Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
tarvaris Buffalóban!braxa88
Na most fog Helmut infarktust kapni.. 😀endorphyn
határozottan nem akarok beszélni róla!
Wilson nagyon meggyőzően játszot! Hogy így is maradjon kell, hogy folyamtosan javuljon a fal teljesítménye! Helmut Zimmer
Okker, nem kell, jobb az egeszseg.. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
tarvaris Buffalóban!braxa88
Na most fog Helmut infarktust kapni.. 😀endorphyn
határozottan nem akarok beszélni róla!
Wilson nagyon meggyőzően játszot! Hogy így is maradjon kell, hogy folyamtosan javuljon a fal teljesítménye!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
tarvaris Buffalóban!braxa88
Na most fog Helmut infarktust kapni.. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Official. RT @Seahawks Russell Wilson (@DangeRussWilson) will start against the Raiders and will start the first week of the regular season. Wyatt
örülök neki, de jobb lett volna sztem ha flynn kezdi azt beszáll. meglátjuk 😊a.kacsa
Miért is? Mert Flynn már játszott kettő regular season meccset?
Wilson egyszerűen jobb volt a PS-ben. Carroll pedig elveszítené a hitelét a csapat előtt ,ha az "all about the competion" mantrája ellenére nem az játszik aki megnyerte a versenyt.
Nem mellesleg a draft után Medvepapával ketten mondtuk, hogy Wilson bármire képes lehet. 😀😀😀
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Official. RT @Seahawks Russell Wilson (@DangeRussWilson) will start against the Raiders and will start the first week of the regular season. Wyatt
örülök neki, de jobb lett volna sztem ha flynn kezdi azt beszáll. meglátjuk 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Official. RT @Seahawks Russell Wilson (@DangeRussWilson) will start against the Raiders and will start the first week of the regular season.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A GM-etek egy varázsló.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tarvaris Buffalóban!
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
távozott még: TE Cameron Morrah, CB Roy Lewis, OLB Jameson Konz, és DE Pep Levingston.
Konzon kívűl mind érdekesbraxa88
De azt írják azért, mert sérültek. Mondjuk azt hittem Morrah az 53-on bent lesz
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
úgy néz ki TJack Bill lesz

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
távozott még: TE Cameron Morrah, CB Roy Lewis, OLB Jameson Konz, és DE Pep Levingston.
Konzon kívűl mind érdekes
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
lutui is cut. azt hittem a keretet megéli azérta.kacsa
na fasza... akkor barbre rosterre kerül?! nem kénebraxa88
Szerintem Sweezy...nagyon meggyőző volt eddig.Medvepapa
mivan?
sweezy tuti rostertagbraxa88
Hàt ezt mondtam én is. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lutui is cut. azt hittem a keretet megéli azérta.kacsa
na fasza... akkor barbre rosterre kerül?! nem kénebraxa88
Szerintem Sweezy...nagyon meggyőző volt eddig.Medvepapa
mivan?
sweezy tuti rostertag
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
lutui is cut. azt hittem a keretet megéli azérta.kacsa
na fasza... akkor barbre rosterre kerül?! nem kénebraxa88
Szerintem Sweezy...nagyon meggyőző volt eddig.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lutui is cut. azt hittem a keretet megéli azérta.kacsa
na fasza... akkor barbre rosterre kerül?! nem kéne
cut még: RB Tyrell Sutton, OG Deuce Lutui, OT Alex Barron, WR Phil Bates, CB Ron Parker, OT Edawn Coughman, éa CB Donny Lisowski.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
lutui is cut. azt hittem a keretet megéli azért
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amadeus valahol nagyon hangosan sír:
T.O. tweeted this: "I'm no longer a Seahawk. I THANK the organization 4 the opportunity, I'm truly blessed beyond belief. My FAITH is intact & will NOT waiver."
tenorx
Azert az szep tole, hogy legalabb megkoszonte a lehetoseget. Kar, hogy nem sikerult!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Edwards többet nyújtott, nem csoda.
Közben a Hawks official tele lett Wilsonról áradozó cikkekkel. Szerintem Ő kezd az első héten.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
TO cut.
nincs meglepetés. szar volt a 2 pre meccsen
így előre Edwards.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amadeus valahol nagyon hangosan sír:
T.O. tweeted this: "I'm no longer a Seahawk. I THANK the organization 4 the opportunity, I'm truly blessed beyond belief. My FAITH is intact & will NOT waiver."
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
a Chiefsből csak Berry volt fent a kezdő DB-kből alighanem, de ulpi jobban keni.petey
Berry és Stanford Routt (CB).
Valamint kipróbáltak embereket, egy jó first team ellen. Akik határértéken voltak a cut és a roster közt.
90%ban a kezdők játszottak a meccs döntő részében, nem ezen múlt. Jobb volt a Seahawks.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Meglepoen konnyu gyozelem volt, tobbet vartam a Chiefstol. Igazabol mar a fene se tudja ki kezdjen, de mivel Wilson most nyeregben van, talan erdemes neki eselyt adni. Turbinnal kapcsolatban arra leszek kivancsi, hogy egy komolyabb vedelem ellen mit fog tenni, mert most nagyon jokat ment. Viszont a futasunk idonkent bele a falba verzio volt.
Nehez csapatot, elso sorokkal szeretnek latni, hogy vegre kideruljon mi is a valos helyzet!endorphyn
azt hiszem az első 8 hét pont megteszi akkor 😊
a Chiefsből csak Berry volt fent a kezdő DB-kből alighanem, de ulpi jobban keni.petey
Ja ja, nagyjabol erre varok. Eredmenytol fugetlenul nagyon kivancsi vagyok egy igazi megmerettetesre. Elegem van az igeretekbol. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Meglepoen konnyu gyozelem volt, tobbet vartam a Chiefstol. Igazabol mar a fene se tudja ki kezdjen, de mivel Wilson most nyeregben van, talan erdemes neki eselyt adni. Turbinnal kapcsolatban arra leszek kivancsi, hogy egy komolyabb vedelem ellen mit fog tenni, mert most nagyon jokat ment. Viszont a futasunk idonkent bele a falba verzio volt.
Nehez csapatot, elso sorokkal szeretnek latni, hogy vegre kideruljon mi is a valos helyzet!endorphyn
azt hiszem az első 8 hét pont megteszi akkor 😊
a Chiefsből csak Berry volt fent a kezdő DB-kből alighanem, de ulpi jobban keni.

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Meglepoen konnyu gyozelem volt, tobbet vartam a Chiefstol. Igazabol mar a fene se tudja ki kezdjen, de mivel Wilson most nyeregben van, talan erdemes neki eselyt adni. Turbinnal kapcsolatban arra leszek kivancsi, hogy egy komolyabb vedelem ellen mit fog tenni, mert most nagyon jokat ment. Viszont a futasunk idonkent bele a falba verzio volt.
Nehez csapatot, elso sorokkal szeretnek latni, hogy vegre kideruljon mi is a valos helyzet!

-- TIME I'AM! --