Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kidobnank a tokeletes cseret egy tetmeccsen meg egy snapet sem lato boom or bust ujoncert? Ha nincs a hatterben palyan kivuli ok, akkor Pc pedagogiabol megbukott.undisputedly
mi?!
azért nem kell Tarvaris mert sokat keres. kezdő QB bére van, ilyen nem maradhat csapatnál a padon.
el kell tradelni, ha nincs vevő cut.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bejött a tipp, T-Jax megy a piacra. garrett27
megy a Cardinalshoz 😉krankovics
Persze persze... az Eagles szemetét már összeszedtük, gondoljátok a tieteket is befogadjuk? Ha ez megvalósulna azt nem hiszem hogy meg lehetne magyarázni a fanoknak.silent7939
melyik QB jobb Tarvarisnál? Kolb v Skelton? 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kidobnank a tokeletes cseret egy tetmeccsen meg egy snapet sem lato boom or bust ujoncert? Ha nincs a hatterben palyan kivuli ok, akkor Pc pedagogiabol megbukott.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bejött a tipp, T-Jax megy a piacra. garrett27
megy a Cardinalshoz 😉krankovics
Persze persze... az Eagles szemetét már összeszedtük, gondoljátok a tieteket is befogadjuk? Ha ez megvalósulna azt nem hiszem hogy meg lehetne magyarázni a fanoknak.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ja, még annyi, hogy sztem az Eaglesnél fog kikötni. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Bejött a tipp, T-Jax megy a piacra. garrett27
megy a Cardinalshoz 😉krankovics
még nem bizots, és miért kapott akkor első csapatos snapeket edzésen? nem túl jó PC ezekkel az elmetrükkkökkel..szopó TJaxnek is, meg a 2 QB-nak.petey
Talán azért, hogy jobb legyen az ára. Ha már csak a fakóval gyakorolna az gyanús lenne. PC elmetrükk? elképzelhető.garrett27
Itt azért Petey-vel értek egyet, most már a csapatnak is jobb lenne ha tisztázódna a helyzet...vagy csapaton belül már tudják a szitut, csak kifelé mást mutatnak? Nem értem. Trade csak akkor lesz sztem, ha valamelyik csapatnak égető szüksége lesz(sérülés, Kolb) rá...valszeg ezért is várnak a cuttal, hátha valaki összeszed valamit még 3 meccs alatt(hülyén hangzik, de ez a valóság). 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Bejött a tipp, T-Jax megy a piacra. garrett27
megy a Cardinalshoz 😉krankovics
még nem bizots, és miért kapott akkor első csapatos snapeket edzésen? nem túl jó PC ezekkel az elmetrükkkökkel..szopó TJaxnek is, meg a 2 QB-nak.petey
Talán azért, hogy jobb legyen az ára. Ha már csak a fakóval gyakorolna az gyanús lenne. PC elmetrükk? elképzelhető.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Bejött a tipp, T-Jax megy a piacra. garrett27
megy a Cardinalshoz 😉krankovics
még nem bizots, és miért kapott akkor első csapatos snapeket edzésen? nem túl jó PC ezekkel az elmetrükkkökkel..szopó TJaxnek is, meg a 2 QB-nak.

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Bejött a tipp, T-Jax megy a piacra. garrett27
megy a Cardinalshoz 😉

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Bejött a tipp, T-Jax megy a piacra.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a Qb race már meghaladta T-Jax képességeit.
Viszont egy A.Smith vs Jackson már egetrázóan szoros, és színvonalas csata lenne 😀undisputedly
Aldon Smith? Hát azt fix 1-re veszem. Jah, Alex..oh 😊 szerintem szívbaj nélkül elfogadtátok volna Flynn helyett mikor kilincselt az offseasonban 😀

Látom lassan kiutáltatod magad innen 😀 Mellesleg Alex hattyúdala véget ért a tavalyi PO-ban 😊

petey
miért, úgy volt hogy ide is jön. csak beszerezték Flynnt.
Hát tudod, ha Kolb vagy Skelton lenne a kezdő én sem tudnék nyugodtan aludni 😊 mellesleg egy 13-3-as szezont összehozni WR-ek nélkül csak véletlen volt. biztos. 😊

egy Hawks szurkoló beszámolója szombatról
 www.seahawks.net/viewtopic.php?
f=2&t=47628&sid=3067e149b992da4a292da7c6b9d2901b

Látom Wilsonról már most jobban megy a hájp kint.
silent7939
Kearly posztjait rendszeresen olvasom, egyike az ertelmes felhasznaloknak, de Ő sem pártatlan. Wilson körül nagy a hype ,mert egy dupla dinamit kaliberű akció hőst látnak benne, és ez alapot ad mindenki kedvenc hobbijának, a spekulációnak. Az,hogy ki mit nyújt egy ilyen edzőmeccsen, nem jelent semmit.petey
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Ez a Qb race már meghaladta T-Jax képességeit.
Viszont egy A.Smith vs Jackson már egetrázóan szoros, és színvonalas csata lenne 😀undisputedly
Aldon Smith? Hát azt fix 1-re veszem. Jah, Alex..oh 😊 szerintem szívbaj nélkül elfogadtátok volna Flynn helyett mikor kilincselt az offseasonban 😀

Látom lassan kiutáltatod magad innen 😀 Mellesleg Alex hattyúdala véget ért a tavalyi PO-ban 😊

petey
miért, úgy volt hogy ide is jön. csak beszerezték Flynnt.
Hát tudod, ha Kolb vagy Skelton lenne a kezdő én sem tudnék nyugodtan aludni 😊 mellesleg egy 13-3-as szezont összehozni WR-ek nélkül csak véletlen volt. biztos. 😊

egy Hawks szurkoló beszámolója szombatról
 www.seahawks.net/viewtopic.php?f=2&t=47628&sid=3067e149b992da4a292da7c6b9d2901b

Látom Wilsonról már most jobban megy a hájp kint.silent7939

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez a Qb race már meghaladta T-Jax képességeit.
Viszont egy A.Smith vs Jackson már egetrázóan szoros, és színvonalas csata lenne 😀undisputedly
Aldon Smith? Hát azt fix 1-re veszem. Jah, Alex..oh 😊 szerintem szívbaj nélkül elfogadtátok volna Flynn helyett mikor kilincselt az offseasonban 😀

Látom lassan kiutáltatod magad innen 😀 Mellesleg Alex hattyúdala véget ért a tavalyi PO-ban 😊

petey
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Ez a Qb race már meghaladta T-Jax képességeit.
Viszont egy A.Smith vs Jackson már egetrázóan szoros, és színvonalas csata lenne 😀undisputedly
Aldon Smith? Hát azt fix 1-re veszem. Jah, Alex..oh 😊 szerintem szívbaj nélkül elfogadtátok volna Flynn helyett mikor kilincselt az offseasonban 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Pete Carroll said today that the Seahawks will stick with the same plan this week that they had vs. the Titans: Flynn will start and play the first half, Wilson will get the 2nd half. Tarvaris Jackson and Josh Portis are 'available' to play.

Na! 😊
Medvepapa
Azt mondta PC, hogy TJacket már ismerik, mert az előző preseasonban meg a teljes idényben tolta, illetve Darrell Bevell-el még régebb óta, szal nem kell bemutatnia mit tud. (Vagy inkább mit nem tud.)krankovics
PC tudja, hogy T-Jax-szel nem lesznek sikeresebbek mint tavaly, ezért hozott 2 QB-t, 4 milliót pedig nem fog adni egy backupnak, nem éri meg majd a rostert. Ez volt a logika, ez is történik majd. Hozzáteszem, azért megnézném RWill-t az első csapattal is még az első meccsig...😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Pete Carroll said today that the Seahawks will stick with the same plan this week that they had vs. the Titans: Flynn will start and play the first half, Wilson will get the 2nd half. Tarvaris Jackson and Josh Portis are 'available' to play.

Na! 😊
Medvepapa
Azt mondta PC, hogy TJacket már ismerik, mert az előző preseasonban meg a teljes idényben tolta, illetve Darrell Bevell-el még régebb óta, szal nem kell bemutatnia mit tud. (Vagy inkább mit nem tud.)

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Pete Carroll said today that the Seahawks will stick with the same plan this week that they had vs. the Titans: Flynn will start and play the first half, Wilson will get the 2nd half. Tarvaris Jackson and Josh Portis are 'available' to play.

Na! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Meccs link:  sport-video.org.ua/americanfootball.html

Elvileg minden meccset felraknak a szezon során, csak maradni kell seedelni! 😀Medvepapa
Már le is szedtem a meccset, meglepően jó minőség. Kicsit variálni kellett az MKV playerrel, de megoldottam. Köszönet a linkért innen is a Titans topicnak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Rice és Baldwin visszatért, Rice ráadásul kékben, fullosan tolhatja az edzést! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
szeretem a jó poénokat, ez nem azpetey
Nem is jó és nem is poén - de ezt idáig csak ketten tudtuk.
(Tényleg pihenned kellett volna nyáron...)

mellesleg a fasz tudja mit kell ide írni hogy ne sérüljenek be egyesek, szegény Fucura is. 😉petey
Most egy pillanatig komolyan - Ugye tudod, hogy ez a Seahawks topic!?

Itt mindig szívesen és testvéri szeretettel látjuk bármelyik csoport-riválisunk rajongóját, pláne ha előző évben a csapatát kellett bámulnunk a PO-ban.

back to foci:
kis idő és Wilson kiszorítja Flynnt meglássátok.petey
És akkor majd együtt örülünk az első SB győzelmünknek.


Ja és braxa88 nem a "faszt" moderálja ki azonnal, hanem a "*****"...

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
én csak annyit szeretnék hozzáfűzni: TJacket game 2 kezdőnek! Wilson jól nyomta a ZS kategória ellen. Flynn Mr. Checkdownpetey
Összefutottam egy konferencián a kezelőorvosoddal és gyógyszerészeddel, ez úgy derült ki, hogy a fogadáson beszélgettünk a fociról és említettem, hogy NFCW, meg minden...
erre a doki megkérdezte:
- Te ismered Petit?
csak a pontosítás végett, én:
- Azt a *****? (láttátok, beírtam, hogy "*****" és rögtön kicsillagozta! braxa88 írás közben moderálsz? Király vagy!)
- Igen, őt! Képzeld utolsó alkalommal írásba kellet neki adnom, hogy "A bowl.hu kommentek száma nem emeli a hímivarsejtek számát!"12
😊 szeretem a jó poénokat, ez nem az 😛 mellesleg szegény farkincások most bajban vannak, mert egy csomó kommentet töröltek mindenkitől a migráció miatt. most állhatok neki szaporítani őket.
mellesleg a fasz tudja mit kell ide írni hogy ne sérüljenek be egyesek, szegény Fucura is. 😉
back to foci:
kis idő és Wilson kiszorítja Flynnt meglássátok.petey
Nélküled unalmasabb lenne! 😊 Amúgy is Te vagy itt az egyetlen T-Jax fan...RESPECT! 😀Medvepapa
Ez a Qb race már meghaladta T-Jax képességeit.
Viszont egy A.Smith vs Jackson már egetrázóan szoros, és színvonalas csata lenne 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Meccs link:  sport-video.org.ua/americanfootball.html

Elvileg minden meccset felraknak a szezon során, csak maradni kell seedelni! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
én csak annyit szeretnék hozzáfűzni: TJacket game 2 kezdőnek! Wilson jól nyomta a ZS kategória ellen. Flynn Mr. Checkdownpetey
Összefutottam egy konferencián a kezelőorvosoddal és gyógyszerészeddel, ez úgy derült ki, hogy a fogadáson beszélgettünk a fociról és említettem, hogy NFCW, meg minden...
erre a doki megkérdezte:
- Te ismered Petit?
csak a pontosítás végett, én:
- Azt a *****? (láttátok, beírtam, hogy "*****" és rögtön kicsillagozta! braxa88 írás közben moderálsz? Király vagy!)
- Igen, őt! Képzeld utolsó alkalommal írásba kellet neki adnom, hogy "A bowl.hu kommentek száma nem emeli a hímivarsejtek számát!"12
😊 szeretem a jó poénokat, ez nem az 😛 mellesleg szegény farkincások most bajban vannak, mert egy csomó kommentet töröltek mindenkitől a migráció miatt. most állhatok neki szaporítani őket.
mellesleg a fasz tudja mit kell ide írni hogy ne sérüljenek be egyesek, szegény Fucura is. 😉
back to foci:
kis idő és Wilson kiszorítja Flynnt meglássátok.petey
Nélküled unalmasabb lenne! 😊 Amúgy is Te vagy itt az egyetlen T-Jax fan...RESPECT! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
én csak annyit szeretnék hozzáfűzni: TJacket game 2 kezdőnek! Wilson jól nyomta a ZS kategória ellen. Flynn Mr. Checkdownpetey
Összefutottam egy konferencián a kezelőorvosoddal és gyógyszerészeddel, ez úgy derült ki, hogy a fogadáson beszélgettünk a fociról és említettem, hogy NFCW, meg minden...
erre a doki megkérdezte:
- Te ismered Petit?
csak a pontosítás végett, én:
- Azt a *****? (láttátok, beírtam, hogy "*****" és rögtön kicsillagozta! braxa88 írás közben moderálsz? Király vagy!)
- Igen, őt! Képzeld utolsó alkalommal írásba kellet neki adnom, hogy "A bowl.hu kommentek száma nem emeli a hímivarsejtek számát!"12
😊 szeretem a jó poénokat, ez nem az 😛 mellesleg szegény farkincások most bajban vannak, mert egy csomó kommentet töröltek mindenkitől a migráció miatt. most állhatok neki szaporítani őket.
mellesleg a fasz tudja mit kell ide írni hogy ne sérüljenek be egyesek, szegény Fucura is. 😉
back to foci:
kis idő és Wilson kiszorítja Flynnt meglássátok.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Akárhogy nézem, nagyon tetszik a szerelésünk! A sisak eszméletlen jóóóó! 😀 A Wilson féle bootleg futott TD meg akkor is szép, ha a Titans reserves ellen ment! 11-ből 9-en a másik oldalon keresték a disznóbőrt! 😀 😀 😀Medvepapa
Hű. Nekem még mindig nem az igazi.Mozgásban látva néha elég aszimmetrikusnak tűnt a szerelés láb része a felsőtesthez képest, de gondolom megszokom egy idő után.undisputedly
Nyaralas utan egy nappal most kezdtem el nezni a meccset egy fel oraja es nekem meg mindig esetlen az egesz design, olyan amator hangulat. Viszont eddig jo a jatekunk, tetszik. 😀endorphyn
Persze szokatlan, de csak idő kérdése. Endorphyn a fantasy nem érdekel? 😀Medvepapa
Ezt azoknak a fickoknak mond, akik meg mindig a Largent fele oldschool mezben vannak a Hawks Nest-ben.. 😊
A Fantasyval csak annyi a bajom, hogy fogalmam sincs az egeszrol. De komolyan, azt se tudom, hogy mirol szol igazabol. Ne rohogj!! 😀endorphyn
Na jó, a Largent féle mezhez persze, sőt a tavalyihoz is, de mondom az idény végére(remélem valamikor február elején 😀) már tetszeni fog! 😀 Ha csak annyi a baj, az nem baj, bármiben szívesen segítünk, PM-ben küldök majd 1-2 cikket is ha érdekel! Any trouble with English? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"