San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=fGIwmQsaFbA

kis múltidéző. sajnos a turnoverek megöltek minket :/

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
köszi 😀 egyszer megcsináltatom.

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
szombaton srácom szülinapja leszpetey
Akkor ezzel a tortával kívánok neki bodog szülinapot
diverdoc
nagyon zsííír! ilyet nekem is süss! 😀
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
szombaton srácom szülinapja leszpetey
Akkor ezzel a tortával kívánok neki bodog szülinapot


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A Szentek nagyon jók. Ennyire jó (komplex) csapattal idén nem találkoztunk. Én 3 nagyon fontos dolgot látok ami miatt mi lehetünk az esélyesebbek. 1: A plusz egy hét és az ebből adódó idő a felkészülésre, elemzésekre, és már ott is vagyunk a 2:-nél ami sztem Jimbo. Én nagyon bízom az ő kreativitásában, edzői képességében, és abban, hogy sikerült egy nagyon jó és fanatizált csapategységet (Nóóóóóbádi) összeütni, ezt tartom Nr 3-nak. És ne felejtsük el nem New Orleansban lesz a meccs. Kevés pontot hozó meccset várok (remélek), abból mi jöhetünk ki jobban. Alex elött talán Staleyék jobb produkciót nyújtanak mint szoktak, és akkor Alex hozza a biztosat, és a D#-ünk meg hozza a szokásosat (TO-k) akkor meglehet. Örök pesszimistaként én jelenleg 45% vs 55 %-ban látom az esélyeket, de 100 %-osan szurkolok.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
szombaton srácom szülinapja lesz, nem tudom hogy állunk majd estére, szóval lehet nem tudok menni, pedig jó lenne.petey
hozd őt is, majd mi is meghúzzuk a fülét 😀

a szentek topikjába is bereklámoztam, meg a tegnap éjjeli eredménykövetőbe is, de eddig úgy néz ki, hogy csak én megyek a Sugárba pár haverommal... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
na látom megy a szájkarate 😀

szombaton srácom szülinapja lesz, nem tudom hogy állunk majd estére, szóval lehet nem tudok menni, pedig jó lenne.

5 pont hogy mi miért lehetünk esélyesek
http://49ers.pressdemocrat.com/2012/01/inside-the-49ers/five-reasons-the-niners-have-a-good-chance-to-beat-the-saints/

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
hamár ilyen szépen összejöttünk, itt is bereklámozom a szombati SF vs. NO meccset 😀
leszerveztem egy közös szurkolói nyilvános kivetítős meccsnézést a budapesti Sugár Bowling & Pub-ba!!!
beszéltem Dénessel, a Pub vezetőjével és azt ígérte, hogy 22:00-tól, a Real meccs után átkapcsol nekünk a Sport1re! 😀Cardinalis
basszus, ezt az eredménykövetőbe akartam... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
hamár ilyen szépen összejöttünk, itt is bereklámozom a szombati SF vs. NO meccset 😀
leszerveztem egy közös szurkolói nyilvános kivetítős meccsnézést a budapesti Sugár Bowling & Pub-ba!!!
beszéltem Dénessel, a Pub vezetőjével és azt ígérte, hogy 22:00-tól, a Real meccs után átkapcsol nekünk a Sport1re! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Azért a Saints rush O is messze jobb, mint az átlag O-k, akikkel találkoztatok, a passz meg különösebb magyarázatot nem igényel.

Gyurma Pappa
Azért egy kicsit erős, hogy a Saints rush O messzebb jobb mint az átlag, és nem találkoztunk olyannal.Alabama Niners
Akkor nem egy ligát nézünk. A Saints rush O, konkrétan eredményesebb, mint a SF rush.

Íme

A Saints rush a regular season 6. legtöbb yardját futotta, konkrétan 100 yarddal többet, mint ti, 60-nal kevesebb kísérletből. Az ellenfeleitek átlag futás teljesítménye 107,5 yard volt, a Saints ezzel szemben 132,9 yardot csinált meccsenként. Azt is megnézheted, hogy összesen két csapattal találkoztatok a top 10 rush O-ból, abból az egyik az Eagles volt, a másik a Ravens, de közülük csak a PHI futott több yardot, mint mi. 1:1.

Tehát összegezve: a Saints rush O sokkal jobb, mint az átlag. És nem csak a Lions ellen futottunk 160 yard felett tegnap, de a Falcons is kapott egy laza 164 yardot és a szintén top10es rush D Jags ellen is berámoltunk 177-et.

Ez nem azt jelenti, hogy ellenetek is fogunk, csak arra akartam utalni, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb a Saints O, mint amire a korábbiakban utaltál.

Értem, amit írsz, és tudom hogy nagyon jó a rush D (nem mellékesen nagyon tisztelem is ezt a védelmet, Willis szerintem a valaha NFL-ben játszó egyik legjobb LB), de az nem igaz, hogy a Saints passzolgatni fog végig, ennél sokkal kifinomultabb play calling van nálunk.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azért a Saints rush O is messze jobb, mint az átlag O-k, akikkel találkoztatok, a passz meg különösebb magyarázatot nem igényel.

És minden tisztelet mellett mondom: Alex Smith nem Stafford, és a SF O, nem a Detroit O.

Gyurma Pappa
Azért egy kicsit erős, hogy a Saints rush O messzebb jobb mint az átlag, és nem találkoztunk olyannal.
Azért ne felejtsd el, hogy 35 meccsen keresztül nem futott ellenünk senki 100y-ot! Ez akárhogyis számolom több mint 2 teljes idény. Ezidő alatt remekül futó csapatokat tartottunk ezen szint alatt. Továbbá az első 14 meccsen nem kaptunk futott TD-t sem.
Aligha hiszem, hogy a meccs a Saints futójátékától lenne majd elhiresült.

A passzjáték máskérdés, mert a védelmünknek az a gyengéje. Vick passzolt 400+ -ot ellenünk, viszont ennek ellenére is nyertünk. Amiben viszont toronymagasan vezetjük az NFL-t, és idén majhogynem egy másik dimenziót képviseltünk azok a turnoverek! Ez a mi idei sikerünk titka! 5 INT-et passzolt Smith, ezzel szemben 23-at szereztünk! 5 fumble-t vétettünk, és 15-öt szereztünk! Ez +28, a Packers +24 és a Patriots +17 utána 11 alatt mindenki.

Tegnap a Lions iszonyatos mennyiségű mistackle-t csinált, ebben is a legkevesebbet a mi védelmünk hozta össze.

Alex nem egy passzgép mint Brees ez vitathatatlan, nem egy nagy ász, viszont eléggé hatékony már legalább.

Nem valószínű, hogy a támadósorunk csillogásásval nyerjük meg a meccset, hanem egy kiegyensúlyozott teljes összképpel, ahol mind a támadók mind a védők 100%-ot nyújtanak, ha nem így lesz, akkor....bukta.

Első ránézésre s Saints passzgépezete látszik esélyesnek, ellenben za a játékmodor amit mi játszunk nem hiszem, ghogy fekszik majd nekik. A támadóinknak minél tovább a pályán kell elnni, hogy egyrészt Brees üljön a padon, és a védelmünk is a meccs végéig frissen lendületesen lihegjen Brees nyakába!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elsődleges célpont a Saints volt rájuk nagyobb figyelmet fordítottak a stratégia tervezésében, ezt olvastam tegnap

jó kis meccs lesz külön élmény lesz nézni a Patrick Willis - Jimmy Graham párharcot 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Én abban is bízok, hogy volt +1 extra hét felkészülni, és valószínűleg a Saints-re nagyobb figyelmet fordítottunk már kielemzésben. Szóval remélem, meg is találták már a fiúk a gyenge, támadható pontokat, JH már "megdizájnolta" a váratlan play-einket, amiket már napok óta gyakorolnak, tökéletesítenek a srácok. Szóval előnyben vagyunk 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Alig vártam, hogy leírhassam végre: nagyon érdekes meccsnek ígérkezik. Tapasztalatok az ide évből nehéz levonni, ti a Saintshez hasonló O-val nem igazán találkoztatok. Találkoztok jó pass O-val (Lions, Giants), de azoknál nem igazán volt értékelhető rushing teljesítmény, és fordítva is, találkoztak jó rush O-val, de ott meg értékelhető passing O nem volt. A Saints találkozott top D-vel (Houston), de igazán egy olyan csapat sem volt, aki komolyan vehető ellenállást fejtett volna ki (a Rams elleni vereségből nem lehet nagy következtetéseket levonni). A Titans ellen játszottunk kinti körülmények között, ott sem volt túl fényes az eredmény, de azért le tudtuk hozni a meccset. Szóval egy érdekes matchup lesz.

Szerintem a SF idei teljesítménye kissé overrated (ezt talán Petey írta le korábban, úgyhogy bátran lemerem írni én is 😀), de ettől még úgy gondolom, hogy nem fogunk olyan könnyedén le-föl rohangászni a pályán, mint mondjuk a Lions ellen. Azért a Saints rush O is messze jobb, mint az átlag O-k, akikkel találkoztatok, a passz meg különösebb magyarázatot nem igényel. A Saints D első ránézésre nem tűnik valami fantasztikusnak, de top 10-ban van 3rd down stopok tekintetében, és mint az utolsó pár meccsen elég komolyan lezártuk a futást. És minden tisztelet mellett mondom: Alex Smith nem Stafford, és a SF O, nem a Detroit O.

Úgy gondolom, hogy ez igen komoly meccs lesz, huszonegykét pontos eredménnyel.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Nem a passzjátékot segíti az tény.

De csak nem lesz -30 nálatok 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Arra kíváncsi lennék hogy mennyire zavaró egy csapatnak ha csarnok helyett stadionba kell játszani?he7edik
Rövid válasz: nagyon.Gyurma Pappa
Főleg mondjuk ha a csarnokból kimennek olyan szélsőséges idojárási körülmények közé mondjuk Green Bay-be, -30 c + szél 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Arra kíváncsi lennék hogy mennyire zavaró egy csapatnak ha csarnok helyett stadionba kell játszani?he7edik
Rövid válasz: nagyon.

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Az látszott a Saints-Lions meccsen, hogy egyik oldalnak sincs épkézláb védelme. A Saints most találkozik egy komoly védelemmel, igaz aminek a secondery a gyengébbik fele, viszont ennek ellenére rengeteg INT-et gyűjt. Mindemellett ott van egy komoly pass rush. És ne feledkezzünk meg arról, hogy futni ellenünk szinte lehetetlen, ami könnyen egysíkúvá teheti a szenteket.
Úgy vélem óriási csata lesz, optimistán nézek az összecsapás elé, a védelemben bízva, illetve a Saints ellen lehet passzolgatni, és még futni is. A támadóknak sokat kell a pályán lenni, ezáltal is Breest a padon csücsültetve. Aldon hoz 3 sacket, ebból 2 fumble is lesz, és megvan a győzelem, 12 FG-al 😂 !Alabama Niners
Az biztos hogy 20 pont környékén kell tartani Őket.
Arra kíváncsi lennék hogy mennyire zavaró egy csapatnak ha csarnok helyett stadionba kell játszani?


több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az látszott a Saints-Lions meccsen, hogy egyik oldalnak sincs épkézláb védelme. A Saints most találkozik egy komoly védelemmel, igaz aminek a secondery a gyengébbik fele, viszont ennek ellenére rengeteg INT-et gyűjt. Mindemellett ott van egy komoly pass rush. És ne feledkezzünk meg arról, hogy futni ellenünk szinte lehetetlen, ami könnyen egysíkúvá teheti a szenteket.
Úgy vélem óriási csata lesz, optimistán nézek az összecsapás elé, a védelemben bízva, illetve a Saints ellen lehet passzolgatni, és még futni is. A támadóknak sokat kell a pályán lenni, ezáltal is Breest a padon csücsültetve. Aldon hoz 3 sacket, ebból 2 fumble is lesz, és megvan a győzelem, 12 FG-al 😂 !
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Hááát, nem lesz egyszerű, de tudjuk a választ: NOOOOOBODY! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Gondolom, éjjel mindenki a Lionsnak szurkol!?he7edik
nekem mindegy 😊 bár valóban a Lions "verhetőbb" kategória. de tavaly a Saints is csak vért izzadva tudott nyerni egy FG-al az utolsó másodpercekben. ráadásul Sing volt a HC

szerk: na a Saints jön hozzánk. remek...*gonosz kacaj*

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Gondolom, éjjel mindenki a Lionsnak szurkol!?


több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kicsit rágerjedtem a 14-i meccsünkre és hirtelen felindulásból leszerveztem egy közös szurkolói nyilvános kivetítős meccsnézést a budapesti Sugár Bowling & Pub-ba!!!
beszéltem Dénessel, a Pub vezetőjével és azt ígérte, hogy 22:00-tól, a Real meccs után átkapcsol nekünk a Sport1re!
ki jönne?
én tuti ott leszek a 95-ös SF pulcsimban 😀
lehet, hogy érdemes lenne ezt a bowl.hu címlapján is megreklámozni, úgy rémlik, hogy tavaly is volt már ottan közös meccsnézés... szerintetek?
és kivel lenne érdemes ezügyben konzultálni?Cardinalis
Melyik meccs a miénk?he7edik
a 22:30-as



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
kicsit rágerjedtem a 14-i meccsünkre és hirtelen felindulásból leszerveztem egy közös szurkolói nyilvános kivetítős meccsnézést a budapesti Sugár Bowling & Pub-ba!!!
beszéltem Dénessel, a Pub vezetőjével és azt ígérte, hogy 22:00-tól, a Real meccs után átkapcsol nekünk a Sport1re!
ki jönne?
én tuti ott leszek a 95-ös SF pulcsimban 😀
lehet, hogy érdemes lenne ezt a bowl.hu címlapján is megreklámozni, úgy rémlik, hogy tavaly is volt már ottan közös meccsnézés... szerintetek?
és kivel lenne érdemes ezügyben konzultálni?Cardinalis
Melyik meccs a miénk?


több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Lehet szavazni Aldon idei teljesítményére. Remélem ő lesz a ROY !!!!!!!doka
nem valószínű, hogy ő kapja, de még a DRoY-t semFucu
Attól még reménykedni lehet.