de ha mégis elnézésedet kérem
az lehet, hogy a győzelmünket minél kisebb színben feltüntetni akaró és fitymáló beírásokra nagyképűen reagáltam, de ezt egy vereségnél is megtenném ha a csapatom ellen írodna
Ehhez még hozzátenném,hogy sok éve eredménykövetek itt a bowl.hu-n,de ilyen nagyképűen kevesen viseltek győzelmet,mint az itteni 49ers fanok. Pedig volt vereségben részünk,nem kevés.
Nem baj,egyszer minden szarv letörik.
De ezt nyílván csak én láttam rosszul és nehezen viselem a vereséget.MacPhisto
cápa77
???

Ezt nem én írtam, rosszul idéztél

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Persze, hogy ér, ez az élet sava-borsa. 😀
Azért olyan mókás, hogy ez az egész egy Vikings-szurkoló 49ers-fikázásából indult ki a Detroit topicjában, ami után Petey talán azt hitte, hogy Lions-fan és szólt be neki, azután meg megállás nélkül megy egymás savazása minden hülyeséggel. Ér ennyit?Wyatt
cápa77
Ja, nem. Toca leírta hogy túlhypoltak vagyunk erre reflektáltam, de ő is beismerte hogy erős volt. nincs ezzel semmi gond, a gond a Lionsnál van, akivel nem lehet igazán szót érteni, én próbáltam itt is, de leoltott hogy mit képzelek, csak ők lehetnek a tragikus vesztesek mi nem...hiába a 10 év szopó.

Futballérvekre sok választ nem kaptam sajnos. pedig velem lehet dumálni erről is.

Bazzani te jó arc vagy, ki volt nagyképű? én is, Cápa, diver is gratuláltunk és sok sikert kívántunk. Részemről tényleg lezárva. e-mail, pm elérhető ha gondoljátok még mindig.


Ezt vártam amúgy, érjünk oda Staffordhoz és fogjuk meg a futást. Vic Fangio valami hihetetlen D tervet rakott össze.
Alex clutch, a rettegett Lions DL-t Anthony Davis(!) Iupati és Snyder oktatta. Davis és Walker kiosztott Avrilnak is egy-egy pancaket. Suh non factor volt.

Hál' Istennek Edwards visszatér, Frank és Crabs gyógyulhat addig is.

több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Persze, hogy ér, ez az élet sava-borsa. 😀
Azért olyan mókás, hogy ez az egész egy Vikings-szurkoló 49ers-fikázásából indult ki a Detroit topicjában, ami után Petey talán azt hitte, hogy Lions-fan és szólt be neki, azután meg megállás nélkül megy egymás savazása minden hülyeséggel. Ér ennyit?Wyatt


több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért olyan mókás, hogy ez az egész egy Vikings-szurkoló 49ers-fikázásából indult ki a Detroit topicjában, ami után Petey talán azt hitte, hogy Lions-fan és szólt be neki, azután meg megállás nélkül megy egymás savazása minden hülyeséggel. Ér ennyit?

több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
szerintem én a győzelemmel kapcsolatban nem voltam nagyképű, de ha mégis elnézésedet kérem
az lehet, hogy a győzelmünket minél kisebb színben feltüntetni akaró és fitymáló beírásokra nagyképűen reagáltam, de ezt egy vereségnél is megtenném ha a csapatom ellen írodna
Ehhez még hozzátenném,hogy sok éve eredménykövetek itt a bowl.hu-n,de ilyen nagyképűen kevesen viseltek győzelmet,mint az itteni 49ers fanok. Pedig volt vereségben részünk,nem kevés.
Nem baj,egyszer minden szarv letörik.
De ezt nyílván csak én láttam rosszul és nehezen viselem a vereséget.MacPhisto


több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ha buzi lennél az nem zavarna egyáltalán
vallási, faji, politikai és nemi identitási dolgok szerintem magánügyek
egyébként szerintem elég gáz ha azzal takarózol folyamatosan, hogy milyen szar csapatod volt eddig (mert ez most már nem igaz) és mennyire hozzá vagy szokva a vereséghez
ha annyira hozzá lennél szokva nem ilyen írásokkal reagálnál, ezeken látszik, hogy még mindig zavar a dolog
engem is zavar ha kikap a csapatom, de szerintem mindenkit és nem lehet hozzászokni
egyébként logika a te írásodban sincs sok inkább amolyan vagdalkozásnak
azért az látszik, hogy még mindig nehezen emészted a vereségetcápa77
esetleg írhattad volna válaszként, hogy amúgy is buzi vagyok

szeretem ezt a tényeket felsoroló, logikus érvelési módszertMacPhisto


több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
azért az látszik, hogy még mindig nehezen emészted a vereségetcápa77
esetleg írhattad volna válaszként, hogy amúgy is buzi vagyok

szeretem ezt a tényeket felsoroló, logikus érvelési módszertMacPhisto
Ehhez még hozzátenném,hogy sok éve eredménykövetek itt a bowl.hu-n,de ilyen nagyképűen kevesen viseltek győzelmet,mint az itteni 49ers fanok. Pedig volt vereségben részünk,nem kevés.
Nem baj,egyszer minden szarv letörik.
De ezt nyílván csak én láttam rosszul és nehezen viselem a vereséget.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
azért az látszik, hogy még mindig nehezen emészted a vereségetcápa77
esetleg írhattad volna válaszként, hogy amúgy is buzi vagyok

szeretem ezt a tényeket felsoroló, logikus érvelési módszert

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...na megérdemelt pihenő, aztán Cleveland Browns.petey
Csak az a kérdés, hogy mit hoz nekünk ez a bye azonkivül hogy visszatér Edwards. Veszitünk-e a lendületből vagy még jobbak leszünk?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Egyénileg a csapatból senki nem váltja meg a világot (vagy a ligát)szaszia
Ezt azért Justin Smith és Patrick Willis nevében is kikérem magamnak 😊 Meg mondjuk azért még pár emberben eléggé benne van a potenciál. Igazság szerint én tavaly vártam tőletek kiemelkedő évet, be is tippeltelek titeket csoportgyőztesnek, aztán valahogy nem akart összeállni sehogysem. Idénre viszont igen, grat hozzáWyatt
Nem lett volna rossz tavaly sem, de Singletary fafejűsége, és a modern offenshez való nem értése miatt voltunk ott ahol.
Többek között ahogy elmondák a játékosok, Jimmy Raye-nél a QB-nak ÉS a WR-eknek kellett alkalmazkodni ha blitzet láttak pl. Így történt hogy rengeteg incomplete passz. illetve interception volt.
Roman-nál be van építve ez, és szabad kezet kap az irányító hogy azt a playt hívja amit lát a védelemtől.
Norv Turnernél is hasonló volt, azért tanulta meg hamar Smith.

több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
azért az látszik, hogy még mindig nehezen emészted a vereséget
Idézzük már a hangzatos nyilatkozatokat. Amúgy egész héten a ninerst dicsérte minden fórum szóval érthetetlenek a komplexusaitok.MacPhisto
Detroit currently ranks third in the NFC and 12th in the NFL in pass defense.

"Of course we expected to be this good," said defensive tackle Corey Williams. "We can be as good as we want to be. If we keep working hard, there is no telling how good we can be.

SUH:“The 49ers are a very conservative offense, they don’t take very many risks and that’s something that I think is good for us when we shut down what they want to do, which is their run game, and force them into long-yardage situations, get them behind the eight ball and having them have to come back because our offense is putting points on the board and putting points on their defense. That puts them in situations that they don’t want to be in. I think that’s something great for us to have, it’s just a matter of us going out and executing and putting them in those toughsituations.”

A hasonlókra gondoltam, és ezzel is próbáltam magyarázni Schwarz hisztijét, de kiszáltam ebből, nem offolom szét a topikunkat. Többszörösen leírtam már a respectet a Lionsnak ezt teszem most is.
Igazad van a bírok elcsalták a meccset nekünk, és Jimbo brutál támadása után igaza van Schwarznak, hogy az egész bay areanak neki akart menni, és igazad van meglepődtünk egy jó Lionstól, mert nem tudtunk róluk semmit, azt gondoltuk sima W lesz.diverdoc
Biztos velem van a baj, de ezek a teljesen szokásos meccs előtti mondatok, senki nem veri a mellét hogy így-úgy meg lesz baszva az ellenfél. Harbaugh viselkedése elég jól dokumentált, játékosként és edzőként is egy tufa. A Bay Area Tribune-on kívül mindenki szerint bunkó volt. De sebaj, majd szégyellem magam Davis helyett is, aki twitteren nyerte a szájkarate megye kettőt. Bírózni meg az igen t. topiktársaidnak volt szerencséje, szóval rólam le lehet pattanni.MacPhisto


több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyénileg a csapatból senki nem váltja meg a világot (vagy a ligát)szaszia
Ezt azért Justin Smith és Patrick Willis nevében is kikérem magamnak 😊 Meg mondjuk azért még pár emberben eléggé benne van a potenciál. Igazság szerint én tavaly vártam tőletek kiemelkedő évet, be is tippeltelek titeket csoportgyőztesnek, aztán valahogy nem akart összeállni sehogysem. Idénre viszont igen, grat hozzá

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Alex Smith, nem volt egy parádés meccse, de egész nap az arcában voltak. Volt 2 TD passza, egy Walkernak amit elejtett, pedig a közelében senki nem volt, a másik Ginn-nek, de ő meg elbotlott, és nem érte el. mindkettő perfekt helyre ment.

Gore: 141 yard
Crabtree: 77 yard
OL kitűnő, 2 sack, és lyukak Gore-nak.

Védelem:
Megatron: 113 yard, 0 TD
Best: 37 yard 0 TD
Suh: 0 sack

nekünk 5 sack, safety

az incidensről:
Schwartz ran his mouth this week. Schwartz let his team run their mouths this week. Schwartz was even talking crap about the niners being afraid because they deferred the opening kickoff. Then he got mad because harbaugh threw it back in his face.
If you are going to act like a punk and let your team run their mouths all week then you don't deserve anything better than getting it thrown in your face after the game.
Act like a trash talking punk, get beat, get treated like one. Be a dang nfl coach and show some professionalism during the week and you get treated like one.

JS ugyanez volt a Vikings meccs után.....

na megérdemelt pihenő, aztán Cleveland Browns.

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Szívesen lettem volna én is abban az öltözőben. 😀 😀
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
http://www.49ers.com/media-gallery/videos/Detroit-Postgame-Locker-Room-Speech/b9a2551c-0fdb-4f10-b742-d9061498ac17

és itt az öltözői video 😊petey
Köszi, komolyan ezt vártam már! NÓÓÓBÁÁDIII 😀

Meg ahogy Alex mosolyog, mint egy megdicsért ovis 😀 ez jó, motiváltnak tűnik 😊

Az tetszik egyre jobban a csapatban, hogy nincsenek liga-kiemelkedő "média"-egyéniségek (mint pl olcsószimszóó), vagy olyan alapegyének, aki köré felépülne egy egész csapat (pl Menning), látható, hogy sok poszton inkább felső "harmados" játékosaink vannak, mégis összességében mindenkinél kiemelkedő a működés hatékonysága. Egyénileg a csapatból senki nem váltja meg a világot (vagy a ligát), de ha mindenki így törekszik a precizitásra, az összességében kiemelkedőt eredményez. Szóval egyre precízebb a gépezet (most egy kicsit tekintsünk el a büntiktől 😀). Alex is hatékonyságban kiemelkedő a ligában, de mondhatom VD-t, és Gore-t is. A D-ről nem is érdemes beszélnünk, évek óta folyamatos a fejlődés, tudatos az építkezés, és bár van még poszt (pl S), ahol lehet erősítenünk, már nagyon együtt a csapat. Szerintem esélyes, hogy jó pár évig kiemelkedő D jött itt most össze. Akit viszont mégis ki kell emelnem, mert nem bírom ki szó nélkül, annyira csodálatos (és persze hatékony és precíz) amit tesz, az Akers. Az ő teljesítménye nagyon sokat húz a csapaton, hiszem, hogy az 55 y-os FG-ja hirtelen rendet rakott pár fejben. Ha valaki ennyire odateszi magát fejben a csapatáért, arról csak a legelismerőbben lehet szólni. Örülök neki 😀

Egyébként ami brutál volt:

Average Gain per Rushing Play 7.0

Szóval GÓÓÓÓÓ NÓÓÓBÁÁDIII NÁÁÁÁJNERSSSSZ 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
http://www.49ers.com/media-gallery/videos/Detroit-Postgame-Locker-Room-Speech/b9a2551c-0fdb-4f10-b742-d9061498ac17

és itt az öltözői video 😊

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
csak nem Olivér szakértett megint? 😊csongi
állítólag de. sajnos a bóltimótozás a legkisebb hibájaSzobi22
plane hogy tenyleg Bóltimór a baltimore, ezt bizton allithatom most mar...JJ
De nem ilyen ízes magyar kiejtéssel 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Egy nagyon jó meccset láttam tegnap, és régen tudtam már ennyire együtt élni a játékkal otthonról. Sokszor nézett is a család, mikor felkiáltottam egy-egy ítélet után. (bár a false startok jogosak voltak) Alexnek tényleg nem volt jó napja, sok volt a magas labdája is, egyikből pick is lett ahogy meg van írva a nagy álmoskönyvben is. A D#-t csak dicsérni lehet, ilyen védelemmel lehet bajnokságot nyerni 😀 (jól van na, kicsit előre szaladtam). Ezután a meccs után a Bóltimór-Houston meccs szinte unalmas volt, nem is tudtam ráhangolódni... (Egyébként hallottam már Jókai Mórról, de Bólti Mórról még sose... engem ez idegesített a legjobban)Ferron
csak nem Olivér szakértett megint? 😊csongi
állítólag de. sajnos a bóltimótozás a legkisebb hibájaSzobi22
plane hogy tenyleg Bóltimór a baltimore, ezt bizton allithatom most mar...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Idézzük már a hangzatos nyilatkozatokat. Amúgy egész héten a ninerst dicsérte minden fórum szóval érthetetlenek a komplexusaitok.MacPhisto
Detroit currently ranks third in the NFC and 12th in the NFL in pass defense.

"Of course we expected to be this good," said defensive tackle Corey Williams. "We can be as good as we want to be. If we keep working hard, there is no telling how good we can be.

SUH:“The 49ers are a very conservative offense, they don’t take very many risks and that’s something that I think is good for us when we shut down what they want to do, which is their run game, and force them into long-yardage situations, get them behind the eight ball and having them have to come back because our offense is putting points on the board and putting points on their defense. That puts them in situations that they don’t want to be in. I think that’s something great for us to have, it’s just a matter of us going out and executing and putting them in those toughsituations.”

A hasonlókra gondoltam, és ezzel is próbáltam magyarázni Schwarz hisztijét, de kiszáltam ebből, nem offolom szét a topikunkat. Többszörösen leírtam már a respectet a Lionsnak ezt teszem most is.
Igazad van a bírok elcsalták a meccset nekünk, és Jimbo brutál támadása után igaza van Schwarznak, hogy az egész bay areanak neki akart menni, és igazad van meglepődtünk egy jó Lionstól, mert nem tudtunk róluk semmit, azt gondoltuk sima W lesz.diverdoc
Biztos velem van a baj, de ezek a teljesen szokásos meccs előtti mondatok, senki nem veri a mellét hogy így-úgy meg lesz baszva az ellenfél. Harbaugh viselkedése elég jól dokumentált, játékosként és edzőként is egy tufa. A Bay Area Tribune-on kívül mindenki szerint bunkó volt. De sebaj, majd szégyellem magam Davis helyett is, aki twitteren nyerte a szájkarate megye kettőt. Bírózni meg az igen t. topiktársaidnak volt szerencséje, szóval rólam le lehet pattanni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát srácok, minden kalapom leng. Ez ellen a csapat ellen mindenkinek meg fog gyűlni a baja, főleg a védelem brutális, ezzel a védelemmel egy jó - nem elit, csak jó - offense simán elmendegélhet az NFC döntőig.