Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 13 éve
Pompàs hír: Schneiderrel 2016-ig hosszabbított a csapat! Sööör! 😊MedvepapaEz tényleg jó hír! Amúgy őszintén megmondom, valamiért azt hittem,hogy hosszabbítás nélkül is kb 2016-ig él a szerződése...
Cikk ajanlo: NFL's best defense? Seattle Seahawks, Houston Texans in mixJó kérdés. Statisztikákban a Steelers is ott van, a Rams tényleg kezd összeállni elitté védelem oldalon, aztán persze ott a Texans, de az én szememben ők valahogy nem elit, talán rányomja a bélyegét a képre a csapat chokersége.49ers is ugye az elithez tartozik.
www.nfl.com/news/story/0ap1000000213469/article/nfls-best-defense-texans-seahawks-are-in-the-conversationendorphyn
Ilyen időtájt nem lehet megmondani ki a legjobb. Majd a 14. hét környékén elválik. A lényeg,hogy eddig is elit , ugyanakkor némely szegmensben gyenge (3rd down) egységünk fejlődött vélhetően, de nem a miénk a tudás forrása, szóval a "legjobb védelem" cím szerintem nem bérelhető ki, ugyanakkor remélem,hogy az új DC munkássága sem okoz csalódást. Elvégre idén előzör meg lesz a teljes játékosanyag. Rush,Runstop,DB sor, LB sor...
több mint 13 éve
Pompàs hír: Schneiderrel 2016-ig hosszabbított a csapat! Sööör! 😊
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Cikk ajanlo: NFL's best defense? Seattle Seahawks, Houston Texans in mix-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
visszaigazolt T-Jack, csak szólok, hogy le fogja alázni Wilsont a TC-ben...😛sapkaNe fenyegess! 😊
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 13 éve
visszaigazolt T-Jack, csak szólok, hogy le fogja alázni Wilsont a TC-ben...😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Lehet, de mielőtt a Broncos beszól a Raidersnek, azért előtte meg is verik őket 😀49ers lassan szinte biztosan elviszi a csoport által leginkább ellenszenvesnek tartott csapat díját.toppants egyet mérgesen 😀 mellesleg a Rams-49ers egy olyan rivalry mint a Broncos-Raiders. szóval a nagyoknak lehet. 😀
Miután Habzó szájú Jim újfent szájára vett minket, és a PED ügyet, most a játékosai nem bírnak magukkal, és a Rams lett a célpont: www.nfl.com/news/story/0ap1000000211838/article/chris-long-528-days-since-49ers-beat-st-louis-rams
Chris Long stílusosan válaszolt: Már 528 napja nem vertetek meg minket 😀undisputedly
gondolom Browner meg Sherman is az atomfizikában tett nyilatkozataik miatt olyan népszerűek 😂
offseason.
meg amit Papa mond.petey
több mint 13 éve
49ers lassan szinte biztosan elviszi a csoport által leginkább ellenszenvesnek tartott csapat díját.toppants egyet mérgesen 😀 mellesleg a Rams-49ers egy olyan rivalry mint a Broncos-Raiders. szóval a nagyoknak lehet. 😀
Miután Habzó szájú Jim újfent szájára vett minket, és a PED ügyet, most a játékosai nem bírnak magukkal, és a Rams lett a célpont: www.nfl.com/news/story/0ap1000000211838/article/chris-long-528-days-since-49ers-beat-st-louis-rams
Chris Long stílusosan válaszolt: Már 528 napja nem vertetek meg minket 😀undisputedly
gondolom Browner meg Sherman is az atomfizikában tett nyilatkozataik miatt olyan népszerűek 😂
offseason.
meg amit Papa mond.
több mint 13 éve
Majd a pályán a fiúk eldöntik... 😊
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
49ers lassan szinte biztosan elviszi a csoport által leginkább ellenszenvesnek tartott csapat díját.gyökér ez az ember...
Miután Habzó szájú Jim újfent szájára vett minket, és a PED ügyet, most a játékosai nem bírnak magukkal, és a Rams lett a célpont: www.nfl.com/news/story/0ap1000000211838/article/chris-long-528-days-since-49ers-beat-st-louis-rams
Chris Long stílusosan válaszolt: Már 528 napja nem vertetek meg minket 😀undisputedly
több mint 13 éve
49ers lassan szinte biztosan elviszi a csoport által leginkább ellenszenvesnek tartott csapat díját.Miután Habzó szájú Jim újfent szájára vett minket, és a PED ügyet, most a játékosai nem bírnak magukkal, és a Rams lett a célpont:
Chris Long stílusosan válaszolt: Már 528 napja nem vertetek meg minket 😀
több mint 13 éve
Stimmt. Ahogy az öltözői jelenléte is.Várható volt, miután kitette a Bills.Former Bills QB Tarvaris Jackson expected to sign a one-year deal with Seattle, where he once was Seahawks' captain.Adam SchefterMarioAna
Backupnak több mint jó 😊undisputedly
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Várható volt, miután kitette a Bills.Former Bills QB Tarvaris Jackson expected to sign a one-year deal with Seattle, where he once was Seahawks' captain.Adam SchefterMarioAna
Backupnak több mint jó 😊
több mint 13 éve
MarioAna
1 997
Former Bills QB Tarvaris Jackson expected to sign a one-year deal with Seattle, where he once was Seahawks' captain.Adam Schefter
Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Ilyen távlatból már meg nem mondom neked.Annyira nem követtem itteni munkásságát, de túl magas labda volt 😊Wyattegy élő legendáról van szó 😀
undi, megértem a lelkesedésed, elvégre offseason van, de kivel fogják lezúzni az ellenfél QB-ját? BB-ről elmondtak mindent, az új DC meg azt mond amit akar. szerintem itt lesz egy kis visszalépés idén.
ezeket a fieldgullsról szeded?petey
Ezt használom: www.lockerpulse.com/NFL/Seahawks/
Minden forrásból összeszedik az írásokat, ezeket szoktam végigpörgetni.
A bizakodás annyiban nem csak az "offseason-jelenség",hogy amióta PC idekerült, most először van meg az emberanyag a passrushoz. Emlékszem, első évében talán, olyan csomagokat kellett kitalálni, mint pl a Bandita ( 3 falember-1 LB-7DB akik közül többen blitzelnek), hogy valami kicsiny kis nyomást tudjunk generálni, és zavar legyen az ellenfélnél 😀
Ha igaznak fogadjuk az állítást,hogy a 2 draftol falember, plusz Avril és Bennett érkezése erősített a passrushon és felállásbeli szabadságot adott a stábnak, akkor van ok az örömre 😊
több mint 13 éve
Annyira nem követtem itteni munkásságát, de túl magas labda volt 😊Wyattegy élő legendáról van szó 😀
undi, megértem a lelkesedésed, elvégre offseason van, de kivel fogják lezúzni az ellenfél QB-ját? BB-ről elmondtak mindent, az új DC meg azt mond amit akar. szerintem itt lesz egy kis visszalépés idén.
ezeket a fieldgullsról szeded?
több mint 13 éve
Wyatt te lettél az új "Petey"? 😉én mindig is örülnék ha a hard knocks a seahawks campben forgatna. most nem. igy is túl nagy a hájp a csapat körül. espn pr 1.hely, nfl.comon a szavazok minket hoztak ki SB nyertesnek. nem kéne még az hbo is oda. mindenki fókuszáljon az edzsésre és a feladatáraSzóval jövőre? 😂Wyatt
ha majd gyengébb lesz a csapat, nem lesz PO esélyes, top5 csapat, majd akkor jöhet a hard knocks, de akkor nagyon 😊braxa88
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 13 éve
én mindig is örülnék ha a hard knocks a seahawks campben forgatna. most nem. igy is túl nagy a hájp a csapat körül. espn pr 1.hely, nfl.comon a szavazok minket hoztak ki SB nyertesnek. nem kéne még az hbo is oda. mindenki fókuszáljon az edzsésre és a feladatáraSzóval jövőre? 😂
ha majd gyengébb lesz a csapat, nem lesz PO esélyes, top5 csapat, majd akkor jöhet a hard knocks, de akkor nagyon 😊braxa88

több mint 13 éve
Jó a RR report, de az a baj,hogy többnyire arról szól,hogy Sherm és E.T. hogyan táncol.A védelemhez: BB nem shutdown corner. És ahogy Szila is mondta pl., hogy zónában is láttuk a gyengéit, na most man-to-man ez hatványozottabb lesz. Kicsit félek a váltástól, ugyanakkor várom az előnyeit. A hátrányait meg majd valahogy benyelem, mint azt a békát szokás.Hát azért a Rob Report hogy is mondjam... lehetne több is 😀SeaSzilaHawk
Minek egy olyan csapathoz Hard Knocks, ahol ott van M. Rob.? 😀 Deee tényleg, kösz nem. 😊Medvepapa
Semmit nem mutat az edzésekből, és a stábból.
Ettől függetlenül csak púpnak érezném az HBO stábját.
több mint 13 éve
én mindig is örülnék ha a hard knocks a seahawks campben forgatna. most nem. igy is túl nagy a hájp a csapat körül. espn pr 1.hely, nfl.comon a szavazok minket hoztak ki SB nyertesnek. nem kéne még az hbo is oda. mindenki fókuszáljon az edzsésre és a feladatáraha majd gyengébb lesz a csapat, nem lesz PO esélyes, top5 csapat, majd akkor jöhet a hard knocks, de akkor nagyon 😊
több mint 13 éve
A védelemhez: BB nem shutdown corner. És ahogy Szila is mondta pl., hogy zónában is láttuk a gyengéit, na most man-to-man ez hatványozottabb lesz. Kicsit félek a váltástól, ugyanakkor várom az előnyeit. A hátrányait meg majd valahogy benyelem, mint azt a békát szokás.Hát azért a Rob Report hogy is mondjam... lehetne több is 😀
Minek egy olyan csapathoz Hard Knocks, ahol ott van M. Rob.? 😀 Deee tényleg, kösz nem. 😊Medvepapa
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 13 éve
A védelemhez: BB nem shutdown corner. És ahogy Szila is mondta pl., hogy zónában is láttuk a gyengéit, na most man-to-man ez hatványozottabb lesz. Kicsit félek a váltástól, ugyanakkor várom az előnyeit. A hátrányait meg majd valahogy benyelem, mint azt a békát szokás.Minek egy olyan csapathoz Hard Knocks, ahol ott van M. Rob.? 😀 Deee tényleg, kösz nem. 😊
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
mit gondoltok, jó lett volna-e a Hard Knocks-on szerepelni? Én örültem volna, ha többet láthattam volna a csapatról belső szemszögből, de most hogy jó csapatunk van, lehet hogy jobb, hogy nem hoznak újabb zavaró tényezőket...Jobb nélküle 😊
mit gondoltok?
www.nfl.com/news/story/0ap1000000210096/article/seattle-seahawks-say-no-thanks-to-hard-knocksSeaSzilaHawk
több mint 13 éve
mit gondoltok, jó lett volna-e a Hard Knocks-on szerepelni? Én örültem volna, ha többet láthattam volna a csapatról belső szemszögből, de most hogy jó csapatunk van, lehet hogy jobb, hogy nem hoznak újabb zavaró tényezőket...mit gondoltok?
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”