NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.youtube.com/watch?v=5-Nj7TassIg

😉 😊
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 715
Óriási meccs volt!!! Super Bowlba illő forgatókönyvvel! 😀
csak így tovább!!! innen nincs megállás az SBig 😀 hááát nagggyon kiváncsi vagyok a következő meccsre... NO kipipálva, montamén hogy elhúzzuk a nótájukat 😉 soha rosszabb meccset :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=7YFa2yRu7ZQ&feature=youtu.be

hangerőt neki 😂

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 795 — 258. §
http://www.nytimes.com/2012/01/15/sports/football/49ers-alex-smith-delivers-in-playoffs-after-best-season.html?_r=2&ref=sports

"This did not surprise Dan Mullen, Smith’s quarterback coach at the University of Utah. Mullen is the last position coach to instruct Smith for more than a single season. Think about that. Since Mullen coached Smith in college, Mullen has switched jobs twice. The quarterback coaches Smith has had during his N.F.L. career have switched jobs after every single season..."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egyszerűen nincsenek szavak arra mekkora meccs volt!

Minden csapatrész kitett magáért! A D újfent hihetetlen erőről tett tanubizonyságot, és az O, amikor kellett akoor vitt 2 olyan drivot amit ebben az évezredben még nem láthattunk!
A meccs közepét döcögősnek mondják, viszont nem volt semmi különös, ilyen a MI csapatunk.
Nagyon bíztam a győzelemben, főleg mert a Saint fanok nagyrésze eléggé leszólt minket, hát ez nekik jó oktatólecke volt!
Alex Smith amikor kellett megmutatta van benne potenciál, Vernon Davisről eddig is tudtuk, hogy a legjobb TE-k egyike, most ezt csak megerősítette. Amikor a Saints átvette a vezetést elbizonytalanodtam kicsit, viszont reménykedtem, hogy Smith valami váratlan nagy dolgot csinál. A futott TD-je több volt mint szenzációs! (Egyébként pár éve idegenben a Seattle ellen, hasonló TD-t futott már szintén 20+ yardról, csak ott annyira megették, hogy a jobb oldalon keresték a labdát, mikor már bal oldalon bekocogott vele). Amit Smith-nek felrttak, hogy 20+ vagy 40+-os passzokat nem tod, most csinált 4-et is. Az idény legjobb statisztikáját hozta, amikor a legjobban kellett!
A védelemre külön ki sem térek, mert a szokásos játékosok a szokásos ember feletti teljesítményükkel zúzták szét a Saints álmait!

Csak így tovább!

Ha idegenbe megyünk a Packershez, ott sok esélyünk nincs a papírforma szerint, ellenben, ha a Giants jönne hozzánk, akkor az nyerhető. Holnap reggelre kiderül.

Who's got it better than us? Nobody Honey badgers!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hatalmas gratula! 3. és 7-re egy ekkora QB sneaket hívni ááá
Védelem brutálisan jó volt! Az NFC döntőben találkozunk! 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
booo mi ez a boldogság, majd ha alex négyszer megcsinálja ezt akkor lehet 😛 😊

Remek meccs kerekedett belőle. Úgy tudtam hogy Davisre még fog menni egy két játék (Jenkins nem tudta tartani) és lám 😊
Nekem az Alex futott TD tetszett hatalmas hívás volt és nagyon szép kivitelezés.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
grat! de azért se drukkolok nektek 😛
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 069 — Steelers fan
Gratula a csapatnak!

Félidőben azt hittem bebukjátok, mert abban biztos voltam, hogy nem tudjátok a NO-t 30 alatt tartani, és azt gondoltam, hogy a SF O viszont nem fog 30 fölé menni. De így teljesen jogos a továbbjutás.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
tenksz evribádi 😊

DAT FEAR


több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Grat nektek, írtam tegnap éjjel is, ha kikapunk ma, felszállok a bandwagonra.
btw hasít ez a 2005-ös QB class 😀 😀
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Nagy gratula a csapatnak😊
Valahogy a Saints-nek nem megy az NFC West ellen, tavaly a Hawks, most a 9ers, mi a ket gyozelmunkbol iden az egyiket ellenuk csinaltuk😀

Let's goo West 😊

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Először is gratulálok bevallom némi irígység miatt a Saintnek drukkoltam mondván nehogy már A Smithel messzire jussatok de azért nektek is örülök Akers miatt igy tovább! Azért a durva mindkét csapat 30 pont felett s brutál Dkről beszélunk. Mi lett volna a vége ha ez nincs 100-101 😉
több mint 12 éve
Ferron 72
Who DAT? Nooobody! - The Honey Badger

Állat meccs volt megérte végignézni élőben, kár hogy nem ordíthattam hangosan hajnali fél háromkor otthon big_smile
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Izgalmas és élvezetes meccs volt tipikus PO meccs lett a végére.
Soha nem gondoltam volna,hogy ilyen utolsó drive-ra képes ez a csapat.

Gratula innen már előre a Harbaughbowl-ig!

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Őszintén szólva nem hittem, hogy Alex Smith akár fg távolságba viszi a csapatot. Le a kalappal, abszolút megérdemelten nyertetek.
több mint 12 éve
Rice27 18
Hát ez volt életem legjobb meccse amit láttam. Nem reméltem ilyen védő teljesítményt a csapattól. A legszebb jelent az volt a végén, amikor Davis elkapta és második TD-t és sírva ment harbaugh-hoz, ő meg próbálta nyugtatni.doka
+1
Egyetértek!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy kis zenés összeállítás. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=wIwnm_B2B3gBunda84
Szörnyű ez a zene 😀he7edik
😀 Inkább vicces. 😊
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Hát ez volt életem legjobb meccse amit láttam. Nem reméltem ilyen védő teljesítményt a csapattól. A legszebb jelent az volt a végén, amikor Davis elkapta és második TD-t és sírva ment harbaugh-hoz, ő meg próbálta nyugtatni.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remek meccs volt, szenzációs D# teljesítménnyel, és Smith is odatette magát a végén. Gratula, én is nektek szurkolok most már - kivéve, ha a Ravens jut a döntőbe. 😊

Azért jövőre draftoljatok egy playcallert. 😉 A meccs közepén hosszú ideig elég ergya playeket hívott Harbaugh (vagy akárki is hívja).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Gratulálok! Kemény küzdelem, jó meccs.
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Alex végre törlesztett... 😊 Úgy tűnik, nyomás kell, hogy mutasson valamit. Az eleje és a vége tökéletes, a közepe a szokásos. Nem tudom, ki hívja a playeket, de az a két OPI egymásután????? Ezt csak a vak nem veszi észre, ráadásul a HL előtt közvetlenül...ejj. De nem sírok, mert ez mind elhalványul a végjáték fényében.
Brees, élőszövet a fémvázon, hihetetlen a pali. Amikor fordítottak, kénytelen voltam felvenni a szerencsehozó 9ers polómat a szennyesből! 😊

GO 9ERS!

NOOOOOBODY!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Egy kis zenés összeállítás. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=wIwnm_B2B3gBunda84
Szörnyű ez a zene 😀


több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na most már nyerjetek SBt,hogy hetvenkedhessünk hogy mi a bajnokot vertük el 10 pontos hátrányból fordítva,egy szétvert Romoval 😛 😊 Grat nagyon jó csapatotok van! 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy kis zenés összeállítás. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=wIwnm_B2B3g