Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Fantasyban 10/6 csapat van.  fantasy.nfl.com/league/1027804
Mi legyen kit vonjunk be? 😊krankovics
be lehet szállni?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
csak szólok, h nem nagy hülyeség egy Rodgers, Brady v Brees qb első körbe... qb driven league!SeaSzilaHawk
Ő egy konkrét QBről beszélt.ulpianus
Konkrétan Lindley-ről beszéltem! 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
csak szólok, h nem nagy hülyeség egy Rodgers, Brady v Brees qb első körbe... qb driven league!SeaSzilaHawk
Ő egy konkrét QBről beszélt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Na csatlakoztam...
Elvileg a draftsorrendet is belőttem... van még valami teendőm?silent7939
Az mondjuk pont nem túl jó, sokkal jobb élőbe draftolni hogy lásd kit visznek és ki van még bent, nehogy az automata sorsoljon neked a végén valakit.Hanni
sebaj... lövésem sincs hogy működik ez az egész 😀silent7939
Illetve az élő draft talán a legizgalmasabb része az egésznek és a legszórakoztatóbb, ha teheted ne hagyd ki! Draft stratégiákat, fantasy segítséget meg mindenhol találsz a neten! 😊 Légy üdvözölve! (Mondjuk első körben ne húzd be a kezdő QB-tokat! 😀 )Medvepapa
csak szólok, h nem nagy hülyeség egy Rodgers, Brady v Brees qb első körbe... qb driven league!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na csatlakoztam...
Elvileg a draftsorrendet is belőttem... van még valami teendőm?silent7939
Az mondjuk pont nem túl jó, sokkal jobb élőbe draftolni hogy lásd kit visznek és ki van még bent, nehogy az automata sorsoljon neked a végén valakit.Hanni
sebaj... lövésem sincs hogy működik ez az egész 😀silent7939
Illetve az élő draft talán a legizgalmasabb része az egésznek és a legszórakoztatóbb, ha teheted ne hagyd ki! Draft stratégiákat, fantasy segítséget meg mindenhol találsz a neten! 😊 Légy üdvözölve! (Mondjuk első körben ne húzd be a kezdő QB-tokat! 😀 )Medvepapa
Köszke a jó tanácsot 😊 Talán megfogadom.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Na csatlakoztam...
Elvileg a draftsorrendet is belőttem... van még valami teendőm?silent7939
Az mondjuk pont nem túl jó, sokkal jobb élőbe draftolni hogy lásd kit visznek és ki van még bent, nehogy az automata sorsoljon neked a végén valakit.Hanni
sebaj... lövésem sincs hogy működik ez az egész 😀silent7939
Illetve az élő draft talán a legizgalmasabb része az egésznek és a legszórakoztatóbb, ha teheted ne hagyd ki! Draft stratégiákat, fantasy segítséget meg mindenhol találsz a neten! 😊 Légy üdvözölve! (Mondjuk első körben ne húzd be a kezdő QB-tokat! 😀 )

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na csatlakoztam...
Elvileg a draftsorrendet is belőttem... van még valami teendőm?silent7939
Az mondjuk pont nem túl jó, sokkal jobb élőbe draftolni hogy lásd kit visznek és ki van még bent, nehogy az automata sorsoljon neked a végén valakit.Hanni
sebaj... lövésem sincs hogy működik ez az egész 😀
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na csatlakoztam...
Elvileg a draftsorrendet is belőttem... van még valami teendőm?silent7939
Az mondjuk pont nem túl jó, sokkal jobb élőbe draftolni hogy lásd kit visznek és ki van még bent, nehogy az automata sorsoljon neked a végén valakit.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
szívesen... bár asse tom mi fán terem 😊
hol tehetem meg?silent7939
seahawkshungary.league.fantasy.nfl.com az URL (League Id: 1027804) és seahawkshu a jelszó. Akinek van kedve csatlakozzon!

krankovics
Na csatlakoztam...
Elvileg a draftsorrendet is belőttem... van még valami teendőm?
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
szívesen... bár asse tom mi fán terem 😊
hol tehetem meg?silent7939
seahawkshungary.league.fantasy.nfl.com az URL (League Id: 1027804) és seahawkshu a jelszó. Akinek van kedve csatlakozzon!

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
mint írtuk nem az a gond TO-val sem hogy nagy a pofája, hanem hogy nagy playek mellett sokat dropol, Edwardssal egyetemben. tavaly PS-ben BE nálunk is hasított, aztán lesérült és aztán cutolva lett. plusz mindkettejük néha feladja a meccset is. meg aztán nem garancia hogy túlélik a cutot, nem?
popcorn bekészítve mindenesetre. én bírom TO-t 😊petey
Edwards mellett szavazok, mert jóval fiatalabb.

Amúgy petey, Fucu, silent, és a többi Westes: nyugodtan regisztrálhattok a Fantasy ligába 😊
undisputedly
szívesen... bár asse tom mi fán terem 😊

hol tehetem meg?
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
mint írtuk nem az a gond TO-val sem hogy nagy a pofája, hanem hogy nagy playek mellett sokat dropol, Edwardssal egyetemben. tavaly PS-ben BE nálunk is hasított, aztán lesérült és aztán cutolva lett. plusz mindkettejük néha feladja a meccset is. meg aztán nem garancia hogy túlélik a cutot, nem?
popcorn bekészítve mindenesetre. én bírom TO-t 😊petey
Edwards mellett szavazok, mert jóval fiatalabb.

Amúgy petey, Fucu, silent, és a többi Westes: nyugodtan regisztrálhattok a Fantasy ligába 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
mint írtuk nem az a gond TO-val sem hogy nagy a pofája, hanem hogy nagy playek mellett sokat dropol, Edwardssal egyetemben. tavaly PS-ben BE nálunk is hasított, aztán lesérült és aztán cutolva lett. plusz mindkettejük néha feladja a meccset is. meg aztán nem garancia hogy túlélik a cutot, nem?
popcorn bekészítve mindenesetre. én bírom TO-t 😊

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Tegnap Wilson 2-szer találta meg T.O-t az endzone-ban edzésen, és minden riport arról számol be, h Owens nagyon jó fizikális állapotban van, a képességeit meg nem kell ismertetni...mi lesz itt, ha Edwards és Owens is megragad, Rice, Baldwin, Tate szerintem biztos, akkor olyan lesz a 6. WR aki ST-ben is alkot, Obo v. Butler??? Marad a két "öreg"? 😀Medvepapa
Jó kérdés. Nem lenne rossz, ha maradnának, csakhogy mennyire összeférhetetlenek azt is tudjuk... nem tudom az öltöző megbírná-e mindkettő ökörségeit. Én most azt mondanám, hogy Edwards jobb, mint TO, de TO ugye hozza a mindennapos headline-okat... ezt érdekes lesz követni, hogy hogyan alakul a sorsuk...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Fantasyban 10/6 csapat van.  fantasy.nfl.com/league/1027804
Mi legyen kit vonjunk be? 😊krankovics
Bénázni lehet? Esetleg bepróbálkoznék, ha senkinek sem rontanám a játékát, mivel lila segédfogalmam sincs mit kell csinálni. Meg lehet tanulni menet közben?garrett27

Nagyon könnyen megtanulod, én az 1. évemben 2. lettem 20 csapatbòl. 😉 Gyere gyere!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Fantasyban 10/6 csapat van.  fantasy.nfl.com/league/1027804
Mi legyen kit vonjunk be? 😊krankovics
Bénázni lehet? Esetleg bepróbálkoznék, ha senkinek sem rontanám a játékát, mivel lila segédfogalmam sincs mit kell csinálni. Meg lehet tanulni menet közben?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Fantasyban 10/6 csapat van.  fantasy.nfl.com/league/1027804
Mi legyen kit vonjunk be? 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kidobnank a tokeletes cseret egy tetmeccsen meg egy snapet sem lato boom or bust ujoncert? Ha nincs a hatterben palyan kivuli ok, akkor Pc pedagogiabol megbukott.undisputedly
mi?!
azért nem kell Tarvaris mert sokat keres. kezdő QB bére van, ilyen nem maradhat csapatnál a padon.
el kell tradelni, ha nincs vevő cut.braxa88
Egyetértek. 4 M sok azért, h padozzon, és miért ne ültetnénk le akkor már Wilsont backupnak, szerintem nem nagy rizikó...pláne ha azt akarjuk ugye, hogy fejlődjön, ne vegye el tőle T-Jax a helyet. Hozzáteszem, T-Jax nagyon jó backup, de ezt most szerintem is meg kell lépni! 😊Medvepapa
Elvileg van hely a sapka alatt,tehát nem egy potenciális kontrakt elől viszi el a pénzt. Innentől kezdve egyetlen ember van akit érdekelhetne T-Jax mellett, de őt nem hiszem,hogy ekkora összeg megmozgatna. Én bízom Flynnben, szerintem beválik, és Top15 teljesítményt nyújt majd, de egy Frisco D# + ilyen OL mellett nem lepne meg,ha a szezon felére már nem lenne teljesen egészséges. Egy 7. kör pedig nem oszt nem szoroz, hiszen ott jó esetben húzol valakit aki ST playa lesz. Mondom még egyszer, mindazt annak tudatában,hogy nem kell fukarkodni a sapka miatt.undisputedly
A sapka inkább jövőre szükséges, mert ezt a "spórolt" 4 misit átvihetjük a köv. évre, ahol már kellenek a dolcsik, mert sok magas és garantált összeg van a szerződésekben(Bryant, Clemons, Flynn, stb.), tehát nem idén költenénk azt el...😊Medvepapa
Ebben van ráció, de még mindig nem egyenlő nálam 4M egy bevethető backuppal, akire vélhetően szükség lesz 1-2 negyed erejéig.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kidobnank a tokeletes cseret egy tetmeccsen meg egy snapet sem lato boom or bust ujoncert? Ha nincs a hatterben palyan kivuli ok, akkor Pc pedagogiabol megbukott.undisputedly
mi?!
azért nem kell Tarvaris mert sokat keres. kezdő QB bére van, ilyen nem maradhat csapatnál a padon.
el kell tradelni, ha nincs vevő cut.braxa88
Egyetértek. 4 M sok azért, h padozzon, és miért ne ültetnénk le akkor már Wilsont backupnak, szerintem nem nagy rizikó...pláne ha azt akarjuk ugye, hogy fejlődjön, ne vegye el tőle T-Jax a helyet. Hozzáteszem, T-Jax nagyon jó backup, de ezt most szerintem is meg kell lépni! 😊Medvepapa
Elvileg van hely a sapka alatt,tehát nem egy potenciális kontrakt elől viszi el a pénzt. Innentől kezdve egyetlen ember van akit érdekelhetne T-Jax mellett, de őt nem hiszem,hogy ekkora összeg megmozgatna. Én bízom Flynnben, szerintem beválik, és Top15 teljesítményt nyújt majd, de egy Frisco D# + ilyen OL mellett nem lepne meg,ha a szezon felére már nem lenne teljesen egészséges. Egy 7. kör pedig nem oszt nem szoroz, hiszen ott jó esetben húzol valakit aki ST playa lesz. Mondom még egyszer, mindazt annak tudatában,hogy nem kell fukarkodni a sapka miatt.undisputedly
A sapka inkább jövőre szükséges, mert ezt a "spórolt" 4 misit átvihetjük a köv. évre, ahol már kellenek a dolcsik, mert sok magas és garantált összeg van a szerződésekben(Bryant, Clemons, Flynn, stb.), tehát nem idén költenénk azt el...😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kidobnank a tokeletes cseret egy tetmeccsen meg egy snapet sem lato boom or bust ujoncert? Ha nincs a hatterben palyan kivuli ok, akkor Pc pedagogiabol megbukott.undisputedly
mi?!
azért nem kell Tarvaris mert sokat keres. kezdő QB bére van, ilyen nem maradhat csapatnál a padon.
el kell tradelni, ha nincs vevő cut.braxa88
Egyetértek. 4 M sok azért, h padozzon, és miért ne ültetnénk le akkor már Wilsont backupnak, szerintem nem nagy rizikó...pláne ha azt akarjuk ugye, hogy fejlődjön, ne vegye el tőle T-Jax a helyet. Hozzáteszem, T-Jax nagyon jó backup, de ezt most szerintem is meg kell lépni! 😊Medvepapa
Elvileg van hely a sapka alatt,tehát nem egy potenciális kontrakt elől viszi el a pénzt. Innentől kezdve egyetlen ember van akit érdekelhetne T-Jax mellett, de őt nem hiszem,hogy ekkora összeg megmozgatna. Én bízom Flynnben, szerintem beválik, és Top15 teljesítményt nyújt majd, de egy Frisco D# + ilyen OL mellett nem lepne meg,ha a szezon felére már nem lenne teljesen egészséges. Egy 7. kör pedig nem oszt nem szoroz, hiszen ott jó esetben húzol valakit aki ST playa lesz. Mondom még egyszer, mindazt annak tudatában,hogy nem kell fukarkodni a sapka miatt.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Tegnap Wilson 2-szer találta meg T.O-t az endzone-ban edzésen, és minden riport arról számol be, h Owens nagyon jó fizikális állapotban van, a képességeit meg nem kell ismertetni...mi lesz itt, ha Edwards és Owens is megragad, Rice, Baldwin, Tate szerintem biztos, akkor olyan lesz a 6. WR aki ST-ben is alkot, Obo v. Butler??? Marad a két "öreg"? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bejött a tipp, T-Jax megy a piacra. garrett27
megy a Cardinalshoz 😉krankovics
Persze persze... az Eagles szemetét már összeszedtük, gondoljátok a tieteket is befogadjuk? Ha ez megvalósulna azt nem hiszem hogy meg lehetne magyarázni a fanoknak.silent7939
melyik QB jobb Tarvarisnál? Kolb v Skelton? 😀braxa88
mind a kettő.
Nem lesz Cards QB T-Jax és pont.Fucu
Lájkolom 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bejött a tipp, T-Jax megy a piacra. garrett27
megy a Cardinalshoz 😉krankovics
Persze persze... az Eagles szemetét már összeszedtük, gondoljátok a tieteket is befogadjuk? Ha ez megvalósulna azt nem hiszem hogy meg lehetne magyarázni a fanoknak.silent7939
melyik QB jobb Tarvarisnál? Kolb v Skelton? 😀braxa88
mind a kettő.
Nem lesz Cards QB T-Jax és pont.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kidobnank a tokeletes cseret egy tetmeccsen meg egy snapet sem lato boom or bust ujoncert? Ha nincs a hatterben palyan kivuli ok, akkor Pc pedagogiabol megbukott.undisputedly
mi?!
azért nem kell Tarvaris mert sokat keres. kezdő QB bére van, ilyen nem maradhat csapatnál a padon.
el kell tradelni, ha nincs vevő cut.braxa88
Egyetértek. 4 M sok azért, h padozzon, és miért ne ültetnénk le akkor már Wilsont backupnak, szerintem nem nagy rizikó...pláne ha azt akarjuk ugye, hogy fejlődjön, ne vegye el tőle T-Jax a helyet. Hozzáteszem, T-Jax nagyon jó backup, de ezt most szerintem is meg kell lépni! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bejött a tipp, T-Jax megy a piacra. garrett27
megy a Cardinalshoz 😉krankovics
Persze persze... az Eagles szemetét már összeszedtük, gondoljátok a tieteket is befogadjuk? Ha ez megvalósulna azt nem hiszem hogy meg lehetne magyarázni a fanoknak.silent7939
melyik QB jobb Tarvarisnál? Kolb v Skelton? 😀braxa88
Szerintem egyik sem jobb mint a másik de az is lehet hogy mindkettő. Ugyan abba a szarba meg minek is belelépni? Nézzük meg T-Jax produkcióját éles körülmények között... mennyivel nyújtana többet a falunk mögött mint Skelton? Szerintem semmivel. Ilyen fal mögött mint a Cardsban van fel lenne adva a lecke bármelyik irányítónak. Az a baj hogy mindenki tőlük (QB) várja a megváltást, de valljuk be őszintén egy olyan fal mögött ami egy minimális nyomás hatására összeroppan nem sok jóra számíthat. Tehát mindaddig amíg nem láttuk a Cards fal mögött nem mondanám hogy jobb vagy rosszabb de minőségi változást biztosan nem jelentene.

Kicsit kontrasztos hogy hirtelen milyen jó lenne nekünk Tarvaris mikor a szezonban folyamatosan savaztátok 😊😊😊

Persze megértem hogy ha a csoport riválisnál rontaná a levegőt az sokkal megnyugtatóbb volna számotokra 😀

Különben meg első héten kiderül... bár megjegyzem a kis tipplistámban sima Hox győzelemre vettem a meccset... de ezt nem mondjátok el senkinek mert meglincselnek a kis társaim 😀