Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ruud a Saintsnél.undisputedly
Gyorsan elpasszolták, de nem meglepetés, mert valaki korábban már azt jósolta, hogy rosteren se lesz. Most már szurkolhatunk, hogy Wagner tényleg beváljon.garrett27
Biztosan jól mozog ha megkockáztatták a Ruud cserét.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ruud a Saintsnél.undisputedly
Gyorsan elpasszolták, de nem meglepetés, mert valaki korábban már azt jósolta, hogy rosteren se lesz. Most már szurkolhatunk, hogy Wagner tényleg beváljon.garrett27
Számomra ez abból a szempontból érdekes,hogy egyelőre nem tudni "éles" helyzetben hogyan irányít majd Wagner. A skilljei meg vannak, fizkálisan is rendben van, de ott középen ennél többről van szó 😊
Én bízok benne, viszont sajnálom,hogy Ruud elment,mert veterán minimumért jó lett volna a csere sorba.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ruud a Saintsnél.undisputedly
Gyorsan elpasszolták, de nem meglepetés, mert valaki korábban már azt jósolta, hogy rosteren se lesz. Most már szurkolhatunk, hogy Wagner tényleg beváljon.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ruud a Saintsnél.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Köszi Medvepapa, bejutottam a ligába!garrett27
Örülök, Isten hozott! 😊Medvepapa
Megtelt a liga.
Innentől kezdve akkor a kommunikáció menjen az ottani fórumon. undisputedly
OK! Írtam is ott. 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Köszi Medvepapa, bejutottam a ligába!garrett27
Örülök, Isten hozott! 😊Medvepapa
Megtelt a liga.
Innentől kezdve akkor a kommunikáció menjen az ottani fórumon.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Köszi Medvepapa, bejutottam a ligába!garrett27
Örülök, Isten hozott! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Köszi Medvepapa, bejutottam a ligába!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Összességében nem rossz, de mindez csak arra jó, h legyen miről beszélni, az 1. héten kell nyerni a Cards ellen! 😊Medvepapa
nyerni is fogtok szerintem. a védelmetek még mindig állat. csak a passrush és az LB sor sántít kissé, viszont a mostani Cards O ellen ezzel hozni lehet.petey
Jaja, ha jövőhéten kezdődne a season, bevallom csalódott lennék ha nem mi nyernénk a jelenlegi erőviszonyok alapján...és szvsz a jelenlegi Cards D ellen is 20 pont felett kellene termelnünk, főleg a futójátékunkkal. 😊Medvepapa
örülök, hogy nem láttad a Raiders elleni meccset 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Összességében nem rossz, de mindez csak arra jó, h legyen miről beszélni, az 1. héten kell nyerni a Cards ellen! 😊Medvepapa
nyerni is fogtok szerintem. a védelmetek még mindig állat. csak a passrush és az LB sor sántít kissé, viszont a mostani Cards O ellen ezzel hozni lehet.petey
Jaja, ha jövőhéten kezdődne a season, bevallom csalódott lennék ha nem mi nyernénk a jelenlegi erőviszonyok alapján...és szvsz a jelenlegi Cards D ellen is 20 pont felett kellene termelnünk, főleg a futójátékunkkal. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Összességében nem rossz, de mindez csak arra jó, h legyen miről beszélni, az 1. héten kell nyerni a Cards ellen! 😊Medvepapa
nyerni is fogtok szerintem. a védelmetek még mindig állat. csak a passrush és az LB sor sántít kissé, viszont a mostani Cards O ellen ezzel hozni lehet.

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Fantasyban még van két kiadó hely. Valaki?
Akik már csatlakoztak: Draft mikor lenne jó? / Most aug. 25-re van állítva este 10-re. /

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A meccsről: Az O-linet féltettem picit, végülis nem volt vészes, de sok ideje nem volt a QB-knak, az Okung-Dumervil meccs változatos és jó volt! 😊 Flynn nem volt rossz, Rice, Baldwin, Miller nélkül ill. T.O.-val, de minek...a nagy szavaknál és ennél több kell ha roster helyet akar...
Wilson nagyon jó volt, de megint csak nagyon gyenge Denver cserék ellen, következtetni nem lehet, jó lenne látni egyszer a kezdők ellen...

A védelem elég stabil volt, főleg futás ellen, és PM-nek is gyakran sietve kellett dobnia= 2 INT. Azért sok dobásnál megmutatta a zsenialitását is...Jeron Johnson remekül szállt be, lehet rá számítani.

Összességében nem rossz, de mindez csak arra jó, h legyen miről beszélni, az 1. héten kell nyerni a Cards ellen! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.seahawks.com/videos-photos/videos/Game-Highlights-Seahawks-at-Broncos/5d4187d7-9d90-4669-9d1b-19525298246f

Összefoglaló a Denver elleni meccsről. T.O.-nak nem sikerült elkapni egy igencsak szép labdát.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Édes Istenem, nem lehetek ekkora balbekk! felmentem a megadott Seahawks Hungary fantasy linkre, de nem jövök rá hova a viharba kellene kattintanom a csatlakozásért. Most már idegesít a dolog, tudna valaki egy kis gyógysegítséget adni? Bocs az értetlenkedésért!garrett27
seahawkshungary.league.fantasy.nfl.com
Ezt másold be a böngésződ címsávjába és jó lesz! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
oké közben sikerült. beírtam ezt a linket: seahawkshungary.league.fantasy.nfl.com és így már sikerült.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
La Canfora tweet:
Seahawks will intensify talks on Tarvaris Jackson trade this week. Green Bay a possibility. Won't be seeking big compensation and Some point to Jackson's salary as a obstacle to a trade, I hear he may work with team to facilitate a trade. Full story ahead @CBSSports.com


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Édes Istenem, nem lehetek ekkora balbekk! felmentem a megadott Seahawks Hungary fantasy linkre, de nem jövök rá hova a viharba kellene kattintanom a csatlakozásért. Most már idegesít a dolog, tudna valaki egy kis gyógysegítséget adni? Bocs az értetlenkedésért!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó ötlet ez a Seahawks fantasy, csak nekem lövésem sincs hozzá, úgyhogy ebből most kimaradok. 😊Sebii
Nekem sincs egyelőre. Majd elolvasok pár cikket a draft előtt. Jó mókának ígérkezik. Szerintem csatlakozz.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
csak szólok, h nem nagy hülyeség egy Rodgers, Brady v Brees qb első körbe... qb driven league!SeaSzilaHawk
Ő egy konkrét QBről beszélt.ulpianus
Gondoltam, h a csapatunk alatt nem az általam felsoroltakra gondol 😀 csak megjegyeztem, h már egyáltalán nem szokatlan ha qb megy el első körbe... pár éve ez elképzelhetetlen volt, de gondolom fölöslegesen mondom, te úgy is tudod...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Fantasyban 10/6 csapat van.  fantasy.nfl.com/league/1027804
Mi legyen kit vonjunk be? 😊krankovics
be lehet szállni?mascherano
Persze, van még hely. 😊Medvepapa
és hogy lehet beszállni?mascherano
A fenti linkre katt, majd a jelszò: seahawkshu

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fantasyban 10/6 csapat van.  fantasy.nfl.com/league/1027804
Mi legyen kit vonjunk be? 😊krankovics
be lehet szállni?mascherano
Persze, van még hely. 😊Medvepapa
és hogy lehet beszállni?mascherano
mondjuk ha visszaolvasol picit megtalálod a választ a kérdésedre



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Fantasyban 10/6 csapat van.  fantasy.nfl.com/league/1027804
Mi legyen kit vonjunk be? 😊krankovics
be lehet szállni?mascherano
Persze, van még hely. 😊Medvepapa
és hogy lehet beszállni?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Jó ötlet ez a Seahawks fantasy, csak nekem lövésem sincs hozzá, úgyhogy ebből most kimaradok. 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Fantasyban 10/6 csapat van.  fantasy.nfl.com/league/1027804
Mi legyen kit vonjunk be? 😊krankovics
be lehet szállni?mascherano
Persze, van még hely. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"