Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Braylon Edwards Seahawk lett.
lássuk egészséges marad-e a 2. hét után

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk nem tudom ki fogja becsmérelni a 49s-t, ha már mi sem...

Ha a tavalyi teljesítményt nézzük, azért ott van a JAllen-BRobinson DE duo, vagy a - neked ezt tudni kell, undisputedly - MAnderson/ACarter páros, akik elég homológ szezont nyomtak...rettenetesnek.

 www.nfl.com/stats/categorystats?tabSeq=0&statisticCategory=SACKS&conference=null&season=2011&seasonType=REG12
Nem tudom, annyira nem vagyok nagy híve a túlzott rivalizálásnak 😊
A passrushereket az "örömteli sorsolás" soraimra írtad?
Én elsősorban a védelmünkre gondoltam. Van pár ismerősöm akik szerint pech,hogy ilyen erős a sorsolásunk,de szerintem minél erősebb, passzorientált ellenfelek jönnek, annál jobb 😊
Én szívesen nézem a kemény védelmeket,de az,hogy egy runheavy csapat ellen a husik ráfekszenek a futóra,az én szememben nem olyan érdekes,mint egy vak oldali sack vagy egy hatalmas "dara" a pálya közepén elkapni igyekvő játékos ellen. Ráadásul nincs olyan csapat a ligában akiknek ilyen secondary állna hátul. Igazi ballhawking és keményen ütköző csapatrész ez, és biztos vagyok benne,hogy amint rájátszásba jutunk, egyből jön majd a hype velük szemben.

@petey: Máshol is vannak igencsak jó cornerek vagy safetyk, de "annyi" és "olyan minőség" mint nálunk, sehol másutt 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
élő edzés:
 www.seahawks.com/videos-photos/live.html
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Mondjuk nem tudom ki fogja becsmérelni a 49s-t, ha már mi sem...

Ha a tavalyi teljesítményt nézzük, azért ott van a JAllen-BRobinson DE duo, vagy a - neked ezt tudni kell, undisputedly - MAnderson/ACarter páros, akik elég homológ szezont nyomtak...rettenetesnek.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_person_squared_mobile/t_lazy/f_auto/league/kvicq39281koeupyxqvz
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
braxa, undi, hol olvassátok ezeket a híreket?petey
Kinti fórumon,ahová többnyire bennfentes 12.emberek "jelentenek".

Akármelyik oldalon jártam, mindenhol ódákat zengenek a secondarynkről. Ennél jobb ellenfeleket mi sem választhattunk volna. Nagyon várom már a Brady, Rodgers, Stafford, Cutler elleni meccseket. Öröm ,lesz nézni azt a csatát ahol majd Gronk, Megatron, ,Marshall ütközik Kancellárral, Brownerrel, Shermannel. Piszok nagy csaták lesznek.
Bruce Irvin-ről áradozik mindenki, azt mondják ő a legveszélyesebb a falból. Clemonsszal kiegészülve, Johns középen... Aprítani fog ez a védelem. Rettegni fogja őket mindenki 😊 undisputedly
seahawks.net? az inkább fan forum ha arról beszélsz

egy biztos, az nfcw védelmei nem rosszak 😊petey
Azt is látogatom, ott is van egy két ember aki közel van a tűzhöz. Igazából 4 vagy 5 fórumot olvasok össze,ha van időm,és ha valamit két megbízhatóbb tag állít, akkor azt nagyjából el is könyvelem valós infónak.

Én kimondottan nagy csatára számítok a csoportelső helyért. Cardinalst papíron kicsit gyengébbnek érzem mint a Hawks-49ers kettőst. Ez a két védelem megérdemli,hogy a másik oldalon olyan támadósor álljon, akik ellen lehet látványos csatát vívni.
Persze nyilván korai jósolgatni,de nagyjából lehet következtetni az erőviszonyokra. A védelmek terén ugye ti előrébb voltatok tavaly, de mi pár zsákot betettünk még a gépezetbe, viszont a front7 szerintem nálatok előrébb van valamivel. A Sec nem kérdés,hogy nálunk a jobb,de szvsz a liga legjobb db-jei vannak nálunk, tehát ezzel nem a 9erst becsmérlem.
undisputedly
nem vettem annak nyugi 😊
mondjuk a liga legjobb db-i kifejezéssel csak óvatosan...amíg Revis, Reed, Webb, Polamalu, Berry játszik. 😊 tény, elég fizikális a secondarytok, de szerintem a Cards és mi sem szégyenkezünk ezen a téren, pláne hogy egy kiváló front 7 eszméleletlenül fel tudja húzni a sec. teljesítményét is.
Irvin még talány, persze full kontakt nélkül, mezben más a leányzó fekvése, dehát ilyenkor ez az áradozások időszaka 😊 nem elég gyorsan jön augusztus 10

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azt mondjuk nem hiszem, hogy egyáltalán nincs kontakt, legfeljebb nem a szurkolók, meg a média nyilvánossága előtt, miközben arról olvasni, hogy másik csapatnál, edzésen, kiskocsin viszik ki a tackle után a pályáról a játékost (Babin).garrett27
Az edzőtábor első két edzése nem lehet full-contact (full pads) edzés. Ez szigorúan tilos. Ráadásul a csapatoknak videóra is kell rögzíteni az edzéseket, hogyha panasz érkezik, akkor az NFL ki tudja vizsgálni, hogy történt egy szabályszegés.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
braxa, undi, hol olvassátok ezeket a híreket?petey
Kinti fórumon,ahová többnyire bennfentes 12.emberek "jelentenek".

Akármelyik oldalon jártam, mindenhol ódákat zengenek a secondarynkről. Ennél jobb ellenfeleket mi sem választhattunk volna. Nagyon várom már a Brady, Rodgers, Stafford, Cutler elleni meccseket. Öröm ,lesz nézni azt a csatát ahol majd Gronk, Megatron, ,Marshall ütközik Kancellárral, Brownerrel, Shermannel. Piszok nagy csaták lesznek.
Bruce Irvin-ről áradozik mindenki, azt mondják ő a legveszélyesebb a falból. Clemonsszal kiegészülve, Johns középen... Aprítani fog ez a védelem. Rettegni fogja őket mindenki 😊 undisputedly
seahawks.net? az inkább fan forum ha arról beszélsz

egy biztos, az nfcw védelmei nem rosszak 😊petey
Azt is látogatom, ott is van egy két ember aki közel van a tűzhöz. Igazából 4 vagy 5 fórumot olvasok össze,ha van időm,és ha valamit két megbízhatóbb tag állít, akkor azt nagyjából el is könyvelem valós infónak.

Én kimondottan nagy csatára számítok a csoportelső helyért. Cardinalst papíron kicsit gyengébbnek érzem mint a Hawks-49ers kettőst. Ez a két védelem megérdemli,hogy a másik oldalon olyan támadósor álljon, akik ellen lehet látványos csatát vívni.
Persze nyilván korai jósolgatni,de nagyjából lehet következtetni az erőviszonyokra. A védelmek terén ugye ti előrébb voltatok tavaly, de mi pár zsákot betettünk még a gépezetbe, viszont a front7 szerintem nálatok előrébb van valamivel. A Sec nem kérdés,hogy nálunk a jobb,de szvsz a liga legjobb db-jei vannak nálunk, tehát ezzel nem a 9erst becsmérlem.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
braxa, undi, hol olvassátok ezeket a híreket?petey
Kinti fórumon,ahová többnyire bennfentes 12.emberek "jelentenek".

Akármelyik oldalon jártam, mindenhol ódákat zengenek a secondarynkről. Ennél jobb ellenfeleket mi sem választhattunk volna. Nagyon várom már a Brady, Rodgers, Stafford, Cutler elleni meccseket. Öröm ,lesz nézni azt a csatát ahol majd Gronk, Megatron, ,Marshall ütközik Kancellárral, Brownerrel, Shermannel. Piszok nagy csaták lesznek.
Bruce Irvin-ről áradozik mindenki, azt mondják ő a legveszélyesebb a falból. Clemonsszal kiegészülve, Johns középen... Aprítani fog ez a védelem. Rettegni fogja őket mindenki 😊 undisputedly
seahawks.net? az inkább fan forum ha arról beszélsz

egy biztos, az nfcw védelmei nem rosszak 😊

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
braxa, undi, hol olvassátok ezeket a híreket?petey
Kinti fórumon,ahová többnyire bennfentes 12.emberek "jelentenek".

Akármelyik oldalon jártam, mindenhol ódákat zengenek a secondarynkről. Ennél jobb ellenfeleket mi sem választhattunk volna. Nagyon várom már a Brady, Rodgers, Stafford, Cutler elleni meccseket. Öröm lesz nézni azt a csatát ahol majd Gronk, Megatron, Marshall ütközik Kancellárral, Brownerrel, Shermannel. Piszok nagy csaták lesznek.
Bruce Irvin-ről áradozik mindenki, azt mondják ő a legveszélyesebb a falból. Clemonsszal kiegészülve, Johns középen... Aprítani fog ez a védelem. Rettegni fogja őket mindenki 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
ez még csak a 2-3. nap a TC-ben. de ha jól tudom erről szól hogy amit tanultak/nak azt gyakorolják. az hogy a beat writerek mit mondanak hogy ki a kezdő QB szerintük, az irreveláns.
jönnek a PS meccsek "éles" védelmekkel, mert itt azért nincs az arcában senki, ugyanúgy nincs kontakt. lehet pár nap múlva meg a fordítottja lesz. majd PC eldönti hogy ki kezd. perpill az OL a legfontosabb nálatok szerintem.

én a Wilson nevűre vagyok nagyon kíváncsi 😊petey
Pont az "éles" szitukban jönnek ki T-Jax hiányosságai ezért kétlem, hogy az ő irányába fog változni a dolog, Camp-ben is sokszor sack lett volna a vége ha éles...perpill sztem az offense minden szegmense ugyanolyan fontos, mert ugye egyik a másik nélkül nem teljes. 😊 Wilson tehetséges, de tényleg kell neki azaz 1-2 év akklimatizáció, bár még nem zárom ki, hogy versenyben legyen a backup posztért.Medvepapa
jó, TJaxet tudjuk milyen. Flynn-t nem, még ha játszott 2 meccset is a Packers offense-el, ami nem a Hawks O. pont emiatt lesz érdekes látni PS meccsen mit villant a Titans ellen. már csak a hype miatt is 😊

viszont a legnagyobb pozitívum a Seagals változása. jó nők, jó kosztumben 😀petey
Ez a hype dolog meg egyértelmű. Van egy T-Jax aki kezdett tavaly, nem volt jó, akarunk jobbat, jön Flynn. Akkor is hype lenne körülötte, ha még kép sem lenne róla vagy adatbázis, mert mindenki rá kíváncsi, jobbat szeretnénk. Az újak körül mindig van hype, nem is szurkolók lennénk, hanem elemzők ha nem lenne. 😊
A lányokról mindent elmondtál, nem is fűzök hozzá semmit, mert kapnék face masket az asszonytól...😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Megy a néphülyítés rendesen. Felsrófolt QB verseny a kezdő pozícióért, hogy a sajtóban mindig benne legyen a csapat, közben meg lődörögtek egy jót a nyilvános tréningeken a közönség kedvéért. (mondjuk szívesen ültem volna én is a domboldalon!) PC-ék már nagyjából tudják mi lesz, az utolsó simítgatásokat meg majd a preseason alatt elvégzik. Azt mondjuk nem hiszem, hogy egyáltalán nincs kontakt, legfeljebb nem a szurkolók, meg a média nyilvánossága előtt, miközben arról olvasni, hogy másik csapatnál, edzésen, kiskocsin viszik ki a tackle után a pályáról a játékost (Babin). Jövő hétvégén már egy fokkal okosabbak leszünk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
ez még csak a 2-3. nap a TC-ben. de ha jól tudom erről szól hogy amit tanultak/nak azt gyakorolják. az hogy a beat writerek mit mondanak hogy ki a kezdő QB szerintük, az irreveláns.
jönnek a PS meccsek "éles" védelmekkel, mert itt azért nincs az arcában senki, ugyanúgy nincs kontakt. lehet pár nap múlva meg a fordítottja lesz. majd PC eldönti hogy ki kezd. perpill az OL a legfontosabb nálatok szerintem.

én a Wilson nevűre vagyok nagyon kíváncsi 😊petey
Pont az "éles" szitukban jönnek ki T-Jax hiányosságai ezért kétlem, hogy az ő irányába fog változni a dolog, Camp-ben is sokszor sack lett volna a vége ha éles...perpill sztem az offense minden szegmense ugyanolyan fontos, mert ugye egyik a másik nélkül nem teljes. 😊 Wilson tehetséges, de tényleg kell neki azaz 1-2 év akklimatizáció, bár még nem zárom ki, hogy versenyben legyen a backup posztért.Medvepapa
jó, TJaxet tudjuk milyen. Flynn-t nem, még ha játszott 2 meccset is a Packers offense-el, ami nem a Hawks O. pont emiatt lesz érdekes látni PS meccsen mit villant a Titans ellen. már csak a hype miatt is 😊

viszont a legnagyobb pozitívum a Seagals változása. jó nők, jó kosztumben 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
ez még csak a 2-3. nap a TC-ben. de ha jól tudom erről szól hogy amit tanultak/nak azt gyakorolják. az hogy a beat writerek mit mondanak hogy ki a kezdő QB szerintük, az irreveláns.
jönnek a PS meccsek "éles" védelmekkel, mert itt azért nincs az arcában senki, ugyanúgy nincs kontakt. lehet pár nap múlva meg a fordítottja lesz. majd PC eldönti hogy ki kezd. perpill az OL a legfontosabb nálatok szerintem.

én a Wilson nevűre vagyok nagyon kíváncsi 😊petey
Pont az "éles" szitukban jönnek ki T-Jax hiányosságai ezért kétlem, hogy az ő irányába fog változni a dolog, Camp-ben is sokszor sack lett volna a vége ha éles...perpill sztem az offense minden szegmense ugyanolyan fontos, mert ugye egyik a másik nélkül nem teljes. 😊 Wilson tehetséges, de tényleg kell neki azaz 1-2 év akklimatizáció, bár még nem zárom ki, hogy versenyben legyen a backup posztért.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
ez még csak a 2-3. nap a TC-ben. de ha jól tudom erről szól hogy amit tanultak/nak azt gyakorolják. az hogy a beat writerek mit mondanak hogy ki a kezdő QB szerintük, az irreveláns.
jönnek a PS meccsek "éles" védelmekkel, mert itt azért nincs az arcában senki, ugyanúgy nincs kontakt. lehet pár nap múlva meg a fordítottja lesz. majd PC eldönti hogy ki kezd. perpill az OL a legfontosabb nálatok szerintem.

én a Wilson nevűre vagyok nagyon kíváncsi 😊

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Magyarul: Flynn megfogja nyerni a csatát, ha egyáltalán még nem...😀
Petey nyelven: T-Jax kezd...😀Medvepapa
TJ akkor csak hozza a sajnos tipikus formajat. Megmondom oszinten nem erzek nagy fajdalmat miatta.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
QB riport, második nap:
"Matt Flynn is clearly the #1 QB on the roster right now, and it isn’t even close. He ran the 2-minute offense today with an urgency and effectiveness that Tarvaris Jackson has never been able to show at any point in his career. Flynn looked so comfortable with the first team offense, and against the first team defense, it’s hard to remember how new he is to this offense.

Most notable here is Flynn’s ability to complete passes down the field. Yesterday, he struggled with anyone over about 15 yards. Today, it was different, as he repeatedly got the ball down field to his receivers. It was good to see his ability to do that.

Jackson looked generally bad today. Lots of throws at his receivers feet, even on easy routes like curl and hook routes. A couple more days like this and he’ll have played his way off the team."

Magyarul: Flynn megfogja nyerni a csatát, ha egyáltalán még nem...😀
Petey nyelven: T-Jax kezd...😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
braxa, undi, hol olvassátok ezeket a híreket?

több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ohhhhhohóóóó. Training Camp!
A 12. ember jelenti:

Wilson dobásainak erején ámult a "közönség", azonban megvannak a tipikus rookie hibái, pl túl sokszor választ futást.undisputedly
Átlőtte a falat?
Mondjuk QB fronton kell a friss illat, ki tudja? talán mi is húztunk egy brízt, igaz-e?

...

/Peti, kihasználva bennfentes kapcsolataimat az oldal üzemeltetőivel elintéztem, hogy még véletlenül se tudjál rákeresni a hozzászólásaimra - ne hálálkodj!/

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kezdő OL: Okung, McQuistan, Unger, Moffitt, Giacomini
2.: Omiyale, Sweezey, Jeanpierre, Lutui, Fanaika.
/hol van Barron? 😀 /

Omiyale agyonszopatta Irvin. nagyoin jó jel! " looked like a beast. I mean … a beast"
Lutui is jól mozgott.

PUPon: Carpenter: (esélyes h idén nem is látjuk), Thurmond, Kearse.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
képek:  www.facebook.com/media/set/?set=a.10150934529931722.402053.84249551721&type=1
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ohhhhhohóóóó. Training Camp!
A 12. ember jelenti:

Flynn volt a legpontosabb, és a karja erejével sincsenek problémák. Több mély labdát is dobott Lockettnek, tökéletesen helyezve, jó spirállal. T-Jax dobott pár jót, és párat el is méretezett. Ő tűnt a leggyengébbnek a 3 közül. Wilson dobásainak erején ámult a "közönség", azonban megvannak a tipikus rookie hibái, pl túl sokszor választ futást.

Wr sorból Lockett tűnt ki a félelmetes gyorsaságával és a remek elkapásaival. Winslow a TE-ek közül több passzt is droppolt.

Defensive Back-ek egytől egyig kiválóak voltak. Született egy Thomas és egy Sherman pick is ( utóbbinak volt egy Whoooaaah-t kiváltó megmozdulása is ), de a többieknek is volt levédekezett passzuk.

A falaknak nem sok szerep jutott, illetve a LB sor sem volt túlzottan aktív.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
rossz hír: Rice PUPon kezdi a TC
jó hír: Rice-t aktiválták a PUáról pár órá után
😀
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A Chargers leigazolta Bollert, így lehet, hogy T-Jax nem lesz cut. Backupnak tökéletes, én hagynám.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bryant nem vonult vissza?Amadeus91
Mosst is látod, mennyire zavarja 😀

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Bryant nem vonult vissza?

criminal lawyer or criminal lawyer?