Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hiába kapott szerződést, még közel sem biztos hogy T.O. a rosteren marad.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Remélem T.O. nem veri szét a csapatot a legendás nagy természetével!Ha már jött, akkor legyen úgy, és koncentráljon a játékra. Mert azért abban nagyon jó. (Feltéve, hogy ő nem egy hétre jött, mint Bryant.) Most aztán már tényleg vannak komoly célpontok, csak a lövész személye kérdéses.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
The Seattle Seahawks have agreed to a one-year, $925,000 deal with free agent wide receiver Terrell Owens, sources told ESPN.com's Andrew Brandt.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 021
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xnuy308lunf3wk5rblyp
Terrell Owens might get Seahawks offer, report says
Terrell Owens worked out with the Seattle Seahawks on Monday and after an impressive showing, the 38-year-old veteran might find himself on an NFL roster once again


egyébként úgy fest, hogy T.O.-t meg is próbáljátok majd megszerezni.
" T.O. reportedly ran under 4.45 in the forty-yard dash, which is a surprising time coming off knee surgery."

ennyi. (Visszatért a legnagyobb!)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 021
Rice meg állandóan sérült, melyik a rosszabb? 😊petey
Rice vállait ha minden igaz helyrehozták most a nyáron több műtéttel. Ha sikerül rendesen felépülnie szezon kezdetéig, akkor nagyobb az esély,hogy egészséges marad mint az előző években volt.

T.O.-t én sem hoznám a csapathoz. Felesleges. Nem a töltényekkel volt baj eddig sem, hanem a fegyverrel ami kilőtte őket ( bocs, ennél jobb hasonlat nem jut az eszembe ). Qb teljesítmény legyen, és a 3rd downos boom-boom játékra jók lesznek az elkapóink.undisputedly
hirtelen minden Seahawks WR Future HoF lett 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Rice meg állandóan sérült, melyik a rosszabb? 😊petey
Rice vállait ha minden igaz helyrehozták most a nyáron több műtéttel. Ha sikerül rendesen felépülnie szezon kezdetéig, akkor nagyobb az esély,hogy egészséges marad mint az előző években volt.

T.O.-t én sem hoznám a csapathoz. Felesleges. Nem a töltényekkel volt baj eddig sem, hanem a fegyverrel ami kilőtte őket ( bocs, ennél jobb hasonlat nem jut az eszembe ). Qb teljesítmény legyen, és a 3rd downos boom-boom játékra jók lesznek az elkapóink.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Rice meg állandóan sérült, melyik a rosszabb? 😊

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 021
le kell igazolni, 38 évesen is simán lendítene rajtatok.Amadeus91
Jaja simán. Sőt cutoljuk Rice-t is, hisz be se férne TO mellett.Duff
pontosan

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
le kell igazolni, 38 évesen is simán lendítene rajtatok.Amadeus91
Jaja simán. Sőt cutoljuk Rice-t is, hisz be se férne TO mellett.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Na egy újabb vándorfecske..."Terrell Owens" ma meglátogatja az edzést...😀 38 éves.Medvepapa
Na őt ne!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 021
le kell igazolni, 38 évesen is simán lendítene rajtatok. Egyébként try outon van nálatok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na egy újabb vándorfecske..."Terrell Owens" ma meglátogatja az edzést...😀 38 éves.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nagy karriert futott be Antonio Bryant. Már távozott is, helyére újra a táborban Carson Wiggs.Fucu
Ahogy az várható volt...😊Medvepapa
Edwards érkezése után tényleg várható volt, hogy Bryant megy. Ha ő jó lesz, (remélem, meg hogy Rizsa is tud végre menni egy normális idényt) akkor a Tate-Baldwin-Obo trió + Butler megoldja a második vonalat.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nagy karriert futott be Antonio Bryant. Már távozott is, helyére újra a táborban Carson Wiggs.Fucu
Ahogy az várható volt...😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagy karriert futott be Antonio Bryant. Már távozott is, helyére újra a táborban Carson Wiggs.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tez portré.
https://bowl.hu/images/cache/uploads/3734654d132fa662a6ee261e51cc19d0.jpg
Hall of Fame 2012 - Cortez Kennedy | Bowl.hu
Az idei év második védekező játékosa, aki bekerült a Hírességek Csarnokába, minden idők egyik legjobb DT-je.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szerintem is Flynn kezd, már csak a kipróbálás miatt is. Wilson egyenlőre padozni fog, mert nem valószínű, hogy egy "sötét ló" QB mögé betesznek egy rookie-t backupnak. T-Jax helye egyenlőre biztosnak tűnik a 2. vonalban. Mondom én, de PC gondolatait nehéz kitalálni, lásd a draftokat.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
PC azt nyilatkozta, hogy inkább hamarabb mint később 2 szereplőssé alakul a QB verseny...ettől azt várom, hogy a Titans meccsig legkésőbb ez meglesz! No, TJ marad bent vagy Wilson? 😊Medvepapa
Szerintem ez már nagyjából biztos. Flynn kezd.12
Az biztos h Flynn kezd(ezzel ha jól számoltam 6 Matt QB fog kezdeni v. 7, ha Hassie is), de vajon Wilson bejön-e TJ elé? Én azt remélem h igen. 😊undisputedly
Én azért csak várnék a 3. PS meccsig 😛 de szerintem azért adjatok PC véleményére is 😊Medvepapa

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
PC azt nyilatkozta, hogy inkább hamarabb mint később 2 szereplőssé alakul a QB verseny...ettől azt várom, hogy a Titans meccsig legkésőbb ez meglesz! No, TJ marad bent vagy Wilson? 😊Medvepapa
Szerintem ez már nagyjából biztos. Flynn kezd.12
Az biztos h Flynn kezd(ezzel ha jól számoltam 6 Matt QB fog kezdeni v. 7, ha Hassie is), de vajon Wilson bejön-e TJ elé? Én azt remélem h igen. 😊undisputedly

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom, annyira nem vagyok nagy híve a túlzott rivalizálásnak 😊undisputedly
Annak én sem,...
A passrushereket az "örömteli sorsolás" soraimra írtad?...undisputedly
Igen, de én is a védelmünkre gondoltam - konkrétan 😊 - az egyik kérdés, hogy mit mutat majd Irvin + Clemons? A másik, hogy egy csapatban melyik rész (line/mid/back) húzza a másikat és melyiknél jelentkezik ez majd a statisztikákban!? (pl:MAnderson/ACarter páros)12
Én nem Irvin-től várok kvázi hatalmas javulást, hanem az egész frissítéstől. Jones+ Irvin a falban, illetve a linebackereknél a hozott gyorsaság is előnyös lesz a rushra.


PC azt nyilatkozta, hogy inkább hamarabb mint később 2 szereplőssé alakul a QB verseny...ettől azt várom, hogy a Titans meccsig legkésőbb ez meglesz! No, TJ marad bent vagy Wilson? 😊Medvepapa
Szerintem ez már nagyjából biztos. Flynn kezd.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
PC azt nyilatkozta, hogy inkább hamarabb mint később 2 szereplőssé alakul a QB verseny...ettől azt várom, hogy a Titans meccsig legkésőbb ez meglesz! No, TJ marad bent vagy Wilson? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nem tudom, annyira nem vagyok nagy híve a túlzott rivalizálásnak 😊undisputedly
Annak én sem,...
A passrushereket az "örömteli sorsolás" soraimra írtad?...undisputedly
Igen, de én is a védelmünkre gondoltam - konkrétan 😊 - az egyik kérdés, hogy mit mutat majd Irvin + Clemons? A másik, hogy egy csapatban melyik rész (line/mid/back) húzza a másikat és melyiknél jelentkezik ez majd a statisztikákban!? (pl:MAnderson/ACarter páros)

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Braylon Edwards Seahawk lett.
lássuk egészséges marad-e a 2. hét utánpetey
Előbb legyen rosteren...Ő és Bryant is camp igazolások, bekerültek a levesbe, meglátjuk h bent maradnak-e. Mondjuk egy egészséges Edwards ennek a WR csapatnak segítségére lehet.Medvepapa
Ha maradnak rosteren, akkor úgy tűnik, hogy Baldwin továbbra is inkább slot szerepkört kap. Csak beváljon a két "öreg"! Na meg persze kell egy egészséges Rizsa a másik oldalra.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Braylon Edwards Seahawk lett.
lássuk egészséges marad-e a 2. hét utánpetey
Előbb legyen rosteren...Ő és Bryant is camp igazolások, bekerültek a levesbe, meglátjuk h bent maradnak-e. Mondjuk egy egészséges Edwards ennek a WR csapatnak segítségére lehet.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Braylon Edwards Seahawk lett.
lássuk egészséges marad-e a 2. hét után