Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
Nuvanda Seattle Seahawks 13
Majd ha pár év múlva érdemben hozzá fogok tudni szólni a dolgokhoz, ígérem, hogy én is írogatok ide, de jelenleg csak rontanám a színvonalat. 😊
Nuvanda
Na, épp ez a hatalmas urban legend.
Hogy itt elnyomnak, ha nem vagy a golden circle tagja, meg hogy aki nem szakértő, vagy törzstag, annak kuss van.
Vagy hogy nem szabad hülyeséget kérdezni, mert leszólnak, mert itt mindenki sznob.
Ki mondta ezt, feki?

Ez egy baromság, itt ez sosem volt divat.
Valamint az ide való kommentelésnek nincs semmiféle szakmai előfeltétele, mindenkinek szabad a tánc.

Minden kommentnek örülünk, kérdezni meg szabad, hülyeséget is, mindenre szívesen válaszolunk.

Hajrá!
Írd meg mi a véleményed az idei offseasonról.
Vagy kérdezz bármiről!
akdestroyer
Eszembe se jutott, hogy elnyomnátok, csak nem szeretek hülyeséget kérdezni. Ez van, ilyen vagyok másban is. Még az alapokat tanulom, és sok kérdésre magam is meg tudom keresni a választ, nem fárasztalak feleslegesen benneteket.

A képes elemzésekből meg kérdés nélkül is lehet tanulni. Be kell valljam, bár a 2013-as 49ers meccs (első amit néztem) óta szurkolok a szimpatikus futkározó alacsony irányítónak és csapatának, ez volt az első szezon, ahol az elejétől a végéig követtem az eseményeket, mert nyáron valahogy idetévedtem. És magam se tudom miért, beszívott ez a közeg, élvezem olvasni az elemzéseiteket, várom a képregényeket és a verseket. 😊

Megszólalni is csak azért szólaltam meg, hogy tudjátok, azok is jól szórakoznak, aki csak olvasnak, és szerintem sokan hasonlóan gondolkodnak, mint én.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Majd ha pár év múlva érdemben hozzá fogok tudni szólni a dolgokhoz, ígérem, hogy én is írogatok ide, de jelenleg csak rontanám a színvonalat. 😊
Nuvanda
Na, épp ez a hatalmas urban legend.
Hogy itt elnyomnak, ha nem vagy a golden circle tagja, meg hogy aki nem szakértő, vagy törzstag, annak kuss van.
Vagy hogy nem szabad hülyeséget kérdezni, mert leszólnak, mert itt mindenki sznob.
Ki mondta ezt, feki?

Ez egy baromság, itt ez sosem volt divat.
Valamint az ide való kommentelésnek nincs semmiféle szakmai előfeltétele, mindenkinek szabad a tánc.

Minden kommentnek örülünk, kérdezni meg szabad, hülyeséget is, mindenre szívesen válaszolunk.

Hajrá!
Írd meg mi a véleményed az idei offseasonról.
Vagy kérdezz bármiről!

több mint 3 éve
Nuvanda Seattle Seahawks 13
Basszus, ne csináljunk már nagyobb várat szarból, mint a Seahawks FO. Csak fekinek nem tetszett az itteni írások tartalmi és szerzői köre. Más ellen vélemény még nem olvastam. Ez egy ember. Esetleg valaki más...?
Akkor miért kell keverni a kását még jobban? Felfújjátok a dolgot.
BigBaltazar
Nekem tetszettek az írások! Csak egy éve járok ide, de nem örülnék, ha Undi nem írna ide többet.
Én megköszönöm a színvonalas írásokat az aktív fórumtagoknak, nélkülük nem járnék ide. Majd ha pár év múlva érdemben hozzá fogok tudni szólni a dolgokhoz, ígérem, hogy én is írogatok ide, de jelenleg csak rontanám a színvonalat. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki.
Cancel Culture
Eközben a fanok:

akdestroyer
És ki Zémó Báró(Brühl karaktere)? Petey? 😊
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki.
Cancel Culture
Eközben a fanok:

akdestroyer
Basszus, ne csináljunk már nagyobb várat szarból, mint a Seahawks FO. Csak fekinek nem tetszett az itteni írások tartalmi és szerzői köre. Más ellen vélemény még nem olvastam. Ez egy ember. Esetleg valaki más...?
Akkor miért kell keverni a kását még jobban? Felfújjátok a dolgot.
BigBaltazar
Nekem Undi 10 +éve vitapatrnerem, kicsit cimborám, de mindenképpen az a csávó, akinek adok a véleményére... nélküle ez számomra nem az igazi.

AK mindenből mémet gyárt, a nevében nem nyilatkozom

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki.
Cancel Culture
Eközben a fanok:

akdestroyer
Basszus, ne csináljunk már nagyobb várat szarból, mint a Seahawks FO. Csak fekinek nem tetszett az itteni írások tartalmi és szerzői köre. Más ellen vélemény még nem olvastam. Ez egy ember. Esetleg valaki más...?
Akkor miért kell keverni a kását még jobban? Felfújjátok a dolgot.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki.
Cancel Culture
Eközben a fanok:

akdestroyer
Szerintem a nagy unalomba mar ennek is vege! Mindenkinek mindegy minden es mindenki un mar mindenkit gondolok itt PC re RW- JS re . Szerzonkezdetig ez lesz mert draftunk nem nagyon lesz.

Helm irta hogy PC becsicskult vagyis ugy ertelmezem h engedett RW nek. Szerintetek amit csinaltak eleg, mert nekem ez megint egy ilyen muppet master move nak tunik mint a let russ cook, ha nem jon be akkor az Russ hibaja lesz mert" mindent megkapott amit kert".

Szoval a ha gondoljatok barki/mindenki egy gyors ertekelest a szabadugynok move okrol, hasznos vagy nem mennyit segit stb.

Szerintem hasznos de a vedelem nem eleg az offense pedig nem eleg h fent tartsa a vedelmet.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki.
Cancel Culture
Eközben a fanok:

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Kipróbálnánk napi három melegétkezésért Aldon Smith-t? Max nyomna egy Gordont.
Hanni
Állítólag pályán kívüli dolgai miatt nem ad neki szerződést a Dallas, szóval lehet, hogy már nyomott is egy Gordont.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kipróbálnánk napi három melegétkezésért Aldon Smith-t? Max nyomna egy Gordont.
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ne haragudj! Idejön valaki, ad egy tényleg tisztességes rövid véleményt, és erre ez a válasz....
Ezt nem vártam volna! Ez nekem is sok.
😀
Cancel Culture
Hát pont ezaz.
Petey a Hawks topicba posztol, és semmi trollkodás?
Hát mi van itt?!
😀
Zavart érzek az erőben!
akdestroyer
döglött oroszlánba sem rúg az ember 😀 😀
petey
Petí, Te vagy itt a legeslegelső cimbim.
Átmehetek a Niners topicba? Jó leszek, de én ezt meguntam.
Cancel Culture
ne szívd már mellre hombre, kicsit üssük már el poénnal ezt az időszakot, ak-t nem úgy ismerem, mint aki besérülne egy ilyenen
😕 de amúgy gyere csak.
petey
Ja kurvára nem ezzel van bajom, nem is AK-val(csak már nem raktam ki a zzzmájlit). Annyira nem történik semmi ennél a csapatnál, hogy a másikkal foglalkozik mindenki. Tényleg nincs miről beszélni azon kívül, hogy Carroll becsicskult.

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
(Ja és törlöm magam inkább,miattam senki se veszítse el Undit...)
Go Hawks!
feki
Ez kicsit-re sikeredett.

2014 januárja óta ide jutottunk:

akdestroyer
Mi maradtunk, igaz kéznél a poroltó!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszaigazoltatok egy egykori első köröst! Championship.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
(Ja és törlöm magam inkább,miattam senki se veszítse el Undit...)
Go Hawks!
feki
Ez kicsit-re sikeredett.

2014 januárja óta ide jutottunk:

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
de hogy lássátok a jó szívem:

NFL Network’s Tom Pelissero said on Good Morning Football Wednesday that the Seahawks could add another 49er:

“Richard Sherman is open to returning to Seattle. I believe the Seahawks also would be open to having Sherman back. This is not like Earl Thomas where it was really acrimonious at the end. These are two sides where it just came time [to move on]. ... The issue is going to be the money.”

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Ne haragudj! Idejön valaki, ad egy tényleg tisztességes rövid véleményt, és erre ez a válasz....
Ezt nem vártam volna! Ez nekem is sok.
😀
Cancel Culture
Hát pont ezaz.
Petey a Hawks topicba posztol, és semmi trollkodás?
Hát mi van itt?!
😀
Zavart érzek az erőben!
akdestroyer
döglött oroszlánba sem rúg az ember 😀 😀
petey
Petí, Te vagy itt a legeslegelső cimbim.
Átmehetek a Niners topicba? Jó leszek, de én ezt meguntam.
Cancel Culture
ne szívd már mellre hombre, kicsit üssük már el poénnal ezt az időszakot, ak-t nem úgy ismerem, mint aki besérülne egy ilyenen
😕 de amúgy gyere csak.

Szerkesztette: petey

több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ne haragudj! Idejön valaki, ad egy tényleg tisztességes rövid véleményt, és erre ez a válasz....
Ezt nem vártam volna! Ez nekem is sok.
😀
Cancel Culture
Hát pont ezaz.
Petey a Hawks topicba posztol, és semmi trollkodás?
Hát mi van itt?!
😀
Zavart érzek az erőben!
akdestroyer
döglött oroszlánba sem rúg az ember 😀 😀
petey
Petí, Te vagy itt a legeslegelső cimbim.
Átmehetek a Niners topicba? Jó leszek, de én ezt meguntam.

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Ne haragudj! Idejön valaki, ad egy tényleg tisztességes rövid véleményt, és erre ez a válasz....
Ezt nem vártam volna! Ez nekem is sok.
😀
Cancel Culture
Hát pont ezaz.
Petey a Hawks topicba posztol, és semmi trollkodás?
Hát mi van itt?!
😀
Zavart érzek az erőben!
akdestroyer
döglött oroszlánba sem rúg az ember 😀 😀

több mint 3 éve
feki Seattle Seahawks 79
@feki

Tessek, tegyel ellene, hogy ne csak 4-5 ember posztoljon ide. Fordits be ide cikkeket, hireket, valogass a neten az aktualis elemzesekbol, velemenyekbol, arra erdemes cikkekbol, majd szepen szerkeszd meg es tedd be ide.

Fordits a topikra orakat a sajat idodbol, gyarts sajat elemzeseket, sajat statisztikakat, indits sajat jatekokat, tegyel hozza az aktualis Hawks vitatemahoz uj perspektivat, olyan megkozeliest ami erdekes.

Ja, hogy ez nem megy? Mert megneztem az eddigi kommentjeid, mind csak panaszkoda arra, hogy a topik igy nem jo meg ugy nem jo.

Tessek, tegyel ellene, senki nem fog a kezedre verni, ha begepelsz egy ertekes posztot. Majd ha heteken, honapokon, de akar eveken keresztul a sajat szabadidodbol forditasz arra, hogy hozza tegyel a hawks kozosseghez, akkor a kritikadnak lesz ele, igy meg csak tipikus magyar bofoges arrol, hogy nem jo amit kapsz. Amiert nem teszel semmit btw.

Nem is fogok kommentelni tobbet ie, felismerve, hogy biztosan rengeteg passziv olvaso van meg aki csak karog meg sirankozik, ahelyett, hogy monjuk megkoszonne Helmnek vagy AK-nak, vagy barki masnak az elemzest, a kepregenyt, a velemenyt. Nm erdemlitek meg, hogy miutan sajat magam kivancsisagara elolvasok ezt-azt, meg osszefoglaljam itt magyarul.
undisputedly
...és erre adtatok 8 lájkot....MEKKORA PARASZTOK VAGYTOK! 😀

Undi akárhol vagy, nekem hiányzol!
Cancel Culture
Ezt eddig nem is láttam... 🙏
Ezzel legalább vissza lett igazolva amit leírtam előtte.
Tehát komoly elemzők irhatnak csak a falra a többiek meg olvasgassàk csak és csodálkozzunk,hogy tudsz angolul és leforditod ide? 😃
Képzeld én is hallgatok Seahawks podcastet vagy olvasok cikkeket 🤷‍♂️ De az nem az én gondolatom!
Szuper,hogy ide leforditod de ennek nem CSAK erről kellene szólnia. Nem értem, hogy lehet ez ennyire bonyolult. 😐
Egy sima àtlag beszélgetést már nem lát senki és nem csoda,hogy nem is mer senki beirni. Nagyon jó amit csináltok, ezt senki nem vitatja... De kicsit sznob a társaság, ennyi.
Aki érti az érti,aki nem az nem. 🙋‍♂️

(Ja és törlöm magam inkább,miattam senki se veszítse el Undit...)

Go Hawks!
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Ne haragudj! Idejön valaki, ad egy tényleg tisztességes rövid véleményt, és erre ez a válasz....
Ezt nem vártam volna! Ez nekem is sok.
😀
Cancel Culture
Hát pont ezaz.
Petey a Hawks topicba posztol, és semmi trollkodás?
Hát mi van itt?!
😀
Zavart érzek az erőben!

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Röviden: 30 éves journeyman, egy jó munkás depth player akinek 5 csapata volt 7 szezonban. jó lóvét kap most, tavalyi év után megérdemli.
petey
Aggódok az egészségedért.
Ugye nincs semmi baj?
akdestroyer
persze, minden rendben. köszönöm az érdeklődést. szeri.

több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
@feki

Tessek, tegyel ellene, hogy ne csak 4-5 ember posztoljon ide. Fordits be ide cikkeket, hireket, valogass a neten az aktualis elemzesekbol, velemenyekbol, arra erdemes cikkekbol, majd szepen szerkeszd meg es tedd be ide.

Fordits a topikra orakat a sajat idodbol, gyarts sajat elemzeseket, sajat statisztikakat, indits sajat jatekokat, tegyel hozza az aktualis Hawks vitatemahoz uj perspektivat, olyan megkozeliest ami erdekes.

Ja, hogy ez nem megy? Mert megneztem az eddigi kommentjeid, mind csak panaszkoda arra, hogy a topik igy nem jo meg ugy nem jo.

Tessek, tegyel ellene, senki nem fog a kezedre verni, ha begepelsz egy ertekes posztot. Majd ha heteken, honapokon, de akar eveken keresztul a sajat szabadidodbol forditasz arra, hogy hozza tegyel a hawks kozosseghez, akkor a kritikadnak lesz ele, igy meg csak tipikus magyar bofoges arrol, hogy nem jo amit kapsz. Amiert nem teszel semmit btw.

Nem is fogok kommentelni tobbet ie, felismerve, hogy biztosan rengeteg passziv olvaso van meg aki csak karog meg sirankozik, ahelyett, hogy monjuk megkoszonne Helmnek vagy AK-nak, vagy barki masnak az elemzest, a kepregenyt, a velemenyt. Nm erdemlitek meg, hogy miutan sajat magam kivancsisagara elolvasok ezt-azt, meg osszefoglaljam itt magyarul.
undisputedly
...és erre adtatok 8 lájkot....MEKKORA PARASZTOK VAGYTOK! 😀

Undi akárhol vagy, nekem hiányzol!

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Röviden: 30 éves journeyman, egy jó munkás depth player akinek 5 csapata volt 7 szezonban. jó lóvét kap most, tavalyi év után megérdemli.
petey
Aggódok az egészségedért.
Ugye nincs semmi baj?
akdestroyer
Ne haragudj! Idejön valaki, ad egy tényleg tisztességes rövid véleményt, és erre ez a válasz....
Ezt nem vártam volna! Ez nekem is sok.
😀

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Röviden: 30 éves journeyman, egy jó munkás depth player akinek 5 csapata volt 7 szezonban. jó lóvét kap most, tavalyi év után megérdemli.
petey
Aggódok az egészségedért.
Ugye nincs semmi baj?

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Kerry Hyder is erkezett a pass rusht segiteni jelentsen ez barmit is.
Drafton cornert fogunk huzni elsore szerintem.
Fantomas0429
Sokat nem mond a neve de produktiv eve volt es a 49ers sack leader tavaly 😀remeljuk a 49ers kollegak mondanak infot rola
12th member
Ő az:  youtu.be/bfww4MkCt7Y?t=192 (szerk: 3:12-höz akartam időzíteni, ott a lényeg, de elveszti a time tag-et)

Mindkét kezdő EDGE lesérült tavaly, jól szállt be, és valószínűleg megéri a neki szánt lóvét, amit mi nem tudtunk volna neki megadni. Nem csak egy évre kellett volna elhozni Dallasból, de utólag már kár ezen agyalni.
Niner Empire


Röviden: 30 éves journeyman, egy jó munkás depth player akinek 5 csapata volt 7 szezonban. jó lóvét kap most, tavalyi év után megérdemli.