Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 145 — én ezt meguntam
Penny 5. éves opcióját úgy tűnik elpasszoljuk. Ki érti ezt... Az lehet, hogy ET volt az utolsó első körösünk, akit marasztaltunk?
peet_24
Igen, de a végén ő is lelépett.

...de előtte még mutatott valamit...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Metcalf indul az amerikai bajnokságban 100m-en 😊

Imádom a csávót

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
peet_24 Seattle Seahawks 260
Penny 5. éves opcióját úgy tűnik elpasszoljuk. Ki érti ezt... Az lehet, hogy ET volt az utolsó első körösünk, akit marasztaltunk?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 145 — én ezt meguntam
"This is basically an "N/A" because the Seattle Seahawks drafted just three players, thanks mainly to their trade for star safety Jamal Adams. Sub him in for their first- and third-round spots, making speedy second-round wide receiver D'Wayne Eskridge their only selection before Round 4.

Eskridge doesn't fill a major need and ranked 141st on the B/R big board. The Seahawks left the significantly higher-ranked Terrace Marshall Jr. on the board with that selection.

The front seven also needed some attention but Seattle took no defensive linemen or linebackers and it reached for fourth-round corner Tre Brown. That said, the Seahawks got good value for the massive and overlooked Stone Forsythe as an offensive tackle prospect in Round 6.

Meh.

Overall Grade: D+

Imádott Blecsör riportunktól valók a fenti sorok

A hülyeség és ostobaság azt gondolom átlépett egy határt. Köszönjük elég volt nekünk egy Mel Kipper. Nem értem, hogy miért gondolja oly sok tornából felmentett a sportot szerető, ám nem involválódó figura, megkérdőjelezhető intellektussal, hogy érti ezt a sportot és tud elemezni. Nem, nem tud.

Volt az a régi pesti duma, hogy: Te tényleg szereted ezt a sportot?! Igen?! Akkor miért nem hagyod végre békén?!"
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
 twitter.com/jacobinfante24/status/1376224983215656960?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1376224983215656960%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fieldgulls.com%2F2021%2F5%2F1%2F22414770%2Fnfl-draft-watch-highlights-new-seahawks-tackle-stone-forsythe
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem mellékesen idekerült UDFA-n az egyik kidkedvencem Bryan Mills CB.
Húúúúdzs ápszájd.
Bazzani
Meg a WR Cade Johnson a South Dakota Stateből, aki könnyen válhat az idei év James Robinsonává (draftolatlan FCS sztár, aki keretre kerülve nagy találat lehet).

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
WR lett a választás, a játékost nem ismerem, de egy nagyon gyors manus elkellett nekünk a slotba. Együtt tudok élni ezzel a pickkel.
Sebii
Eddig a kedvenc pickem idén.
Helmut the Dystopian Ride
Jó de azért egy 6.körre várt RB jobban tűzbe hozott volna nem?
Bazzani
Másfél hónapja csináltam interjút egy nagyon sikeres csapat profi elemzőjével, itt meg is írtam. Ő megmondta, hogy a legnagyobb baja a csapatnak egy legit slot receiver (ilyenkor azért mindig eszembe jut, hogy ez egy szakma, amihez ő ért, mi meg nem). Megkérdeztem újra, és ő azt mondta, hogy ez egy jó pick.
Ő anno azt mondta, hogy gyors első lépések, valamennyire fizikális, biztos kéz, jó route futás. Ez a kombó 2. kör eleje, így. Itt a route futáson sokat kell dolgozni, de ez nem a játékos képességeiből ered, meg fogja tanulni. Nagyjából helyén húzták needre.

Tre Brown húzás fejvakarósabb. Ott sok munka lesz.
Helmut the Dystopian Ride
Igazábúl viccelni akartam, hogy ez egy meglepően normális pick.

Nem mellékesen idekerült UDFA-n az egyik kidkedvencem Bryan Mills CB.
Húúúúdzs ápszájd.

több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
3 komoly need volt. WR, CB, OT. Erre mit hozunk? WR, CB, OT. A minőség persze még kérdéses, de nem is emlékszem mikor húztunk ilyen szinten needre.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
mbhawks Seattle Seahawks USC Trojans 25
Közben jött Stone Forsythe is, aki nem kis steal a 6.körben. Nem csodálkoznék, hogyha a kezdőbe kerülne a szezon előrehaladtával.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 145 — én ezt meguntam
WR lett a választás, a játékost nem ismerem, de egy nagyon gyors manus elkellett nekünk a slotba. Együtt tudok élni ezzel a pickkel.
Sebii
Eddig a kedvenc pickem idén.
Helmut the Dystopian Ride
Jó de azért egy 6.körre várt RB jobban tűzbe hozott volna nem?
Bazzani
Másfél hónapja csináltam interjút egy nagyon sikeres csapat profi elemzőjével, itt meg is írtam. Ő megmondta, hogy a legnagyobb baja a csapatnak egy legit slot receiver (ilyenkor azért mindig eszembe jut, hogy ez egy szakma, amihez ő ért, mi meg nem). Megkérdeztem újra, és ő azt mondta, hogy ez egy jó pick.
Ő anno azt mondta, hogy gyors első lépések, valamennyire fizikális, biztos kéz, jó route futás. Ez a kombó 2. kör eleje, így. Itt a route futáson sokat kell dolgozni, de ez nem a játékos képességeiből ered, meg fogja tanulni. Nagyjából helyén húzták needre.

Tre Brown húzás fejvakarósabb. Ott sok munka lesz.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
WR lett a választás, a játékost nem ismerem, de egy nagyon gyors manus elkellett nekünk a slotba. Együtt tudok élni ezzel a pickkel.
Sebii
Eddig a kedvenc pickem idén.
Helmut the Dystopian Ride
Jó de azért egy 6.körre várt RB jobban tűzbe hozott volna nem?

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 145 — én ezt meguntam
WR lett a választás, a játékost nem ismerem, de egy nagyon gyors manus elkellett nekünk a slotba. Együtt tudok élni ezzel a pickkel.
Sebii
Eddig a kedvenc pickem idén.
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
WR lett a választás, a játékost nem ismerem, de egy nagyon gyors manus elkellett nekünk a slotba. Együtt tudok élni ezzel a pickkel.
több mint 3 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
Mégha ellent is megy minden eddigi tendenciának, én elképzelhetőnek tartom, hogy nem lesz letrade. Annyit szajkózta Schneider es PC h az idei draft zsakbamacska, lenyegesen kevesebb az info a prospectekrol, hogy tulajdonkepp a hatso korok felernek egy UDFA szinttel. En abszolut megbékélnék azzal ha 56-on huznank egy impact Olinet, leginkabb OT es C aki johetne, a class is mély, de egy nagyobbat csúszó CB, esetleg DT is teljesen korrekt lenne. Bár a Dline szerintem abszolut korrekt lesz, ha Aldon Smith megéri a szezonyitót illetve Nkemdichenek meg van kedve jatszani...

Olyan szintu lelki nihillel állok ahhez a drafthoz, hogy egy TE vagy WR, LB picket is meg tudnek elsore emeszteni, de azt csak hatra tradevel.

Szerkesztette: Marsellus Wallace
több mint 3 éve
peet_24 Seattle Seahawks 260
Mindenki letradet vár, nyilván. Az a para, ha nagyon erőltetjük, akkor nem lesz jó az ellenérték... Lehet, hogy jobb lenne egy értékén elhozott CB mondjuk, mint kettővel több red flages 5. körös madár...

Az is érdekes, hogy hova húzunk, mennyire fekszenek le Mr Unlimitednek. Kell a wr3 persze, de egy jó DEnek nagyobb impactja lenne talán...
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Rég volt ilyen jó első napunk 😀
Hanni
Ezen gondolkoztam pont én is.
Ugye van pár ember aki szerint Jamal Adams nem ért 2 első kört - hozzáteszem, ha innen nézzük szerintem se.

De tegyünk úgy fel a kérdést, hogy ért-e egy Penny+Collier duót.

Miazhogy!

Gyakorlatilag kioffoltunk 10 évet úgy, hogy nem érkezett az első körben kezdő szintű player. 😀

Ugye a 13-14-15-ös első kört elkótyavetéltük, 16-ban érkezett Ifedi, a világi bust, 17-ben semmi, aztán jött a mágikus Penny-Collier-Brooks trió, (azaz a lehugyozott sóskifli szentháromsága) és két évig megint nincs első körünk.

Vidám. 😀
akdestroyer
Ehhez képest a PO általában befigyelt. Mi lett volna ha bejönnek a pickek? Mondjuk azért mi szurkolók megérdemeltünk volna egy nyilvános mea culpat a vezérektől ilyen húzások után. Amúgy meg jön a vízválasztó év. Vagy életben maradunk vagy ledarál minket az NFC West is. Az idei drafttól nem várok semmit, a szezontól meg még kevesebbet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Rég volt ilyen jó első napunk 😀
Hanni
Ezen gondolkoztam pont én is.
Ugye van pár ember aki szerint Jamal Adams nem ért 2 első kört - hozzáteszem, ha innen nézzük szerintem se.

De tegyünk úgy fel a kérdést, hogy ért-e egy Penny+Collier duót.

Miazhogy!

Gyakorlatilag kioffoltunk 10 évet úgy, hogy nem érkezett az első körben kezdő szintű player. 😀

Ugye a 13-14-15-ös első kört elkótyavetéltük, 16-ban érkezett Ifedi, a világi bust, 17-ben semmi, aztán jött a mágikus Penny-Collier-Brooks trió, (azaz a lehugyozott sóskifli szentháromsága) és két évig megint nincs első körünk.

Vidám. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Rég volt ilyen jó első napunk 😀
Hanni
Legalább nem ütött meg a guta az első körös balfax húzás miatt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Rég volt ilyen jó első napunk 😀
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A letrade szerintem alap, de most nem megyünk nagyon mélyre. Szerintem, mert gyakorlatilag egy vasunk sincs. Reményeim szerint OT vagy G jön, de a DE se lehetetlen. A CB esélyes, de szerintem most ebben nem gondolkoznak PC-ék. Amit nem akarok az a LB RB. Viszont az a bizonyos 3. számú WR még mindig kéne.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Elég szomorú hogy idáig süllyedtünk, ma este draft, mégis napok óta teljes az agónia.
Mondjuk feki biztos örül, már nekem is baszta a csőröm az a belterjes sznob brigád.

Valaki várja esetleg hogy felcserélünk az első nap végébe, és érdemes lesz felkelni, vagy semmi?

Másik: a 2.napon hova megy az első pick?
Szerintem kérdés nélkül a DE/OT/CB hármasból kéne húzni.
Ennek ellenére valami faszság lesz, mondjuk TE, vagy RB.
akdestroyer
Kevés a pick, letrade lesz. Viszünk CB, DL, RB-t.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Elég szomorú hogy idáig süllyedtünk, ma este draft, mégis napok óta teljes az agónia.
Mondjuk feki biztos örül, már nekem is baszta a csőröm az a belterjes sznob brigád.

Valaki várja esetleg hogy felcserélünk az első nap végébe, és érdemes lesz felkelni, vagy semmi?

Másik: a 2.napon hova megy az első pick?
Szerintem kérdés nélkül a DE/OT/CB hármasból kéne húzni.
Ennek ellenére valami faszság lesz, mondjuk TE, vagy RB.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
49ers Coach Kyle Shanahan credited the Seahawks with trading 2 first-round picks for Jamal Adams because he hates playing against the star safety. (Fann)

LOL 😀😀😀

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏