San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az a durva, hogy Aldon tavaly még nem volt ekkora beast Mizzoun, igaz párszor sérülés is hátráltatta. De hát Mizzou LB-kkel mostanság jól járnak csapatok, Weatherspoon Atlantában lett közönség kedvenc, Aldon pedig itt.

Más, Harbaugh közölte, Alex Smithszel terveznek hosszútávon, offseason alatt ennek megfelelően prioritás lesz egy hosszú szerződés megkötése az irányítóval.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 094 — Csodabogár
Önző vagy, különben is megborítottuk Nektek a mackókat! 😀
Kérdeztem Pete-et, hogy hogyan látja a végét, de ő azt mondta, hogy szerinte nem mentek rájátszásba! 😛Helmut Zimmer
az még régebben volt. de 2 héttel a vége előtt még nem biztos sem a Lions, sem a Cards, sem a Hawks.

nagy meccs lesz ez is, ha kiütjük a Hawkst, akkor nekik annyi, Lions meg kap egy esélyt.petey
Én Carrollra gondoltam, Te Pít vagy, de legtöbb alkalommal, Pít barátom! 😊
Borzaszóan kemény meccs lesz!
no passeran, az utolsó yardig fogunk harcolni!Helmut Zimmer
ja hogy te kvaterkázol PC-al? 😀 akkor benéztem. 😉

hehe, Dolores Gomez most elsírta magát Helm 😀 amúgy sokat számít ez az egy nap is most, de valamivel jobb, mint a vas-csüt foci Hálaadáskor. Lynchet megfogjuk, Aldon Smithről meg levesszük a nyakörvet 😛 kemény lesz a Horror Fielden.

Fucu, én nem temettem 😊 remélem red eszik egy kis humble pie-t 😛
jó meccs volt, a szerelésekkel néha gond volt, nem is hittem a szememnek, de a bend but don't break most jó volt. pláne hogy BB nem tudott mozogni. ez van, ő gondolta így. Grant nagy király volt már lassan 3. hete.

http://www.49ers.com/media-gallery/videos/49ers-vs-Steelers-Postgame-Speech/3576c353-f598-4784-8e50-93632db3dbbf
öltöző. I have one question for ya, Who could POSSIBLY have it better than us? :cool:

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Namost pedig tessékcsak legyőzni a Seahawks-ot. 😉Bazzani
Önző vagy, különben is megborítottuk Nektek a mackókat! 😀
Kérdeztem Pete-et, hogy hogyan látja a végét, de ő azt mondta, hogy szerinte nem mentek rájátszásba! 😛Helmut Zimmer
az még régebben volt. de 2 héttel a vége előtt még nem biztos sem a Lions, sem a Cards, sem a Hawks.

nagy meccs lesz ez is, ha kiütjük a Hawkst, akkor nekik annyi, Lions meg kap egy esélyt.petey
Én Carrollra gondoltam, Te Pít vagy, de legtöbb alkalommal, Pít barátom! 😊
Borzaszóan kemény meccs lesz!
no passeran, az utolsó yardig fogunk harcolni!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 094 — Csodabogár
Namost pedig tessékcsak legyőzni a Seahawks-ot. 😉Bazzani
Önző vagy, különben is megborítottuk Nektek a mackókat! 😀
Kérdeztem Pete-et, hogy hogyan látja a végét, de ő azt mondta, hogy szerinte nem mentek rájátszásba! 😛Helmut Zimmer
az még régebben volt. de 2 héttel a vége előtt még nem biztos sem a Lions, sem a Cards, sem a Hawks.

nagy meccs lesz ez is, ha kiütjük a Hawkst, akkor nekik annyi, Lions meg kap egy esélyt.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lehet ő még PB, a nézők szavazata csak 1/3-át teszi ki a véglegesnek, gondolom a másik 2/3-ot kitevő személyek szavazhatnak rá is.szaba
Én ebben nem vagyok biztos...vassadi
Végülis lényegtelen, mert SB-ra megy. 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 605
Lehet ő még PB, a nézők szavazata csak 1/3-át teszi ki a véglegesnek, gondolom a másik 2/3-ot kitevő személyek szavazhatnak rá is.szaba
Én ebben nem vagyok biztos...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aldon ismét ProBowl formát hozottdiverdoc
És nem lehet rá szavazni, csak azért, mert nem kezdő... Nevetséges. Elképesztő a gyerek; ha már újoncként, limitált játékidő mellett így teljesít, szerintem nem kérdés, hogy kezdőként a liga egyik elit pass rusherévé fog előlépni. Gratulálok hozzá, meg a győzelemhez is, sok sikert a PO-ban. 😉vassadi
Lehet ő még PB, a nézők szavazata csak 1/3-át teszi ki a véglegesnek, gondolom a másik 2/3-ot kitevő személyek szavazhatnak rá is.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 605
Aldon ismét ProBowl formát hozottdiverdoc
És nem lehet rá szavazni, csak azért, mert nem kezdő... Nevetséges. Elképesztő a gyerek; ha már újoncként, limitált játékidő mellett így teljesít, szerintem nem kérdés, hogy kezdőként a liga egyik elit pass rusherévé fog előlépni. Gratulálok hozzá, meg a győzelemhez is, sok sikert a PO-ban. 😉
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Smith 1,5 sackre van Javon Kearse rookie sack-rekordjától. Simán meglehet, ha továbbra is ilyen brutál.szaba
a franchise újonc rekordot már meg is döntötte

jó kis meccs volt
semmi rizikó csak a biztosra mentek. A pár hosszabb passzt jó lenne pontosabban kivitelezni mert azok nem mentek.

nem értettem a Cards vereség utáni gyászos hangulatot, meg hogy rápihennek a PO-ra, meg hogy nem lehet meg a no 2 seed kapjátok be a pesszimizmusotokat 😛 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Smith 1,5 sackre van Javon Kearse rookie sack-rekordjától. Simán meglehet, ha továbbra is ilyen brutál.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én csak most néztem meg felvételről. Le vagyok nyűgözve, bár az első driveban, ahogy végigmentek rajtunk az int-ig az megrémísztett. Meg a 2. int előtt is. Sztem Big Bennek nem lett volna szabad játszani, és ez igen nagy előny volt nekünk. Ettől eltekintve le a kalappal a srácok elött, nagyot játszottak.RZ most sem volt csúcs szuper, de alakulgat, 20 y-os FG helyett végre TD-t is láttunk (mondjuk Gore futott TD-je elött a FG bünti sztem nevetséges volt, de ez nem osztott szorzott). Aldon ismét ProBowl formát hozott és Grant is nagy backupja volt Willisnek. Lee puntjai pedig rendre 5y-on belül, elképesztő! Ez a győzelem nagyon kellett az önbizalomhoz (első kör pihi, még így is necces a hóksz elleni meccs miatt).
Nekem ez a meccs egyik legszebb momentuma,ahogy Aldon összecsomagolta BB-t, majd a fambli 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Namost pedig tessékcsak legyőzni a Seahawks-ot. 😉Bazzani
Önző vagy, különben is megborítottuk Nektek a mackókat! 😀
Kérdeztem Pete-et, hogy hogyan látja a végét, de ő azt mondta, hogy szerinte nem mentek rájátszásba! 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szép volt srácok, no nem a világítás 😀 Amúgy Grant szerintem teljesen jól játszott 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Namost pedig tessékcsak legyőzni a Seahawks-ot. 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én csak annyit mondanék, hogy kösz Frisco 😊 És persze gratulálok, lenyűgöző volt 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Grat a 49eseknek! Kemény a D-ió! (Ez de rossz😀)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szerintem nem annyira vészes a helyzet, most van egy kis megtorpanás, viszont mindkét vereségünk idegenben volt. A Ravens jobb, a Cards meg hazai pályán nem feltétlenül esélytelen ellenünk. Be kellett volna húzni a meccset, most nem sikerült. Hoztunk már meglepetésre meccset, meccseket, most is csak 2 pontal kaptunk ki. Még a visszalévő 3 meccs megnyerhető, iszonyat nehezen, de hozható. A Steelers sem villogott nagyon a Browns ellen. Hazai pályán játszunk, PW52 is remélem
visszatér. Messze nincs veszve semmi. Továbbra is tartom, hogy a Wild Card-ot elkerülném, kell az a második hely. Két okból is. 1. a hazai pálya, ha csak WC hely van, az a meccs hazai pálya, de utána idegenbe megyünk a Packershez vagy a Saintshez. Sajna a realitások talaján maradva az bukó. 2. Szerintem a pihenő nem ártana, illetve a második hellyel jönne a hazai pálya, és a Packers elkerülése. Azért nem mindegy, hogy pl a Saints ellen hol játszunk, itthon van esélyünk ellenük. Hazai pályán bárki ellen van esélyünk, még egy jól passzoló csapat ellen is.Alabama Niners
Semmi sincs veszve, ott vagytok a PO-ban!
A meglepetés ereje, kicsit megkopott, a védelem a vezére nélkül kevésbé domináns (-miért várt bárki mást??!)! rövid távon ennyi!
PO-ig tenni kell valamit a trenchekkel mind a két oldalon, de főként az O Lineban, mert a henteslegények dominálni fogják a futójátékot. Bármennyire trükkös is (és JÓ) az O playhívás, ugyanúgy feltételezi a futójáték létezését, mint a legtöbb"hagyományosabb rendszer" esetében. Most a passz alapozza meg a futást, és nem fordítva. 😊 Most akkor tudtok igazán futni, amikor misstackle művészek esnek kellnek, vagy látványosan passzra készül a D. Ennek a rendbetétele viszont nem lehetetlen, ezt a PO 1. körig meg lehet oldani. Az o playhívásba radikálisan belenyúlni nem biztos, hogy megoldás, rejt némi kockázatot.

üdv
HHelmut Zimmer
Erről beszéltem! Ettől jó edző Harb,és persze a stáb tagjai!
Grat a győzelemhez! Tartott a fal tisztességesen!
Remek jó teljesítmény volt.

Emelkedik a nyugat zászlaja!
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
ámulok, bámulok. le vagyok nyűgözve.... 😊 yeeppppeeeee
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 094 — Csodabogár
Patrick Willis 100% hogy nem lép pályára ma ?gravedigger
questionable, de szerintem nem fog játszani.

Staley viszont visszatér a kezdő LT-be

BB is lesz, de gondolom limitáltan fog mozogni.petey
Pedig kellett volna nagyon Willis..na mind 1, nélküle is elég jo a LB sor, de össze kell kapniuk magugat ma estére 😊
Borzasztóan szoritok nektek 😊gravedigger
köszkösz 😊

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sok szerencsét estére, kaparjátok ki nekünk a gesztenyét. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Patrick Willis 100% hogy nem lép pályára ma ?gravedigger
questionable, de szerintem nem fog játszani.

Staley viszont visszatér a kezdő LT-be

BB is lesz, de gondolom limitáltan fog mozogni.petey
Pedig kellett volna nagyon Willis..na mind 1, nélküle is elég jo a LB sor, de össze kell kapniuk magugat ma estére 😊
Borzasztóan szoritok nektek 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 094 — Csodabogár
Patrick Willis 100% hogy nem lép pályára ma ?gravedigger
questionable, de szerintem nem fog játszani.

Staley viszont visszatér a kezdő LT-be

BB is lesz, de gondolom limitáltan fog mozogni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Patrick Willis 100% hogy nem lép pályára ma ?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 094 — Csodabogár
Érdekes karácsony esténk lesz. A Hawks - igaz egy nem 100%-os Chicago ellen - hatalmas D# munkát mutattak... szóval felköthetjük a gatyánkat, ha marad még esélyünk hétfő után (mármint az első körös pihenésre). Szisztematikusan, nagyon erőset fejlődött a Hawks a szezon második felére, örülök, hogy mi már korábban bebiztosítottuk magunkat a PO-ra. Szóval komoly karácsony esti derbire számítok, és most úgy gondolom, a Hawks (a Lions ellenében) komoly eséllyel bír, hogy eléri a PO-t.szaszia
jó a D-jük, valóban. de megverni egy ZS kategóriás csapatot azért nem nagy teljesítmény. nekünk TD-t kell szerezni ellenük, nem FG-okat, ennyi.
ami bukó lehet az a rövid hét. MNF után szombati meccs.

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Érdekes karácsony esténk lesz. A Hawks - igaz egy nem 100%-os Chicago ellen - hatalmas D# munkát mutattak... szóval felköthetjük a gatyánkat, ha marad még esélyünk hétfő után (mármint az első körös pihenésre). Szisztematikusan, nagyon erőset fejlődött a Hawks a szezon második felére, örülök, hogy mi már korábban bebiztosítottuk magunkat a PO-ra. Szóval komoly karácsony esti derbire számítok, és most úgy gondolom, a Hawks (a Lions ellenében) komoly eséllyel bír, hogy eléri a PO-t.