San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
azt a bírók baszták el.
Nem feltétlenül. Nem lehetett látni, mikor dobta a zászlót. A lefújás rögtön a snap után jött, nem a TD után, de a 1st down meg lett volna, az tuti. Szép mozzanat volt (ez tartja még bennem a reményt), és nagy pech.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Én is 13-3-at jósoltam, de az még meg is lehet... 😊
Titkon abban reménykedem, hogy Harbaugh taktikájának része, hogy ilyen bénák vagyunk most. Esetleg számolgatnak, kivel kéne összekerülni a PO-ban. Ha meg ennyire futja az erőnkből, akkor valóban nem nyerünk már idén meccset. A Steelers ellen kiderül.
Tartom azt a véleményem, hogy talán jobb lenne, ha nem pihennénk a PO-ban, csak a döntő után 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Már a Ravens meccsen is ez volt a legnagyobb bajom, hogy 35 yardnál közelebb nem tudtunk jutni. Így nehéz nyerni. Most ugyan eljutottunk, de itt is hasonlónak érzem a szitut, szart sem tudunk kezdeni a red zoneban, illetve annak az előterében sem. (ahogy Fucu írta a meccs elött vagy itt, vagy a Cards topikban "kaki a red zonban a 49ers") Második félidőben nagyjából a first downok megszerzése is nehézkes volt :mad: Az egyetlen nagy pozitívum O# oldalon Harbaugh tökössége volt a fake FG-nál (rohadt zebrák)!
Korábban latolgattuk az esélyeket én pesszimista és optimista verziót adtam. A pesszimista szerint 12-4 et jósoltam, optimista szerint 13-3-at. Most optimistán látom úgy, hogy a Rams elleni meccset talán behúzzuk, és 11-5, sima zakó a steelerstől és hóksztól és persszimistán a ramstől is, tehát 10-6. Szerintem diviziókör ugrott, NO masírozik (bár a tegnapi Titans elleni produkciójuk nem volt túl fényes, de jó a sorsolásuk). Szóval WC-ban Falcons, vagy a Lions talán meglehet (talán, talán, talán), majd sima zakó a Mercedes Superdomeban.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
2015-re új stadion? http://www.49ersnewstadium.comkrankovics
ez nem új hír, már fél éve tudni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a másik: volt egy fasza fake FG TD-nk, de visszafújták mert Wiz dobott egy pirosat, viszont a snap már megvolt, úgyhogy nem tudom mire fújták vissza? na ebből aztán ugye kihagyott FG, első TD Arizonának...

😐petey
azt a bírók baszták el.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
a másik: volt egy fasza fake FG TD-nk, de visszafújták mert Wiz dobott egy pirosat, viszont a snap már megvolt, úgyhogy nem tudom mire fújták vissza? na ebből aztán ugye kihagyott FG, első TD Arizonának...

😐

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
többet nem akarok látni 56 FG-t látni.

a reális eredmény 30+-21 lett volna, dehát így nem lehet ha akarunk vmit is...petey
Én is kiütést kapok már ettől a sok FG-tól... 😕 Szörnyen impotens a redzone teljesítményünk!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Ettől féltem... 😕 Fejben nem voltunk ott. Nekem nem tetszik ez a mentalitás! Ha jövő héten nem nyerünk, már pedig így nem fogunk, akkor idén már nem nyerünk meccset. Ettől eltekintve előrelépés ez az év. Ezt a meccset igyekszem elfelejteni, nehéz lesz... 😕 Az O# monnyon le!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
többet nem akarok látni 56 FG-t látni.

a reális eredmény 30+-21 lett volna, dehát így nem lehet ha akarunk vmit is...

több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
2015-re új stadion? http://www.49ersnewstadium.com

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kérdésesek: Willis 😕 , Edwards, Rogers, Tarell Brown
Náluk Heap, Joey Porter, Rhodes
Kell a W, go niners!
Tetszik ez a futás elemzés
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-anatomy-of-a-play/09000d5d824ce62a/Anatomy-San-Francisco-s-power-running-game


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
na ma fél 6-kor irány a jégcsarnok, este meccs, ütni kell a Vörösöket! 😀

mondjuk fel vannak pörögve, meg otthon is lesznek, de megoldottunk nehezebb feladatot is!

gó nájnörz!

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
Petey! Nagyon ott van az a kép, amit betettél a Cards topikra 😀diverdoc
ez a legkevesebb 😉

szerintem kemény meccs lesz, fel lesznek paprikázva biztos a madarak a Cowboys után, de mi jól lehűtjük őket.
Crabtree oktatta PP-t, vasárnap sem lesz másként. 😊 nem hinném hogy Harb és csapata átnézne rajtuk.
Beanie megint felköhögi a labdát remélem, Kolb meg eladja, vagy fumble lesz a pass rushtól, mi meg köszönjük és pontokat csinálunk. 😀 ha nyerünk, zsinórban a 3. év lesz hogy sweepeljük őket.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Petey! Nagyon ott van az a kép, amit betettél a Cards topikra 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
...Braylon Edwards kezdeni akar Arizonában, én örülnék neki. így is kikapnak, de Edwardsal tuti 😛petey
Az ilyen meccseken nyilvánul meg a csapat hozzáállása. Nincs már igazán tétje a meccsnek (persze van, de talán jobb is lenne, ha nem pihennénk az első PO körben... igaz, ahhoz ki kéne kapnunk, amit megint nem szeretnék 😊 ), de én nagyon remélem, hogy odateszik magukat rendesen, mintha az életük múlna rajta, bár Harbaugh-t ismerve ez garantált 😊red6t6
kell a1st round bye. Ha egálban végzünk a NO-val, mienk a tie breaker, így kell még 3 meccs mindenképp.

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
...Braylon Edwards kezdeni akar Arizonában, én örülnék neki. így is kikapnak, de Edwardsal tuti 😛petey
Az ilyen meccseken nyilvánul meg a csapat hozzáállása. Nincs már igazán tétje a meccsnek (persze van, de talán jobb is lenne, ha nem pihennénk az első PO körben... igaz, ahhoz ki kéne kapnunk, amit megint nem szeretnék 😊 ), de én nagyon remélem, hogy odateszik magukat rendesen, mintha az életük múlna rajta, bár Harbaugh-t ismerve ez garantált 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
remek deal. Boone-t is kedvelem/tem eddig is. Singletary csak betörte, amíg itt volt. srác jó draft helyen ment volna el ha nem lettek volna alkohol/viselkedési problémái(bebaszva rendőrautón ugrálás stb) 😀 zsír kis depth.

Braylon Edwards kezdeni akar Arizonában, én örülnék neki. így is kikapnak, de Edwardsal tuti 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Boone marad 2014-ig.

According to information obtained by CSNBayArea.com, Boone's deal includes three new years with $5.5 million of new money, including $2.24 million guaranteed. He received a $1.7 million signing bonus when he signed the deal.

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
kitüntető figyelmedet köszönöm! 😊 ... jó választás volt 😊.... na oké, viszek egyet a közös PO-nézésre is, és ha összejövünk annyian, akkor akár 2-t is 😊szaszia
Ha már közös meccsnézés: van Pécsett olyan vendéglátóipari egység ahol normálisan lehet nfl meccset nézni? Tudsz ilyet?diverdoc
Egyszer az egész csapat a SB-t a Blöff-ben néztük, én sokszor néztem meccset a Cafe Pelle-ben, de éjszakára megkaphatjuk a Pécsi Est-et is... szóval lehetőség bőven, de szívesen megoldhatjuk háziban is.... de annak sincs akadálya, hogy felugorjunk Fehérvárra, vagy Pestre...
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 777 — 49ers GM
Kérdés: PO-ba jutás során a rangsor felállításában mit vesznek figyelembe, ha azonos a mútató, és nem volt head to head meccs? Magyarul, ha a Saintsel azonos lesz a mutatonk, mondjuk 12-4, akkor mi alapján döl el melyikünk megy WC köre és melyikünk a divisió körbe hazai pályával? A konferencián belüli mutató (ez jó lenne, mert abban jobbak vagyunk egyelőre)?diverdoc
Asszem először közös ellenfelek, utána meg konferencián belüli mutató.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kérdés: PO-ba jutás során a rangsor felállításában mit vesznek figyelembe, ha azonos a mútató, és nem volt head to head meccs? Magyarul, ha a Saintsel azonos lesz a mutatonk, mondjuk 12-4, akkor mi alapján döl el melyikünk megy WC köre és melyikünk a divisió körbe hazai pályával? A konferencián belüli mutató (ez jó lenne, mert abban jobbak vagyunk egyelőre)?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
kitüntető figyelmedet köszönöm! 😊 ... jó választás volt 😊.... na oké, viszek egyet a közös PO-nézésre is, és ha összejövünk annyian, akkor akár 2-t is 😊szaszia
Ha már közös meccsnézés: van Pécsett olyan vendéglátóipari egység ahol normálisan lehet nfl meccset nézni? Tudsz ilyet?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
most bontottam és dekantálok egy üveg 2003-as Bock Royal Cuvée-t.... de - diverdoc miatt - nem merek még beleinniszaszia
szaszia! most jutott el az agyamig, hogy mennyire stílszerű volt a választásod ezzel a borral, úgy, hogy a rams ellen lett meg a PO!


Attól eltekintve, hogy a Józsi borai rohadt jók, a Bock-kal koccintás ebben a helyzetben nagyott ott van (St.Louis Bocks 😀 )!diverdoc
kitüntető figyelmedet köszönöm! 😊 ... jó választás volt 😊.... na oké, viszek egyet a közös PO-nézésre is, és ha összejövünk annyian, akkor akár 2-t is 😊
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én egy olyan SMITH mezt szeretnék amin az alábbi számok szerepelnek 11, 30, 94, 99 😀

A vicc, hogy láttam pár éve ilyeneket, amin 4db szám volt.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu, ha megnézed a videot, akkor Jim ügyesen elhajolt a Gatorade zuhany elől 😊
petey
Làttam az ismétlésben, de egy kis fejmosàs volt 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter