San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nehogy lemaradjatok meccsekről, mert az amiknál nem volt óraállítás, tehát 21.15-kor kezdünk!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Valószínű Edwards lesz, viszont Hillis mégsem.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Lehet Edwards mégsem fog vasárnap játszani :/
petey
Én bizakodom benne, hogy fog. A niners twitterén legalábbis a legutolsó post szerint talán igen :rolleyes:
"The #49ers hope @OfficialBraylon can return to the field on Sunday after missing the last 4 games"
http://www.49ers.com/media-gallery/videos/Braylon-Back-at-Practice/64bf01eb-9210-4d6d-a1c0-57751d4b6256


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Lehet Edwards mégsem fog vasárnap játszani :/

Hillis meg igen ellenünk.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Dare to dream

http://www.youtube.com/watch?v=XpDnE1yUjtApetey
Nagyon jó! Motivátor szamurájt már régen láttam 😊
Hát akkor...
http://www.dailymotion.com/video/x27062_depeche-mode-dream-on_music


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Dare to dream

http://www.youtube.com/watch?v=XpDnE1yUjtA

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Elég nagy tétben mernék már fogadni a csoportgyőzelemre, 10-6-ot minimum elérünk, és ahogy számolom, szerint a PO első körében pihenhetünk is 😊 .szaszia
Ja most már könnyű 😛 Én a cards topicon egy hasonló fogadást már megtettem a szezon előtt, és sanszos, hogy nyerek 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem tudom, hogy volt-e mar itt ez a video par ismeros alakkal, de szerintem zseni 😂

http://techcrunch.com/2011/10/25/ron-conway-marissa-mayer-mc-hammer-and-others-endorse-sf-mayoral-candidate-ed-lee-in-amazingly-silly-video/

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
ez inkább a különös(?) véletlenekről szól. SB, áh hagyjuk. PO, sok van még addig, ezt csak az itteni fanok szokták egy jó draft meg jó kezdés után 😀, de a vége számít mint egy maratonnál. egyszerre egy meccs ahogy Harb súlykolja a fejekbe.petey
Ez így van, mindig csak egy. De azért reálisan nézve, a következő 10 meccsből, ha 4 -et behúzunk (márpedig még pesszimistán is számolva, ennek be kell jönnie (pl Rams oda-vissza W, Cards home W, Browns home W)) és a hóksz nem nyer 8-at, a pintyek 9-et a Rams meg 10-et (erre azért, hacsak nem isznak gumibogyószörpöt, Asterix löttyöt, táltosvért stb akkor kicsi az esély) a PO megvan 😊diverdoc
Elég nagy tétben mernék már fogadni a csoportgyőzelemre, 10-6-ot minimum elérünk, és ahogy számolom, szerint a PO első körében pihenhetünk is 😊 . Ha nem érjük el, és képesek vagyunk jelen menetben elbizakodva elcsúszni, akkor nem is érdemelnénk meg a PO-t.szaszia
én azt mondom, hogy ránézve a menetrendre, elmondhatjuk hogy hé, ezeket is me tudjuk verni 😊 ahelyett hogy na ez tuti szopó.

A Browns elleni W már elég nagy lépés a céljaink felé. de nem számítok könnyű meccsre

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szeretem ezeket az érzelmi hullámvasutozásokat 😊 Total depi, majd 5 jó meccs és SB hype. PO az OK és nagy öröm, csak nehogy pofára essünk! Azért látszik rajtam a sok szűk esztendő: nem merek hinni :rolleyes:diverdoc
ez inkább a különös(?) véletlenekről szól. SB, áh hagyjuk. PO, sok van még addig, ezt csak az itteni fanok szokták egy jó draft meg jó kezdés után 😀, de a vége számít mint egy maratonnál. egyszerre egy meccs ahogy Harb súlykolja a fejekbe.petey
Ez így van, mindig csak egy. De azért reálisan nézve, a következő 10 meccsből, ha 4 -et behúzunk (márpedig még pesszimistán is számolva, ennek be kell jönnie (pl Rams oda-vissza W, Cards home W, Browns home W)) és a hóksz nem nyer 8-at, a pintyek 9-et a Rams meg 10-et (erre azért, hacsak nem isznak gumibogyószörpöt, Asterix löttyöt, táltosvért stb akkor kicsi az esély) a PO megvan 😊diverdoc
Elég nagy tétben mernék már fogadni a csoportgyőzelemre, 10-6-ot minimum elérünk, és ahogy számolom, szerint a PO első körében pihenhetünk is 😊 . Ha nem érjük el, és képesek vagyunk jelen menetben elbizakodva elcsúszni, akkor nem is érdemelnénk meg a PO-t.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szeretem ezeket az érzelmi hullámvasutozásokat 😊 Total depi, majd 5 jó meccs és SB hype. PO az OK és nagy öröm, csak nehogy pofára essünk! Azért látszik rajtam a sok szűk esztendő: nem merek hinni :rolleyes:diverdoc
ez inkább a különös(?) véletlenekről szól. SB, áh hagyjuk. PO, sok van még addig, ezt csak az itteni fanok szokták egy jó draft meg jó kezdés után 😀, de a vége számít mint egy maratonnál. egyszerre egy meccs ahogy Harb súlykolja a fejekbe.petey
Ez így van, mindig csak egy. De azért reálisan nézve, a következő 10 meccsből, ha 4 -et behúzunk (márpedig még pesszimistán is számolva, ennek be kell jönnie (pl Rams oda-vissza W, Cards home W, Browns home W)) és a hóksz nem nyer 8-at, a pintyek 9-et a Rams meg 10-et (erre azért, hacsak nem isznak gumibogyószörpöt, Asterix löttyöt, táltosvért stb akkor kicsi az esély) a PO megvan 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Szeretem ezeket az érzelmi hullámvasutozásokat 😊 Total depi, majd 5 jó meccs és SB hype. PO az OK és nagy öröm, csak nehogy pofára essünk! Azért látszik rajtam a sok szűk esztendő: nem merek hinni :rolleyes:diverdoc
ez inkább a különös(?) véletlenekről szól. SB, áh hagyjuk. PO, sok van még addig, ezt csak az itteni fanok szokták egy jó draft meg jó kezdés után 😀, de a vége számít mint egy maratonnál. egyszerre egy meccs ahogy Harb súlykolja a fejekbe.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Harbaugh said @OfficialBraylon looked good working out last week and he should be back at practice tomorrow.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szeretem ezeket az érzelmi hullámvasutozásokat 😊 Total depi, majd 5 jó meccs és SB hype. PO az OK és nagy öröm, csak nehogy pofára essünk! Azért látszik rajtam a sok szűk esztendő: nem merek hinni :rolleyes:


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
For 49ers, season feels much like 1981petey
Hehe, bírom az ilyeneket 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
For 49ers, season feels much like 1981

The 49ers entered 1981 coming off a 6-10 season during which they missed the playoffs for the eighth consecutive time.
Thirty years later, the 49ers entered 2011 coming off a 6-10 season and missing the playoffs for the eighth consecutive time.
Bill Walsh, an offensive-minded coach from Stanford, was entering his third season. He was hired by Eddie DeBartolo, a young owner from Youngstown, Ohio.
Jim Harbaugh, an offensive-minded coach from Stanford, was hired by Jed York, Eddie's nephew from Youngstown.
The 49ers opened the 1981 season 3-2, their best start in years, and the Bay Area was buzzing.
The 49ers opened this season 4-1, their best start in years, and were the toast of Northern California.
In Week 6 of 1981, the 49ers were underdogs against Dallas, an NFC powerhouse.
In Week 6 this season, the 49ers were underdogs against undefeated Detroit.
On Oct. 11, 1981, the 49ers crushed the Cowboys 45-14, en route to an improbable Super Bowl title.
This season's 49ers rallied to beat the Lions 25-19 on Oct. 16, en route to …

It's sure getting interesting, isn't it?

Longtime fans remember what an incredible ride it was for the 49ers to win the Super Bowl to conclude the 1981 season.
So why can't the 49ers celebrate the 30-year anniversary of that season with another championship?
One big reason is that Alex Smith is not Joe Montana. Plus, it's tougher to survive an NFL season compared to years ago.
The 49ers went 13-3 in 1981, their only other loss coming against visiting Cleveland.
The 49ers' next opponent this season? The Browns on Sunday at Candlestick Park.

Read more: http://www.sacbee.com/2011/10/24/4001596/leading-off-for-49ers-this-season.html#ixzz1bibJDJ4N

hmm 😊 érdekes cikk.

Alabama, esetleg egy hozzáértő edzői stáb kellett csak? a mostaniak elég profin futtatják a csapatot. A GM felől voltak fenntartásaim, de látom hogy valamit konyít Baalke a dologhoz. Ugye tavaly sem ő akarta Mayst. Aldon Smith pedig telitalálat volt eddig. Szóval lehet hogy Jed Yorkés Baalke egy kitűnő páros lesz, pedig leírta őket mindenki.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Utálom a bye hetet!diverdoc
Viszont ahhoz képest, h nem játszottunk, 3-ak vagyunk az összesített táblázatban 😛 😊

Mióta én itt fórumozok, sose láttam ott a csapatot 😀kando777
Talán kezd beérni a sok TOP10-es draft pick? 😂
Sok év bénázásának eredménye! 😀
több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Utálom a bye hetet!diverdoc
Viszont ahhoz képest, h nem játszottunk, 3-ak vagyunk az összesített táblázatban 😛 😊

Mióta én itt fórumozok, sose láttam ott a csapatot 😀

több mint 12 éve
Ferron 72
a kiemelt részt magyarázd meg mire alapozodFucu
Joey már meg is válaszolta, de sztem a hóksz elleni meccs mindent elmond. Kb elfogadható védelem és a támadósor teljes betlizése volt, sztem a niners ellen is kb ez fog menni. De legalább látom élőben 😀
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
úgy érzem a by weekből is mi jöttünk ki győztesen, mert mindhárom csoportellenfelünk zakózott. A Browns-Seahawks meccs igazán klassz meccs lehetett. Taroltak a támadósorok berugott 3FG összesen, kritikán aluli. Az látszik a Browns O elég harmatos, a D valamilyen szonten jó lehetett csak 1FG kaptak, biztos a Browns O klasszis játéka is kellett hozzá 😂 . Már várom a vasárnapot, ha megverjük a Brownst nagy lépés a csoportgyőzelem felé.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Utálom a bye hetet!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
any given sunday...a Barnáknak is 😊 csak óvatosan, nem automatikus W.

az csak a Cards 😛petey
jaja, pont írni akartam 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
any given sunday...a Barnáknak is 😊 csak óvatosan, nem automatikus W.

az csak a Cards 😛

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Hogy ez a hét se maradjon számomra 49ers meccs nélkül, megnéztem az összes eddigi meccsünk összefoglalóját. 😀 😀
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A barnák elleni meccs sztem sima W, elég sok gondjuk van a barnáknak, Hillis se 100-as de ismerjük az nfl csodadoktorjait, ha kell összedrótozzák. Kérdés, hogy Hillis akarja-e? Gyenge az OL-jük, a miénk simán megeszi őket vacsorára. Passzolni passzolnak sokat, de Colt az idén kb olyan szinten van mint a falusi kovács, kettőt mellé, egyet egészen közel. Szal nem félek a barna O-tól, a védelmüket meg meglátjuk, sztem passz ellen gyengébbek. Nem szeretnék károgni, de sima W kell hogy legyen, annak ellenére, hogy számomra a barnák is szimpatikus csapat.Ferron
a kiemelt részt magyarázd meg mire alapozodFucu
tényleg gyenge idén az OL, főleg a két guard miatt. Pinkston rookie, Lauvao másodéves. Mostmár Pashos a RT, de a szezont a Hicks/Cousins párossal kezdtük, a PFF szerint (is) a liga két leggyengébb RT-je.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964