Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Carson már nem tér vissza a szezonban.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 190

Barnaby
Mert mindenki Adamsre dobál , már csak az egója miatt is. 😉
KeyG
hány meccset láttál az elmúlt 4-ből?
Mióta Brown kezd?

vagy még ott tartunk mint október eleján, hogy ez lesz a valaha volt legszarabb defense?
braxa88
Irónia? 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

Barnaby
Mert mindenki Adamsre dobál , már csak az egója miatt is. 😉
KeyG
hány meccset láttál az elmúlt 4-ből?
Mióta Brown kezd?

vagy még ott tartunk mint október eleján, hogy ez lesz a valaha volt legszarabb defense?
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 190

Barnaby
Mert mindenki Adamsre dobál , már csak az egója miatt is. 😉

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Barnaby Seattle Seahawks 28
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Engem ami még nagyon bosszantott, hogy tegnap tökre nem keltettük szimpatikus csapat benyomását.
Nekem nagyon fontos volt a sportszerűség mindig is a pályán, ehhez képest, mintha szétbaszta volna őket az ideg, már a meccs közben is. Adams majomkodása megint, Dunlap cipődobása, DK agyatlankodása megint... Szégyellhetik magukat a viselkedésük és a teljesítmény miatt is.
Hanni
Végül is csak alig 6 negyede képtelen Wilson vezette támadóegység pontot szerezni.....!!!!! (10 alatt 17 pontot szerzett). Simán Waldron nyakába is varrnám, ha nem lenne A/B tesztem.

Tényleg nem frusztráló, hogy csak a csapat két legjobban fizetett alkatrésze a sztárirányító, és a szupersztár vezetőedző képtelen egész évben valami értékelhetőt felmutatni. (*Persze ilyenkor jön a csillagos rész, hogy az első körös DL játékosunktól LJ Colliertől rég nem várok semmit-Brownsnál majd megtanul játszani)

Tényleg fasza, hogy az 1. körös LB megmentőnk már viszonylag úgy játszik, mint egy stabil kezdő LB, a 2 1. körös SS-ünk meg végre valahára talán megértette a rendszert. .... csak közben a Passrush még mindig középmezőny, dehát nem lehet minden fasza ötös, engem sem basz szét az ideg....

Ez a csapat próbára tesz.

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Engem ami még nagyon bosszantott, hogy tegnap tökre nem keltettük szimpatikus csapat benyomását.
Nekem nagyon fontos volt a sportszerűség mindig is a pályán, ehhez képest, mintha szétbaszta volna őket az ideg, már a meccs közben is. Adams majomkodása megint, Dunlap cipődobása, DK agyatlankodása megint... Szégyellhetik magukat a viselkedésük és a teljesítmény miatt is.
Hanni
Pontosan. Vesziteni termeszetes dolog, nem csak rajtunk all, de rossz vesztesnek lenni mar mas teszta.

DK kritikan aluli.

De ismet, ez bem az elso ilyen eset. Lattuk par hete PC meg paskolgatta a feneket valami hasonlo eset utan, hogy “jol van fiam, jol csinaltad”.

Teljesen erdektelen igy a szezon szamomra. Szoriyok, hogy RW ne menjen el nyaron, es az arca se legyen nagy, aztan ennyi 😊
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Engem ami még nagyon bosszantott, hogy tegnap tökre nem keltettük szimpatikus csapat benyomását.
Nekem nagyon fontos volt a sportszerűség mindig is a pályán, ehhez képest, mintha szétbaszta volna őket az ideg, már a meccs közben is. Adams majomkodása megint, Dunlap cipődobása, DK agyatlankodása megint... Szégyellhetik magukat a viselkedésük és a teljesítmény miatt is.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 776 — 49ers GM
Engem az nagyon érdekelne, hogy a playhívás miatt ment a hero ball az endzone-ba dobált hosszú passzokkal, amikből jöttek az INT-ek, vagy RW felejtette el, hogy fáj az ujja?

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Visszavonom a legutolsó kijelentésemet. "Lehet hogy Genoval kisebb a győzelem esélye, de egy sérülésből visszatérő RW-vel sem sokkal jobb". Hát Genoval több esélyünk lett volna. RW bizonytalan volt az egész meccs alatt és rossz döntéseket hozott. Én nem tudom mennyire befolyásolta a sérülése, de azt gondolom még nem teljesen egészséges.
BigBaltazar
Egyértelműen nem volt egészséges, kár volt ezzel kapkodni.
Az látszott hogy a szíve nagyon viszi előre, nem egy first-downt csinált meg úgy, hogy nem adta fel a játékot előrecsúszva, hanem fejjel bevetődött 2 védő közé, a továbbhaladásért.
Viszont az látszott hogy a kezére nagyon kellett figyelnie, és ez sokszor a játék rovására ment.

Ez tegnap egy 60%-os RW volt, kár a kapkodásért, hagyni kellett volna Genot. Vele sem lettek volna sokkal jobb esélyeink, de észszerűbb lett volna, miután eddig 3 héten keresztül alakítottuk a játékunk hozzá. Most meg hirtelen kellett visszarendezödni RW-hoz - nem nagy meglepetésre nem is sikerült.

Ráadásul a fizikai felépülés csak az egyik oldal, de azt se felejtsük el, hogy a csapat nem maratoni WoW társasjáték-partik miatt van összezárva egész héten az edzőközpontban.
Nyílván RW amennyit tudott próbált (külön, meg limitáltan együtt) készülni, de ez most kevés volt.

A másik oldalon AR, a covid általi kihagyás miatt ugyanezzel küzdött, ott is döcögött a szekér, ez nem úgy megy hogy 1 nappal a meccs előtt beesik a QB, és akkor nyomjuk...
Az első 3 negyedben feltett 3 pontot ő sem teszi ki a vitrinbe.

Az biztos hogy rég láttam ennyire lélekgyilkos támadójátékot: ez (nem először) egy duplanulla volt - és ehhez most a pontszámunk is korrelált.

Ui: funkynak üzenem, hogy nem a RW-PC házasság, hanem a Hawks-PC házasság fáradt meg, de nagyon.
akdestroyer
Geno tweetjenek fenyeben van egy olyan erzesem, hogy edzesen latszott RW nem gyogyult fel kelloen, de PC felve az ujabb veresegtol, inkabb betette az 50%-os sztart, mint a kripli cseret.

Kovetkezo 8 meccsbol ha 8-at nyerunk, akkor lesz 11-6 es szinte biztos PO.

Realisan nezve kb. 4 gyozelem van benne, az 7-10-es merleg. Szepen ra lesz fogva, hogy RW serulese, meg a vedelem eveleji utkeresese okozta a kisiklast es semmi sem fog valtozni.

Mondjuk RW helyebeb lelepnek innet.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Visszavonom a legutolsó kijelentésemet. "Lehet hogy Genoval kisebb a győzelem esélye, de egy sérülésből visszatérő RW-vel sem sokkal jobb". Hát Genoval több esélyünk lett volna. RW bizonytalan volt az egész meccs alatt és rossz döntéseket hozott. Én nem tudom mennyire befolyásolta a sérülése, de azt gondolom még nem teljesen egészséges.
BigBaltazar
Egyértelműen nem volt egészséges, kár volt ezzel kapkodni.
Az látszott hogy a szíve nagyon viszi előre, nem egy first-downt csinált meg úgy, hogy nem adta fel a játékot előrecsúszva, hanem fejjel bevetődött 2 védő közé, a továbbhaladásért.
Viszont az látszott hogy a kezére nagyon kellett figyelnie, és ez sokszor a játék rovására ment.

Ez tegnap egy 60%-os RW volt, kár a kapkodásért, hagyni kellett volna Genot. Vele sem lettek volna sokkal jobb esélyeink, de észszerűbb lett volna, miután eddig 3 héten keresztül alakítottuk a játékunk hozzá. Most meg hirtelen kellett visszarendezödni RW-hoz - nem nagy meglepetésre nem is sikerült.

Ráadásul a fizikai felépülés csak az egyik oldal, de azt se felejtsük el, hogy a csapat nem maratoni WoW társasjáték-partik miatt van összezárva egész héten az edzőközpontban.
Nyílván RW amennyit tudott próbált (külön, meg limitáltan együtt) készülni, de ez most kevés volt.

A másik oldalon AR, a covid általi kihagyás miatt ugyanezzel küzdött, ott is döcögött a szekér, ez nem úgy megy hogy 1 nappal a meccs előtt beesik a QB, és akkor nyomjuk...
Az első 3 negyedben feltett 3 pontot ő sem teszi ki a vitrinbe.

Az biztos hogy rég láttam ennyire lélekgyilkos támadójátékot: ez (nem először) egy duplanulla volt - és ehhez most a pontszámunk is korrelált.

Ui: funkynak üzenem, hogy nem a RW-PC házasság, hanem a Hawks-PC házasság fáradt meg, de nagyon.

több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews

már el is tűnt
Barnaby
Mire gondolhatott a kolto? 🤔

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Barnaby Seattle Seahawks 28

már el is tűnt
több mint 2 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A mérkőzés legszebb jelenete az volt amikor PC az elektromos kütyüjével jelezte a challenget. A munka szerződését kellett volna behajítania.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
liga legalja offense. szomorú, mert a defense közben eléggé rendben van már. (persze screenek ellen undoító)
ha Wilson ujja ennyire egészséges akkor inkább üljön, ez a meccs rajta ment el (és Waldronon, kreatív a csávó...)
braxa88
A D teljesen rendben levonek tunt. 40 percet voltak fent, a GB hazai pályáján 3 negyedig tartották magukat, utána már érthető ha felorlik oket.
Én most éreztem először azt, hogy ez a wilson-pc kapcsolat megfáradt már, mint egy hosszú házasság. Senkinek nincs már új ötlete, mindenki unja kicsit, de kilépni belőle (még) nincs bátorság. Drasztikus valtozast varok jovore (de ugysem lesz, csak cukrozzuk a szart továbbra is).

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Visszavonom a legutolsó kijelentésemet. "Lehet hogy Genoval kisebb a győzelem esélye, de egy sérülésből visszatérő RW-vel sem sokkal jobb". Hát Genoval több esélyünk lett volna. RW bizonytalan volt az egész meccs alatt és rossz döntéseket hozott. Én nem tudom mennyire befolyásolta a sérülése, de azt gondolom még nem teljesen egészséges.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Megnéztem a meccset. Nem kellett volna. Pont olyan volt mint a szerzett pontjaink száma. Nézhetetlen produkció.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
liga legalja offense. szomorú, mert a defense közben eléggé rendben van már. (persze screenek ellen undoító)
ha Wilson ujja ennyire egészséges akkor inkább üljön, ez a meccs rajta ment el (és Waldronon, kreatív a csávó...)
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 348 — Invisible man
6 punt, 2 INT és egy turnover on downs. Szép meccs lehetett.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintetek DK-nak lesz meg iden ujabb kiallitasa? S vajon azutan is megprobal visszasunnyogni a palyara? 😀

RW 2 red-zone INT. Allitolag center alol nem hivtunk jatekot az ujja miatt, igy azert egy hajszallal nehezebb.

Viszont cserebe azt irjak sok helyen, hogy Adams a legjobb seahawksos meccset jatszotta.
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Genoval szorosabb lett volna...

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Napi értelmetlen AK-chart rovatunk:

(Mindig azt hiszem, hogy valami fantasztikus dolog fog kirajzolódni, aztán miután elkészítem rájövök, hogy kurvára nem, szóval lehet abbahagyom ezeknek a készítését, mert mindig csak elveszi a végén a kedvem.)

Szóval - Defense teljesítmények: Seattle Seahawks vs. Buffalo (ligaelit) Bills

Elég hasonlóra sikerült, de azért 3 kulcs-különbséget még így is ki tudtam hámozni belőle:

1.) A turnoverek hiánya

Négyszer annyi picket húzott be a Bills, ami hatalmas differencia.

További probléma, hogy mindháromért Q.Diggs felelt nálunk, azaz rajta kívül nincs a secondaryban game-changer játékos, valamint az is, hogy a 3-ból mindössze 1 volt "igazi" INT:

A 49-ers ellen gyönyörűen lépett be a passzsávba, de ezen kívül mindössze csak 2 chokerkedést sikerült labdaszerzésre váltani - amikor a Jags ellen Trevor meg az elkapója nem értették meg egymást, és dobtak egy gyakorlatilag ajándék picket, illetve amikor Stafford feladta a játékot az endzone előtt, és kidobta a labdát a pályáról, de valami banális hiba folytán Diggs be tudta húzni az oldalvonal mellett. 😀
Ez nagyon kevés így fél szezon elteltével.

2.) KO a flat zónában

Szerintem nagyon jól látni a különbséget: 0 és 10 yard között összesen 19 levédekezett passzunk volt (kb 140 dobásból) a 8 forduló alatt, azaz mérkőzésenként alig több mint kettő.
A Billsnél ugyanez a szám 46.

A flat zónában pedig összesen 5 (kb 60 targetből), azaz ott 2 meccsenként tudunk leütni 1 passzt.
Ez fájdalmasan kevés, egyben folyamatos haladást meg órakontrollálást biztosít az ellenfélnek.

3.) KO a pálya közepén

Az oldalvonal mellett egész jól néz ki a lőlapunk (még T.Flowers áldásos munkája mellett is), de a középtávoli zónában a hash környékén szabadrablás van. (Ez az a terület, ahova a Chancellor-Thomas párossal a fedélzeten nem nagyon néztek anno a QB-k.)
Itt egyszerre üthetnek vissza a KenNorton által megkonstruált LB-WR mismatchek, meg J.Adams szezonkezdeti útkeresése(?) - igazából passz, a pontos okot nem biztos hogy értem.

A Billsnél ugyanitt meg gyakorlatilag pénzfeldobással dől el, hogy folytatódhat a támadás, vagy pick van. 😀
Azért nem mindegy.


Na de legyen valami pozitív is a végére:
A mély labdáknál nagyon jól szerepeltünk, hasonló számokat hozva mint a Buffalo (3elkapás&2int vs. 4elkapás&1int) de mindezt 2,5x annyi targetből!!!

Q.Diggs nagyon komoly munkát végez ott hátul, szép csendben.
akdestroyer
Ez nagyon menő lett szerintem, egyáltalán nem értelmetlen, köszi.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Egy system build fenntartását mennyire nehezíti az ego? Sajnos az is tendencia, hogy egy jó rendszerben is mindenki magának akarja a koronát, vagy nagyobb szeletet a tortából ("haveri" és menedzseri nyomásra), mert meg van győződve, hogy nem fogaskerék, hanem gyémánt. Ez igaz játékosra (Helló Brandon Browner) és edzőkre is (Csá Gus Bradley), akiket csapatok kétségbe esve, túlfizetve hoznak a süllyedő hajóra és meglepődnek, hogy még sincs csoda. Mondjuk ez a csapatok szemszögéből is hiba. Az ilyeneket nem lehet elemzésekkel megelőzni? Mindegy, a fenntartás szempontjából nehezítő tényező.
Egy kifacsart ideális esetben akkor jó egy ilyen rendszer, ha mindenki Lockett mentalitású a pályán és mondjuk Todd Bowles mentalitású a pálya szélén. Aki belátta, hogy melyik kabát nagy rá és azt csinálja csak, amiben jó.

Ebből a szempontból egy QB imba rendszer "könnyebb", mert "csak meg kell találni" a gyémántot, elég őt leszo boldoggá tenni és ha elég jók a játszótársak, meg a staff, akkor határ a csillagos ég.

Talán olyan ez, mint hogy mindenki keresi a jobb munkahelyet, spórol a jobb kocsira, tesz félre a nyugdíjra, de azért egy lottót csak érdemes feladni, mert az csak jobban adná 😊
peet_24
Mind2-höz megfelelő keret és megfelelő edzői stáb kell, a hangsúly más.
Seattle-ben pl. Bradley távozását kitűnően sikerült menedzselni Quinn kinevezésével.

A freak építkezés mintája ugye manapság a Chiefs, ahol szintén kellett a védelem élére egy Spagnuolo (egy átlag feletti szakember a kevésbé hangsúlyos csapatrész élére), csak úgy lett meg a SB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szóval - Defense teljesítmények: Seattle Seahawks vs. Buffalo (ligaelit) Bills
akdestroyer
Hirtelen azt hittem jatszottunk het kozben a Bills ellen.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Napi értelmetlen AK-chart rovatunk:

(Mindig azt hiszem, hogy valami fantasztikus dolog fog kirajzolódni, aztán miután elkészítem rájövök, hogy kurvára nem, szóval lehet abbahagyom ezeknek a készítését, mert mindig csak elveszi a végén a kedvem.)

Szóval - Defense teljesítmények: Seattle Seahawks vs. Buffalo (ligaelit) Bills

Elég hasonlóra sikerült, de azért 3 kulcs-különbséget még így is ki tudtam hámozni belőle:

1.) A turnoverek hiánya

Négyszer annyi picket húzott be a Bills, ami hatalmas differencia.

További probléma, hogy mindháromért Q.Diggs felelt nálunk, azaz rajta kívül nincs a secondaryban game-changer játékos, valamint az is, hogy a 3-ból mindössze 1 volt "igazi" INT:

A 49-ers ellen gyönyörűen lépett be a passzsávba, de ezen kívül mindössze csak 2 chokerkedést sikerült labdaszerzésre váltani - amikor a Jags ellen Trevor meg az elkapója nem értették meg egymást, és dobtak egy gyakorlatilag ajándék picket, illetve amikor Stafford feladta a játékot az endzone előtt, és kidobta a labdát a pályáról, de valami banális hiba folytán Diggs be tudta húzni az oldalvonal mellett. 😀
Ez nagyon kevés így fél szezon elteltével.

2.) KO a flat zónában

Szerintem nagyon jól látni a különbséget: 0 és 10 yard között összesen 19 levédekezett passzunk volt (kb 140 dobásból) a 8 forduló alatt, azaz mérkőzésenként alig több mint kettő.
A Billsnél ugyanez a szám 46.

A flat zónában pedig összesen 5 (kb 60 targetből), azaz ott 2 meccsenként tudunk leütni 1 passzt.
Ez fájdalmasan kevés, egyben folyamatos haladást meg órakontrollálást biztosít az ellenfélnek.

3.) KO a pálya közepén

Az oldalvonal mellett egész jól néz ki a lőlapunk (még T.Flowers áldásos munkája mellett is), de a középtávoli zónában a hash környékén szabadrablás van. (Ez az a terület, ahova a Chancellor-Thomas párossal a fedélzeten nem nagyon néztek anno a QB-k.)
Itt egyszerre üthetnek vissza a KenNorton által megkonstruált LB-WR mismatchek, meg J.Adams szezonkezdeti útkeresése(?) - igazából passz, a pontos okot nem biztos hogy értem.

A Billsnél ugyanitt meg gyakorlatilag pénzfeldobással dől el, hogy folytatódhat a támadás, vagy pick van. 😀
Azért nem mindegy.


Na de legyen valami pozitív is a végére:
A mély labdáknál nagyon jól szerepeltünk, hasonló számokat hozva mint a Buffalo (3elkapás&2int vs. 4elkapás&1int) de mindezt 2,5x annyi targetből!!!

Q.Diggs nagyon komoly munkát végez ott hátul, szép csendben.

Szerkesztette: akdestroyer