San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
For 49ers, season feels much like 1981

The 49ers entered 1981 coming off a 6-10 season during which they missed the playoffs for the eighth consecutive time.
Thirty years later, the 49ers entered 2011 coming off a 6-10 season and missing the playoffs for the eighth consecutive time.
Bill Walsh, an offensive-minded coach from Stanford, was entering his third season. He was hired by Eddie DeBartolo, a young owner from Youngstown, Ohio.
Jim Harbaugh, an offensive-minded coach from Stanford, was hired by Jed York, Eddie's nephew from Youngstown.
The 49ers opened the 1981 season 3-2, their best start in years, and the Bay Area was buzzing.
The 49ers opened this season 4-1, their best start in years, and were the toast of Northern California.
In Week 6 of 1981, the 49ers were underdogs against Dallas, an NFC powerhouse.
In Week 6 this season, the 49ers were underdogs against undefeated Detroit.
On Oct. 11, 1981, the 49ers crushed the Cowboys 45-14, en route to an improbable Super Bowl title.
This season's 49ers rallied to beat the Lions 25-19 on Oct. 16, en route to …

It's sure getting interesting, isn't it?

Longtime fans remember what an incredible ride it was for the 49ers to win the Super Bowl to conclude the 1981 season.
So why can't the 49ers celebrate the 30-year anniversary of that season with another championship?
One big reason is that Alex Smith is not Joe Montana. Plus, it's tougher to survive an NFL season compared to years ago.
The 49ers went 13-3 in 1981, their only other loss coming against visiting Cleveland.
The 49ers' next opponent this season? The Browns on Sunday at Candlestick Park.

Read more: http://www.sacbee.com/2011/10/24/4001596/leading-off-for-49ers-this-season.html#ixzz1bibJDJ4N

hmm 😊 érdekes cikk.

Alabama, esetleg egy hozzáértő edzői stáb kellett csak? a mostaniak elég profin futtatják a csapatot. A GM felől voltak fenntartásaim, de látom hogy valamit konyít Baalke a dologhoz. Ugye tavaly sem ő akarta Mayst. Aldon Smith pedig telitalálat volt eddig. Szóval lehet hogy Jed Yorkés Baalke egy kitűnő páros lesz, pedig leírta őket mindenki.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Utálom a bye hetet!diverdoc
Viszont ahhoz képest, h nem játszottunk, 3-ak vagyunk az összesített táblázatban 😛 😊

Mióta én itt fórumozok, sose láttam ott a csapatot 😀kando777
Talán kezd beérni a sok TOP10-es draft pick? 😂
Sok év bénázásának eredménye! 😀
több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Utálom a bye hetet!diverdoc
Viszont ahhoz képest, h nem játszottunk, 3-ak vagyunk az összesített táblázatban 😛 😊

Mióta én itt fórumozok, sose láttam ott a csapatot 😀

több mint 12 éve
Ferron 72
a kiemelt részt magyarázd meg mire alapozodFucu
Joey már meg is válaszolta, de sztem a hóksz elleni meccs mindent elmond. Kb elfogadható védelem és a támadósor teljes betlizése volt, sztem a niners ellen is kb ez fog menni. De legalább látom élőben 😀
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
úgy érzem a by weekből is mi jöttünk ki győztesen, mert mindhárom csoportellenfelünk zakózott. A Browns-Seahawks meccs igazán klassz meccs lehetett. Taroltak a támadósorok berugott 3FG összesen, kritikán aluli. Az látszik a Browns O elég harmatos, a D valamilyen szonten jó lehetett csak 1FG kaptak, biztos a Browns O klasszis játéka is kellett hozzá 😂 . Már várom a vasárnapot, ha megverjük a Brownst nagy lépés a csoportgyőzelem felé.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Utálom a bye hetet!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
any given sunday...a Barnáknak is 😊 csak óvatosan, nem automatikus W.

az csak a Cards 😛petey
jaja, pont írni akartam 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
any given sunday...a Barnáknak is 😊 csak óvatosan, nem automatikus W.

az csak a Cards 😛

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Hogy ez a hét se maradjon számomra 49ers meccs nélkül, megnéztem az összes eddigi meccsünk összefoglalóját. 😀 😀
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
A barnák elleni meccs sztem sima W, elég sok gondjuk van a barnáknak, Hillis se 100-as de ismerjük az nfl csodadoktorjait, ha kell összedrótozzák. Kérdés, hogy Hillis akarja-e? Gyenge az OL-jük, a miénk simán megeszi őket vacsorára. Passzolni passzolnak sokat, de Colt az idén kb olyan szinten van mint a falusi kovács, kettőt mellé, egyet egészen közel. Szal nem félek a barna O-tól, a védelmüket meg meglátjuk, sztem passz ellen gyengébbek. Nem szeretnék károgni, de sima W kell hogy legyen, annak ellenére, hogy számomra a barnák is szimpatikus csapat.Ferron
a kiemelt részt magyarázd meg mire alapozodFucu
tényleg gyenge idén az OL, főleg a két guard miatt. Pinkston rookie, Lauvao másodéves. Mostmár Pashos a RT, de a szezont a Hicks/Cousins párossal kezdtük, a PFF szerint (is) a liga két leggyengébb RT-je.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A barnák elleni meccs sztem sima W, elég sok gondjuk van a barnáknak, Hillis se 100-as de ismerjük az nfl csodadoktorjait, ha kell összedrótozzák. Kérdés, hogy Hillis akarja-e? Gyenge az OL-jük, a miénk simán megeszi őket vacsorára. Passzolni passzolnak sokat, de Colt az idén kb olyan szinten van mint a falusi kovács, kettőt mellé, egyet egészen közel. Szal nem félek a barna O-tól, a védelmüket meg meglátjuk, sztem passz ellen gyengébbek. Nem szeretnék károgni, de sima W kell hogy legyen, annak ellenére, hogy számomra a barnák is szimpatikus csapat.Ferron
a kiemelt részt magyarázd meg mire alapozod



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Ferron 72
A barnák elleni meccs sztem sima W, elég sok gondjuk van a barnáknak, Hillis se 100-as de ismerjük az nfl csodadoktorjait, ha kell összedrótozzák. Kérdés, hogy Hillis akarja-e? Gyenge az OL-jük, a miénk simán megeszi őket vacsorára. Passzolni passzolnak sokat, de Colt az idén kb olyan szinten van mint a falusi kovács, kettőt mellé, egyet egészen közel. Szal nem félek a barna O-tól, a védelmüket meg meglátjuk, sztem passz ellen gyengébbek. Nem szeretnék károgni, de sima W kell hogy legyen, annak ellenére, hogy számomra a barnák is szimpatikus csapat.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Tudtok linkelni a többi meccsről ilyen hosszabb összeállítást? néhány idei Frisco meccset nem láttam.doka
szerintem ha visszakeresel akkor ott lesznek, én is raktam be párat pl.

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Tudtok linkelni a többi meccsről ilyen hosszabb összeállítást? néhány idei Frisco meccset nem láttam.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Folyamatosan azon töröm a fejem, hogy jókor jött a bye hét, vagy nem? Mondjuk majd a barnák elleni meccs fogja igazándiból eldönteni, de örök pesszimista parás emberként, szerintem nem jött jókor. Lendület, megy a szekér stb.diverdoc
Ez nekem is megfordult a fejembe (sok kinti szakìròval egyetemben) és ahogy ìrtad majd a Browns ellen kiderül.

Viszont az is igaz, hogy lesz egy hét ùj dolgokat megtanìtani plusz az eddigieket tökéletesìteni.Fucu
+ hogy van idő a sérülésekkel foglalkozni. Na meg visszatér Edwards is.

De addig is egy kis csemege: http://www.youtube.com/watch?v=HXIM8yMdHocPandamaci
köszi, Jim Tomsula, csak szeretni lehet ezt az edzőt 😀
Schwarz, elég arrogáns volt végig, hát megkapta..

szerintem jókor jött a bye week, egy rakat új playt lehet installálni az offensenek, meg kijavítani pár hibát, pl Alex pár labdája igencsak magasan szállt múlt vasárnap.
Harbs meg nem engedi a "lazsálást" az tuti. szóval én nem tartok tőle.
Brownsra meg jó lesz odafigyelni, mert 2-3-as csapat és a múltkor a Raiders is próbálta megveretni magát velük de nem sikerült 😀 jóféle WCO-t futtatnak HOlmgrenék. Holnap megnézem a Hawks elleni meccsüket.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Folyamatosan azon töröm a fejem, hogy jókor jött a bye hét, vagy nem? Mondjuk majd a barnák elleni meccs fogja igazándiból eldönteni, de örök pesszimista parás emberként, szerintem nem jött jókor. Lendület, megy a szekér stb.diverdoc
Ez nekem is megfordult a fejembe (sok kinti szakìròval egyetemben) és ahogy ìrtad majd a Browns ellen kiderül.

Viszont az is igaz, hogy lesz egy hét ùj dolgokat megtanìtani plusz az eddigieket tökéletesìteni.Fucu
+ hogy van idő a sérülésekkel foglalkozni. Na meg visszatér Edwards is.

De addig is egy kis csemege: http://www.youtube.com/watch?v=HXIM8yMdHoc
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Folyamatosan azon töröm a fejem, hogy jókor jött a bye hét, vagy nem? Mondjuk majd a barnák elleni meccs fogja igazándiból eldönteni, de örök pesszimista parás emberként, szerintem nem jött jókor. Lendület, megy a szekér stb.diverdoc
Ez nekem is megfordult a fejembe (sok kinti szakìròval egyetemben) és ahogy ìrtad majd a Browns ellen kiderül.

Viszont az is igaz, hogy lesz egy hét ùj dolgokat megtanìtani plusz az eddigieket tökéletesìteni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Folyamatosan azon töröm a fejem, hogy jókor jött a bye hét, vagy nem? Mondjuk majd a barnák elleni meccs fogja igazándiból eldönteni, de örök pesszimista parás emberként, szerintem nem jött jókor. Lendület, megy a szekér stb.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dupla díjeső
Frank Gore -> FedEx Ground Player of the Week
Aldon Smith -> Pepsi NFL Rookie of the Week



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Nem kell bocsánatot kérni 😊 ez nem az a topik.

Clutch QB: http://www.nfl.com/videos/detroit-lions/09000d5d823449d7/Turning-Point-49ers-vs-Lions

..nem is tudom, ez még mindig tiszta TD.petey
Persze, hogy az. De ne nagyon irogass erről, mert végeláthatatlanul elkezdődik megint a vita 😊
Egyébként itt egy link, Lions bloggerek elemzik ezt a TD-t, érdekes módon nem arról irogatnak, hogy nem volt TD, hanem arról, hogy mit csesztek el, és Carpenter nyakába varják a bulit.
http://www.prideofdetroit.com/2011/10/20/2500764/lions-49ers-video-reviewdiverdoc
nem azért írtam. visszanézve Crabtree is tök üres volt, valamint Gore előtt is szabad volt az út mivel Vernont fogták ketten is.
végignézem a meccset holnap, már megvettem HD-ban 😀

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem kell bocsánatot kérni 😊 ez nem az a topik.

Clutch QB: http://www.nfl.com/videos/detroit-lions/09000d5d823449d7/Turning-Point-49ers-vs-Lions

..nem is tudom, ez még mindig tiszta TD.petey
Persze, hogy az. De ne nagyon irogass erről, mert végeláthatatlanul elkezdődik megint a vita 😊
Egyébként itt egy link, Lions bloggerek elemzik ezt a TD-t, érdekes módon nem arról irogatnak, hogy nem volt TD, hanem arról, hogy mit csesztek el, és Carpenter nyakába varják a bulit.
http://www.prideofdetroit.com/2011/10/20/2500764/lions-49ers-video-review


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Nem kell bocsánatot kérni 😊 ez nem az a topik.

Clutch QB: http://www.nfl.com/videos/detroit-lions/09000d5d823449d7/Turning-Point-49ers-vs-Lions

..nem is tudom, ez még mindig tiszta TD.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Akkor mar itt voltam, amikor a 49ers az elso Super Bowlt nyerte Detroitban - Super Bowl XVI - a Bengals ellen.manutebol
Speciel ezzel nem tudom mire akarsz utalni? Hogy a kinti hangulat alapján ugyanazt érzi a friscoi publikum mint amikor többször nyerte a SB-okat a csapat? Tényleg ez az idei 6 meccs ugyanazt jelenti mint amit Montana 13 év alatt elért és letett az asztalra? Kétlem.
Mint az avatarom és az aláírás képeim mutatják, én nagyon elfogult vagyok Montanaval szemben. Számomra ő az amerikai foci megtestesítője. Még a megboldogult nfl.hu idején volt egy topik, hogy ki miért szerette meg ez a sportot, ott leírtam, hogy én Joe Montana miatt, és azóta is a ninersnek szorítok.
http://www.pro-football-reference.com/play-index/comeback.cgi?player=MontJo01
Ha ezt végignézitek talán megértitek miért lekesedem ezért az emberért, a SF 49ers ikonjáért. Ahogy a hideg fejjel, 60-70-80 yardos drive-okkal fordítani tudott az szinte megismételhetetlen. A Montana-drive legendás, és öszintén mondom nagyon boldog lennék, ha lennének hasonló legendás Smith-drive-ok. Bocsánat az elfogult szavakért, ha esetleg az alexfanclub ezt rossz néven veszi, nem ez volt a célom. 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor mar itt voltam, amikor a 49ers az elso Super Bowlt nyerte Detroitban - Super Bowl XVI - a Bengals ellen.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=WxzR8fjfKW8

ismét ez a video..úgy érzem aktuális