Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én bírtam Bryantet mikor nálunk volt. meg amúgy is jó WR, 10 éve a ligában van, igaz kicsit hisztis meg szeret részegen vezetni a narancssárga Lamborghinijével 😛 csak tömjék lasztival/TJ/ 😊petey
Nagy reményeket ne fűzz a játékához. Tölteléknek jött.

Időközben odakint TJ trade-ről beszélnek, főleg, hogy Whitehurst megsérült...inkább még csak pletyka ez, de egyre erősödő. Egy 7. körös pickért elkelhet, bár szerintem ebből majd csak szezon közben lesz már valami, főleg ha lesznek sérülések még.Medvepapa
Ez egy 3 napos hír ESPN-ről.A valóságtartalmával kapcsolatban vannak kételyeim. Ha igaz, akkor pedig bolond lenne bármelyik csapat fizetni érte, hiszen ha trade listára tettük, az annyit jelent,hogy pár napon belül cut, ergo ingyen is vihetik. Mindennel együtt egyetlen pozitív hatása lenne a cutnak -anyagiakon kívül-,mégpedig az,hogy a társak szemében nőne a respect Flynn iránt. Én PC helyében viszont nem dobnám ki. T-Jax nem kezdő anyag, de backupnak bőven megfelel mind tudásban mind mentalitásban.undisputedly
Mondtam is, hogy pletyka. Az viszont elképzelhető, hogy szezon közben lesz rá szüksége valakinek, akkor hátsó picket érhet. De ha nálunk lesz backup, azt sem bánom. 😊Medvepapa
Szerintem is kifejezetten jo backup lenne. Ebbol a qb harmasbol o az egyetlen akirol biztosan tudjuk,hogy nem a jovo iranyitoja. Viszont mint backup,nem is kell potenciallal birnia.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én bírtam Bryantet mikor nálunk volt. meg amúgy is jó WR, 10 éve a ligában van, igaz kicsit hisztis meg szeret részegen vezetni a narancssárga Lamborghinijével 😛 csak tömjék lasztival/TJ/ 😊petey
Nagy reményeket ne fűzz a játékához. Tölteléknek jött.

Időközben odakint TJ trade-ről beszélnek, főleg, hogy Whitehurst megsérült...inkább még csak pletyka ez, de egyre erősödő. Egy 7. körös pickért elkelhet, bár szerintem ebből majd csak szezon közben lesz már valami, főleg ha lesznek sérülések még.Medvepapa
Ez egy 3 napos hír ESPN-ről.A valóságtartalmával kapcsolatban vannak kételyeim. Ha igaz, akkor pedig bolond lenne bármelyik csapat fizetni érte, hiszen ha trade listára tettük, az annyit jelent,hogy pár napon belül cut, ergo ingyen is vihetik. Mindennel együtt egyetlen pozitív hatása lenne a cutnak -anyagiakon kívül-,mégpedig az,hogy a társak szemében nőne a respect Flynn iránt. Én PC helyében viszont nem dobnám ki. T-Jax nem kezdő anyag, de backupnak bőven megfelel mind tudásban mind mentalitásban.undisputedly
Mondtam is, hogy pletyka. Az viszont elképzelhető, hogy szezon közben lesz rá szüksége valakinek, akkor hátsó picket érhet. De ha nálunk lesz backup, azt sem bánom. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én bírtam Bryantet mikor nálunk volt. meg amúgy is jó WR, 10 éve a ligában van, igaz kicsit hisztis meg szeret részegen vezetni a narancssárga Lamborghinijével 😛 csak tömjék lasztival/TJ/ 😊petey
Nagy reményeket ne fűzz a játékához. Tölteléknek jött.

Időközben odakint TJ trade-ről beszélnek, főleg, hogy Whitehurst megsérült...inkább még csak pletyka ez, de egyre erősödő. Egy 7. körös pickért elkelhet, bár szerintem ebből majd csak szezon közben lesz már valami, főleg ha lesznek sérülések még.Medvepapa
Ez egy 3 napos hír ESPN-ről.A valóságtartalmával kapcsolatban vannak kételyeim. Ha igaz, akkor pedig bolond lenne bármelyik csapat fizetni érte, hiszen ha trade listára tettük, az annyit jelent,hogy pár napon belül cut, ergo ingyen is vihetik. Mindennel együtt egyetlen pozitív hatása lenne a cutnak -anyagiakon kívül-,mégpedig az,hogy a társak szemében nőne a respect Flynn iránt. Én PC helyében viszont nem dobnám ki. T-Jax nem kezdő anyag, de backupnak bőven megfelel mind tudásban mind mentalitásban.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Időközben odakint TJ trade-ről beszélnek, főleg, hogy Whitehurst megsérült...inkább még csak pletyka ez, de egyre erősödő. Egy 7. körös pickért elkelhet, bár szerintem ebből majd csak szezon közben lesz már valami, főleg ha lesznek sérülések még.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Leigazoltuk Antonio Bryant-t. 2 szezont hagyott ki, ellenben mikor játszott, jó számokat hozott. Lehet, hogy a következő Williams-sztori?! 😊Persze sokat kell majd mutatnia szerintem, h egyáltalán rosteren legyen. Na de hajrá, választék van! Viszont sztem mostmár biztos h 6 WR lesz!Medvepapa
Én bírtam Bryantet mikor nálunk volt. meg amúgy is jó WR, 10 éve a ligában van, igaz kicsit hisztis meg szeret részegen vezetni a narancssárga Lamborghinijével 😛 csak tömjék lasztival/TJ/ 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Leigazoltuk Antonio Bryant-t. 2 szezont hagyott ki, ellenben mikor játszott, jó számokat hozott. Lehet, hogy a következő Williams-sztori?! 😊Persze sokat kell majd mutatnia szerintem, h egyáltalán rosteren legyen. Na de hajrá, választék van! Viszont sztem mostmár biztos h 6 WR lesz!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
WR Braylon Edwards working out for Seattle. Seahawks also looking at other free agents at the position after cutting Mike Williams


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Unger hosszabított erre Tatupu a téma 😀
örüljünk annak h a jövő évi elgnagyobb FAnk már ilyen haamr aláírt!braxa88
Jogos! 😊 Ha Cable összehoz egy top 10-es O-linet, még 2-3 évig nem kell magas draft pick falemberre, addig meg kineveljük az utánpótlást! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Unger hosszabított erre Tatupu a téma 😀
örüljünk annak h a jövő évi elgnagyobb FAnk már ilyen haamr aláírt!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
hozom az aktuális jó hírt megint, Unger is hosszabbítottHöri
Köszönjük Szellő István! 😊 Valóban jó hír, viszont én épp Tatupu miatt sajnálkozok, elengedte a Falcons, nagyon peches szegény. Medvepapa
Tatupuval kapcsolatban szerintem Carrollék tudtak valamit, nem véletlenül engedték el. Csak a rossz forma ehhez nem elég. Mégiscsak 3X pro bowl-osról van szó. Mindenesetre sajnálom a fickót, mert az egyik kedvencem volt Seattleben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
hozom az aktuális jó hírt megint, Unger is hosszabbítottHöri
Köszönjük Szellő István! 😊 Valóban jó hír, viszont én épp Tatupu miatt sajnálkozok, elengedte a Falcons, nagyon peches szegény.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hozom az aktuális jó hírt megint, Unger is hosszabbított

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
lassan TC.
előzetes cikkek:

1.rész:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/22/Training_Camp_elozetes_1_resz/

2.rész:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/25/Training_Camp_elozetes_2_resz/braxa88
Jó lett 😉 Inkább itt szólok hozzá, mint ott. Szerintem Wagner mellett Ruud is rosteren lesz, és idén még Ruud fog kezdeni. Szvsz tavaly amíg IR-re nem került, nem volt rossz a Titansben. Másik pedig, hogy ha Trufant rosteren lesz (szerintem igen), akkor kezdő lesz, mert szintén ő is amíg IR-re nem került, kezdte régi önmagát idézni. Bár ez mind csak feltételezés részemről, lehet, hogy teljesen mellétrafálok, hisz ez már egy teljesen új szezon.Duff
Sztem Wagner kezd, Ruud sérülésből jön, veterán, depth-nek jó, ha Wagner nem működik(amit kétlek, sztem nagyon jó prospect). Trufant a nickelben lehet(lesz) 3. CB, kérdés hogy Guy mit mutat...sztem is Morrah marad rosteren, Tate #2 WR, Baldwin maradjon csak slotban. Sztem Miller is többször lesz célpont idén, főleg 3rd és rövid v. közepes szitukban. Csak mondanák már hogy ki fog dobni...😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
lassan TC.
előzetes cikkek:

1.rész:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/22/Training_Camp_elozetes_1_resz/

2.rész:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/25/Training_Camp_elozetes_2_resz/braxa88
Jó lett 😉 Inkább itt szólok hozzá, mint ott. Szerintem Wagner mellett Ruud is rosteren lesz, és idén még Ruud fog kezdeni. Szvsz tavaly amíg IR-re nem került, nem volt rossz a Titansben. Másik pedig, hogy ha Trufant rosteren lesz (szerintem igen), akkor kezdő lesz, mert szintén ő is amíg IR-re nem került, kezdte régi önmagát idézni. Bár ez mind csak feltételezés részemről, lehet, hogy teljesen mellétrafálok, hisz ez már egy teljesen új szezon.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
lassan TC.
előzetes cikkek:

1.rész:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/22/Training_Camp_elozetes_1_resz/

2.rész:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/25/Training_Camp_elozetes_2_resz/braxa88
Olvastam, jók! 😊 Van miért izgulni, az tény! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lassan TC.
előzetes cikkek:

1.rész:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/22/Training_Camp_elozetes_1_resz/

2.rész:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/25/Training_Camp_elozetes_2_resz/
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Clemons hosszabított, de azt még nem írják mi mennyi miértHöri
Meg akarták végre nyugtatni a fickót, hogy továbbra is ő az 1. pass rusher, mivel közben a nyakára hozták Jonest és Irvint is. Én mindenesetre örülök az üzletnek, a jó Clem-re szükség lesz idén is.garrett27
Nagyon jó hír! Kíváncsi vagyok, hogy mennyi lesz a garantált pénz. Külön öröm, hogy TC előtt! Kezdődjön mááár! 😊Medvepapa
Még vagy két hét, aztán Hassie hazajön, Clem pedig, a tuti zsetonnal a zsebben, rögtön meg is fektetheti párszor.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Clemons hosszabított, de azt még nem írják mi mennyi miértHöri
Meg akarták végre nyugtatni a fickót, hogy továbbra is ő az 1. pass rusher, mivel közben a nyakára hozták Jonest és Irvint is. Én mindenesetre örülök az üzletnek, a jó Clem-re szükség lesz idén is.garrett27
Nagyon jó hír! Kíváncsi vagyok, hogy mennyi lesz a garantált pénz. Külön öröm, hogy TC előtt! Kezdődjön mááár! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Clemons hosszabított, de azt még nem írják mi mennyi miértHöri
Meg akarták végre nyugtatni a fickót, hogy továbbra is ő az 1. pass rusher, mivel közben a nyakára hozták Jonest és Irvint is. Én mindenesetre örülök az üzletnek, a jó Clem-re szükség lesz idén is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Clemons hosszabított, de azt még nem írják mi mennyi miért

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na igy erkezik meg Londonba a fo Seahawk! Kerem a stilus az stilus! 😀

http://gazdagisztan.blog.hu/2012/07/23/erkeznek_a_szuperjachtok_az_olimpiara


-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hol fényképeznek Marshawn? 😀
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Foci vs. Foci 😊

Hanni
Hàt nem azt hittem, hogy Wilson van Konz mellett!? 😀 😀 Bocs Russell! 😀Medvepapa
En meg, hogy egy gyerek van emberunk mellett 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Seahawks a vilag 25. legtobbet ero sportcsapata. Ami a kulonosen erdekes, az a Forbes magyarazata:
 www.forbes.com/pictures/mli45ikdf/25-seattle-seahawks-2/#gallerycontent

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Foci vs. Foci 😊

Hanni
Hàt nem azt hittem, hogy Wilson van Konz mellett!? 😀 😀 Bocs Russell! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"