Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 578
Pedig milyen közel voltunk egy
Geno-Love csatához.
NFC ísztesként tudtam volna értékelni. 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 261
Rodgers játszik majd?

Nem gondolnám, hogy HOX drukker le tudna úgy ülni a TV elé úgy, hogy "nah bukjunk, de nagyon".

De megértem, hogy vannak akik csak ebben látják a megújulás lehetőségét, mert amúgy meg miben? Nem lesz reform, ezt az elmúlt évek bizonyították már. Személy szerint csak az életkorban tudok bízni, hogy PC fizikálisan már nem fogja bírni. De ha KNJ kapja a karmesteri pálcát, akkor azért eret vágok...
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Én csak egy dolgot nem értek Baltazár, mi az, ami miatt úgy érezted, hogy 3 ponton keresztül kell előre elnézést kérned?

Az elmúlt három-négy évben itt bundi volt az egyetlen, aki személyeskedésig állt bele a csoporttagokba, a más véleményükért.

Engedjük el a "előre is elnézést kérek", meg "tudom hogy hülye vagyok" szófordulattal kezdődő tirádákat.
Én pályafutásom során min 3x annyi zöldséget beszéltem össze mint te. Ezek alapján nekem kéne elnézést kérni tőled.

De nem teszem, mert itt mindenkinek a véleménye egyformán fontos.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ha Wilson játszik a Packers ellen, és ócska lesz, akkor visszatesszük Genot? 😊
Helmut Zimmer
Miért, nem Geno kezd?
BigBaltazar
Hát pont azok a hírek, hogy nagyon javul RW keze.
Helmut Zimmer
Kérdésemnek semmi köze nem volt RW kezéhez. 😉
BigBaltazar
Először is szeretnék három dolgot leszögezni.
1. Tökre jogom van hülyének lenni.
2. Nem gondolom, hogy Geno jobb QB mint RW.
3. Előre elnézést kérni az RW egyház felszentelt papjaitól, mert nem áll szándékomban megbántani Őket.

Miért kéne Genoval kezdeni a Lambeau fielden?
Itt van egy backup QB aki szerintem az utóbbi meccseken egy teljesen vállalható teljesítményt produkált ugyan abban a rendszerben, mint a sztár irányítónk. 1-2 volt a mutatónk vele 2-2 RW-vel.
És itt van RW, aki egy sérülésből épül fel. Dobókézen lévő ujj műtét után.

A kövi meccs a Green Bay ellen, ahol valljuk be nem mi vagyunk a favoritok. Akár RW irányít akár Geno. Ha Genoval kezdünk legalább kiderül, hogy mennyire használható egy jó csapat ellen, és nem csak egy futottak még Jags ellen. PC-nek nincs veszteni valójuk. Ha szarul játszik Geno, mondhatják RW még nem állt készen. Ha jól játszik és ne adj isten még nyerünk is, bebizonyították, hogy nem csak backupnak való emberük van és még adujuk is lehet Wilsonnal szemben, ha valami rosszul alakulna a csapat és Wilson között.

Arról nem beszélve, hogy RW kapna egy plusz hetet a gyógyulásra és itthon kezdhetne a csoport rivális ellen.
Lehet hogy Genoval kisebb a győzelem esélye, de egy sérülésből visszatérő RW-vel sem sokkal jobb.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szerintetek egy idei 3-14-es idény elég lenne ahhoz, hogy gyökeres változások jöjjenek?

Én is csak a győzelmeknek örülök, szurkolok. A vereségeket meg enyhíti az az érzés, hátha ez segít hozzá valami pozitív változáshoz.
Nuvanda
Egy 3-14 biztos.
Az a baj PC-vel, hogy a padlója még most is magas, szóval egy 5-7 W-t egy gyenge szezonban is be tud söpörni**, viszont a plafonja mostanra már nincs ott ahol kellene.

Tud egy 9-10 W-t, meg egy PO one&done-t, és kész.
Ez látjuk évről évre, ezt konzisztensen hozza, de valami világi mák nélkül nincs a csapatban (benne) több.

Undi azt vallja, hogy egy évtizednyi 7-9/9-7 helyett jobb fejest ugrani az ismeretlenbe, jöjjön BÁRMI, csak ne ez.
Inkább álljuk bele a földbe 70%-os eséllyel, ha van mellette 30, hogy újra felér a csapat a csúcsra.
Én megértem őt.

Helm-et is értem, abban neki is igaza van hogy ebből kurva nagy pofára esés is lehet, lásd élő példa a Caldwell-féle Lions, akik évekig egyensúlyoztak a 8-8 körül, hogy aztán a vezércsere után orral álljanak bele a földbe.

De van ellenpélda is - ugyanez történt a Garrett-féle Cowboys-al is, megunták a sorozatos 8-8-akat, és egyelőre úgy néz ki, ők pluszosan jöttek ki a dologból.

Szóval nem lenne példa nélküli, hogy valaki felpakolja egy középcsapat összes zsetonját a pirosra ruletten (vagy ha Helm beválási százalékából indulok ki, akkor a zöldre), és 5 ilyen év után, amin mi keresztülmentünk - talán már nem is az ördögtől való egy ilyen gondolat.

**
Nagyon fontos (és itt most nyíljanak az egyház kapui szélesre, hadd terjedjen az a gyönyörű orgonaszó odakint is):
RW-al a fedélzeten nincs nincs 3-14.
Ez PC egyik nagy titka, nem véletlenül nem fogja elengedni Russellt, amíg rajta múlik.

Egyszerűen ennyit jelent egy top QB még ma is.

A.Rodgers-el a fedélzeten a GB az NFC egyik legkomolyabb SB kontendere, de nélküle? 😀
Látta valaki rajtam kívűl a Chiefs ellenit? 😀

Watsonnal egy PO határon billegő csapat volt a Texans, akárhogy is próbálta szétkefélni BoB a csapatot. Hadd kérdezzem meg, nélküle hogy megy? Hirtelen nem is tudom mennyi a mérlegük.

Ugyanez Mahomes, idénre ütött a Madden-átok, bezuhant a játéka. Hol van most az ezerfejű KC sárkány? Az 50 pontos henger?

Na nálunk is ugyanez.
Amíg RW itt van, addig ez a csapat nem fog beleállni a földbe, és addig PC állása is rendben van.
Max ő lép le, de hogy elküldve nem lesz, arra fogadok egy citromos alkoholmentes sörrel.
akdestroyer
Basszus, én nem mondtam mást, mint hogy nem fogok a csapat ellen szurkolni!!! Számomra a katasztrófaturizmus nem opció. Sajnos én sem hiszek már a nagy megújulásban. Bár tévednék! Mert amúgy rohadtul mellé lehet nyúlni, főleg amikor nincs egy értelmes tulajdonos.

[bÉs itt térnék rá ]Nuvanda kérdésére.[/b] Tavaly kapott sok éves szerződést, nem hiszem, hogy egy vesztes szezon elég lenne a kivágásához. Ki vágná ki? A bizottság, amelynek Schneider, Ő és egy spanjuk, valamint 2 kosárlabdában lebőröződött pöcs + Jody a tagja?!
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Ja, ez lemaradt:

több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Szerintetek egy idei 3-14-es idény elég lenne ahhoz, hogy gyökeres változások jöjjenek?

Én is csak a győzelmeknek örülök, szurkolok. A vereségeket meg enyhíti az az érzés, hátha ez segít hozzá valami pozitív változáshoz.
Nuvanda
Egy 3-14 biztos.
Az a baj PC-vel, hogy a padlója még most is magas, szóval egy 5-7 W-t egy gyenge szezonban is be tud söpörni**, viszont a plafonja mostanra már nincs ott ahol kellene.

Tud egy 9-10 W-t, meg egy PO one&done-t, és kész.
Ez látjuk évről évre, ezt konzisztensen hozza, de valami világi mák nélkül nincs a csapatban (benne) több.

Undi azt vallja, hogy egy évtizednyi 7-9/9-7 helyett jobb fejest ugrani az ismeretlenbe, jöjjön BÁRMI, csak ne ez.
Inkább álljuk bele a földbe 70%-os eséllyel, ha van mellette 30, hogy újra felér a csapat a csúcsra.
Én megértem őt.

Helm-et is értem, abban neki is igaza van hogy ebből kurva nagy pofára esés is lehet, lásd élő példa a Caldwell-féle Lions, akik évekig egyensúlyoztak a 8-8 körül, hogy aztán a vezércsere után orral álljanak bele a földbe.

De van ellenpélda is - ugyanez történt a Garrett-féle Cowboys-al is, megunták a sorozatos 8-8-akat, és egyelőre úgy néz ki, ők pluszosan jöttek ki a dologból.

Szóval nem lenne példa nélküli, hogy valaki felpakolja egy középcsapat összes zsetonját a pirosra ruletten (vagy ha Helm beválási százalékából indulok ki, akkor a zöldre), és 5 ilyen év után, amin mi keresztülmentünk - talán már nem is az ördögtől való egy ilyen gondolat.

**
Nagyon fontos (és itt most nyíljanak az egyház kapui szélesre, hadd terjedjen az a gyönyörű orgonaszó odakint is):
RW-al a fedélzeten nincs nincs 3-14.
Ez PC egyik nagy titka, nem véletlenül nem fogja elengedni Russellt, amíg rajta múlik.

Egyszerűen ennyit jelent egy top QB még ma is.

A.Rodgers-el a fedélzeten a GB az NFC egyik legkomolyabb SB kontendere, de nélküle? 😀
Látta valaki rajtam kívűl a Chiefs ellenit? 😀

Watsonnal egy PO határon billegő csapat volt a Texans, akárhogy is próbálta szétkefélni BoB a csapatot. Hadd kérdezzem meg, nélküle hogy megy? Hirtelen nem is tudom mennyi a mérlegük.

Ugyanez Mahomes, idénre ütött a Madden-átok, bezuhant a játéka. Hol van most az ezerfejű KC sárkány? Az 50 pontos henger?

Na nálunk is ugyanez.
Amíg RW itt van, addig ez a csapat nem fog beleállni a földbe, és addig PC állása is rendben van.
Max ő lép le, de hogy elküldve nem lesz, arra fogadok egy citromos alkoholmentes sörrel.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
Nuvanda Seattle Seahawks 13
Szerintetek egy idei 3-14-es idény elég lenne ahhoz, hogy gyökeres változások jöjjenek?

Én is csak a győzelmeknek örülök, szurkolok. A vereségeket meg enyhíti az az érzés, hátha ez segít hozzá valami pozitív változáshoz.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyon hasonlóan gondolom én is, csak féltem, hogy felgyújtanak itten mint valami eretneket, ha azt írom, hogy szopjunk ki idén rendesen, hogy PC végre lemondjon. 😀
Adnám, mert idén már úgy is mindegy.
akdestroyer
Azt hiszem tényleg kiégett valami relém teljesen. Én kérem igyekszem- a lehető legbarátibb maradni. Tényleg csak akkor röhögök ki bárkit, amikor nyilvánvalóan 0-való osztást nyomat erőszakosan -és ilyet a Hox topicban szerintem sok éve nem is tettem.

De én most ezzel azt hiszem én most nem tudok azonosulni. Én sohasem fogok azért szurkolni, hogy ne nyerjünk. Statisztikailag bizonyítható, hogy a suck for anyone, az jó eséllyel suck for anyone else, és utána noch einmal suck folyamathoz vezet..... főleg egy olyan csapatnál, ahol ennyire nem erélyes a tulajdonos.

Félreértés ne essék, én 3-10 vesztes szezon után is itt leszek, de engem pont akkor nem érdekel egy csapat, amikor jó.
Helmut Zimmer
Nem kell ezt megerteni, csak kimozdulni az origodbol annyira, hogy elfogadd. Te tulajdonkeppen meg azt sem kell megtenned, pusztan ha erteni akarod az ilyen szurkolok motivumat.

En pl orulnek, ha kiszivnank, mert a hosszu tavo sikeressghez szukseges valtozasok katalizatoranak tekintek minden vereseget iden.

Ha valaki mindig es minden korulmenyek kozott a gyozelmet akarja, azt is elfogadom. Attol en meg orulok, ha kisz@punk.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Azt hiszem tényleg kiégett valami relém teljesen. Én kérem igyekszem- a lehető legbarátibb maradni. Tényleg csak akkor röhögök ki bárkit, amikor nyilvánvalóan 0-való osztást nyomat erőszakosan -és ilyet a Hox topicban szerintem sok éve nem is tettem.

De én most ezzel azt hiszem én most nem tudok azonosulni. Én sohasem fogok azért szurkolni, hogy ne nyerjünk. Statisztikailag bizonyítható, hogy a suck for anyone, az jó eséllyel suck for anyone else, és utána noch einmal suck folyamathoz vezet..... főleg egy olyan csapatnál, ahol ennyire nem erélyes a tulajdonos.

Félreértés ne essék, én 3-10 vesztes szezon után is itt leszek, de engem pont akkor nem érdekel egy csapat, amikor jó.
Helmut Zimmer
Nem is kell azonosulni, mert nincs is mivel.
Ez most valami kiszűrődő fekete zaj volt a lelkem mélyéről, amúgy meg engem se fogsz soha azon kapni, hogy bármikor is a csapat ellen szurkolok.
Itt fogok hajnali 1-kor kukorékolni vasárnaponként akkor is, ha 3-14 leszünk.

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nagyon hasonlóan gondolom én is, csak féltem, hogy felgyújtanak itten mint valami eretneket, ha azt írom, hogy szopjunk ki idén rendesen, hogy PC végre lemondjon. 😀
Adnám, mert idén már úgy is mindegy.
akdestroyer
Azt hiszem tényleg kiégett valami relém teljesen. Én kérem igyekszem- a lehető legbarátibb maradni. Tényleg csak akkor röhögök ki bárkit, amikor nyilvánvalóan 0-való osztást nyomat erőszakosan -és ilyet a Hox topicban szerintem sok éve nem is tettem.

De én most ezzel azt hiszem én most nem tudok azonosulni. Én sohasem fogok azért szurkolni, hogy ne nyerjünk. Statisztikailag bizonyítható, hogy a suck for anyone, az jó eséllyel suck for anyone else, és utána noch einmal suck folyamathoz vezet..... főleg egy olyan csapatnál, ahol ennyire nem erélyes a tulajdonos.

Félreértés ne essék, én 3-10 vesztes szezon után is itt leszek, de engem pont akkor nem érdekel egy csapat, amikor jó.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Nagyon hasonlóan gondolom én is, csak féltem, hogy felgyújtanak itten mint valami eretneket, ha azt írom, hogy szopjunk ki idén rendesen, hogy PC végre lemondjon. 😀
Adnám, mert idén már úgy is mindegy.

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt hiszem nagyon elfáradhattam, hogy egyáltalán nem értem a HSz-eket....pedig amúgy biztos érdekesek. Szerintem kiégett valami relé az agyamban
Helmut Zimmer
Van ilyen.
Én arra céloztam, hogy ugye a múlt héten Geno kapitánnyal legyőztünk egy félvak, sánta, gödörben lévő, edzőjét "vesztett", borzalmas irányítóteljesítményt, és a védelemben ordenáré chokerkedést produkáló, és a top3 pickért harcban lévő Jagst.

Persze örülünk Genonak, jól nézett ki, de azért a helyén kell kezelni a box score-okat, pont a fent felsorolt körülmények miatt.

Na én pont attól félek hogy ez sokaknál nem fog menni, és elkezdenek majd projektálni.

Főleg úgy, hogy jön a szezon legerősebb kéthetes intervalluma számunkra, egy SB contender Packers, meg Cardinals.
Én már egy 1-1-nek is tudnék örülni, de (gondolom ezzel mind egyetértünk) egy 80-90%-os Russ-al együtt is simán benne van a pakliban, hogy kicsit kevesebb szerencsével (meg annál több PC things-el) sima 0-2-vel jövünk ki a két találkozóból.

És ez tovább erősítheti a projekciót.

Ettől előre fázok.
akdestroyer
Ezt meg is fordithatod. Minden nezopont kerdese. Pl en azert drukkolok, hogy PC minel elobb eltakarodjon. Ez azt jelenti, hogy a kovetkezo ket merkozesen szivesen latnek 2 vereseget. A "nagyobb joert", egy PC mentes Seahawksert, mivel szerintem vele mar nem fogunk SB-ert menni, es o a legnagyobb kerekkoto itt.

Te gondolhatod, hogy van eselyunk, vagy csak pusztan, hogy a vereseg minden korulmenyek kozott rosszabb, mint a gyozelem, szoval inkabb nyerjunk. En mondjuk nem latom ertelmet egy ujabb 8-9 gyozelmes szezonnak. Igaz, hogy aPC azt is elintezte, a veresegekbol se profitaljunk maximalisan, ugyanis nincs meg a jovo evi elso koros pickunk ugyebar.

En Russ-t sem eroltetnem, ha az ujja nem 100%-os. Nehogy raseruljon tet nelkuli idenyben.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Azt hiszem nagyon elfáradhattam, hogy egyáltalán nem értem a HSz-eket....pedig amúgy biztos érdekesek. Szerintem kiégett valami relé az agyamban
Helmut Zimmer
Van ilyen.
Én arra céloztam, hogy ugye a múlt héten Geno kapitánnyal legyőztünk egy félvak, sánta, gödörben lévő, edzőjét "vesztett", borzalmas irányítóteljesítményt, és a védelemben ordenáré chokerkedést produkáló, és a top3 pickért harcban lévő Jagst.

Persze örülünk Genonak, jól nézett ki, de azért a helyén kell kezelni a box score-okat, pont a fent felsorolt körülmények miatt.

Na én pont attól félek hogy ez sokaknál nem fog menni, és elkezdenek majd projektálni.

Főleg úgy, hogy jön a szezon legerősebb kéthetes intervalluma számunkra, egy SB contender Packers, meg Cardinals.
Én már egy 1-1-nek is tudnék örülni, de (gondolom ezzel mind egyetértünk) egy 80-90%-os Russ-al együtt is simán benne van a pakliban, hogy kicsit kevesebb szerencsével (meg annál több PC things-el) sima 0-2-vel jövünk ki a két találkozóból.

És ez tovább erősítheti a projekciót.

Ettől előre fázok.

több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 211
Baszki, még a végén tényleg idehozzák OBJ-t... 😱
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Délután lesz időm, és én kifejtem miért is kérdeztem amit kérdeztem.
BigBaltazar
Na arra én is nagyon kíváncsi vagyok, mert én se értem akkor.

több mint 2 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ha Wilson játszik a Packers ellen, és ócska lesz, akkor visszatesszük Genot? 😊
Helmut Zimmer
Én amúgy szívesebben látnám Genot a A.Rodgers vezette Packers, meg a Cardinals ellen is, mert akkor ez a kérdés soha többé nem merülne fel, miután RW a következő meccsen újra kezd. 😊
akdestroyer
Azt hiszem nagyon elfáradhattam, hogy egyáltalán nem értem a HSz-eket....pedig amúgy biztos érdekesek. Szerintem kiégett valami relé az agyamban
Helmut Zimmer
Délután lesz időm, és én kifejtem miért is kérdeztem amit kérdeztem.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ha Wilson játszik a Packers ellen, és ócska lesz, akkor visszatesszük Genot? 😊
Helmut Zimmer
Én amúgy szívesebben látnám Genot a A.Rodgers vezette Packers, meg a Cardinals ellen is, mert akkor ez a kérdés soha többé nem merülne fel, miután RW a következő meccsen újra kezd. 😊
akdestroyer
Azt hiszem nagyon elfáradhattam, hogy egyáltalán nem értem a HSz-eket....pedig amúgy biztos érdekesek. Szerintem kiégett valami relé az agyamban
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Ha Wilson játszik a Packers ellen, és ócska lesz, akkor visszatesszük Genot? 😊
Helmut Zimmer
Én amúgy szívesebben látnám Genot a A.Rodgers vezette Packers, meg a Cardinals ellen is, mert akkor ez a kérdés soha többé nem merülne fel, miután RW a következő meccsen újra kezd. 😊

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ha Wilson játszik a Packers ellen, és ócska lesz, akkor visszatesszük Genot? 😊
Helmut Zimmer
Miért, nem Geno kezd?
BigBaltazar
Hát pont azok a hírek, hogy nagyon javul RW keze.
Helmut Zimmer
Kérdésemnek semmi köze nem volt RW kezéhez. 😉
BigBaltazar
Akkor valószínűleg más fog tudni válaszolni.
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 261
Egy system build fenntartását mennyire nehezíti az ego? Sajnos az is tendencia, hogy egy jó rendszerben is mindenki magának akarja a koronát, vagy nagyobb szeletet a tortából ("haveri" és menedzseri nyomásra), mert meg van győződve, hogy nem fogaskerék, hanem gyémánt. Ez igaz játékosra (Helló Brandon Browner) és edzőkre is (Csá Gus Bradley), akiket csapatok kétségbe esve, túlfizetve hoznak a süllyedő hajóra és meglepődnek, hogy még sincs csoda. Mondjuk ez a csapatok szemszögéből is hiba. Az ilyeneket nem lehet elemzésekkel megelőzni? Mindegy, a fenntartás szempontjából nehezítő tényező.
Egy kifacsart ideális esetben akkor jó egy ilyen rendszer, ha mindenki Lockett mentalitású a pályán és mondjuk Todd Bowles mentalitású a pálya szélén. Aki belátta, hogy melyik kabát nagy rá és azt csinálja csak, amiben jó.

Ebből a szempontból egy QB imba rendszer "könnyebb", mert "csak meg kell találni" a gyémántot, elég őt leszo boldoggá tenni és ha elég jók a játszótársak, meg a staff, akkor határ a csillagos ég.

Talán olyan ez, mint hogy mindenki keresi a jobb munkahelyet, spórol a jobb kocsira, tesz félre a nyugdíjra, de azért egy lottót csak érdemes feladni, mert az csak jobban adná 😊
több mint 2 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ha Wilson játszik a Packers ellen, és ócska lesz, akkor visszatesszük Genot? 😊
Helmut Zimmer
Miért, nem Geno kezd?
BigBaltazar
Hát pont azok a hírek, hogy nagyon javul RW keze.
Helmut Zimmer
Kérdésemnek semmi köze nem volt RW kezéhez. 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ha Wilson játszik a Packers ellen, és ócska lesz, akkor visszatesszük Genot? 😊
Helmut Zimmer
Miért, nem Geno kezd?
BigBaltazar
Hát pont azok a hírek, hogy nagyon javul RW keze.
több mint 2 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ha Wilson játszik a Packers ellen, és ócska lesz, akkor visszatesszük Genot? 😊
Helmut Zimmer
Miért, nem Geno kezd?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 658
Freak-system build.

| Ahogy a system build is tele tehetsegekkel ugy a freak-be is van rendszer. |

Szeretnem latni a 32 edzot amelyik legalabb egyikre alkalmas. Szeretnem latni aki kihuz egy Mahomes-t az nem fogja fejnehezze tenni a csapatat (es osszesegeben ne lenne igaza). Szeretnem latni a system-be a tehetsegek mennyiseget fenttartani tudo 32 GM-t. Akik ugye az allando cserelgetes miatt allandoan tanuljak a rendszert amit ugyis kielemeznek es lehet Jamal Adams a S..stb, ha nincs jol hasznalva. Ja es ezt 3-4 evente megujjitani, mikozben egyszer ritkan sikerul felepiteni a 0-rol. (Amugy a QB kivetelevel a penz elosztasat lehet aranyosabban kivitelezni fejnehez nelkul. Pl. az OL -beN legyen ot normalis pali a ketto sztar egy selejt es ketto atlagos helyett. Es a QB utan a system-be igazolt jatekosok olcsobbak is, mert nem kell mindenben jonak lennie a jatekosoknak..stb)

Szeretnek latni 32 kezdo QB-t aki tud olvasni es tiszteseges technikai adottsagokkal felvertezve indul csataba, nemhogy back up QB-kat. Hiaba futatt a Titans egy remek rendszert meg kell fizetniuk Tanne-t es ugyanez lesz BM-el es kizart hogy lemegy az aruk. Raadasul ott is tulteng a tehetseg, amibe majd bele kell nyulni. Raadasul ha baj lesz es nem mukodik a rendszer akkor ezek a QB-k se feltetlenul fogjak megoldani, a cserek kozul meg meg kevesebb.


De amikor belenyulsz egy extra QB-ba akkor tudsz vele barmit csak nem lesz darabra annyi tehetseg amit kompenzal a QB. Aki nem tud egy Wilson-bol kihozni tobbet, az nem fog ket harom upgradelt poszttal tobbet kihozni Geno-bol. A plussz penz kb +2OM ( vagy rookie ) es abbol hozol egy nagyon jot vagy max 4 kozepes jatekost. De ha csak a felepitest nezem akkor annak a gyengebb QB-nak inkabb erosebb fal es elkapok kellenek, mert hiaba olvas jol biztosan lassabban mint a legjobbak. Ez meg nem jon ki belole.

Amikor van egy jo QB-d es ezaltal fejnehezze valo csapat akkor drafttal probaljak megoldani a tehetseg-penz egyensulyat es amikor mellemegy akkor elorekoltenek es biznak a kovetkezo draftban. Egyszeruen KONNYEBB feladat, mint egy jo edzo-GM-tehetseg utanpotlas hiaba van egy kicsivel tobb ra es vegul ez is a kivitelezes minosegen fog mulni. Ebben pedig a QB magasan a legfontosabb elem. A D-el nyerni mar nem lehet es ugyan fontosak, de ami szamit ugyanolyan borsos aron van, szoval a bomba D-t se epiti fel belole az ember. Es mikozben itt is lehet jatszani a nyomassal es a cov.-el megse latok 32 DC-t aki nagyon jo lenne. Raadasul itt is minoseggel akarja a legtobb csapat megoldani es nem brainfarttal.

Az edzokbol-GM-ekbol lehet en nezek ki kevesett es akkor teljesen rosszat irok. De azt is ritkan latom hogy a DC-ok a DL es a Sec.-ben azonos mentalitassal jatszatnak oket. Nemhogy az O akivel a legtobb csapat nyerni akar mara es azzal kiegeszitve hasznalnak es epitenek a D-t. Nem, mindenki a mindenverot akarja felepiteni mindketto egyseggel.

100 szonak is egy a vege a jatekos tehetsegre konnyebb epiteni, mint egy rendszert futattni kepes edzokre es azt raadasul kivesezhetetlenul, mert a kiszamithatosag a liga rakfeneje es akkor jon az emlitett fek 2-3 evente.

Amugy en a system mellett lennek, de gyenge a karmesterek felhozatala. Az eredmeny pedig a PM-AR-TB12-stb QB-k mellett all mert a csapataik szurkoloinak megadjak a nyeres realis eselyet.