Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Soha senki nem tudta még megtippelni PC draft terveit (legalábbis ezen a fórumon biztos nem). Ahogy AK írta: letrade és WTF linebacker és RB húzások.
Nincs jelentősége a draftnak a hawks univerzumban.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Egyéként ti kinek örülnétek a 2.körben?
Összeszedtem néhány nevet, akire reális esély lehetne:
mbhawks
Szép gyűjtés, de szerintem felesleges idén ezen pörögni.

Még normális pickmennyiség mellett is folyamatosan moneyballozunk (kb 2016 óta), a jelenlegi helyzetben pedig szinte biztosra veszem hogy hátratrade hegyek lesznek.

Jelen pillanatban 2.(No.56) 4. 5. valamint két 7.körrel rendelkezünk.

Szerintem a második körből többszöri lecsere után kimozgunk, és begyűjtünk majd plusz két 3., valamint egy 4.kört.

Innen húzogatunk majd 6.körbe várt projekt TE-ket, meg üveglábú futókat.

😀

több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Leatherwood szerintem nálunk is célpont lesz.
több mint 3 éve
mbhawks Seattle Seahawks USC Trojans 25
Egyéként ti kinek örülnétek a 2.körben?
Összeszedtem néhány nevet, akire reális esély lehetne:
Elijah Moore WR Ole Miss: Egy nagyon jó, aprótermetű slot elkapó, a pálya szélén nem nagyon használták. Amockoknál nagyon nagy a szórása, az 1.kör végétől a 3.kör elejéig láttam már mindenhol.

Alex Leatherwood T Alabama: Futás blokk az erősége, de passblockban sem gyenge. Ő egyértelmű steal lenne a mi helyünkön. Kicsi red flag nála, hogy hosszútávon lehet guard lesz belőle a profik között.

Landon Dickerson C Alabama: Leatherwood társa a Bama falában, nagyon jó méretekkel rendelkezik, nagyon erős, fizikális. Legnagyobb gyengeségének a lábmunkáját emelik ki. Kis szerencsével csúszhat a pickünkig.

Eric Stokes CB Georgia: Nagyon gyors, a Pro Day-en 4.25-ös 40 yardot futott. A labdára veszélyes, nagyon megbízhatóan szerel. Őt legtöbbször a 2.kör második felébe mockolják, tehát értéken lenne.

+ Egy név akinek nagyon nem örülnék, de mivel a Hawks-ról beszélünk, bárkit választhatunk és beleillene a WTF húzás kategóriába:
Michael Carter RB North Carolina: Egy kisebb termetű futó, főként az elkapásokban jeleskedik és használják visszahordásoknál is. Leadback nyílván nem lesz belőle az NFL-ben, de simán lehetne használni a slotban is.

Csináltam egy gyors kitekintést a draftra és így első blikkre ők ugrottak be, akik még nálunk kis szerencsével bent lehetnek és jó értéket képviselnének vagy éppen kinézem az FO-ból, hogy ő lesz a választás.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Nagyon csicseregnek erről a Sherman visszatérésről, annyit, hogy az már több mint pletyka.
És hát tudjuk: Nem zörög a haraszt, ha nem RW scramble-özik benne.

Én örülnék neki. Elég nagy lett a corner need. Annak tömése a draftról meg nem fog menni, főleg ilyen pick-ekkel.

Juteszembe draft: A meglévő készlet az kurvára karcsú, a moneyballt belőle meg nem tudom hogy kéne elképzelni. Csinálunk belőle 8db 5.köröst?

Nincs fény az alagút végén.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jarran Reed -> KáCé
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


Hát ő (sokat játszott nálunk tavaly - | egy snapet se, mert opt outolt | ...)
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Gondolom lattatok hogy a 49 ers megy iranyitoert a drafton az 1/3 al. Szerintem lassan lehet mar iden bucsuzhatunk a playoff tol es igy szep lassan PC tol is. Nem latom azt hogy tudnank tartani a lepest a csoportrivalisokkal.
Fantomas0429
Lássuk csak.
A Rams ha egészségesen tudja tartani Staffordot, passzol majd ellenünk a két meccsen +- 1200 yardot, miközben a védelmük kifújja az orrunkat.
A Cardinals a két meccsen 20x fogja sackelni Russt, miközben a kis Murray fut 300 yardot és ad 8 TD passzt az ezer éves triónak.
A 49ers pedig eddig is egy QB-ra és egy kórház a városszéléntől volt attól hogy lesimázza a csopit.

Szóval sima PO 😀 😀
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Gondolom lattatok hogy a 49 ers megy iranyitoert a drafton az 1/3 al. Szerintem lassan lehet mar iden bucsuzhatunk a playoff tol es igy szep lassan PC tol is. Nem latom azt hogy tudnank tartani a lepest a csoportrivalisokkal.
több mint 3 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Reed el, Dunlap vissza.
Az egyik szemem sír, a másik meg úveg.
tomz
Hátha Reedet is visszaigazoljuk pár nap múlva.
BigBaltazar
Hat ahogy olvastam nem sok esely van erre mivel Reed nem akarta h atalakitsk a szerzodeset inkabb hosszabbitani akart es itt ellentetbe kerultek a felek ezert lesz cut vagy trade ha talalnak partnert.
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Reed el, Dunlap vissza.
Az egyik szemem sír, a másik meg úveg.
tomz
Hátha Reedet is visszaigazoljuk pár nap múlva.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Hasonloan erzek en is. Nem epp igy gondoltam hogy felszabaditunk cap spacet😀Reedet mar tavaly tudtuk h tul lett fizetve, sajnalom hogy elmegy igy DE fronton erosodtunk DT poszt pedig egy ujabb hianyposztunk lett, Ford es Reed stabil duot alkottak mogottunk most hirtelen senkinek nem ugrik be a neve mint backup.
Amugy cut helyett megprobalhattuk volna el is cserelni Reedet biztos lett volna erdeklodo..

Szerintetek KJ-vel mivan? nagyon csendben vannak vele kapcs. az is fura h meg pletykakat se olvastam h valaki erdeklodne pedig azert barmelyik csapatba elferne es mentornak sem lenne utolso szerintem.

Szerkesztette: 12th member
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Reed el, Dunlap vissza.
Az egyik szemem sír, a másik meg úveg.
több mint 3 éve
Nuvanda Seattle Seahawks 12
Majd ha pár év múlva érdemben hozzá fogok tudni szólni a dolgokhoz, ígérem, hogy én is írogatok ide, de jelenleg csak rontanám a színvonalat. 😊
Nuvanda
Na, épp ez a hatalmas urban legend.
Hogy itt elnyomnak, ha nem vagy a golden circle tagja, meg hogy aki nem szakértő, vagy törzstag, annak kuss van.
Vagy hogy nem szabad hülyeséget kérdezni, mert leszólnak, mert itt mindenki sznob.
Ki mondta ezt, feki?

Ez egy baromság, itt ez sosem volt divat.
Valamint az ide való kommentelésnek nincs semmiféle szakmai előfeltétele, mindenkinek szabad a tánc.

Minden kommentnek örülünk, kérdezni meg szabad, hülyeséget is, mindenre szívesen válaszolunk.

Hajrá!
Írd meg mi a véleményed az idei offseasonról.
Vagy kérdezz bármiről!
akdestroyer
Eszembe se jutott, hogy elnyomnátok, csak nem szeretek hülyeséget kérdezni. Ez van, ilyen vagyok másban is. Még az alapokat tanulom, és sok kérdésre magam is meg tudom keresni a választ, nem fárasztalak feleslegesen benneteket.

A képes elemzésekből meg kérdés nélkül is lehet tanulni. Be kell valljam, bár a 2013-as 49ers meccs (első amit néztem) óta szurkolok a szimpatikus futkározó alacsony irányítónak és csapatának, ez volt az első szezon, ahol az elejétől a végéig követtem az eseményeket, mert nyáron valahogy idetévedtem. És magam se tudom miért, beszívott ez a közeg, élvezem olvasni az elemzéseiteket, várom a képregényeket és a verseket. 😊

Megszólalni is csak azért szólaltam meg, hogy tudjátok, azok is jól szórakoznak, aki csak olvasnak, és szerintem sokan hasonlóan gondolkodnak, mint én.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Majd ha pár év múlva érdemben hozzá fogok tudni szólni a dolgokhoz, ígérem, hogy én is írogatok ide, de jelenleg csak rontanám a színvonalat. 😊
Nuvanda
Na, épp ez a hatalmas urban legend.
Hogy itt elnyomnak, ha nem vagy a golden circle tagja, meg hogy aki nem szakértő, vagy törzstag, annak kuss van.
Vagy hogy nem szabad hülyeséget kérdezni, mert leszólnak, mert itt mindenki sznob.
Ki mondta ezt, feki?

Ez egy baromság, itt ez sosem volt divat.
Valamint az ide való kommentelésnek nincs semmiféle szakmai előfeltétele, mindenkinek szabad a tánc.

Minden kommentnek örülünk, kérdezni meg szabad, hülyeséget is, mindenre szívesen válaszolunk.

Hajrá!
Írd meg mi a véleményed az idei offseasonról.
Vagy kérdezz bármiről!

több mint 3 éve
Nuvanda Seattle Seahawks 12
Basszus, ne csináljunk már nagyobb várat szarból, mint a Seahawks FO. Csak fekinek nem tetszett az itteni írások tartalmi és szerzői köre. Más ellen vélemény még nem olvastam. Ez egy ember. Esetleg valaki más...?
Akkor miért kell keverni a kását még jobban? Felfújjátok a dolgot.
BigBaltazar
Nekem tetszettek az írások! Csak egy éve járok ide, de nem örülnék, ha Undi nem írna ide többet.
Én megköszönöm a színvonalas írásokat az aktív fórumtagoknak, nélkülük nem járnék ide. Majd ha pár év múlva érdemben hozzá fogok tudni szólni a dolgokhoz, ígérem, hogy én is írogatok ide, de jelenleg csak rontanám a színvonalat. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki.
Cancel Culture
Eközben a fanok:

akdestroyer
És ki Zémó Báró(Brühl karaktere)? Petey? 😊
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki.
Cancel Culture
Eközben a fanok:

akdestroyer
Basszus, ne csináljunk már nagyobb várat szarból, mint a Seahawks FO. Csak fekinek nem tetszett az itteni írások tartalmi és szerzői köre. Más ellen vélemény még nem olvastam. Ez egy ember. Esetleg valaki más...?
Akkor miért kell keverni a kását még jobban? Felfújjátok a dolgot.
BigBaltazar
Nekem Undi 10 +éve vitapatrnerem, kicsit cimborám, de mindenképpen az a csávó, akinek adok a véleményére... nélküle ez számomra nem az igazi.

AK mindenből mémet gyárt, a nevében nem nyilatkozom

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki.
Cancel Culture
Eközben a fanok:

akdestroyer
Basszus, ne csináljunk már nagyobb várat szarból, mint a Seahawks FO. Csak fekinek nem tetszett az itteni írások tartalmi és szerzői köre. Más ellen vélemény még nem olvastam. Ez egy ember. Esetleg valaki más...?
Akkor miért kell keverni a kását még jobban? Felfújjátok a dolgot.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki.
Cancel Culture
Eközben a fanok:

akdestroyer
Szerintem a nagy unalomba mar ennek is vege! Mindenkinek mindegy minden es mindenki un mar mindenkit gondolok itt PC re RW- JS re . Szerzonkezdetig ez lesz mert draftunk nem nagyon lesz.

Helm irta hogy PC becsicskult vagyis ugy ertelmezem h engedett RW nek. Szerintetek amit csinaltak eleg, mert nekem ez megint egy ilyen muppet master move nak tunik mint a let russ cook, ha nem jon be akkor az Russ hibaja lesz mert" mindent megkapott amit kert".

Szoval a ha gondoljatok barki/mindenki egy gyors ertekelest a szabadugynok move okrol, hasznos vagy nem mennyit segit stb.

Szerintem hasznos de a vedelem nem eleg az offense pedig nem eleg h fent tartsa a vedelmet.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki.
Cancel Culture
Eközben a fanok:

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Kipróbálnánk napi három melegétkezésért Aldon Smith-t? Max nyomna egy Gordont.
Hanni
Állítólag pályán kívüli dolgai miatt nem ad neki szerződést a Dallas, szóval lehet, hogy már nyomott is egy Gordont.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kipróbálnánk napi három melegétkezésért Aldon Smith-t? Max nyomna egy Gordont.
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ne haragudj! Idejön valaki, ad egy tényleg tisztességes rövid véleményt, és erre ez a válasz....
Ezt nem vártam volna! Ez nekem is sok.
😀
Cancel Culture
Hát pont ezaz.
Petey a Hawks topicba posztol, és semmi trollkodás?
Hát mi van itt?!
😀
Zavart érzek az erőben!
akdestroyer
döglött oroszlánba sem rúg az ember 😀 😀
petey
Petí, Te vagy itt a legeslegelső cimbim.
Átmehetek a Niners topicba? Jó leszek, de én ezt meguntam.
Cancel Culture
ne szívd már mellre hombre, kicsit üssük már el poénnal ezt az időszakot, ak-t nem úgy ismerem, mint aki besérülne egy ilyenen
😕 de amúgy gyere csak.
petey
Ja kurvára nem ezzel van bajom, nem is AK-val(csak már nem raktam ki a zzzmájlit). Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki. Tényleg nincs miről beszélni azon kívül, hogy Carroll becsicskult.

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
(Ja és törlöm magam inkább,miattam senki se veszítse el Undit...)
Go Hawks!
feki
Ez kicsit-re sikeredett.

2014 januárja óta ide jutottunk:

akdestroyer
Mi maradtunk, igaz kéznél a poroltó!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.