San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 094 — Csodabogár
Grant a backup. jól is játszik, de Willisnél lassabb picit.petey
Ja, mivel Willis mondjuk az NFL talán leggyorsabb LB-je. 😀szaba


😉

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Grant a backup. jól is játszik, de Willisnél lassabb picit.petey
Ja, mivel Willis mondjuk az NFL talán leggyorsabb LB-je. 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 094 — Csodabogár
Grant a backup. jól is játszik, de Willisnél lassabb picit. ha játszott volna a Cards ellen, Fitznek nem lett volna az a nagy elkapása szerintem, Grant kb 3 millivel nem érte el a labdát, mikor visszadropolt fedezni.

érdekes meccs lesz, ha BB játszik, nem lesz 100 a bokája, így egy hit, tackle miatt még inkább rásérülhet, pedig egy harcos a fickó.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szerintem sem kellene Willist eröltetni, nem hiszem, hogy elsődlegesen ez lenne a meccsen a kulcspont, meg mint ahogy már írtam reálisan nézve a divizió kör úgyis elúszott, gyógyulgasson csak a PO első körére!
A Steelersnél is sokan kérdésesek, Harison nem játszik, Polamalu nem edzett, mint ahogy Pouncey sem, meg Big Ben sem 100-as, szóval hiányzók lesznek itt is ott is. Willis helyett sztem Gooden, Grant, vagy Costanzo játszon, remélem Harbaugh nem kockáztat! Úgysem a D# produkciónkon fog múlni ez a meccs!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
PWill úgy néz ki game time decision lesz, lehet nem fog játszani. Staley is limitált agyrázkódás miatt.petey
Boone megoldhatja, Harrison sem lesz a pályán
PWill érdekes kérdés. Ugye MNF meg Steelers meg presztízs, de ugyanakkor PO már megvan és ott ugye nagyobb szükségük lenne rá. Utóbbinál meg ott van még hogy esély van az első körös pihenőre ami jó lenne. Itt szerintem nem lehet okosan dönteni.Fucu
Ha reálisan nézzük, akkor nem fogunk pihenni az első körben.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg hát a helyén kezdő ember is szerez tapasztalatot, mely a rájátszásban egy szerencsétlen Willis lépés után még nagyon jól jöhet.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ha nem 100, inkább pihenjen a PO-ra mintsem rásérüljönpetey
így igaz!
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
ha nem 100, inkább pihenjen a PO-ra mintsem rásérüljönpetey
Igazad van, ha nem teljesen egészséges akkor inkább pihenjen rá PO-ra.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 094 — Csodabogár
ha nem 100, inkább pihenjen a PO-ra mintsem rásérüljön

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
PWill úgy néz ki game time decision lesz, lehet nem fog játszani. Staley is limitált agyrázkódás miatt.petey
Boone megoldhatja, Harrison sem lesz a pályán
PWill érdekes kérdés. Ugye MNF meg Steelers meg presztízs, de ugyanakkor PO már megvan és ott ugye nagyobb szükségük lenne rá. Utóbbinál meg ott van még hogy esély van az első körös pihenőre ami jó lenne. Itt szerintem nem lehet okosan dönteni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Nagyon kell P-Will a védelembe, nélküle félek nem nagyon vannak ott fejben a többiek. Nem az a gond, hogy nem volt meg legutóbb a tackle szám a helyettesétől, de szerintem hiányzott a védelem vezére a pályáról. Tervezem megnézni élőben, úgyhogy azért is jó lenne ha játszana, főleg műtét után valami öröm is érne engem. 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 094 — Csodabogár
ez itt off de egye fene
azért nem minden meccsen van így, de erősen észrevehető, ha a Dallas, Pittsburgh, Green Bay hármas látogat a városba 😊 (ezek jutottak, így hirtelen eszembe, de biztos van még)Fucu
Mit hancúroztok itt? 😀red6t6
nyertek 2 és fél év után, kijöttek a barlangokból 😛

amúgy ennek a 3 csapatnak a szurkolói nagyon jól utaznak mindenhova.

a csapat ma extra munkával készült a RZ szitukra. Delanie Walker szerint a huddle is kissé lassú, amíg felállnak és nem jut elég idő olvasni a védelmet. remélem a Steelers ellen kitombolják magukat a fiúk a RZ-ban 😀

múlt vasárnap a playhívás/personnel rettenet rossz volt. erőltettük a fade-eket Ginnre, a back shoulder passzokat Edwardsnak, miközben egy slant, screen, bootleg nem volt. futás sem. pedig pont itt kéne kreatívnak lenni a kis terület miatt.

PWill úgy néz ki game time decision lesz, lehet nem fog játszani. Staley is limitált agyrázkódás miatt.

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
ez itt off de egye fene
azért nem minden meccsen van így, de erősen észrevehető, ha a Dallas, Pittsburgh, Green Bay hármas látogat a városba 😊 (ezek jutottak, így hirtelen eszembe, de biztos van még)Fucu
Mit hancúroztok itt? 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem vagyok én olyan 😀
nálatok ostobák, nálunk meg eladják a jegyeket az ellenfél szurkolóinak és ezért van hangzavar amikor az offense van pályán 😊Fucu
lehet hogy nem véletlen, hogy megnyitása óta eddig mindig teltház volt a stadionban 😊csongi
ez itt off de egye fene
azért nem minden meccsen van így, de erősen észrevehető, ha a Dallas, Pittsburgh, Green Bay hármas látogat a városba 😊 (ezek jutottak, így hirtelen eszembe, de biztos van még)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
nem vagyok én olyan 😀
nálatok ostobák, nálunk meg eladják a jegyeket az ellenfél szurkolóinak és ezért van hangzavar amikor az offense van pályán 😊Fucu
lehet hogy nem véletlen, hogy megnyitása óta eddig mindig teltház volt a stadionban 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem vagyok én olyan 😀
nálatok ostobák, nálunk meg eladják a jegyeket az ellenfél szurkolóinak és ezért van hangzavar amikor az offense van pályán 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Silence is deadly! Ez jó 😀 Ha a légy zümmögését halljuk akkor tudhatjuk, hogy jó az O#ünk, és Polamaluék ( már ha játszik) megzavarodnak!diverdoc
a gond az hogy a Candlestick közönsége rettenet ostoba. mikor az O van a pályán akkor a leghangosabbak. azért ez a poszter. már többször kint volt a Jumbotronon, hogy "Quiet! Offense at work!"petey
Á dehogy. Csak felkészítik a srácokat az away meccsekre! 😊
Már látom pl. Fucu kommentjét erre vmi hasonló formában "Mit vársz frisco fanok 😛 " vagy vmi hasonló. feladtad a magas labdát 😀 Dehát ha ez van, akkor ez van. Majd Santa Claraban okosabbak lesznek a népek 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Érdemes megnézni a Mikulásainkat! Hihetelenek ezek a srácok. Willis mindig is nagy kedvencem volt, de ez még ha PR fogás, akkor is nagyon jó!

http://www.49ers.com/media-gallery/videos/Linebackers-Visit-Good-Samaritan-Hospital/2fbc98a8-51d6-435c-ae17-2ad94d9ca199

"He is definitely a 49ers fan" mondja a kismama a kb 3 órás fiáról, nagyon jó! 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 094 — Csodabogár
Silence is deadly! Ez jó 😀 Ha a légy zümmögését halljuk akkor tudhatjuk, hogy jó az O#ünk, és Polamaluék ( már ha játszik) megzavarodnak!diverdoc
a gond az hogy a Candlestick közönsége rettenet ostoba. mikor az O van a pályán akkor a leghangosabbak. azért ez a poszter. már többször kint volt a Jumbotronon, hogy "Quiet! Offense at work!"

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 094 — Csodabogár
a 2 Harbaugh tesó megvitatja hogy kellene a Steelerst megverni 😊 persze sok újdonság nem hinném, hogy el fog hangzani, csak jól néz ki.

Nearly a month after beating his little brother, Ravens coach John Harbaugh is joining forces.

On Wednesday, Harbaugh said he'd be sharing Steelers-related information with 49ers coach Jim Harbaugh before San Francisco hosts Pittsburgh on Monday night.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Silence is deadly! Ez jó 😀 Ha a légy zümmögését halljuk akkor tudhatjuk, hogy jó az O#ünk, és Polamaluék ( már ha játszik) megzavarodnak!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 696 — Egyéb témák lakó
Reálisan nézve már elvesztettük. A NO-nek jó a sorsolása, mennek a Vikingshez, és otthon fogadják a Pantherst. Ez szerintem sima kettő W nekik, és egy ki-ki meccset játszanak otthon még a Falconssal. Optimistán ez nekik 2 W de lehet bőven 3. Az életéért küzdő hókszhoz megyünk, a Ravenssal nagyon ki-kin álló Steelers jön hozzánk. Szerintem itt nem igazán nekünk áll a zászló. Rams meccset behúzzuk. És ezzel mi csúszunk a WC körre 😕diverdoc
A Vikes-tól nem kimondottan félek, ez a sec. minden bizonnyal nem lesz ellenfél Breesnek, otthon nem szoktunk kikapni, így jogos a megállapításod. VISZONT add hozzá azt is, ha nyertek a Steelers ellen, és mi kikapunk a Falconstól, akkor érdekes lehet az utolsó héten Payton döntése: játszik egy kemény meccset, vagy inkább pihentet, hiszen itthon játszani a PO-ban, az álmoskönyv szerint jó, és igazából, ha hozzátok kell utazni, az még kellemes nekünk is, nem is azért mert könnyű meccs lenne (nem lenne az), viszont az időjárás azért jobb, mint mondjuk NY-ban, vagy Chicagoban 😊 Szóval a SF #2-t, majd akkor kell temetni, ha most hétfőn kikaptok mi meg nyerünk Karácsonykor. Ha hétfőn nyertek, szerintem ki-ki lesz minden. De simán kikaphatunk a Vikestól is, a Ramst sem gondolta senki ellenfélnek...

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Titkon abban reménykedem, hogy Harbaugh taktikájának része, hogy ilyen bénák vagyunk most. red6t6
Nagy hülyeség lenne, elveszíteni a #2-t. Akár a Super Dome, akár a Lambeau Field lenne, ahova a WC után menni kéne... hát egyik sem egy álom 😊Gyurma Pappa
Reálisan nézve már elvesztettük. A NO-nek jó a sorsolása, mennek a Vikingshez, és otthon fogadják a Pantherst. Ez szerintem sima kettő W nekik, és egy ki-ki meccset játszanak otthon még a Falconssal. Optimistán ez nekik 2 W de lehet bőven 3. Az életéért küzdő hókszhoz megyünk, a Ravenssal nagyon ki-kin álló Steelers jön hozzánk. Szerintem itt nem igazán nekünk áll a zászló. Rams meccset behúzzuk. És ezzel mi csúszunk a WC körre 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 696 — Egyéb témák lakó
Titkon abban reménykedem, hogy Harbaugh taktikájának része, hogy ilyen bénák vagyunk most. red6t6
Nagy hülyeség lenne, elveszíteni a #2-t. Akár a Super Dome, akár a Lambeau Field lenne, ahova a WC után menni kéne... hát egyik sem egy álom 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szerintem nem annyira vészes a helyzet, most van egy kis megtorpanás, viszont mindkét vereségünk idegenben volt. A Ravens jobb, a Cards meg hazai pályán nem feltétlenül esélytelen ellenünk. Be kellett volna húzni a meccset, most nem sikerült. Hoztunk már meglepetésre meccset, meccseket, most is csak 2 pontal kaptunk ki. Még a visszalévő 3 meccs megnyerhető, iszonyat nehezen, de hozható. A Steelers sem villogott nagyon a Browns ellen. Hazai pályán játszunk, PW52 is remélem
visszatér. Messze nincs veszve semmi. Továbbra is tartom, hogy a Wild Card-ot elkerülném, kell az a második hely. Két okból is. 1. a hazai pálya, ha csak WC hely van, az a meccs hazai pálya, de utána idegenbe megyünk a Packershez vagy a Saintshez. Sajna a realitások talaján maradva az bukó. 2. Szerintem a pihenő nem ártana, illetve a második hellyel jönne a hazai pálya, és a Packers elkerülése. Azért nem mindegy, hogy pl a Saints ellen hol játszunk, itthon van esélyünk ellenük. Hazai pályán bárki ellen van esélyünk, még egy jól passzoló csapat ellen is.Alabama Niners
Semmi sincs veszve, ott vagytok a PO-ban!
A meglepetés ereje, kicsit megkopott, a védelem a vezére nélkül kevésbé domináns (-miért várt bárki mást??!)! rövid távon ennyi!
PO-ig tenni kell valamit a trenchekkel mind a két oldalon, de főként az O Lineban, mert a henteslegények dominálni fogják a futójátékot. Bármennyire trükkös is (és JÓ) az O playhívás, ugyanúgy feltételezi a futójáték létezését, mint a legtöbb"hagyományosabb rendszer" esetében. Most a passz alapozza meg a futást, és nem fordítva. 😊 Most akkor tudtok igazán futni, amikor misstackle művészek esnek kellnek, vagy látványosan passzra készül a D. Ennek a rendbetétele viszont nem lehetetlen, ezt a PO 1. körig meg lehet oldani. Az o playhívásba radikálisan belenyúlni nem biztos, hogy megoldás, rejt némi kockázatot.

üdv
H