San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
A meccset ugyan még nem láttam, de megnézem azért, mégis mik voltak a hibák..

Én szívesen olvasnám a véleményedet, elemzésedet 😉


Fel a fejjel srácok!
Ez most egy ilyen meccs volt. Legközelebb jobb lesz. 😊
Harbnak viszont ki kell találnia valamit, de még mindig nagyon hiszek benne, ki fog! Ha bővebb érdekel, akkor írok szívesen, ha nem, akkor hagylak Titeket.

Üdv HHelmut Zimmer

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nem láttam a meccset MÉG, de a statokból látszik, hogy megint az O# volt a gyenge. 9 sack? Erre kíváncsi leszek... 😕

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Fel a fejjel srácok!
Ez most egy ilyen meccs volt. Legközelebb jobb lesz. 😊
Harbnak viszont ki kell találnia valamit, de még mindig nagyon hiszek benne, ki fog! Ha bővebb érdekel, akkor írok szívesen, ha nem, akkor hagylak Titeket.

Üdv H
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Na ja, de azért a Hawks és Jags sem az az offensive juggernaught, mégis az nyer aki a több pontot szerzi 😀 (igen szólíts Madennek)

Lynch 100+ yardot rakott fel, 1st down hegyeket...

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Meglássuk. A Seahawks(A HAWKS!!) keresztülment rajtuk, TJackel 😐 Jags is. Mitől paráztok? Ha kell Smitty megnyeri, ha nem tudunk futni.

Eleget hallottuk, majd a Lions, majd az Eagles, majd a Giants ellen meglátjátok 😊 hát most a Ravens ellen látjuk meg.

nem Rice-tól tartok, hanem inkább Torrey Smithtől. Pláne ha Brown és Reggie Smith lesz bent *facepalm*

Vicces módon a Ravens legnagyobb gyengéje Flacco most.
Dőljetek hátra és évezzétek a meccset, akármi is lesz a vége 😊 (Persze 9ers W 16-13)

Fucu, Helm, érezzük a törődést :cool:petey
Macphi.....elnézést Pít véleményem a Ravens topicban!

A hawks azért ment át a ravensen, mert a hollók leálltak verekedni 😉
Azt a meccset nem tjaxel nyertük meg, hanem nem vesztettük el a hülyeségei miatt. Hogy mi kit verünk meg, és kit nem, abból túl sok következtetést nem vonj le. 😊

amúgy Fucu csapatának, és a hoxnak sincs senni esélye, a po-ra szóval reális, hogy szurkolunk egy nfc west csapat ellen!!! 😂 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én mást nem írnék: Lets go niners.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Meglássuk. A Seahawks(A HAWKS!!) keresztülment rajtuk, TJackel 😐 Jags is. Mitől paráztok? Ha kell Smitty megnyeri, ha nem tudunk futni.

Eleget hallottuk, majd a Lions, majd az Eagles, majd a Giants ellen meglátjátok 😊 hát most a Ravens ellen látjuk meg.

nem Rice-tól tartok, hanem inkább Torrey Smithtől. Pláne ha Brown és Reggie Smith lesz bent *facepalm*

Vicces módon a Ravens legnagyobb gyengéje Flacco most.
Dőljetek hátra és évezzétek a meccset, akármi is lesz a vége 😊 (Persze 9ers W 16-13)

Fucu, Helm, érezzük a törődést :cool:

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jó meccs lesz, kár hogy csak holnap ismétlésben fogom látni. Az életidegen lenne tőlem ha azt írnám, hogy hajrá 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na nagy kalappal, bár szerintem gond lesz!
Ne legyen igazam!Helmut Zimmer
Hát ne is!
LB soruk kissé megviselt, Lewis lehet nem játszik (nem bánnám). Rice-tól fosok én is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Hát akkor nyerjük meg az idei első bowlt!
Go niners, go!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Na nagy kalappal, bár szerintem gond lesz!
Ne legyen igazam!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
A hangulat elég jó a csapatnál 😀
http://www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/09000d5d82465340/Vernon-Davis-Joe-Staley-sing-a-capella?module=HP11_content_streamzolika26
a teljes:
http://www.49ers.com/media-gallery/videos/The-Joe-Show-Sing-A-Long/5e3c5f32-2aab-4896-bcaa-cdee1fcf6d19

😊

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nekem ez az idény már amúgy is nagyon kellemes meglepetés...minden többi W, csak hab a tortán! 😛

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A hangulat elég jó a csapatnál 😀
http://www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/09000d5d82465340/Vernon-Davis-Joe-Staley-sing-a-capella?module=HP11_content_stream


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
na, izgul mindenki már? 😊

merész tippet teszek: az a csapat nyer, akinek Harbaugh az edzője

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
http://www.csnbayarea.com/blog/niners-talk/post/No-suspension-for-Goldson?blockID=598824&feedID=5884

Safety Dashon Goldson will not be suspended for fighting Sunday with Arizona Cardinals receiver Early Doucet, an NFL spokesman told CSNBayArea.com on Tuesday.

Megúsztuk 😊 bár mélyen kell majd valószínű a zsebébe nyúlni, viszont csütörtökön akkor mehetnek a hitek 😉

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
mivel elég korán megvan már a biztos PO, sőt 2-3 meccs múlva a végig hazai pályát is be lehet biztosítani, nem féltek tőle, hogy túl korán leültök és leenged a team a rájátszásra...? mi tavaly ezt simán beszívtuk!peach
Jim Harbaugh


Jed York
@JedYork Jed York
Ready to run through a wall for Jim? "I don’t take vacations. I don’t get sick. I don’t observe major holidays. I’m a jackhammer."

szerinted? 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mivel elég korán megvan már a biztos PO, sőt 2-3 meccs múlva a végig hazai pályát is be lehet biztosítani, nem féltek tőle, hogy túl korán leültök és leenged a team a rájátszásra...? mi tavaly ezt simán beszívtuk!peach
Hogy a fenébe ne félnénk (legalább is én). De facto azt várom mikor ébredek fel 😊
De hidd el ez is nagy öröm, hogy hétről-hétre úgy tudunk a tv, net elé ülni, hogy esélyes a csapatunk!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kicsit Off, de talán mégsem.

Joe Montana fia életében először lesz kezdő QB college meccsen. Az apja 34 éve Michigan State ellen kezdte a karrierjét mint kezdő QB. Sok sikert Nicknek! Nehéz lessz megküzdeni a nagy fa árnyékával!diverdoc
Mùlt héten az Oregon State ellen volt elöször kezdöFucu
Hát egy picit lemaradtam :rolleyes: facepalm. De ettől függetlenül fenntartom a jókívánságot.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Crabtree vége olyan volt mint Red Raider korában 😊 Egyre jobban bízik benne Smith, egyértelmű első célponttá lépett elő.JayB
Nekem épp ez volt feltűnő a meccsen, hogy több számomra kérdéses helyzetben is egyértelműen Crabtree felé erőltette a passzt Alex. Szerintem ez már tudatos készülés és még szélesebb WR-corp felépítés felé. Legyünk őszinték, Crabtree-nek sok szép elkapása és komoly megmozdulása volt már eddig, de a top WR-ek közé nem tudta még beverekedni magát. Ha viszont sikerül kettőjük QB-WR kapcsolatát még jobban, úgymond liga-top-formába felépíteni, akkor nagyon komoly légi erőt is képviselhetünk - mert rendesen van megbízható alapanyagunk -, és az ellenfelek D oldalán az intenzívebb coverage-kényszer miatt még nagyobb teret kaphat a futás... Fantasztikus élmény látni, hogy érik össze ez a szisztematikus munka.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
mivel elég korán megvan már a biztos PO, sőt 2-3 meccs múlva a végig hazai pályát is be lehet biztosítani, nem féltek tőle, hogy túl korán leültök és leenged a team a rájátszásra...? mi tavaly ezt simán beszívtuk!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Jed York Twitteren 😊 büntetős a profilképe. ezért örültem amikor átvette a CEO/President posztot az apjától.

https://twitter.com/#!/JedYork


több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kicsit Off, de talán mégsem.

Joe Montana fia életében először lesz kezdő QB college meccsen. Az apja 34 éve Michigan State ellen kezdte a karrierjét mint kezdő QB. Sok sikert Nicknek! Nehéz lessz megküzdeni a nagy fa árnyékával!diverdoc
Mùlt héten az Oregon State ellen volt elöször kezdö



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kicsit Off, de talán mégsem.

Joe Montana fia életében először lesz kezdő QB college meccsen. Az apja 34 éve Michigan State ellen kezdte a karrierjét mint kezdő QB. Sok sikert Nicknek! Nehéz lessz megküzdeni a nagy fa árnyékával!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Visszavesznek? Harbaughék? 😂

remélem a végén jól hátbaverik egymást 😉petey
sőt brutál kézfogás is lessz 😀diverdoc
Lesz ott aztán seggrepacsi, barack és mogyorózás... és a Haribó fivérek is beszállnak 😀
Csontzenét akarok, halvány Holló sikerrel! 😀
6-3 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!