Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A lényeg, hogy győztünk!!! Hogy fog beférni a csapatba T-Jax? Ez a Wilson gyerek lesz a veszte!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem is jöhetne lassabban a Week1 😊
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most elbizonytalanodtam. Nem hajnali 1-kor kezdődik a meccs? PM 7.00 az seattle-i idő, ami ha jól tudom -6 óra. Az NFL.com szerinti PM 10.00 az New York-i idő, ami -3 óra. Szóljatok már, ha nem így van, nehogy lemaradjak!garrett27
hajnali 4-kor lesz. Seattle a nyugati part ami -9petey
Pedig tudhattam volna, annyit éjszakáztam a hülye időzónák miatt. Basszus hosszú éjszaka lesz! (Vagy nagyon rövid) Köszi a gyors infót!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Most elbizonytalanodtam. Nem hajnali 1-kor kezdődik a meccs? PM 7.00 az seattle-i idő, ami ha jól tudom -6 óra. Az NFL.com szerinti PM 10.00 az New York-i idő, ami -3 óra. Szóljatok már, ha nem így van, nehogy lemaradjak!garrett27
hajnali 4-kor lesz. Seattle a nyugati part ami -9

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most elbizonytalanodtam. Nem hajnali 1-kor kezdődik a meccs? PM 7.00 az seattle-i idő, ami ha jól tudom -6 óra. Az NFL.com szerinti PM 10.00 az New York-i idő, ami -3 óra. Szóljatok már, ha nem így van, nehogy lemaradjak!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
a fantasyt midnenképpen itt kell megvitatni?!braxa88
nem 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a fantasyt midnenképpen itt kell megvitatni?!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A meccs akkor magyar idő szerint vasárnap hajnali 4 óra? 😀 Ki nézi élőben? 😀Medvepapa
muszáj lesz 😀
am én csatlakoztam a fantasy league-hez... keressek még emberkéket, vagy nem muszáj és tuti megtelik.SeaSzilaHawk
szerintem várjunk még, hátha megtellik, aztán ha nem, bevonhatjuk Petey-t! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
A meccs akkor magyar idő szerint vasárnap hajnali 4 óra? 😀 Ki nézi élőben? 😀Medvepapa
muszáj lesz 😀
am én csatlakoztam a fantasy league-hez... keressek még emberkéket, vagy nem muszáj és tuti megtelik.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
A meccs akkor magyar idő szerint vasárnap hajnali 4 óra? 😀 Ki nézi élőben? 😀Medvepapa
gondoltam nézem T.O. miatt de így nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A meccs akkor magyar idő szerint vasárnap hajnali 4 óra? 😀 Ki nézi élőben? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
seahawkshungary.league.fantasy.nfl.com az URL (League Id: 1027804) és seahawkshu a jelszó. Akinek van kedve csatlakozzon!krankovics
Nah szedjük össze!! Kevesen nincs túl sok értelme játszani. Draftot mikorra állítottad?Hanni
Amint gép mellett leszek én jövök! 😊Medvepapa
Hárman már vagyunk, többiek? Draftot módosítjuk majd, ha megvan a liga.
Live Draft: Your draft is on Saturday, Aug 25, 2012 at 10:00pm CEST.

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
seahawkshungary.league.fantasy.nfl.com az URL (League Id: 1027804) és seahawkshu a jelszó. Akinek van kedve csatlakozzon!krankovics
Nah szedjük össze!! Kevesen nincs túl sok értelme játszani. Draftot mikorra állítottad?Hanni
Amint gép mellett leszek én jövök! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
seahawkshungary.league.fantasy.nfl.com az URL (League Id: 1027804) és seahawkshu a jelszó. Akinek van kedve csatlakozzon!krankovics
Nah szedjük össze!! Kevesen nincs túl sok értelme játszani. Draftot mikorra állítottad?
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Srácok akkor lesz valami ebből a seahawksos fantasy cucliból?Hanni
Én még mindig szeretném, de sajnos nem sok jelentkező volt, asszem csak Te! De ha van rá igény, szívesen megcsinálom, vagy akár más is, ha nagyon akarja! 😀
Medvepapa
Egy topicon belüli játékban szívesen benne lennék,de nem igazán ismerem a szabályokat. Ha lenne olyan megoldás amihez nem kellene órákat bogarászni a statisztikákat, akkor szinte biztosan játszom.undisputedly
indítok egy külön ligát, hátha összejön. 😊 krankovics
seahawkshungary.league.fantasy.nfl.com az URL (League Id: 1027804) és seahawkshu a jelszó. Akinek van kedve csatlakozzon!

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Srácok akkor lesz valami ebből a seahawksos fantasy cucliból?Hanni
Én még mindig szeretném, de sajnos nem sok jelentkező volt, asszem csak Te! De ha van rá igény, szívesen megcsinálom, vagy akár más is, ha nagyon akarja! 😀
Medvepapa
Egy topicon belüli játékban szívesen benne lennék,de nem igazán ismerem a szabályokat. Ha lenne olyan megoldás amihez nem kellene órákat bogarászni a statisztikákat, akkor szinte biztosan játszom.undisputedly
indítok egy külön ligát, hátha összejön. 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857


mozgásán sem látszik a kihagyás, sem a kora.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
😊
Fucu
A sztori annak aki nem ismeri:
Van egy tradíció, ami szerint az új játékosokat megvicceli a csapat. PC a csapatmegbeszélésen kihívta T.O.-t ,hogy ossza meg a "történetetét", nyissa ki a szívét blablabla. Viszont amint elkezdené, kitör a röhögés, és visszaküldik a helyére 😀
A csattanó viszont csak ezután jött. PC és T.O. kitalálták,hogy átverik a csapatot, rákontráznak a hagyományra. T.O.elkezdte adni a nagyképű dámát, többek között azzal,hogy ő úgy jött ide,hogy viselheti a 81#-es számot,de Tate nem volt hajlandó odaadni neki,csak akkor,ha fizet 81 000$-t, de szerinte ez így nem lesz jó, mert PC és Schneider megígérte,hogy lehetősége lesz viselni a mezt. Előadja még,hogy szerinte az ok amiért Tate anno ezt a mezszámot választotta, az pont az ő nagysága 😀😀
Többen azt tweetelték,hogy eddig a pontig annyira kellemetlen és zavarba ejtő volt a történet,hogy nem lepődtek meg amikor PC elzavarta T.O.-t 😀 Ekkor persze borult a bili, és egyértelművé vált,hogy "ellenforradalom" történt.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
"I'm pretty sure he's wearing #81 because of me" 😀

nem lesz itt gond.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Én is szívesen játszom, csak egyelőre semmi konkrét nem volt 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok akkor lesz valami ebből a seahawksos fantasy cucliból?Hanni
Én még mindig szeretném, de sajnos nem sok jelentkező volt, asszem csak Te! De ha van rá igény, szívesen megcsinálom, vagy akár más is, ha nagyon akarja! 😀
Medvepapa
Egy topicon belüli játékban szívesen benne lennék,de nem igazán ismerem a szabályokat. Ha lenne olyan megoldás amihez nem kellene órákat bogarászni a statisztikákat, akkor szinte biztosan játszom.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Srácok akkor lesz valami ebből a seahawksos fantasy cucliból?Hanni
Én még mindig szeretném, de sajnos nem sok jelentkező volt, asszem csak Te! De ha van rá igény, szívesen megcsinálom, vagy akár más is, ha nagyon akarja! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Srácok akkor lesz valami ebből a seahawksos fantasy cucliból?