San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Igen, ez a RZ-ban való bénázás kiakasztó. Szamuráj idejében ez volt Alex erőssége, most meg... nincs önbizalma, de nem tudom, mit kéne még csinálnia bárkinek is, hogy Alexből QB legyen, így nagybetűsen.
És legyen igazam az összeesküvés-elméletemmel, hogy ez csak etetés 😀red6t6
biztos hogy Alex a hibás egyedül? én a playhívást hibáztatom, részben Helmut kérdésére a válasz.

amúgy pont ő vette a hátára a csapatot a 2. félidőben a TD drive alatt is pl, illetve a második RZ trip alatt, amikor ugye Braylon lazán nyomott egy büntit mikor az 1 yardról jöhettünk volna...

kiváló a Hawks D, de öröm volt látni a 2. félidőben ahogy a front 7-jüket szanaszét tolja az OL.
a 2. félidőben a szerencsés punt blokkon kívül gyk. momentumuk nem volt, a D leküldte őket a pályáról minden egyes drive-ban. remélem TJackel képzelik el a jövőt 😛

ami ritka gusztustalan volt az az, hogy úgy jöttek ki hogy verekedni akarnak, csak nem értem mire fel? az a cheap shot Kyle Williamsra egyenesen alattomos volt, pláne Michael Robinsontól(ex 9er ugye)

a félidő után PC-t eléggé outkócsolta Harb.
Grant ismét hatalmasat játszott. Grat neki is és Akersnek is! tetszett amikor Grant odament a 9ers szurkerekhez, azok meg Skittlest dobáltak neki 😂

petey
Ahogy néztem a közvetítést voltunk rendesen a CenturyLink Fielden


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Pít ez a Hsz sértő, bántó!
Karácsonyra való tekintettel nem szedem ízekre!

Outkócs? Miről beszélsz? Saját kezünkben volt a győzelem, most nem jött be!
16-17 nél megsajnáltalak annyira készen voltál! 19-17-nél nálunk volt a labda, 3 időkéréssel. 15 yardot kellett volna mennünk, hogy vége legyen! Elvesztettük a lasztit, ez sajnos benne van! Ez nem outkócs, ez foci!


A mi programunk 2 éves, nem 7, mint a Tietek! A 3 évvel ezelőtti csapatból, 9 játékos maradt, ebből 3 db kezdő.
még szép, hogy a 2. Legjobb rangértékű csapatépítéssel, előbb utőbb valami épül!
😉Helmut Zimmer
csak nyugodtan.
a 2. félidőben PC és csapata remekül megoldotta hogy ne fusson Lynch, hanem TJack oldja meg. ezt köszönte szépen Jim és eleresztette a D-t. erre mit tett PC, hm? mi a sértő? a seahawks.net-en is ezt mondják btw.

mondom, a szerencsés punt blokkon kívül maradtatok volna 10 ponton.
igen, nálatok volt a labda, de szerencsétlen TJ ahány Hawks meccset láttam, egyszer sem tudott GW drive-ot tolni.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Pít ez a Hsz sértő, bántó!
Karácsonyra való tekintettel nem szedem ízekre!

Outkócs? Miről beszélsz? Saját kezünkben volt a győzelem, most nem jött be!
16-17 nél megsajnáltalak annyira készen voltál! 19-17-nél nálunk volt a labda, 3 időkéréssel. 15 yardot kellett volna mennünk, hogy vége legyen! Elvesztettük a lasztit, ez sajnos benne van! Ez nem outkócs, ez foci!


A mi programunk 2 éves, nem 7, mint a Tietek! A 3 évvel ezelőtti csapatból, 9 játékos maradt, ebből 3 db kezdő.
még szép, hogy a 2. Legjobb rangértékű csapatépítéssel, előbb utőbb valami épül!
😉
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Igen, ez a RZ-ban való bénázás kiakasztó. Szamuráj idejében ez volt Alex erőssége, most meg... nincs önbizalma, de nem tudom, mit kéne még csinálnia bárkinek is, hogy Alexből QB legyen, így nagybetűsen.
És legyen igazam az összeesküvés-elméletemmel, hogy ez csak etetés 😀red6t6
biztos hogy Alex a hibás egyedül? én a playhívást hibáztatom, részben Helmut kérdésére a válasz.

amúgy pont ő vette a hátára a csapatot a 2. félidőben a TD drive alatt is pl, illetve a második RZ trip alatt, amikor ugye Braylon lazán nyomott egy büntit mikor az 1 yardról jöhettünk volna...

kiváló a Hawks D, de öröm volt látni a 2. félidőben ahogy a front 7-jüket szanaszét tolja az OL.
a 2. félidőben a szerencsés punt blokkon kívül gyk. momentumuk nem volt, a D leküldte őket a pályáról minden egyes drive-ban. remélem TJackel képzelik el a jövőt 😛

ami ritka gusztustalan volt az az, hogy úgy jöttek ki hogy verekedni akarnak, csak nem értem mire fel? az a cheap shot Kyle Williamsra egyenesen alattomos volt, pláne Michael Robinsontól(ex 9er ugye)

a félidő után PC-t eléggé outkócsolta Harb.
Grant ismét hatalmasat játszott. Grat neki is és Akersnek is! tetszett amikor Grant odament a 9ers szurkerekhez, azok meg Skittlest dobáltak neki 😂


több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Igen, ez a RZ-ban való bénázás kiakasztó. Szamuráj idejében ez volt Alex erőssége, most meg... nincs önbizalma, de nem tudom, mit kéne még csinálnia bárkinek is, hogy Alexből QB legyen, így nagybetűsen.
És legyen igazam az összeesküvés-elméletemmel, hogy ez csak etetés 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most már hozni kell a W-t a teljesen szétesett Rams ellen jövő héten, és készülhetünk egy hazai PO meccsre! Willis is felépül addigra remélem, jövő héten abszolút nem lesz rá szükség. Grant tökéletesen helyettesíti, az utolsó megmozdulása hozta a meccset tegnap.
Hazai pályán szerintem bárki ellen van esélyünk, a Saints ellen is!
Ez az év a rekordok éve: futott TD elleni D, 100y-os futó levédekezése, FG rudosó rekord, még Aldon rookie sack rekordját várom jővő hétre!
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Üdv mooka körünkben, ismét gyarapodtunk. Ráadásul pécsi vagy, úgyhogy szasziával lassan megalakíthatjuk a Pécsi SF Fan Clubotdiverdoc
Én pedig baranyai vagyok, látszik, hogy a mediterrán vidéken élők bírják a Frisco stílust! 😀Alabama Niners
ugye, ugye... 😀

Nem teljesen értettem, mi történt a Hawks-nál, amikor a gólvonalnál a FB állva maradt. Rosszul indítottak? Mindenesetre ott annyira "ment" a Hawks, hogy összetehetjük a kezünket, és megköszönhetjük, hogy eltolták, mert abban a drive-ban nagyon benne volt a TD, és akkor nagyon más lett volna a meccs képe. Az mindenképp érdekes, és az edzői gárda erejét, tudását mutatja, hogy az idei szezonban több meccsünk is volt, ahol a második félidőre jelentősen javult a játékunk. Ennek nagyon örülök.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Üdv mooka körünkben, ismét gyarapodtunk. Ráadásul pécsi vagy, úgyhogy szasziával lassan megalakíthatjuk a Pécsi SF Fan Clubotdiverdoc
Én pedig baranyai vagyok, látszik, hogy a mediterrán vidéken élők bírják a Frisco stílust! 😀
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A RZ O# egész évben kritikán alluli volt. Akersből így tudtunk hőst és csúcstartót csinálni. Mintha ez lenne az elképzelés: 30-40y-ra jussunk el Akers berugja D# a többit megoldja. A Ravens ellen ez nem jött be (ott sztem 30 y-ig sem mentünk), többi csapat ellen igen. Sztem Alexnek ezt súlykolja Jim a fejébe folyamatosan: Ne passzolj, és akkor nem veszted el a lasztit. RZ-ban sajnos leszűkülnek a playhívási lehetőségeink, ennyire vagyunk képesek, itt már futásainkat megtartják, passjáték meg nem jáccik. Ligaelitt D#, ligauccsó RZ O#. (Azért a meccshez kellett, hogy a hókszot mi is Goallineon tartsuk és ne legyen TD)
Amúgy várakozásomon felüli volt és sima L-el kalkuláltam. Szóvalmegvolt a szülinapi ajándék Jim bácsinak.

Üdv mooka körünkben, ismét gyarapodtunk. Ráadásul pécsi vagy, úgyhogy szasziával lassan megalakíthatjuk a Pécsi SF Fan Clubot


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Pít szólt, hogy emlékezzek meg a red zone O ról, ha van kedvetek hozzá, akkor én szívesen, de vitaindítóként!

Szerintetek mi a gond!?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Gratu srácok! Életünk legcsúfabb meccse volt, soha többet ilyet!
Ma egy picit pironkodtam!
Vörös zóna, vörös zöna, vörös zóna!Helmut Zimmer
köszi Helm,

nem kell pironkodni, PC csapata érezte úgy hogy játszani kelll a kemény legényeket.

azt hittem már berosszulok a sok toss playtől, meg power formation/misdirection-től. kb csak a hülye nem tudta volna leolvasni.

nem szoktam bírózni de ez vmi kritikán aluli vezetés volt. DPI után blokkolt punt és persze kaptuk is a TD-t. szerencsére felül tudtunk emelkedni, nem úgy mint a Cards ellen. :/

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Gratu srácok! Életünk legcsúfabb meccse volt, soha többet ilyet!
Ma egy picit pironkodtam!
Vörös zóna, vörös zöna, vörös zóna!
több mint 12 éve
mooka San Francisco 49ers 1 — Die Hard 49ers Fan
Üdv!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Reméljük Willis nélkül is meglesz ma az a 49ers győzelem 😉
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Valaki tud steam linket adni a mai meccshez?he7edik
Itt érdeklődj! Kb. egy óra múlva.
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=425742#p425742catattack
Kötyi


több mint 12 éve
catattack 3 520
Valaki tud steam linket adni a mai meccshez?he7edik
Itt érdeklődj! Kb. egy óra múlva.
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=425742#p425742
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Valaki tud steam linket adni a mai meccshez?


több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kellemes Ünnepeket és 49ers győzelmet Kívánok MINDEN arany-piros szurkolónak!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nem tudjátok hogy az USASPORTFAN-en kivűl lehet még itthon eredete NFL ruházatot kapni?he7edik
szerintem maximum vaterán érdemes még próbálkozni itthon.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Boldog Ünnepeket Mindenkinek! 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Minden niners fannak, békés, áldott Karácsonyt!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
nem tudjátok hogy az USASPORTFAN-en kivűl lehet még itthon eredete NFL ruházatot kapni?


több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Én semmi mást nem kérek karácsonyra, csakhogy nyerjünk holnap...
Boldog Karácsonyt minden 49ers szurkernek!
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
http://www.49ers.com/media-gallery/videos/Happy-Holidays-From-the-49ers/34214268-4823-4e04-9f0a-f029ef0d9ce1
A pulcsikra meg az usankákra érdemes figyelni 😊 , meg Joooooooooooooe Staleyre 😀 😀
"No five yards penalties, happy holidays" 😀 😀
(mondjuk holnap kiváncsi leszek a síri csöndben mennyi büntit szedünk össze?)diverdoc
meglátjuk, Philly, Detroit, Baltimore, Washington mind-mind rettenet hangos hely, de Seattle-t ismerjük azért 😊

Lynch nem megy sehova. minden csapat szurkerei ezt mondják, majd Jacobs, majd Mendenhall, majd LeSean, majd SJax stb stb 😉 próbálkozni lehet. aztán meglátjuk TJax mit tud alakítani. Plusz visszatér Willis is úgy hírlik.

SANTA CLARA – The 49ers on Thursday enjoyed a sight they hadn't experienced since Dec. 3: Patrick Willis, in his uniform and helmet, taking part in practice.The 49ers' star inside linebacker was listed as "limited" on the team's practice participation report, which means there is a possibility he could play in Saturday's game against the Seattle Seahawks.

Read more here: http://www.sacbee.com/2011/12/23/4141512/49ers-notes-patrick-willis-pratices.html#mi_rss=49ers#storylink=cpy

persze Grant is kiválóan játszik a helyén. nem lesz egyszerű szerintem, de ha úgy játszunk mint az MNF-en nagy gond nem lesz. Braylon Edwards is játékra kész.

végül egy jó összefoglaló hétfőről: http://www.youtube.com/watch?v=VnfUeRs2JIY
enjoy!

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sziasztok 😊

Igen 49-ers rajongó vagyok már a kilencvenes évek eleje óta. (rokonok éltek Friscóban)
Akkor még igazán csak a Népsportból lehetett tájékozódni az NFL-ről és az NBA-ról ill. a német DSF-en néztem a Superbowlokat, talán a 94-es utolsó bajnoki címünk volt az első SB amit láttam. ja meg arra is emlékszem amikor a Telesportban bemondták hogy Montana eligazolt a Chief-hez és ez kb. olyan mint amikor valaki a Fradiból eligazol Tatabányára 😀


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=Xg-zLxCNNZ8&feature=share

Aldon Smith - game changer