San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Vernon Davis passed Brent Jones for career TD's by a 49ers TE.

gratz, Jones remek TE volt

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Jó kis TNF-et fogunk vívni egymással, remélem kicsit visszavesztek majd, hiszen gyakorlatilag megvan a csoportgyőzelem meg a PO. 😛Vrijbloed
Visszavesznek? Harbaughék? 😂

remélem a végén jól hátbaverik egymást 😉petey
sőt brutál kézfogás is lessz 😀diverdoc
ki fog ki után futni? 😛

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jó kis TNF-et fogunk vívni egymással, remélem kicsit visszavesztek majd, hiszen gyakorlatilag megvan a csoportgyőzelem meg a PO. 😛Vrijbloed
Visszavesznek? Harbaughék? 😂

remélem a végén jól hátbaverik egymást 😉petey
sőt brutál kézfogás is lessz 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Jó kis TNF-et fogunk vívni egymással, remélem kicsit visszavesztek majd, hiszen gyakorlatilag megvan a csoportgyőzelem meg a PO. 😛Vrijbloed
Visszavesznek? Harbaughék? 😂

remélem a végén jól hátbaverik egymást 😉

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jó kis TNF-et fogunk vívni egymással, remélem kicsit visszavesztek majd, hiszen gyakorlatilag megvan a csoportgyőzelem meg a PO. 😛Vrijbloed
De mi nem a WC körre gyúrunk! Botlanak a sajtfejűek egyet-kettőt és végig otthon játszhatunk az NFC csempionsipért 😛 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jó kis TNF-et fogunk vívni egymással, remélem kicsit visszavesztek majd, hiszen gyakorlatilag megvan a csoportgyőzelem meg a PO. 😛
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Crabtree vége olyan volt mint Red Raider korában 😊 Egyre jobban bízik benne Smith, egyértelmű első célponttá lépett elő.
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Félek én is Rice-tól hogy parádézni fog a védelmünk ellen. Bengals-é is pokoli erős védelem futás ellen, még is kb. ő nyerte meg a meccset, 2 futott TD-vel.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Én is csak az nfl.com-os videokat láttam, az alapján nagyon simának tűnt. P-Will még mindig Beast üzemmódban közlekedik a pályán. 😀 Érdemes letölteni a meccset Petey? Számok alapján Crabtree is jó volt, talán legjobb stat-ja idén.doka
csak a második félidőt 😀

Crabtree, igen végre egy 100+-os meccs. aki még jó volt az Kyle Williams, tavalyi draftolt WR-ünk. szépen feljátszotta magát nr3 WR-nek. Edwards még nem az igazi. Ginn meg szimplán ST játékos.

Csütörtökön nagy hirig. 😊 azt érzem hogy most megdől a rekordunk a 100 yardos futót és futott TD-t illetően. :rolleyes:
aztán kiderül. Cards majdnem megverte őket, Seattle, JAX meg meg is :cool:

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Én is csak az nfl.com-os videokat láttam, az alapján nagyon simának tűnt. P-Will még mindig Beast üzemmódban közlekedik a pályán. 😀 Érdemes letölteni a meccset Petey? Számok alapján Crabtree is jó volt, talán legjobb stat-ja idén.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😊 Akkor módosítom. Ilyen védelemmel irány a playoff!!! 😀
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Üdv mindenkinek! Sok-sok olvasással töltött "fórumozás" után most már én sem bírom, hogy ne szólaljak meg. 😀 A szezon előtt nem hittem volna, hogy egyáltalán pozitív lesz a mérleg na de ez.... Ilyen védelemmel irány a Super Bowl!!! Csak a Packers ne nfc-s lenne.... :rolleyes:Bunda84
Örömmel látom, hogy gyarapodtunk ismét. Üdv. Külön öröm, hogy a harcos írek logója is fenn van nálad, Joe bácsi miatt ez nálam nagyon jó pont!SB még messze, nyerjünk egy-két meccset a diviziókörért, ez a cél, a többi, majd csak utána. 😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tegnap lefagyott mindenem, csak az első negyed elejét és a kihagyott FG-okat láttam. Így az eredmény ismeretében nagyon simának tünik. Az volt?
9-1!!! Hihetetlen. Hétről-hétre öröm a köbön! 😀diverdoc
elég nyögvenyelős volt, de semmi izgalom, max az hogy a Cards átjön-e a félpályán. az 1 TD-jük is átment Rogers kezei közt pont Fitzébe 😊 amúgy aszt hiszem 5 turnover volt. Alex jól játszott, sokszor az elkapói hagyták cserben, de nála is volt pár túldobás, ami éppenhogy nem sikerült.

Goldsont kiállították 😀 Doucet rávert egyet amíg a gyepen ült, felpattant és kiosztott 3 parasztlengőt. elvileg felfüggeszthetik, de volt hasonló idén máshol is, ők csak bírságot kaptak. csütörtökre nem szeretném ha nem játszana a Ravens ellen.

Bunda üdv köztünk. semmi SB 😀 1 meccs/hét egyelőre..petey
Köszi az összefoglalót. Sikerült hájlátszot megnézni, meg egy-két plussz videot. Goldson bunyóját is sikerült megnézni. Ezek alapján tényleg sima volt. Jó hétvégéd lehetett sport terén. 😊
Na akkor irány a Harbowl!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Tegnap lefagyott mindenem, csak az első negyed elejét és a kihagyott FG-okat láttam. Így az eredmény ismeretében nagyon simának tünik. Az volt?
9-1!!! Hihetetlen. Hétről-hétre öröm a köbön! 😀diverdoc
elég nyögvenyelős volt, de semmi izgalom, max az hogy a Cards átjön-e a félpályán. az 1 TD-jük is átment Rogers kezei közt pont Fitzébe 😊 amúgy aszt hiszem 5 turnover volt. Alex jól játszott, sokszor az elkapói hagyták cserben, de nála is volt pár túldobás, ami éppenhogy nem sikerült.

Goldsont kiállították 😀 Doucet rávert egyet amíg a gyepen ült, felpattant és kiosztott 3 parasztlengőt. elvileg felfüggeszthetik, de volt hasonló idén máshol is, ők csak bírságot kaptak. csütörtökre nem szeretném ha nem játszana a Ravens ellen.

Bunda üdv köztünk. semmi SB 😀 1 meccs/hét egyelőre..

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek! Sok-sok olvasással töltött "fórumozás" után most már én sem bírom, hogy ne szólaljak meg. 😀 A szezon előtt nem hittem volna, hogy egyáltalán pozitív lesz a mérleg na de ez.... Ilyen védelemmel irány a Super Bowl!!! Csak a Packers ne nfc-s lenne.... :rolleyes:
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tegnap lefagyott mindenem, csak az első negyed elejét és a kihagyott FG-okat láttam. Így az eredmény ismeretében nagyon simának tünik. Az volt?
9-1!!! Hihetetlen. Hétről-hétre öröm a köbön! 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nézegettem az IR-t és WR fronton, mind Edwards, mind Crabtree könnyített munkát végzett, vsz játszanak, viszonk Gore kérdéses. És amit nem értek, hogy Justin Smith már 3.meccs elött nem edz és not injury related a távolléte oka. Először elfogadtam, hogy ez az éves szokásos veterán távollét, de most már furcsállom.
Gore nagyon fog hiányozni,de Hunter fel fog nőni, és ha a Cards pass rusha nem lesz jó, akkor talán Alex is hozza a múlt hetit. Úgy meg nem lehet baj.
Szóval go niners, go!!!!
(OFF: petey! szurkolj úgy, mint a Siófok ellen! 😀 )


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Ma 6 pontos meccs van, muszáj nyerni! GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Na mik vannak:

http://blog.sfgate.com/49ers/2011/11/16/alex-smith-nominated-for-comeback-poy-award/

Alex Smith nominated for Comeback POY award

Niners quarterback Alex Smith has been nominated by the NFLPA for its PULSE Awards Comeback Player of the Year.

Smith is one of five nominees along with Detroit quarterback Matthew Stafford, Cowboys quarterback Tony Romo, Packers tight end Jermichael Finley and Panthers wide receiver Steve Smith.

Mondjuk ráér megkapni a SB run után 😛


http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d82431951/Sound-FX-Giants-vs-49ers

Sound FX

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://www.twylah.com/49ers/tweets/20553198485901312
Most hétvégén is: Justin Smith winning block 😀
http://www.nfl.com/videos/new-york-giants/09000d5d8241700c/49ers-defense-4th-down-failed


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én ezzel nem tudok betelni....csak nézegetem, csak nézegetem..... 😀

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c2d42c/article/playoff-picture-2011szaszia
jó lenne Detroitot látni otthon megint. a kis punk Schwartzot megint jól bealázná Harbaugh 😀 bár szerintem nem lesz meg nekik a PO. Packers/Bears lesz az első 2.petey
Ne kezd, mert jönnek MacPhistoék és szétoffolják megint a topicot 😀 Most már úgyis a Harbaugh féle gyalázatos, brutális kézfogás után egész Chicago az ellenségük 😀 , örüljünk, hogy nem velünk vannak elfoglalva.
De egyébként én is szívesen látnám azt a PO meccset (inkább mint még1x a Giants).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Én ezzel nem tudok betelni....csak nézegetem, csak nézegetem..... 😀

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c2d42c/article/playoff-picture-2011szaszia
jó lenne Detroitot látni otthon megint. a kis punk Schwartzot megint jól bealázná Harbaugh 😀 bár szerintem nem lesz meg nekik a PO. Packers/Bears lesz az első 2.

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Én ezzel nem tudok betelni....csak nézegetem, csak nézegetem..... 😀

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c2d42c/article/playoff-picture-2011
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A lényeg hogy ha megütjük a vörös madarakat jövő héten akkor mienk a divízió.petey
jó meccs lesz, alig várom, persze megütésről szó sem lehet 😀

Hunter de rohadt gyors bakker, Frankie-re leszek kíváncsi menyire komoly az a térdsérülésFucu
Már most tiétek a divízió. De azért legalább egyszer hadd verjünk már meg titeket 😊
Ha most nem, akkor majd a sivatagi visszavágón...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Isten bizony nem hittem volna, hogy 9 meccs után 8-1 lesz a mutatótok.Már egy Harbaugh-Luck reuniont vizionáltam, persze nagy letrade árán. Így kinéz nektek a szezon első fele után az év edzője díj is. 😀

A Jégember győz, nem beszél.