San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
ez nem jó.

nem mehetünk GB-be és MIN-bapetey
Miért nem?red6t6
mert már 2009-10-ben játszottunk velük idegenben. legutóbbi hazai GB ellen 2006-ban volt.

ez szerintem a jó schedule. http://www.johnnyroadtrip.com/schedules/nfl_future_nfcw.htm

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
ez nem jó.

nem mehetünk GB-be és MIN-bapetey
Miért nem?

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Jó meccseink lesznek jövőre.

Otthon
Arizona
St. Louis
Seattle
Chicago
Detroit
Buffalo
Miami
N.Y. Giants

Idegenben
Arizona
St. Louis
Seattle
Green Bay
Minnesota
New England
New York Jets
New Orleansred6t6
ez nem jó.

nem mehetünk GB-be és MIN-ba

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Jó meccseink lesznek jövőre.

Otthon
Arizona
St. Louis
Seattle
Chicago
Detroit
Buffalo
Miami
N.Y. Giants

Idegenben
Arizona
St. Louis
Seattle
Green Bay
Minnesota
New England
New York Jets
New Orleans

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nagy eséllyel Greg Roman, a 49ers OC-ja lesz a Penn State új vezetőedzője
sok nevet bedobtak már korábban, de Roman ma volt interjún Happy Valley-ben, ami nagyon jól sikerültJJ
Nem csak ott tartanak hogy finalista a HC posztra?

amúgy ez az OC poszt mintha el lenne átkozva nálunk. de gondolom Harbs hívja nagy eséllyel a playeket.
meglátjuk. O'Brien kiszállt?petey
"ESPN and USA Today reported Monday that the top candidate is another NFL offensive coordinator, New England's Bill O'Brien, and that the two sides currently are working on terms of a contract. Tennessee Titans head coach Mike Munchak and Green Bay Packers quarterbacks coach Tom Clements also have been reported as candidates for the job."

http://blogs.sacbee.com/49ers/archives/2012/01/report-penn-state-eying-greg-roman-others.htmlPandamaci
Ez régi info. O'Brien ügynöke nagyon udvarias csomagolásban azt nyilatkozta tulajdonképpen, hogy érdekli a tökömet a Penn State. ("O'Brien's agent told the Boston Herald on Sunday evening that any reports of an imminent agreement between O'Brien and Penn State were "off-base" and O'Brien's "dream" is to be an NFL head coach.")

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nagy eséllyel Greg Roman, a 49ers OC-ja lesz a Penn State új vezetőedzője
sok nevet bedobtak már korábban, de Roman ma volt interjún Happy Valley-ben, ami nagyon jól sikerültJJ
Nem csak ott tartanak hogy finalista a HC posztra?

amúgy ez az OC poszt mintha el lenne átkozva nálunk. de gondolom Harbs hívja nagy eséllyel a playeket.
meglátjuk. O'Brien kiszállt?petey
"ESPN and USA Today reported Monday that the top candidate is another NFL offensive coordinator, New England's Bill O'Brien, and that the two sides currently are working on terms of a contract. Tennessee Titans head coach Mike Munchak and Green Bay Packers quarterbacks coach Tom Clements also have been reported as candidates for the job."

http://blogs.sacbee.com/49ers/archives/2012/01/report-penn-state-eying-greg-roman-others.html
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
nagy eséllyel Greg Roman, a 49ers OC-ja lesz a Penn State új vezetőedzője
sok nevet bedobtak már korábban, de Roman ma volt interjún Happy Valley-ben, ami nagyon jól sikerültJJ
Nem csak ott tartanak hogy finalista a HC posztra?

amúgy ez az OC poszt mintha el lenne átkozva nálunk. de gondolom Harbs hívja nagy eséllyel a playeket.
meglátjuk. O'Brien kiszállt?

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
nagy eséllyel Greg Roman, a 49ers OC-ja lesz a Penn State új vezetőedzője
sok nevet bedobtak már korábban, de Roman ma volt interjún Happy Valley-ben, ami nagyon jól sikerült


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
13-3. Hát nem hittem volna! És tényleg végre egy olyan év, amikor végig volt CSAPATOM akiért reálisan szurkolhattam. Nagy respect Harbaughnak. Úgy érzem ez a 13-3 azért picit túlértékelt, és a PO-ban nagyon nehéz dolgunk lesz. Remélem a vasárnapi 4. negyedes összeomlást többet nem látjuk idén. NO O# ellen nagyon nem fog beleférni. Az a lényeg, hogy PO, és MI OTT VAGYUNK, ráadásul a WC körön hátradölve a fotelban élvezkedhetünk.
GO NINERS, GO, GO, GO!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
na, nyögvenyelősen de behúztuk, köszönhetően a 4Q-beli lazaságnak.
ki hitte volna a 13-3-at 😊 de nem véletlen hogy sikerült. nagyon kellett az első körös bye, így tudnak a srácok pihengetni és lesz pár nap extra scouting a leendő ellenfelekből.

részemről, ha ki is zúgunk, egy szép szezont produkáltak nekünk, így már sokat nem veszíthetünk. de viszont ha már PO akkor tegyünk meg minden tőlünk telhetőt hogy minél messzebb jussunk. a feladat kemény, de nem lehetetlen.

go 9ers!petey
Bizony, évek óta nem volt ilyen jó szezonunk. Le a kalappal a csapat és az edzői stáb előtt, végre történt valami. A többi már csak hab a tortán. Most még nagy falatnak tűnik a Saints, de mi biztos nem adjuk olcsón a bőrünket és a Stickben bármi előfordulhat... 😊 GO9ERS!red6t6
Elsödleges cél, hogy mindenki felépüljön a sérülésekből, gondolok itt föként a WR részlegre mivel nem lehet mindig Davis meg Crabtree-nek dobni. Amugy meg nem biztos, hogy a Saints jut tovább. Szivesen megnéznék még egy meccset Schwarz Lions-a ellen.Pandamaci
A Lions ellen csak az NFC döntőben játszhatunk! Én is megnézném!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na, nyögvenyelősen de behúztuk, köszönhetően a 4Q-beli lazaságnak.
ki hitte volna a 13-3-at 😊 de nem véletlen hogy sikerült. nagyon kellett az első körös bye, így tudnak a srácok pihengetni és lesz pár nap extra scouting a leendő ellenfelekből.

részemről, ha ki is zúgunk, egy szép szezont produkáltak nekünk, így már sokat nem veszíthetünk. de viszont ha már PO akkor tegyünk meg minden tőlünk telhetőt hogy minél messzebb jussunk. a feladat kemény, de nem lehetetlen.

go 9ers!petey
Bizony, évek óta nem volt ilyen jó szezonunk. Le a kalappal a csapat és az edzői stáb előtt, végre történt valami. A többi már csak hab a tortán. Most még nagy falatnak tűnik a Saints, de mi biztos nem adjuk olcsón a bőrünket és a Stickben bármi előfordulhat... 😊 GO9ERS!red6t6
Elsödleges cél, hogy mindenki felépüljön a sérülésekből, gondolok itt föként a WR részlegre mivel nem lehet mindig Davis meg Crabtree-nek dobni. Amugy meg nem biztos, hogy a Saints jut tovább. Szivesen megnéznék még egy meccset Schwarz Lions-a ellen.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Boldog Új Évet minden 9ers fan-nak.
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
na, nyögvenyelősen de behúztuk, köszönhetően a 4Q-beli lazaságnak.
ki hitte volna a 13-3-at 😊 de nem véletlen hogy sikerült. nagyon kellett az első körös bye, így tudnak a srácok pihengetni és lesz pár nap extra scouting a leendő ellenfelekből.

részemről, ha ki is zúgunk, egy szép szezont produkáltak nekünk, így már sokat nem veszíthetünk. de viszont ha már PO akkor tegyünk meg minden tőlünk telhetőt hogy minél messzebb jussunk. a feladat kemény, de nem lehetetlen.

go 9ers!petey
Bizony, évek óta nem volt ilyen jó szezonunk. Le a kalappal a csapat és az edzői stáb előtt, végre történt valami. A többi már csak hab a tortán. Most még nagy falatnak tűnik a Saints, de mi biztos nem adjuk olcsón a bőrünket és a Stickben bármi előfordulhat... 😊 GO9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
na, nyögvenyelősen de behúztuk, köszönhetően a 4Q-beli lazaságnak.
ki hitte volna a 13-3-at 😊 de nem véletlen hogy sikerült. nagyon kellett az első körös bye, így tudnak a srácok pihengetni és lesz pár nap extra scouting a leendő ellenfelekből.

részemről, ha ki is zúgunk, egy szép szezont produkáltak nekünk, így már sokat nem veszíthetünk. de viszont ha már PO akkor tegyünk meg minden tőlünk telhetőt hogy minél messzebb jussunk. a feladat kemény, de nem lehetetlen.

go 9ers!

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Megvan a by week a rájátszásban. Utána pedig otthon fogadjuk ellenfelünket.
Aki:
- a Saints, ha megveri a Lionst,
- a Falcons, ha megveri a Giants-et, és a Lions veri a Saintset,
- a Giants, ha megveri a Falconst, és a Lions veri a Saintset

A Lionst semmilyen körülmények között sem kaphatjuk, mert ők a 6. seed.
A 3 lehetséges ellenfél közül otthon bármelyik verhető, persze egyik sem lenne sétagalopp, de a PO kinek egyszerű?

A Giantset már egyszer nagy csatában megvertük, a Saints és a Falcons ellen nem játszottunk idén az alapszakaszban.
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Super Bowldog Új Évet Kívánok! :cool:


több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
BUÉK! Go 9ers!
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Boldog Új Esztendőt minden 49ers szurkolónak!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Nagyon Boldog Új Évet Nektek, egy élmény volt ez az év veletek, folyt. köv 😉

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


Remélem sok-sok örömünk lesz jövőre, örülhetünk sok szép niners sikernek.
Minden Frisco 49ers fannak a lehető legjobbakat BUÉK!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Ez így okés Helm, de tudod ez mindig is WCO marad ha törik ha szakad 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Divernek írom elsősorban!

Nem játszotok WCO-t, és soha nem is fogtok, legfeljebb elemeket vesztek át, mint mindenki!
üdv
HHelmut Zimmer
Nem vagyok akkora szakértő, hogy vitába merjek szállni.Pontosítom a kijelentésemet : Jó fallal és elkapókkal még tökéletesebben fogja végrehajtani a WCO-ből átvett elemeket.(esetleg tudatlanságomat mentegetheti, hogy ez a futunk, rövidet passzolunk játékmenedzselés jelenleg talán a ninersnél a legpregnánsabb, és talán ez hajazz legjobban a klasszikus WCO-ra. De nem vitatkozni akarok, meghajlok tudásod előtt, és erre gondoltam.)
Montana legyalulásához: Rice megjátszható lett volna, és esetleg egy oldalpassz is, és ment volna tovább a drive.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szóval, ha már tavaly nem léptük meg a QB cserét, most sok értelmét nem látom. Nem lesz belőle soha Joe Montana, Steve Young, de jó fallal, jo elkapókkal jövőre a WCO-t még tökéletesebben végre fogja tudni hajtani. diverdoc
Akkor lesztek csak borzasztóan nayg bajban! 😉Helmut Zimmer
ezek a cliffhangerek mindig :rolleyes:

az hogy homály irányító elég túlzás nem? én komolyan nem tudom mit vártok Alextől, attól hogy valaki nem Rodgers/Brees/Manning/Rivers/BB még nyeri a meccseket. ez van, ilyen ennek a csapatnak a stílusa, Stanford sem csinált mást Luckkal, Harbaugh-al. lassan kezd már divat lenni fikázni ezt az offenst/QB-t...eddig az volt a baj hogy szar, most nyeri a meccseket(5 GW drive nem silány csapatok ellen), most meg az a baj hogy nem csinál 300+ yard, 3 TD-s meccseket. mi is a gond tulajdonképpen?

12-3-al állunk és megyünk a PO-ba, wtf?

Papa ezt nem értem: Alex Smith azon kevés irányítók közé tartozik, akinek szüksége van a play bookra az alkarján. ez most rossz vagy jó?
Brady-nek akkor miért van?petey
Divernek írom elsősorban!

Amire én gondoltam az nem ez!
Én a tökéletesen végrehajtott WCO-ra reflekzáltam!

Itt egy részlet egy meccsből, ami része a 9ers történelmének, és bár rettenetes emlék bizonyos szmpontból, más szempontból egyfajta újjászületés, vagy új kezdet!

Ami a meccsen történt az jelen esetben másodlagos, ami utána az a fontos! Ez után a meccs után Mike Holmgren offenzív koordinátor kidobta a West Coast Offence nevű addigra már idejét múlt alapgondolatott, és kidolgozta a korszerű támadó playbookok alapját. Nem véletlen, hogy Montana utáni prodigy az valójában Favre lett, aki teljesen más prototípus, mint Montana volt!

A meccsre visszatérve, ami a XXIII. Superbowlon még működött,
http://www.youtube.com/watch?v=7iNeuKQyRCY&feature=related
az itt már recsegett a következő idényben, és a liga akkori legdinamikusabb védelme ellen összeomlott! Nem fog feltámadni többé, legfeljebb elemeiben, legfeljebb meccsszituációkban!
A horror nem érdekes, de 3:40 körül van egy remek elemzés, ami megmutatja, hogy miért ért itt véget az az evolúció, amelyet WCO-nak hívtok, és miért jött el a vegyes rendszerek időszaka!

http://www.youtube.com/watch?v=FAABWqhNvtg&feature=related

Nem játszotok WCO-t, és soha nem is fogtok, legfeljebb elemeket vesztek át, mint mindenki!
üdv
H
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
... én komolyan nem tudom mit vártok Alextől, attól hogy valaki nem Rodgers/Brees/Manning/Rivers/BB még nyeri a meccseket. ez van, ilyen ennek a csapatnak a stílusa, Stanford sem csinált mást Luckkal, Harbaugh-al. lassan kezd már divat lenni fikázni ezt az offenst/QB-t...eddig az volt a baj hogy szar, most nyeri a meccseket(5 GW drive nem silány csapatok ellen), most meg az a baj hogy nem csinál 300+ yard, 3 TD-s meccseket. mi is a gond tulajdonképpen?petey
Nyugi Petey, nincs gond! 😊 Egyszerűen egy karakteresebb QB-ra vágyom, ha már volt egy Montanánk... Nem utálom Alexet, ugyanúgy a csapat része, mint bárki aki a 49ers sikereiért küzd. De én sem gondolom, hogy jobb lett, vagy hogy jobb lesz valaha is. Ő ennyit tud, és én csak jobbat szeretnék. Azt szeretném, ha a QB nem a csapat része lenne, hanem a vezére, és ezt nem látom Alexben. De hálás vagyok neki azért, hogy eljutottunk idáig, hiszen ebben neki is része van, de nem miatta tartunk ott, ahol tartunk. Érzed a különbséget Te is.
Nem bántom ezentúl Alexet, mert ennyit tud, és ezt tudomásul veszem. Én személy szerint többet vártam tőle, ezért is szidtam, de most már látom, hogy felesleges. Ameddig így is nyerünk, addig nincs baj. 😊
Én egyébként is a secondary-t erősíteném leginkább, utána az O# falat. Davist és Staley-t én továbbra is lassúnak tartom annak ellenére, hogy utóbbit beválogatták a PB keretbe. Ez erős túlzás szerintem 😊 QB fronton meg maradjon Alex, de legyen ott a sarkában Kaep ugrásra készen 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár


az hogy homály irányító elég túlzás nem? én komolyan nem tudom mit vártok Alextől........ lassan kezd már divat lenni fikázni ezt az offenst/QB-t...
12-3-al állunk és megyünk a PO-ba, wtf?
petey
Sztem most kivételesen nem kell védened Alexet, mert tulkép mindenki ( Alabama, szaszia, red6t6, én és az összes vendégünk ezen a topikon)úgy nyilatkozott az eredetileg feltett kérdésre, hogy nem nem hoznánk új QB-t. Peace! 😊 Homálynak sem nevezték (vagy átsiklottam felette).
A divatfikázásról meg annyit, hogy sajnos van alapja (Te magad is többször kifejtetted ezt), kifejezetten a RZ O#-ünk valahol ligauccso közel van.
És igen 12-3, meg PO, úgyhogy örüljünk nagyon, ebben maxi igazságod van 😊diverdoc
igen, a RZ Offense tényleg kritikán aluli, de én abban nem Alexünket blémelem. tavaly az ővé volt a legjobb RZ TD arány. egyértelmű a playhívás. persze vannak olyan QB-k akik jobban NFL ready üzemmódban vannak, de gyanítom nem új év/új OC kombóval nyomnak végig x az n-ediken évet.
egy cikk nektek 😊 http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82586704/article/shanahan-practices-patience-as-redskins-rebuilding-continues?module=HP11_cp

"It's not gonna be any big explosion, he just has to keep getting better 1 percent a day, or even 0.1 percent a day," the offensive coordinator said. "It's understanding the offense better, understanding where people are. You're just tapping into his potential in this system. Put it this way -- Mike Holmgren always said it takes three years in this system to really play it fast."
szóval Holmgren szerint 3 év az ő rendszere, nézzétek meg hol tart Rodgers miután padozott. de ez nem csak a QB hanem WR szinten is igaz. kell a chemistry és a full bizalom. jövőre tolják végig az offseasont és meglátjátok hogy ez az év nem csak "véletlen" volt. nem hittem volna hogy ilyet mondok, de jelenleg a mienk a legjobb QB a divízióban. sajnos 7 évet kellett várni hogy egy hozzáértő jöjjön ide, aki tudja hogy kell felépíteni egy irányítót. persze könnyű azt mondani hogy csak a biztonságos játékot várják tőle, meg ne hibázzon stb. de nem tudom mennyivel jobb lenne egy 400 yard 2 TD 3-4 INT-es meccs, amiből az ellenfél pontokat gyárt. én nem mondom hogy elit/kitűnő QB, nem is kell hogy az legyen. csak szálljunk le a földre egy kicsit a nagy QB imádatokból. 😉 becsüljük meg amink van. bocs, csak gondolom egy SB után is lenne mit találni a csapat ellen hogy miért nem jók 😛

Pappa, no para, így már értem. 😊